Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
7. únor 2010

tulanku ani ne vetsinou to celý rozbalí kdyz nejsem doma nebo se zavre do loznice
broukb, tulanek a evik necháte si rict pohlaví nebo se necháte prekvapit ja bych to asi nevydrzela 😉

cibka
7. únor 2010

eviku dobrou ráda bych uz začla ale ta zatracená ms nikde ☹

tulanek
7. únor 2010

Tak to je ohleduplnej muzik 🙂 bydlite na samote nebo dela radost sousedum? 😀 no my si to urcite nechame rict,ja bych to nevydrzela 🙂

cibka
7. únor 2010

bydlíme v pateláku v 2kk rakze ani dvojcata si tu moc nedokážu predstavit ale mam kamaradku a ta má 3 a 12 holčinu a mají jeste o neco mensí byt nez my a taky se tam poskládali
no ja bych to prave taky nevydrzela a nechala si to rict

cibka
7. únor 2010

tulanku a vy jste taky v paneláku? nebo máte baráček kde se vsichni hezky poskládáte
jinak mam strasne hodnýho muze 😀 nemenila bych

tulanek
7. únor 2010

Jejee,takze to musi byt mazec,ale ja bych byla poslouchajici soused,s hrnickem u ucha,narvanym na zdi 😀 neboj,to by jste zmakli,vsechno jde,kdyz se chce,aspon by jste si byly vsichni bliz 🙂 🙂 my jsme v baraku ted,mame spodek a na vrchu nad nama bydli starsi pani,strasne hodna,kdyz jsem marod,stara se o me,nosi obedy teply a taaak 🙂 a tak za dva roky,by jsme mohli byt ve svym baracku snad 🙂 budeme prestavovat jeden takovej starej,od zakladu vis 🙂 tak to je dobre,ze jsi spokojena,dneska uz je fakt strasne malo chlapu,kteri jsou pro zivot,jakoze dokazou myslet na budoucnost a neco pro to delat a omezit se,nemyslim jen tohle vsechno,vsak vis jak to myslim...Ani ja bych nemenila,za nic,ani za nikoho 🙂

cibka
7. únor 2010

tak to je taky dobře ze si spokojená aspon neco se nam v zivote podařilo a to nejlepsí nás čeká, tak to je ta paní moc hodná ze se takle o tebe stara, to bude docela tezky opravovat baraček s prckama 😀

cibka
7. únor 2010

tulanku pro dnešek se loučim zítra vstávám na ranní a musim se vykoupat tak se opatruj a zítra drzim palecky zmaknes to na jednicku s * a dej vedet pa pa dobrou

tulanek
7. únor 2010

Jo jo,taky z toho mam trocha bobky,ale my to zmaknem 😀 tak se hezky vyspi na sichtu,uplne te lituju,ze tam jeste musis 😕 no jo,ja taky musim spachat hygienu a hlavne schodit srsticku od uterka,aby se nepopichali miminka 😀 😀 😀 dekuju ti moc a zitra slibuju,slibuju,slibuju,ze napisu!!! 🙂 dobrou noc!

tulanek
7. únor 2010

RATATOOY:prosim prosim,kdyz by jsi tu dnes byla,mam si v den transferu vzit Prednison,Estrofem i pichnout Agolutin vid????Pjopsim pjosim o odpoved,mam tam napsany krizky,jako ze jo,tak ja jen jesli jsem neco nezapomnela,co mi rikali 😅

pajka00
8. únor 2010

Dobré ráno kočky....jsem ráda Mišo-že jsi depce nedovolila tě přemoct-jsi silná holka a uvidíš, že to dobře dopadne.Jestli ne teď, tak máš další pokus a ten prostě vyjde!!Člověk tomu musí věřit🙂
Gratuluju k mimískům v bříšku a tulánku držím palce🙂
Ráno jsem si dělala druhý test..a čárka je o fous silnější než ta ze soboty...ale jsem teprve dnes 12ctý den od transféru-tak co bych chtěla🙂Mrcha má přijít čtvrtek-pátek....a na kontrolu jedu ve čtvrtek, tak doufám,že se tam pořádně zahnízďuje mimouš a bude všechno oK🙂

pecicka
8. únor 2010

Dobré ránko holky 🙂 zdravím z práce ☹ vůbec se mi nechce, raději bych se válela v postýlce

pecicka
8. únor 2010

paji, jak se citíš? Já moc držím palečky a vím, že jsi holka šikovná a ve čtvrtek ti jen řeknou, že jsi mamina 🙂

pecicka
8. únor 2010

tulánku a tobě dneska hodně štěstí 🙂

pajka00
8. únor 2010

Ahoj peci-tak to jsme dvě.....už jsem hodinu v práci a ještě jsem nepřekřížila stéblo🙂 Piju kafe, čučím na net a plkám s kolegyní..chjo to jsem pracantka. Cítím se pořád stejně...nafouknutá, prsa bolí neskutečně.....a pevně doufám,že se bublinka pořádně zahnízdí a už nepovolí🙂

