Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
12. únor 2010

Tuli to je dobře, že to všechno jde hladce a pupík se ti ted bude už jen zvětšovat 😀 celých 9 měsíců.Víš kolik potřebujou dvojčátka místa? 😀 Já se teď pobavila jsem byla u mamky a přišla tam babička a dokázali se tam div zhádat jak se budou naše děti jmenovat 😀 no dobrý no, takže babička ted určitě sedí u kafe, vymýšlí holčičí jměna, protože kluky už mi přinesla před OPU 😀 😀 a my máme holčičky vymyšlený už 7 let, jenže se jim nelíbí tak furt vymýšlí něco jiného 😝

tulanek
12. únor 2010

Paji,tak tu scenu primo vzdycky taky probrecim,si predstavim sebe s mamkou prave a je to 🙂 ten film je naprostoi uzasnej a bez chyby,uplne ho miluju!!!! 🙂 a Pajko neblbni,fakt se neboj,ty ted raplujes vic nez pred testem,kdyz uz je nebo jsou,tak tam proste budou,rozkaz!!!!! 🙂 uzij si taky krasny vikend,pohlad za me pupika a vyrid mu rozkaz 🙂

Suzzan ahoj,he he,tak Pajka bude kozatka poradna 😀 jakpak se mas ty s prcickem??Dekuji za drzeni palcu,moc moc 🙂

Pecicko,ja jsem mela strasne moc folikulu trosku zvetsenych a to pak hrozi ten hyperstimulak a u toho se prave tvori tekutina v tele ,vis,ale ja mam zatim jen naznak 🙂

suzanna
12. únor 2010

peci dekuji 🙂
Vsak vy se letos dockate urcite vsechny co jste tady 😵

tulanek
12. únor 2010

a jaky jmena,jaky jaky mate Broucku???? 🙂 promin,jesli uz si to psala,ja to zapomnel,ja si pamatuju jen Misi Hugouse 🙂

suzanna
12. únor 2010

tuli ja mela po stimulaci prsa desny a bricho nafoukle porad...myslim,ze to ma skoro kazda.Ted uz mam bricho jak v patym mesici a jsem v polovine ctvrteho.No tehu si uzivam,ale mam strach porad a ten asi zustane uz na furt....kdybych uz aspon citila pohyby,aby to cloveka uklidnovalo,ze se tam neco deje 😅

tulanek
12. únor 2010

Suzzi,ani se nenadejes a bude kopat o stosest,nejhorsi mas za sebou,ted uz to bude jen hezky!!! 🙂 ale vim,strach je furt a mas pravdu,ze bude 😵

pecicka
12. únor 2010

tuli, já měla naposledy jen 4foliky a z toho 3vajíčka, jen jedno se udrželo, při ET mělo 8buněk a stejně nic ☹

pecicka
12. únor 2010

suzi, pohyby budou zachvilku a máš jedno mimi nebo dvě? 🙂

suzanna
12. únor 2010

peci ja mela pri prvnim IVF jen tri vajicka a jen jedno se oplodnilo samotnym IVF, 3 den bylo ctyrbunecne a nechytlo se.Pak nam udelali ICSI a to vyslo.Jo a me davali desne maly davky pri 1 IVF jen 100j puregonu a pri druhem 150j a ja si sama pichala 200j jinak by bylo zase malo foliku a takhle jsem jich mela 8 .

broukb
12. únor 2010

Suzi ahoj ..já mám kamarádku a ta furt říkala už aby kopal abych ho cítila, budu v klidu a pak když začal kopat tak říkala že byla nervní pokaždý když se delší dobu neozval 😀 😀 takže prostě a jednoduše od početí se člověk pořád něčeho bojí 😀
Jinak Tuli my chceme holčičku Vanesu a Nataly ..Nataly se jim líbí, ale Vanesu nemůžou zkousnout, že nevědi jak se jí bude říkat...a když řeknu, že normálně Vanesko tak mi máma řekne, že je to moc dlouhý (zato Barunko bylo kratší 😀 ) a kluky nemáme, protože to se dřív zabijem než se na něčem shodnem 😀 a jaký jména se líbí vám??

