Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
3. únor 2010

měla bych takový dotaz, kdyby jste mi někdo řekl váš názor.......je lepší po Et být doma těch 5dnů a potom jít do práce a nebo je lepší být celou dobu na PN? 😒 fakt nevím, co mám dělat, poprvé jsem poctivě ležela, pořád na to mylslela a nevyšlo, teď čekám na mrchu a jdu podruhé a nevím, co dál....

misanda
autor
3. únor 2010

ahoj peci 🙂 ahoj pindi 🙂

pindiku, super, že vyšetření je super 🙂 a co ti dělali? mě teda tentokrát nic moc...jenom mi zase čuměl na prsa, div mu oči nevypadly 😀

peci, já si myslim, že je jedno pro uhnízdění, jestli chodíš do práce nebo jsi doma. každopádně si myslim, že psychika by měla bý prostě uvolněná atd...nenamáhat se zbytečně...jinak si myslm, že jestli to vyjít má, tak to vyjde i bez ležení 🙂 ale já jsem doma na pn, prostě si to chci užít, i když nám to nevyjde...

handikpindik
3. únor 2010

😀 😀 😀 Mišando ty si prostě náš prdlouš

Ahojky Pecičko, jsem na tom vcelku dobře, akorát bych uvítala nějaký dlouhodobý výpadek elektrického proudu či bombu v budově, abych mohla odejít domů, páč mě to tu séře.

Evičko, neboj se vlka nic, mrcha nedorazí, dorazí // !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

Pořád musím myslet na holky, jak já jim držím palce, to si nikdo nedovede představit

pecicka
3. únor 2010

misi, já poprvé byla doma a nepoznávala jsem se, nic jiného jsem nedělala, než na to myslela, vůbec mi nešlo odprostit se od těch myšlenech, byla jsem nesvá, nervozní a opravdu to nebylo dobré. Nemám namáhavou práci, dělám ve studiu pro ženy, tak bych asi byla doma těch prvních 5dnů a potom šla do práce. Třeba nebudu mít tolik času přemýšlet

pecicka
3. únor 2010

handi, to mě občas taky, tak to berme pozitivně 🙂 bude líp 🙂 a jen doufám, že to nebude dlouho trvat

misanda
autor
3. únor 2010

pindi, já už mám ty palce skoro modrý 😀

peci, tak u mě zatim v pohodě...já byla víc psycho v práci...to musí i holky potvrdit....teď je mi to tak nějak putna...ale manžel mi řiká, že mi stejně šlo jenom o to, abych zůstala doma a mohla si číst 😀 😀

pecicka
3. únor 2010

misi, tak to je hezký, je to jenom chlap, co už 🙂 ale na druhé straně, když je ti fajn, tak proč ne. A jak jsi daleko?

misanda
autor
3. únor 2010

"jenom chlap" 😀 😀

já jdu zítra na druhou kontrolu s folíkama, jestli vyrostly jak měly...a pak se buď určí OPU nebo ještě budu muset dokoupit Gonal..

pecicka
3. únor 2010

tak to držím moc palečky, já čekám na mrchu a pak začínám brát glostík 😒

cibka
3. únor 2010

krásně ranko všem holčinám, taky mž mam modrý palce jak jim fandím
jinak u nás taky sněží a pěkně to fučí už aby bylo jaro 🙂 jinak holky pokud to všem vyjde tak se to narodí taky na zimu a jestli bude taková jako letos tak to bude teda síla ☹

handikpindik
3. únor 2010

Jéje Miško mě toho dělaly 😀 😀
vzaly mi 4 ampule krve, já si přinesla čůránky z domova, talk mi měřily, EKG mi měřily, srdíčko a dech pouslouchaly, do krku mi koukaly, dutiny mi kontrolovaly, bříško mi prohmatávaly, nožky mi zhlídly, potom jsme si povídaly co kdo kde kdy s čim v rodině marodil nebo se léčil a léčí, pani mudra mi popřála hodně štěstí s mimčem a šla sem domu. No, strávila sem tam dvě hodiny a to sem ani nečekala v čekárně, páč sem byla objednaná.

pecicka
3. únor 2010

musím nachvilku pracovat, tak se zachvilku zase připojím 🙂

misanda
autor
3. únor 2010

pindi, tak to máš super doktorku. a tak on mi asi to břicho tentokrát nehmatal, pač by mě to asi bolelo, kdyby zatlačil...ale před laparo mi to dělal 🙂 teď holt zůstal u těch prsou a nemohl se odtrhout...když on je to takovej úchylák no 😀

no, hlavně že mi zkouší barvičky, jestli poznám 😀 😀

handikpindik
3. únor 2010

Peci já souhlasím s Miškou, jestli se to má chytit tak se to chytne i kdybys dělala stojky. Každopádně taky záleží co má kdo za práci. Já si určitě neschopenku vezmu, protože mám práci dost na psychiku, každý den se potim s debilníma dotazama klientů a prakticky sem tady jenom takovej ten blbeček pro všechno. Navíc tu máme vztahy celkem na hovno, takže mě tu nic nedrží. Prostě vím, že doma mi bude líp.

