Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

antoaneta
8. led 2010

no vidíš, mě řekli hned, necvičit. Asi je to fakt všude jiný. S tím tlačením si to taky myslím, pokud už budou zavrtaný 😀 ale i tak, tím svým baštění těch zdravých věcí alespoň doženu to, co jsem do teď zanedbávala. Když jdu jeden den na záchod a druhý den pak taky, tak je to u mě už skoro na oslavu. Jako ale zase naschvál jsem šla ještě hned ten den, naštěstí ale lehce...... (to máme teda téma) 😀
Prostě všechno obráceně. Kašlala jsem, kýchala jsem (a to i teď), ....(kakala jsem) a ještě možná jsem se taky šponovala.....strašně nutně jsem si já blázen musela něco podat z vrchu. Proto díky suzanko, za ty tvé informace, a za uklidnění, protože já ti už od včerejška z toho byla schlíplá a trochu i nešťastná. Ale hurá do boje a věřmě, že zrovna ti mý doktoři zbytečně přeháněli a pokud to u někoho hrozí, tak u mě ne.... 😀

antoaneta
8. led 2010

Holky já vás nemít...... Vy ste tak chytré, tak sečtělé.... 😀 😀

suzanna
8. led 2010

Jasne,vse dobre dopadne 😵 rikam byli to ukazkove embrya ty se udrzi na 100% 😵 😵 😵
Tak hezky zbytek vecera ja uz mam manzu doma tak se mu jdu venovat 😵
Jo a s tim kakanim 😀 ono muzes jist co chces a zacpa prijde stejne ,je to dane tema hormonama a zmenami v tele,vse je jaksi zpomalene 🙂

antoaneta
8. led 2010

ahoj suz!! A ještě jednou hroooooozně moc děkuji!!!!

abig
8. led 2010

Tak já jsem přeborník v zácpě chronické ... a našla jsem lék ... né všichni to spapkají, ale já to cpu skoro každý den a nemít já problém.
Instatntní pohanková kaše .... ohřát mléko, nasypat to do něj podle libosti a sytosti ... já to jím jen tak ... ale můžete to ochutit cukrem, kakaem, grankem, ovocem .... a jak si tělo navykne, tak to jde samo ..

abig
8. led 2010

Papa Suzi ... a pohlaď pupíka za nás.

pampeliska36
8. led 2010

antoaneta:
no uplne koukam! to byl uplnej roman... vubec si to nedovedu predstavit, jak to budu prozivat ja 😉
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kazdopadne drzim pesticky a urcite to vyjde! uvidis! clovek porad musi verit a doufat! to je jasny!
hlavne se opatruj 😉

antoaneta
8. led 2010

Abig: díky za ten recept! Hned si napíšu na nákupní seznámek pohankovou kaši 😀 To musí být asi dobrota, co? 😖 Ale zvyknout se na to dá, - hlavně když to pomůže. Protože já s tím záchodem bojuju celej život. A přitom to nechápu, u jídla zrovna nešetřím a kam to všechno jde, když jdu pak s velkým úsílím jednou, dvakrát do týdne. Jen snad když mám menses, tak to celkem ujde..... takže pohanková kaše, píšu si 😀

antoaneta
8. led 2010

Pampeliško děkuji!!! No jo, příště se budu krotit, ať mi tu nedaj holky nějakou stopku, že jim užírám kapacitu 😀 😀 😀
Ale byla jsem ráda, že jsem se z toho všeho mohla tak vypsat a všechno Vám to říct. Taky vím, že mě by to třeba i zajímalo, kdyby mě to teprve čekalo. Snad jsem s tím, ale některou neodradilla, nebo nenahnala strach. Není se čeho bát!!! 😉 Teď už to vím taky!! 😀 😀 Teď už se jen bojím, o ty dvě poupátka co mám v bříšku! Snad mi z nich fakt vykvete alespoň jedna růžička. Tak mě nějak hřeje pocit, že snad jo 🙂 😔

pavcahola
8. led 2010

Ahoj antoaneto moc moc gratuluji,už to máš za sebou a v jakým Caru ti to dělali?

abig
8. led 2010

😀 Antoanet .... instantní kaši, ano ?

