Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
17. únor 2010

tak to ti věřím....teď už badlíte sami?

pajka00
17. únor 2010

Peci IUI je inseminace.....tzn.taky injekce, ale přímo ti stříknou spermie do tebe-bez OPU....a KET je transfér zmražených embryjek už oplodněných🙂

pecicka
17. únor 2010

paji děkuji, ať tady nejsem za trotla 🙂

ratatooy
17. únor 2010

Mi bydlíme sami celou dobu co jsme se seznámili tak se ke mě manžel v ty době přítel tak nějak za měsíc nastěhoval.ale víkendy jsme bývali tam.víš on je prostě z vesnice zvyklej na barák tak to tady těžko nese je to tak na přespani v tom paneláku navíc máme 1+1

ratatooy
17. únor 2010

Holky poraďte mi jak mám udělat nějaké dobré brambory chtěla bych nějak opečene ale nechci je smažit v oleji.

pecicka
17. únor 2010

tak to je malinky, ale kdyžtam jsi s někým, koho miluješ, tak to stačí 🙂 hlavně, že jste spolu

misanda
autor
17. únor 2010

rat, uvařit ve slupce, oloupat...osmahnout lehce cibulku, přisypat brambory nakrájený a ještě nějaký gril.koření nebo něco a osmahnout...je to děsně dobrý 🙂

pecicka
17. únor 2010

misi-ty teda děláš chutě ☹

pajka00
17. únor 2010

Holky, já jsem po obědě,ale zase bych něco snědla....já fakt nejím ale žeru....to je děs!!Pořád mám hlad hlavně chutě na kyselé, pálivé, ostré...sladké vůbec....takže to opět vidím na zelňačku o víkendu-asi mě doma už roztrhnou.

kruela
17. únor 2010

ahoj holky, mišando toje mimoc líto. Kolikátýho dubna máš narozky - jsem taky dubeňák? 🙂 Holky máte s tím utrošem takový splašený chutě?

pecicka
17. únor 2010

paji-a přibíraš nebo jsi pořád stejná? Mě by zajímalo, jestli se po tom glostíku a utogestanu přibírá

kruela
17. únor 2010

pecičko nevím jestli je to po tom utrošu, ale mám opravdu nechutně splašený chutě. 🙂

ratatooy
17. únor 2010

Misi dík zkusím.kruela mě utros nic nedělá ale mám ho teprve třetí den a já ho zavádím takže nic mi z něj není.jenže mě nikdy není nic z žádných léků.akorát jsem při stimulce přibrala asi tři kila.

pecicka
17. únor 2010

kruelko-já zase po tom utrouši měla žaludek na vodě, tak mi moc nechutnalo ☹

pecicka
17. únor 2010

ratatoy-myslíš, že i z toho glostíku se přibíra ☹ ?

kruela
17. únor 2010

rat já ho taky zavádím, tak to asi bude z toho že jsem přestala kouřit. 🙂 já mám zatím nahoře jedno kilo.

pajka00
17. únor 2010

Já jsem při stimulce nepřibrala vůbec nic...ale teď už nedopnu jednu džíny-protože mám břicho nafouklé....a ty které jsem měla volné mám akorát-což mě teda štve!Je ještě brzo na těhu-břicho....J

pecicka
17. únor 2010

paji, jenomže podle mě to není z toho těhotenství, ale z těch hormonu

pecicka
17. únor 2010

holky nevíte, kdyby chtěl jít někdo na umělé oplodnění a nemá partnera, jestli mu to udělají?

pajka00
17. únor 2010

No právě proto...jasně,že z hormonů-proto mě to štve....tak doufám,že jak je vysadím,tak mezitím se mi už vyrovná velikost břicha s délkou těhu🙂
To mu peci neudělají-už jsem na to pár otázek četla a všude odpovídají, že ne..bohužel-je to tady tak zařízeno, že to udělají jen párům.

ratatooy
17. únor 2010

Pecicka já myslím že jsem někde četla že v jiných zemích je to možné ale nás zákon to nedovoluje.kruela já jsem clostik neměla.tak nevím.pajka to mi povídej mě je najednou malý snad všechno ale něco je z vánoc a něco z hormonů.ze mě bude mamut.

evik73
17. únor 2010

Ahoj štěbetalky,vy jste toho zase nadrbaly,hrůza než to dočtu 🙂 🙂
Míšo,tak myslíš,že to nevyšlo?To mně mrzí,ale jedeme dál nééé?

Včera po tom vínečku se mi to rozjelo,ale řeknu vám ženy,že to byla opět noc hrůzy!!!!Takové bolesti a křeče jsem snad ještě nezažila,ani 400 brufínek to nechtěl nějak utišit ☹ naštěstí dneska už to jde 😉

kruela
17. únor 2010

pecičko: udělají ivf, naše známá to již jednou absolvovala a nemá partnera, prostě jí dotikávají biologické hodiny. Jo a pecička s tím bříškem má pravdu. Taky mám bříško opravdu nafouklé. 😉

pajka00
17. únor 2010

ahoj evik....tak hlavně,že je ti už líp,mrcha se rozjela a ty můžeš plánovat další...budete si s míšou oporou a my tady taky🙂

ratatooy
17. únor 2010

Ahoj evi tak to ti přišlo rychle aspoň nemusíš na nic čekat a šup pro další mimi.

evik73
17. únor 2010

Ahoj Paji....jojo jsem ráda,že se to rozjelo a v březnu hurá znova do boje!!!!Bude nás tady víc znova se snažících,tak to bude v pohodě 😉

Kruel...určitě IVF neudělají,pokud nemáš partnera,nevím jak v kterém CARU,ale manželovi před OPU kontrolovali OP..

pajka00
17. únor 2010

http://www.maminkam.cz/tehotenstvi/vyvoj-plodu-...
holky našla jsem zajímavý odkaz-kdy je popsáno týden po týdnu, jak to vypadá🙂
Evi je to tak🙂

tulanek
17. únor 2010

Holky vy potvurky,prej chrapu,vas docist za jediny dopoledne,to je mazec teeda 😎 tak mi jen prosim poradte,ja to brala celou dobu tak,kdyz maji mimina 14dni,ze jsem druhej tyden,ale ms jsem mela naposledy taky 14.1.pomoooooc,ja tomu asi nerozumim,ja mysela,ze se to pocita jinac u IVF 😅 😕 Pajko jinak moc dekuju,jsi hodna,ja taky verim a doufam,jak uz jsem psala,kdyz se to povedlo az sem,ze uz se to povede cely a za 9mesicu budu nekde trpet 😀 a s tema rodicema,nam nastesti ani jedni nikdy do niceho moc nemluvili a to jsem moc rada,pac vas chapu ze to musi byt neprijemny 😖 jo a ja i diky tomu hyperstimulaku ted mam bricho 86-90cm,takze asi tak 😀 jo a kam do tabullky,do dvou carek jo?Tak jo,ale do tehulek taky az po ultrazvuku 🙂 a Pajk zitra na tebe budu myslet jako silena 🙂 A Broucku ruzovej malej zavidim,to musi byt jak na mazleni takovej notas 😀

evik73
17. únor 2010

Ahojky Ratatooy,jasně v březnu si jdu pro nášup 🙂 🙂 Teď musím trochu poklidit,dopo jsme byly s mladou u babi a pocournout po krámech,takže tady bordel jak tanku a já místo uklízení noťas na klíně a zase tluču do klávesnice 😀 😀

tulanek
17. únor 2010

jen tak dal Evi,prace pocka,neutece!!! 😀 jinak ahoj Eviku 🙂