Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
29. pro 2009

Děkuju... 🙂 6.1. začínám stimulovat,dlouhý protokol,začátkem února by mel byt ET,kdyz vsechno dobre pujde...

tulanek
29. pro 2009

Pampelisko,drzim palce!Nadeje umira posledni,tak tfuj tfuj tfuj pro stesti! 🙂

abig
29. pro 2009

Pampeliško vítej také 😀

abig
29. pro 2009

Tulanek, tak ty to máš taky za pár .... neboj, uteče to jako voda ... ani se nenaděješ.

abig
29. pro 2009

Pampeliško, můžu se zeptat, jaké injekce manžel bere ?
Nám jen doporučili vitamíny .... taky špatné spermio ...

tulanek
29. pro 2009

Jsem trosku nervozni,ale zatim se to snazim zdarne tlumit ty nervicky,to nejvetsi neznamo je teprve prede mnou 😅 pritel bere taky vitaminy a pije stavicku na podporu tech jeho drobatko linych spermijek,tak doufame,ze to zafunguje...

abig
29. pro 2009

Nervozní je a byla každá z nás, je to přirozené, nejde tomu předejít. Já do toho půjdu podruhé a jsem stejně nervozní, ikdyž vím, co mě čeká ..... a já doufám, že mě čeká už jen šťastný konec.

Přesně nejde říci, co tě čeká, kompletně to má každá stejné, ale přitom každá jiné .... taky záleží, jak moc to na člověka dopadá .... nejhorší na tom všem je to čekání na výsledek, to je to nejhorší ...

tulanek
29. pro 2009

Abig,strasne moc drzim palce a verim,ze ti to vyjde!!!Co jsem tady vsudemozne cetla,na druhy pokus to holkam vetsinou dopadlo tak jak si kazda prejeme a tech vysnenych prcicku se konecne dockaly!Myslim,ze nejdulezitejsi je,porad verit a tu nadeji neztracet i kdyz hezky se to pise a skutecnost je obcas jina...Nevim co celou tu dobu cekani budu delat,abych na to nemyslela,asi posbiram hromadu filmu a od rana do vecera budu cucet 🙂

abig
29. pro 2009

Tul ... tak já to čekaní prospala, fakt mě to fyzicky dostalo a já to normálně prochrněla .... 😀 😀 😀 ... tedy moc dlouho ne, protože už 8 den po ET jsem začala menstruovat, takže pak jsem se s vervou pustila do úklidu a vyzuřila jsem se na mytí oken 😀 😀 😀

Jestli druhý pokus výjde nebo nevýjde to nikdo netuší, ale já s tím nepočítám. Poprvé jsem doufala, a pak mě to smetlo, takže s tím nepočítám, tak budu buď velmi mile překvapená nebo se prostě pojede dál.

Dada by mohla vyprávět, že?

pavcahola
29. pro 2009

Ahoj spolubojovnice jsem ráda že je vás tu víc takových,které do toho jdou ve stejnou dobu jako já.Musíme se navzájem povzbuzovat a dostaly jste taky takových prášku jako já?

abig
29. pro 2009

Pavca, a víš, že já jsem dostala pilule až po transféru a to jako každá jiná Utrogestan ?
Já osobně jsem jen čichala Synarel a potom píchala Puregon .....

tulanek
29. pro 2009

Jee,tak prospat to bych taky brala 😀 ale bez te mrchy cervene... 😝 verim,ze potom se okna myla jedna basen,ze se na tom clovek fakt ,,vybije,, ...Mozna je lepsi s tim nepocitat a jak rikas,byt potom mile prekvapena 🙂 jo jo,cetla jsem vasi diskuzi i neco na zacatku a klobouk dolu pred Dadou...Musime byt hrdinky a jak pise Pavca dodavat si na optimismu,vsude zduraznuji tu psychiku porad 😠 🙂 holky ja mam nejvetsi strach z toho hyperstimulacniho syndromu,mam v kazdem vajecniku pres dvacet folikulu 😒 a prasky jsem jedla zatim dvoje,ted teda...A od toho 6.1. to asi zacne 😵

abig
29. pro 2009

Tul : 20 folikulů ? To mě překvapuje, že to tak nechávají .... asi jsou malinké a teď nahoní ty dominantní ....
Pokud máš mít hyperstimulační syndrom, tak ho mít budeš, já jsem o slyšela až ve chvíli, kdy jsem ho dostala ....
Asi není šance jak předtím utéct, jediná možnost je hodně, ale fakt hodně pít, aby se nasbírané hormony dostali co nejvíce z těla ... to co tělo bude potřebovat, to si vezme, ale se zbytkem pryč .... takže doporučuji fakt ty 3 litry tekutiny dostat do sebe a po punkci i více ....