pecicka
8. únor 2010

paji, já jsem tak ráda, že je konečně taky někdo, kdo u toho chodí do práce 🙂 holky jsou všechny na PN a tak jsem marně pátrala po tom, jestli jít dopráce nebo ne. Byla jsem poprvé doma a aspoň pro mě to byli muka. Nedokázala jsem se odprostit od myšlenek a bylo to nekonečný, takjsem si řekla, že bych teď chodila raději do práce 🙂 Paji a byla jsi nějalý den po ET doma?

salopa
8. únor 2010

Ahojda holky. Taky se hlásím z práááceee a jsem na tom asi stejně jako vy. Hodinu v práci a nejsem schopná nic dělat:o)Mno však den je dlouhej..tak se toho ještě stihne 😀
pajko: mno to je super...uvidíš, že ve čtvrtek ti to už jen potvrdí, že jsi těhulka 😉

pecicka
8. únor 2010

salopa- a jak jsi na tom ty, už jsi byla na embryjka? 🙂

pajka00
8. únor 2010

Já jsem byla na OPU v pondělí...hned v úterý jsem šupala do práce, protože mě vůbec nic nebolelo a ve čtvrtek jsem měla transfér...v pátek jsem si vzala ŘD no a pak víkend....a v pondělí jsem šupala do práce. Po transféru jsem sedla do auta a sama jsem se odvezla, zbytek dne a v pátek jsem tak zlehla se proválela a sobota neděle už jsem normálně fungovala...udělala jsem oběd, vyžehlila....ale je fakt,že jsem nic nenosila a nepřetahovala se, v neděli jsme šli na delší procházku....prostě-pokud se má mimís uchytit, myslím, že to člověk nevyleží. Jak holky psaly-které mají náročnou práci, tak je jasné,že zůstanou radši doma, ale já sedím na zadku v kanclu-tak je mi to fakt jedno, jestli sedím doma nebo v práci.....a doma bych se uhryzala nudou za chvilku.
Salop-a to je teprve pondělí,co?🙂))

misanda
autor
8. únor 2010

holky, stal se zázrak...my si jedeme...já tomu nemůžu uvěřit...

ifet
8. únor 2010

Misando gratuluju 😀 i u nás se stal zázrak a taky si dneska jedeme...budeme to mít stejně 😀

pecicka
8. únor 2010

ahoj misi, tak to je super, gratulace, jsou to bojovníci, vidíš, nokdy neříkej nikdy 🙂

pecicka
8. únor 2010

paji tak to asi taky tak udělám,nemám náročnou práci, tak to asi zkombinuji s dovolenou, uvidím, jak příjde mrcha a kdy začnu stimulovat a vzala bych si prvních pár dnů dovolenou a taky půjdu do práce 🙂

misanda
autor
8. únor 2010

holky, snad to stihnu...máme tam být už v půl 11...mám co dělat...

zatim pa!!!

pecicka
8. únor 2010

držíme palečky, potom se ozvi co a jak

pajka00
8. únor 2010

jé mišo no vidíš....všechno vidíš černě🙂 tak nakonec se probudily super!!Hned se ozvi,jak to dopadlo.
Jo peci-myslím, že je to rozumné, stejně se člověk pořád pozoruje-i v té práci a né tak doma-když máš klid a nic tě neruší. Takže te´d už čekáš jen na mrchu a začínáš?

salopa
8. únor 2010

pecicka: já mám zatím embryjka zamražený páč mě zastihl OHSS 😅 Takže si ještě chvilku musím počkat než mi tam mimísky šoupnou.
pajas: mi povídej, takovej nechucus pracus už jsem dlouho neměla:o))
misando: mno vidíš kočko 😉

pajka00
8. únor 2010

já jsem opět v útlumu po utrouši....ráno mě to vždycky přepadne, takže jsem půlhodiny jak po 3 panácích....sedím a hledím🙂

handikpindik
8. únor 2010

Ahojky děvčátka !!!
Hlásím se zpět po víkendu a musím se přidat, že se mi do práce jednak vůbec nechtělo a druhak to bylo orpávněný, protože od rána tu prudí lidi, takže je přede mnou asi další náročný týden .... jááááááááááá chci domůůůůůůůůůůůůů ☹

Tak koukám, že sou tady samé dobré zprávičky, tak to jsem ráda !!!

U mě žádné novinky, mrcha ještě nepřišla, akorát se stále stupňují bolesti kozenek a pupíka.... chjoooooooooo to je votrava.

pecicka
8. únor 2010

ten utrous je hnus, to mi povídej a co na to říkají tvoje prsa?