Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

askona
9. bře 2010

pajko dvakrat my braly krv pozitivne tak neviem preco tam neukazalo nic

dada074
9. bře 2010

Pecci : ta minimálka se dělá právě s minimem hormonálních přípravků,aby se předešlo OHHS a je míň vajíček 2 -8zralých,je to šetrnější k organismu.

Suzziku to víš,že vám to řeknu nebude to tajemství,neboj!!!Včera jsem byla v trombo centru pro injekce a zase jsem se rozjela v nákupech,tak s tím musím pomalu přestat,já jak někam vlezu musím koupit alespoń jednu věc na mimčo!!!

Askona : je divné,že máš pozitivní testy a doktor nic nevidí,hlavně mě zaráží,že to přešel jen tak,nebo co ti přesně řekl?

pecicka
9. bře 2010

dadi-to je krásné, já už chci taky nakupovat pro mimi 😢

pecicka
9. bře 2010

hlky, jdu vařit obídek a odpolko na vás zase kouknu 🙂

dada074
9. bře 2010

Peci : neboj za chvilku to také nebudeš mít kam dávat!!!! 😀 😀 😀

suzanna
9. bře 2010

dada mam to samy s tema nakupama,se na to proste tak tesime no....
pajka v kolik jdes na ten UTZ?

chrobacek
9. bře 2010

no tak to jste mě nepotěšily .. já měla první ivf dávky 225 po celou dobu, druhé 262 celou dobu.... a ted mám 4 dny 225 a snižíli mi to na 150j ...takže děj se vůle boží ....

dado a neměla jsi jiné dávky u dlouhého a krátkého protokolu? a měla jsi u-FSH nebo rec-FSH?

pajka00
9. bře 2010

askona a kolik ti řekli HCG...zvyšuje se to? Při mimoděložním se právě HCG moc nezvyšuje-možná vůbec...i když je krev pozitivní....a je divné, že tě poslal domů na týden....je to hrozně nebezpečné, pokud to bude opravdu mimoděložní, protože ti to může z ničeho nic prasknout a můžeš vykrvácet....Já jsem před 1,5rokem byla těhu, potratila jsem-hned v začátku snad v 5-týdnu a byla jsem na UTZ-nic tam neviděli a nechtěli mě pustit ani do druhého dne domů, musela jsem podepsat revers a slíbit, že hned ráno tam budu.....a přes víkend mě tam nechali ležet, v pondělí vzali krev a zjistili, že jsem potratila a není to mimodělož....takže se mi postup tvého doktora moc nezdá...ale on je odborník a měl by vědět, co si může dovolit, já tě v žádném případě nechci strašit.
Jedu až na 13.15. Takže pěkně v práci poobědvám a vyrazím...ségra chce jet se mnou, že se pak stavíme něco pokoupit-ona boty a já si chci koupit nějaké šatky, které už bych mohla začít nosit, protože mi džíny tahnou už břicho a ty moje minisukýnky taky nic moc 😀

askona
9. bře 2010

dada dr.len povedal ze tam nic nevidi ze o tyzden utz a potom sa uvidi

dada074
9. bře 2010

Pajka : omyl holka já měla při mimoděložním 22 tisíc HCG.Ale je pravda,že když při těchto hodnotách na UZ nic neviděl domů už jsem nešla a druhý den ráno hurá na sál!!!

Chrobáčku : já pokaždé stimulovala Fostimonem,a ty počáteční dávky jsem měla stejné jak u krátkého tak u dlouhého,ale mě moc nerostli folíci!!

dada074
9. bře 2010

Askona : to je fakt divné pokud ti těhotenství vychází na 8tt musí být už vidět mimčo se srdeční akcí!!

chrobacek
9. bře 2010

dado... tak u mě sice rostou ale je jich málo ☹ koukala jsem na tebe že jsi taky nemívala mražáky...

dada074
9. bře 2010

Chrobáčku : ne mrazáčky jsme nikdy neměli,nejvíc jsme měli dvě embria k zavedení,proto tolik pokusů.