maryah
8. led 2010

no caute baby, ako sa mi mate?
antoanet veeelmi ti drzim palce aby vam to vyslo... odpocivaj 😉
si na PN? ozaj, a papala si aj nieco ine ako injekcie a tabletky? ja mam iba kyselinu listovu plus nejake ine vitaminy a pijem alchemilkovy caj 🙂

abig
8. led 2010

Ahoj Mary 😀
Ahoj Pavco 😀

Manžel zrovna smaží palačinky ... hmmm a to jsem dneska nechtěl večeřet .. 😀 😀 😀

pavcahola
8. led 2010

je ty se máš taky bych si dala palačinky nechceš nějaký postat? 🙂

abig
8. led 2010

Pavco, zabalím a pošlu směrem k tobě ... 😉

pavcahola
8. led 2010

dík budu to čekat a at to dlouho netrvá

abig
8. led 2010

Tak já to po tobě hodím .... ale bacha, jsou s borůůůvkovou marmeládou ..

pavcahola
8. led 2010

jéééé tak tu miluji,teda ty mi děláš chutě 😒 změníme raději téma co?

abig
8. led 2010

Dobře dobře .... mám plný břuch, takže můžeme drbati o něčem jiném.

antoaneta
8. led 2010

😀 jasně Abig: instantní! 😀 Nějaký votruby bych asi do sebe nedostala 😝 Jéééé a paaalaaačinkyyyyý, ty bych si na to naordinovat nemohla?

abig
8. led 2010

Klidně si narodinuj co chceš Antoanet, je otázkou zda-li ti palačinky pomůžou k žádanému výkonu ... pravidelnému 😀

antoaneta
8. led 2010

Pavčo:, v Brně na Obilňáku. A moc děkuji! 🙂

Maryah: 🙂 taky moc děkuji! A kromě naordinovaných medikamentů ještě baštím taky - kyselinu listovou, calibrum baby plan, draslík - to abych kompenzovala tabletky Prednison (je to pořádnej driják) Sem tam taky slupnu (nepravidelně) vitamín C, Echinaceu, Zinek, Coenzym Q10, kapky Femina, Jeřáb ptačí, Kotvičník - to vše od Naděje. A nad nějakými čajíky taky uvažuji. Ale spíš jen takovými zklidňujícími, jako heřmánek, šalvěj, máta. Když jsem měla to bolení břicha po opu (ještě mám), tak jsem si uvařila i čaj na žaludek a střeva a slupla i nějakej ten Espumisan.
Ale teď se snažím o vitamíny v čerstvé formě 😉

pavcahola
8. led 2010

tu kyselinu listovou atd...jsi dostala až ted nebo jsi to brala už dřív?

pavcahola
8. led 2010

abig tak nahod téma

antoaneta
8. led 2010

abig: to já právě myslela, že mi v tom poradíš 😀 ale já bych řekla, že bych nejdřív mohla začít tou kaší a pak se uvidí 😀 Ikdyž........nějakou tu placku bych si mohla taky namyslet, třeba na zítřek k snídani,.....když se má teď o mě doma pečovat 😀

antoaneta
8. led 2010

Tu kyselinu už baštím nějakej ten měsíc. Ale myslím, že klíďo píďo stačí, až se do toho vrhneš, nebo až půjdeš na transfer, nebo budeš těhu. Přece jen se to baštím, aby se plod vyvíjel zdravěji, takže dokud žádnej plod není, tak nemusíš se bát a stresovat, - pokud si ještě nezačala. Mě ji mudr napsala, když myslela, že by se nám mohlo zadařit přirozeně a podporovala mě to i Duphastonem. Ale nezadařilo se. A já tu kyselinu listovou ještě měla, tak jsem ji baštila, dokud jsem ji nedobrala. No a pak jsem si koupila ten baby plan, kde kyselina listová je taky - a tam je psáno, že se ty tabletky baští i při plánování těhu, tedy i nějakej ten měsíc před.
Ale samozřejmě že taky záleží na tobě. Já sem to baštila taky i z tolerance k manželovi, ten to totiž chudák všechno baštil už dlouho předtím, kvůli špatnýmu spermiogramu.

abig
8. led 2010

Holky, tak já tu listovku baštím už přes tři roky .... před plánováním těhu, ke kterému ještě nedošlo .... a nějaký ten multivitamín .... jednu dobu selen a zinek .... přesně jak u Antoanet ... podpořila jsem tím manžela ...

pavcahola
8. led 2010

Tak nic už pujdu spát zítra musím do práce,mějte se tu a zítra papa

antoaneta
8. led 2010

Ty jo, tři roky? tak to je drsný. Ale třeba tak budeš mít záruku, že pak toho tvýho mimíska nic nezdolá a bude zdravý jako řípa 😀 😀

antoaneta
8. led 2010

Ahoj babulky, jdeme už do postýlky!! Tak i Vám přeji dobrou noc!!!