pecicka
12. únor 2010

suzi, tak to je super, že to všechno takhle hezky vyšlo

suzanna
12. únor 2010

peci meli jsme zavedene dve do 7 tydne tam take dve byli ,ale pak to jedno proste vzdalo,stava se to pry casto a aspon je tohle pry silnejsi,no hlavne at je to zdrave.
Ja mam tri deti,ale kdy jsem mela prvni pohyby si vazne nepamatuju 😀

suzanna
12. únor 2010

brouk ja vim,jak uz jsem psala,ten strach zustava porad....ja vim,ze az se to narodi budu mimi chodit kontrolovat kazdou minutu 🙂

pecicka
12. únor 2010

suzi myslím tak 18-20týden, jestli si to dobře pamatuji 🙂 a můžu se zeptat, co tě vede k tomu miminku? Já se totiž po 18letech rozvedla a teď mám suprovýho chlapa a ten děti nemá a bohužel 3roky a nic, tak jsme se rozhodli pro tuto cestu 🙂 snad to bylo správně 🙂

suzanna
12. únor 2010

peci urco jste se rozhodli spravne. 🙂
Koukam,ze mame podobny osud 😀 Ja jsem se podruhe vdala (manza ma dve deti),ale proste chceme spolu,take jsme se snazili 3 roky u nas byl problem ve spermiu.Muzu se zeptat kde je u vas problem?

pecicka
12. únor 2010

broučku, já mám doma Veroniku, Jindřicha a Josífka 🙂

pecicka
12. únor 2010

taky, na umělé prý je jich dost, ale normální cestou by to nešlo

pecicka
12. únor 2010

suzi, je zvláštní, jak jsou si některé osudy podobné,že? 🙂

broukb
12. únor 2010

Peci to je hezké, my jsme Veronika, Barbora a Tomáš ....a jak se bude jmenova to poslední??

suzanna
12. únor 2010

Ja vim a tady na koniku je jich vazne dost 😀
A k tem jmenum,ty my mame vymyslene uz dva roky 🙂

pecicka
12. únor 2010

mnažel chce po sobě buď Láďu a když bude holčička tak Jana 🙂 taková klasika 🙂

broukb
12. únor 2010

Suzi a už víš co to bude??

tulanek
12. únor 2010

ja jsem mela akoratnich asi 12foliku,ale kolem nich zvetsenych pres 120,tak meli porad strach,abych neskoncila v nemocnici,nastesti mi to pripominaji vic az ted,jak je krasny,jak jsem v poradku,jak se o me bali 🙂 kdyby mi to rekli vickrat po punkci,tak se poprdim strachem,ale tam mi to rekli jednou a stacilo,ja se skoro nebala 🙂 vedi jak na me proste 🙂 no a nakonec po punkci mi rekli,ze folikuli byli jen 15mm nejvetsi,ale nastesti nasli 8vajicek,z toho sest bylo dobrych a oplodnili se,vsechny ICSI a do finale to vydrzeli dva bobanci,blastocysta a casna blastocysta,tak jim bojovnickum verim 🙂 a zavadeli mi je paty den kultivace...

Broucku,my kluky dvojcatka-Kaja,Honzik po dedeckach 🙂 jeden kluk by byl Lukasek pravdepodobne a holcicka 100% Alexandra,ale na te druhe to nejak porad se nemuzeme domluvit 🙂

A nadherny mate obe jmena,Vanesku ma kamaradky segra a je to nahodou moc hzeky,ale ta Nataly se mi libi vic,to je fakt NECO 🙂

suzanna
12. únor 2010

peci a IUI vam nezkouseli??

suzanna
12. únor 2010

broucku pristi patek jdu na gyn.tak se chci zeptat,budu koncit 15 tt tak snad by to dr.mohl uz videt.Do 20 tt se mi cekat teda nechce, uz si chci nakupovat bud na holcicku nebo na chlapecka,zatim mam vse neutralni,ale takovy krasny veci co maji,manza me musi drzet,abych nevykoupila vse co tam maji 😀

tulanek
12. únor 2010

Je Jindrisek by se me taky libil,ale to uz je strejda jeden 🙂 a Veunky jsou taky moc hezky a suprovy lidi,ja co znam Vercu,tak to sama dobra dusicka 🙂

suzanna
12. únor 2010

tuli kolikaty den jsi po ET?

pecicka
12. únor 2010

nezkoušeli 😒

suzanna
12. únor 2010

peci ono je to mozna lepsi nam delali 7x IUI a nic ,akorat nas trapili,tak rovnou IVF a klapne vam to!!! 😵

pecicka
12. únor 2010

chci tomu věřit, že to tak bude 🙂