wrtulka
9. bře 2010

Ahojky..
dado taky jsem si přečetla tvůj příběh a moc ti přeju to krásný vítězství!!!Chtěla sem se zeptat..neměla si po IVF někdy nějaký zdravotní probémy, nebo nebojíš s jich.. přece jen 6 cyklů je dost..
Jo a ještě sem se chtěla zeptat kolik jste dali za cyklus jako samoplátci?

vysocanka
9. bře 2010

ahoj holky, ted jsem prisla
podrzte se jsou tam miminka dve
jedno mensi, ale zatim neni nic ztraceno, druhe odpovida presne tabulkam.
Obe maji srdecni akci.
já se zblázním radostí. 😵

dada074
9. bře 2010

Ahoj Wrtul,tebe jsem dlouho neviděla,jinak děkuji za přání,jedeme 5 měsíc tak si říkám,že už jsme snad z nejhoršího venku.
A ty zdravotní problémy : to víš,že se člověk bojí kort když ví co do sebe cpal,také si kolokrát říkám jestli budu za pár let fit,ale šla bych do toho znova!!!!

A jako samoplátci jsme platili něco kolem 35 ticíc.Nebylo to tak hrozné,my jsme chodili do státního zařízení,takže když jsme měli pokusy na pojišťovnu tak jsme nedopláceli ani korunu,jinak nevím jestli by chom do toho šli tolikrát i když peníze se vždy seženou!!

chrobacek
9. bře 2010

dado jo tak to jsme na tom stejně my mívame taky jen dvě .....

vysocanko gratulace 🙂

dada074
9. bře 2010

Teda Vysočanko to je bomba,strašně vekáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá gratulace,a držte se všichni TŘI!!!! 😉

tulanek
9. bře 2010

Vysocanko,obrovska gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odpocivej at jste vsichni tri fit!!!!!!!! 🙂 a kolikaty jsi tyden?? 🙂

vysocanka
9. bře 2010

TULI spocital mi to na 6+4

wrtulka
9. bře 2010

Dado no já sem už moc nechodím..nebo teda chodím ale už nikam moc nepřispívám.. po tom posledním pokusu .. však víš..
Dado a ty jsi chodila celou dobu do Apolináře nebo jinam? Řekni mi jak jsi dokázala zvládnout těch 5 cyklů - neúspěšných? já mám po 2 pocit že už nemám na další sílu a pokud jde o hormony tak z nich mám fakt panickou hrůzu 😔
vysočanko mooc obrovská gratulka!

tulanek
9. bře 2010

a kolikateho jsi byla na ET prosim? 🙂

vysocanka
9. bře 2010

na ET jsem byla presne pred mesicem tedy 9/2

dada074
9. bře 2010

Wrtul : já jsem věčná optimistka,u nás to ani jinak nejde manžel vidí vše moc černě,tak se to musí někde vyrovnat.Mrzelo mě,že se u vás ani jedno nechytlo,jestli si dobře pamatuji tak jste zaváděli 3?Chodila jsem jen k Apolináři,a po tom 4 pokusu jsem to už také vzdávala,ale pak přišlo to mimoděložní a místo toho aby mě to dorazilo tak mě to naopak strašně nakoplo,věděla jsem,že jsou ta embria k tomu,aby se chytla,ale měl na to prcek opravdu poslední pokus,protože jsem řekla,že do sedmého už nejdu,asi se lekl nebo co!!!

tulanek
9. bře 2010

ahaaa o den pozdeji nez ja,tak to jsem zvedava,co mi rekne zitra 🙂 a promin,prodlouzenou kultivaci jsi mela,ja uz si to tady z toho vseho nepamatuju 🙂

lenkacar
9. bře 2010

pájí gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!já si myslela že budou 2 😵 😵 😵 😵

misanda
autor
9. bře 2010

vysocanka : mooooc veliká gratulace 😉

dada074
9. bře 2010

Tulánku a vy máte UZ zítra?

vysocanka
9. bře 2010

jo mela petidenni.

chrobacek
9. bře 2010

vys koukám, že u vás to bylo 3.ivf... měla jsi i při druhém blasty?