V Praze taky chumelí, jednou víc, jednou míň, ale začlo po osmý a od tý doby ještě nepřestalo.
Jo tak jestli budem mít mimča v takovýhle zimě tak si ani neužijem procházky, protože by nám piškotky umrzly.

handikpindik
3. únor 2010

Miško prosim tě, si ho těm svejma lízama určitě uhranula, že ze sebe udělal mudra pro předškolní děti 😀 😀

cibka
3. únor 2010

handik- neboj určo se dostanes i na procházku oni budou zvýklý dyt uz od mala jsou to mrazáčci 😀

cibka
3. únor 2010

holky kdy jste sly na předoperační až když ste začlly stimulovat nebo dřív?

handikpindik
3. únor 2010

Cibko, no to je vlastně pravda, my budeme mít takový malý tučňáčky a lední medvídky 😀
Na předoperační sem si došla před stimulací kvůli moči, protože na rozbor nemůžeš mít menses a jelikož já mám menses tejden tak sem si tam došla radši před. Poptala jsem se v Gennetu jak aktuální musí to vyšetření být a bylo mi řečeno, že nesmí být starší než měsíc, takže pohoda.

pecicka
3. únor 2010

handik, tak já to mám práci celkem do pohody, dělám sama, majitelka jezdí jen občas a jsem jenom jediný zaměstnanec, takže v pohůdce, asi bych raději zůstala v práci

handikpindik
3. únor 2010

Peci tak to máš pohodu, to bych chodila do práce taky. Já sem v práci denně od 7:00 do 17:00, věčně běhám za klientama na recepci a řeším jejich stížnosti, takže desetkrát za den sem kráva a nejen to. Do toho náš suverénní pan šéf, který nás má za naprostý debilky a jediné co od něj slyšíš, vlastně čteš, protože on neumí jednat s lidmi, takže si jenom dopisujeme, je, jak máš špatnou pracovní morálku a co je potřeba dodělat. Zkrátka to tu fakt stojí za hovno.

pecicka
3. únor 2010

handi, tak to se ti ani trochu nedivím, s takovou bych taky zůstala doma....a teď nevím, jestli jsi to už psala, tak jestli qno, omlovám se, že se ptám znovu, jak jsi vlastně daleko?

handikpindik
3. únor 2010

Peci, psala sem jak jsem daleko, ale ráda ti to zopakuju. Aktuálně čekám až dostanu mrchu, abych mohla začít stimulovat. Jinak je to naše první IVF v životě, jsem z toho trošku vykulená, ale díky holkám na koníkovi v tom začínám bejt těžkej profík 😀
Důvodem IVF jsou manželovi líňoučký spermoníci ☹ Má jich 6mil. a jenom 30% je použitelných a ještě ke všemu těch 30% jsou lenoši. Ostatních 70% je prakticky odpad ☹
No tak já pevně věřím, že když je to jenom o těch spermiích, takže se zadaří, ale nechci se tomu moc oddávat, abych pak nebyla moc zklamaná.

Peci a jaký je důvod u vás?

pecicka
3. únor 2010

handi, já jsem byla 18let vdanná a mám z prvního manželství 3děti....pak jsem se rozvedla a s nynějším manželem jsme spolu 3roky a nic, takže je na tom podobně jako ten tvůj, řekli nám po vyšetření sperma, že na umělé to stačit bude, ale normální cestou by to byl zázrak....manžel děti nemá, tak proto jsme se rozhodli jít do toho...bude to takový rozmazlený dítko 😀 😀 😀 jinak dcera má letos 20, jeden syn 16 a druhý 12...začala jsem moc brzo, bylo mi 18let, ale jsem moc ráda, že je mám 🙂

pajka00
3. únor 2010

ahoj holky....tak handi-to máš hodně velkou šanci na otěhotnění-pokud je problém v manželovi....dostaneš ICSI a je to🙂
Mně momentálně mírně pobolívá v podbřišku jako na mrchu-ale ta má přijít až víc než za týden a jsem 7-den po transféru-tak doufám, že se tam aspoň jeden bobísek zavrtává-kdyby tak chtěl 😨
Jinak-u nás se předoperaní vůbec nedělá...přišla jsem na lačno a bylo to..

pecicka
3. únor 2010

pajko, tak to přeji hodně štěstí a určitě tam zůstanou 🙂 kolik ti jich dávali?

handikpindik
3. únor 2010

Peci, jsi mladá, i když máš už tři děti a některé ženské mají ve tvém věku první dítě tak mě to přijde normální, dřív se to tak neřešilo a přecijenom všechny tvé vrstevnice už mají odrostlé děti. Když to tak vemu, můj brácha je o rok mladší než ty a má 11ti letýho kluka, ale jeho kamarád je stejně starej jako on a má 18ti letou holku 🙂

Každopádně to vidím tak, že budete na IVF úspěšní. I když jsi psala, že už je to druhý pokus, já bych byla v klidu, ono se to podaří.

Já sem proti tobě mladý kůzle, je mi 26 a manželovi 28, takže z toho zase doktoři nebyli moc nadšený vzhledem k věku a taky nám hned řekli, abysme si nechali sperma zamrazit na příště, protože pokud jich má takhle málo a takhle slabý v tomhle věku, tak je dost možný, že čím bude starší tím jich bude ubývat a dalo by se říct, že třeba ve 40ti bude uplně neplodný. Mno, takže takhle u nás.

handikpindik
3. únor 2010

Jééé to to dopoledne uteklo 😀 Upaluju na obídek, ale cca za hodinku papa

pecicka
3. únor 2010

handi, nech si chutnat 😀

broukb
3. únor 2010

Ahoj holčičky...myslim na ty 2 naše šikulky a můžu si palce umačkat 😀 Eviku, Ratat to jsou TĚHU bolesti určitě 😀 Pindiku my jsme taky kůzlata mě bude 25 a manžovi je čerstvých 30 a máme ten samej problém jako vy...dělali nám taky ICSCI.
Jinak dneska jsme volali a už máme jen 5 miminek ☹ Tak doufám, že už jsou to samí silný borečci...snažim se to brát pozitivně, že nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě 😅 Jinak ET asi zítra.Máme volat.

cibka
3. únor 2010

holky tak jak ste dopadly? jsem jak na trní
eviku jak se vede tobě