pavcahola
29. pro 2009

jé tak to jste mě potěšily já piji normálně 3litry tekutin

tulanek ty už jsi jako ve stimulaci,že máš 20 folikulů?

tulanek
29. pro 2009

Jo jo,pisou ze jsou drobne,maji do 3mm..Sestrenka to prave mela,tak jsem z toho vykulena a diky tomu o tom vim...Kdyz to u me videl doktor,tak rikal,ze vsechno zly na neco dobry,ze alespon vedi,ze na me maji davat vetsi pozor,ze hrozi vetsi riziko toho hyper...A ze mi budou davat slabsi davky hormonu,ze jsem mlada,ze by telo mohlo dobre reagovat...Nastesti piju 3 litry kazdy den i ted,tak to nebude problem si na to zvykat 🙂 no cetla jsem,jak si to mela,ze to nebylo nic prijemneho,ale jsme preci zensky silny,tak to zmaknem!! 🙂

pavcahola
29. pro 2009

Hlavně musíme to zvládnout chlapy to asi za nás neudělaj 😉

tulanek
29. pro 2009

Zvladnem to!!! 🙂 🙂 rika se,zensky vydrzi vic,jak chlapi,tak budme rady,na jednu stranu,ze je to na nas 😎 proste kdyz clovek to mimnko chce celym srdcem,udelal by proto vsechno na svete...

tulanek
29. pro 2009

ja jich mam pres dvacet v kazdem normalne prave... 😒

pavcahola
29. pro 2009

to ti jako zjistily jo?to je dobrý

pavcahola
29. pro 2009

Tak to stimulaci nemusíš ani podstupovat,když máš dost vajíček svých

tulanek
29. pro 2009

No ja je mam prave vsechny do jednoho prazdny,me se nikdy zadna vajicka v nich netvorila... ☹

pampeliska36
29. pro 2009

abig: manzel si picha tedka tak dva mesice uz pregnyl. v polovine ledna budeme vedet, jak se to zlepsilo. jinak taky bere SPOOOOOOOUUUUUUSTU vitaminu.

tulanek
29. pro 2009

Tak ti chlapi to teda taky nemaji jednoduchy... ☹

pampeliska36
29. pro 2009

tulanek... to teda ne 🙂

tulanek
29. pro 2009

Tak ted si ho budes rozmazlovat ty,za to ze dostava vcelicky a kdyz by to nevyslo,tak on ti pak to rozmazlovani urcite oplati! 🙂

misanda
autor
30. pro 2009

ahoj holky, tady se to nějak rozjelo...a zrovna, když tady mišanda není 😀 já vás vezmu něčim po hlavě, chcete? 😀

abig, mimísek je nádherj, a ty nařachaný tvářičky!!!!

holky, zítra si všechny užijte silvestra a at do toho nového roku vstoupíme všechny tou správnou nohou...však víte, co vám - nám - všem přeju 😉 takže příští rok 2010 bude rokem pupíčků!!!!!

abig
30. pro 2009

Misanda ... ahoj.
No jo holka, jenže ty si užíváš volna, tak nejspíše jsi na nás neměla čas, no tak jsme si to trochu poklábosily ...
Jinak děkuji, maličký vypadá naducaně, ale jen na fotkách ... 😀 😀 😀 je to drobeček.

Taky se přidávám ... přeji do kulatého roku 2010, co nejvíce kulaťoučkých pupíků, ať už jen a jen pupíčkujeme a nemáme jiné starosti .....
Pupičkování zdar.

tulanek
31. pro 2009

🙂 ahoj holky... Konecne jsem se dostala i k fotkam,malej je bobanek k umazleni! 🙂 ja jsem ted dorazila z prace,delam dvanactky,tak jsem ani vcera nestihla napsat...

Holky i ja vam preji do roku 2010 taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakovouhle kupu stesti a zdravi v podobe rostoucich bříšek a za rok touto dobou,at si stihame sotva poprat,diky odbihani k prcíčkům 🙂 uzijte si dnesni noc a do noveho roku vkrocte pravou nohou..... 🙂

mirabela
31. pro 2009

Já po dlouhé pauze také přeji vše nej do nového roku a hlavně splnění těch NEJVĚTŠÍCH snů. 😉

tulanek
1. led 2010

Ahoj...
Mirabel cetla jsem tvuj prubeh v snazilkovani a moc ti drzim palce,at uz je to ted jen a jen lepsi a jeste se vam mimisek podari prirozene,zazraky se deji!! 😉 🙂 jinak gratuluji,ze z tebe bude v lete teta i me ceka v cervnu premiera teto role,mladsi braska bude tatinek 🙂