Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
23. únor 2010

ahojky broučku,jo fajn, jen mě pobolívá břicho jako kdybych měla dostat mrchu 🙂 ale jinak dobrý....už jsem zvědavá na zítra, jestli bojovníček zabojoval 🙂 a jak je tobě?

pecicka
23. únor 2010

ahoj tulinku, jo je mi fajn, ted už jen čekat, jestli zabojuje 🙂

tulanek
23. únor 2010

To cekani,je horsi jak leckterej zakrok vid?Ale musis verit a my s tebou!!!!!!!!! 🙂 budes volat ty nebo oni tobe???

suzanna
23. únor 2010

peci drzim mooooc palecky pro tveho bojovnicka 😵

pecicka
23. únor 2010

budu volat zítra já v 13hod 🙂

pecicka
23. únor 2010

ahoj suzzi moc děkuji 🙂

misanda
autor
23. únor 2010

jůů, ještě rychle dočítám, takže :

Vysočance gratulujuuuuuu mooooc !!!

a peci tobě držím palce, určitě to vybojuje, bude to pašák 🙂

tulanek
23. únor 2010

Ty jo,tak od 12:50 spolecne sezeni a drzet vsechny pesti a palce a plivat Pecičce pro stesti 🙂

tulanek
23. únor 2010

Jen tak nakouknu na svateb. fotecku,kdopak to tam je,ze mi ta pani nekoho pripomina,kouknu a vidim,ona to Pecicka,no ty jsi teda kus! 🙂 Krasny fotky!!! 🙂

pecicka
23. únor 2010

Moc děkuji, že přeji hezký večer všem a zítra se přihlásím z práce.... pa

tulanek
23. únor 2010

No budu zvedava 🙂 ty jdes do prace???No ty jsi cislo teda 🙂 sikulka!!Tak paaaaa Peci 🙂

lumpajda
23. únor 2010

Ahoj Pecicka, moooc držím palečky, ať je to to pravé vajíčko a z něj pak embryjko bojovník.Vysočanko a Broučku gratuluji ke krásnému HCG.Miši,mooooc na tebe budu zítra myslet.

lumpajda
23. únor 2010

Marrad, tak to budem v květnu bojovat spolu, Cibi, šikulka, zachvilku z tebe bude profík. Holky, tak dneska přišla ta Eregma a jestli je to tak zdraví, jak je to hnusný, tak z toho budou super spermoši 😀 😝

tulanek
23. únor 2010

Holky,tak zitra budu volat šéfovi-při IVF,abych mohla zustat doma,jsem si za sebe sehnala nahradu a slibila mu,ze do konce unoru mu dam vedet,jesli se vratim nebo ne...Tak zitra mel byt oficialne test,tak mu zavolam a budu doufat,ze jsem tim nic nezakrikla...Holcina dostane od brezna smlouvu a my budeme doufat,ze bude vse v poradku a nastoupim na materskou a ne nekam do prace...

ratatooy
23. únor 2010

Tuli tak to doufám taky že už se nevrátim do práce.ikdyz se už po mě šéf sháněl kdy přijdu.no když mě tam měl tak si ze mě dělal srandu jak rychle makam ať zpomalím a teď už beči že nestíhá.já na to prdim protože tam celej den na nohách furt něco tahám a to i 20kg a ještě je tam zima a špína.

tulanek
23. únor 2010

Ja razim heslo,ze prace bude vzdycky,ale miminko nam v praci nikdo neudela,nenahradi a ani nic jineho,pro me je to nejdulezitejsi a obzvlast kdyz mame takovouhle praci,ja to mam +- na stejno...Kdyz uz ten dar,źazrak mam v brisku,nebudu nikam spechat a budu si ho opecovavat uz ted...Majitel pocital s tim,ze kdyz to dopadne,ze se nevratim,takze pro me zitrejsi hovor,bude tak nejak definitivni...

broukb
23. únor 2010

Tuli já to dneska taky volala šéfový, řekla mi, že s tim počítala a bylo t v klidu 😀 Já si říkám,že těhu je člověk párkrát za život, tak si to chci užít a ne se nervovat v práci 😉

pajka00
24. únor 2010

Dobré ranko holky...tak miši a peci-dnes na vás myslím-ať je vše OK.
Jsem si nachystala do misky piškoty a bebe sušenky v noci na noční stolek..no už jsem si o půl 2 musela 2 piškoty vzít,jak se mi dělalo zle...ráno jsem jich snědla hrst než jsem vstala a je to lepší. Ale stejně je mi nedobře...ne úplně špatně,ale jakobych vystoupila z lodi...žádná sláva těhotenské nevolnosti 😠

pajka00
24. únor 2010

Jo tuly a beru utrouš hned od začátku a beru 3x denně jeden + na noc 1 zavádím.

pecicka
24. únor 2010

ahoj holky🙂přeji krásné ráno

vysocanka
24. únor 2010

dobre ránko
já zavádím 3x denne dve tablety utrouše. a zavadim vsechny. :(
jak jste se vyspinkali?

pecicka
24. únor 2010

ahoj vysočanko, jde to jen malonko nervozita, jestli dneska dostanu hezkou zprávičku a bude všechno oki, jinak taky zavádím 3x1 utrouše

vysocanka
24. únor 2010

Peci moc ti budu drzet palecky tady od nas ze Sanusu v JI jedna pani mela jen jedno vajicko a ceká miminko s pracovním názvem Maxík 🙂)))))))) neni dulezity asi ani tak pocet jako kvalita
ale vim jak ti je, ja pri minulem pokusu mela neco podobného. 🙂))) ale hlavu vzhuru drzime ti tu vsechny do jedné palecky

pecicka
24. únor 2010

děkuji moc 🙂 všem

vysocanka
24. únor 2010

Peci a kdy budes vedet prubezny stav?

pajka00
24. únor 2010

Holky a vy to všechno jen zavádíte?Já polykám a jen na noc zavádím...jo a ještě mám ráno půlku prednisonu.
Peci neboj, jak ti včera řekli,že vajucho je OK a udělali ti injekci ISCI-tak to bude na beton...A mluvili jste o tom hatchingu, jak jsme ti to tu navrhovaly?

vysocanka
24. únor 2010

ja to zavadim vsechno rikali ze je to lepsi. ale je to docela naloz teda tece to ze me furt takze bez vlozky ani ránu.
Já ráno beru jeden prednison a v poledne pulku.

pecicka
24. únor 2010

Paji-já právě nevímm, co udělali a neudělali, protože, když jsem o tom minule mluvila s doktorem, tak mi říkal, že všechno dělají automaticky, tak já nevím a prodloužená kultivace, že se u jednoho emryjka nedělá, tak nevím

pecicka
24. únor 2010

volat mám dneska v 13hod

pecicka
24. únor 2010

ale věřím, že je to bojovníček a bude chtít k mamince 🙂