Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pampeliska36
19. led 2010

ja taky pisu jak PRASE!!! 😀

jooooooo a myslela jsem samozrejme pichani injekci 😀

abig
19. led 2010

Ahoj Pampeli 😀
Tak fáááájn, budu mít spolubojovnici, to jsem ráda .... jak to vidíš, kdy bys měla očekávat březnovou ms ?

S tím psaním si nic nedělej, já to taky čtu, až to odešlu, a pak čučím, co jsem to vyčarovala za ptákovinu !

tulanek
19. led 2010

Tak to je dobre,ze to holky budete moct sdilet takhle spolu,to je fajn!! 🙂

pampeliska36
19. led 2010

abig... moje breznova ms vypada na datum kolem 14 🙂 tak uvidime... ale ja ji mam celkem presnou +- jeden dva dny

pampeliska36
19. led 2010

tulanek a co u tebe noveho? 😉 kdy pujdes na nejake odbery vajuch atd. atd. atd. atd.... ?

tulanek
19. led 2010

Pampelisko:Ve ctvrtek zacinam s Puregonem,tak mam trosku maly bobany,jak budu reagovat,jesli ne moc nebo naopak malo 😅 no a kdyz by to slo dobre,odber vychazi tak nejak na 2.2. ci 3.2.,tak jsem zvedava...Do ted jsem byla docela klidas,tak uvidime 🙂 ale i tobe to utece a za chvilku budes mit podobne premyslenicko jako ja 🙂

petronela82
19. led 2010

ahoj

abig - tak koukám že jsme na tom úplně stejné - PCO - hrozba hyperstimulace - mám z toho strach

cabalková - ahojky - dlouho jsme se "neviděly" potkaly jsme se na tématu "IUI" jestli si dobře panatu chodíš taky jako já do GEST k Dr. Alexandrovi, viď?

holčiny - poradíte mi - jak se pohybují ceny injekcí na stimulaci, já mám zkušenosti jen s Puregonem, a slyšela jsem že to jeden z nejdražších léků. Jo a taky prosím napiště jakou formou se aplikují, zda jsou v peru (jako Puregon) nebo pomocí klasické injekce

antoaneta
19. led 2010

Ahoj holčičky moje. Děkuji Vám moc za všechny ty palečky, které jste mi držely, .....ale nestačily. Svůj běh k vysněnému cíly jsem nedoběhla a boj jsem prohrála. Nepovedlo se nám to......

Ale Vám, - Vám zlatíčka - naději brát nechci!!!! Proto Vám všem hrozně hrozně moc děkuji za všechnu tu podporu, lásku, hřejivá slova, za vaše rady, optimismus a za to, že jste to všechno procházely se mnou. Opravdu moc děkuji a velmi si toho vážím. Děkuji Vám moc...... prostě ale jen ta průkopnice bude některá jiná...... tak hurá do toho!!!! Opravdu Vám to moc přeji. Já.........já si jen na to své štěstí budu muset ještě chvíli počkat.......

evik73
19. led 2010

antoanet ahojky,to je škoda,že i ta poslední naděje zhasla,ale bude to lepší uvidíš...a co teď bude dál,řešili jste něco s doktorem?

děvčátka,pro dnešek se loučím a zítra podám info,snad pozitivní,začínám nějak depresákovat!!!!máme tohle zapotřebí se pořád takhle nervit?jasne mame,kvůli miminku podnikneme všechno...

kdo zítra vyráží po doktorem přeji krásný den se super zprávičkama a samozřejmě i všem ostatním 🙂 🙂

tulanek
19. led 2010

Ahoj Antoanet...To me strasne moc mrzi,ale jak uz jsem psala,vim,ze tady slova nestaci,pust slzicky ven a ulev bolavymu srdicku! ☹ Nam urcite nadeji neberes,to priroda je ta,ktera zaridi,jesli to tak ma byt nebo ne,ty jsi nam naopak ukazala a dodala odvahu,ze se to vsechno da zvladnout...Ale palce ti drzim dal a nepoustim ani na chvilinku,porad to stesti potrebujes a mit ho budes,jen chtela priroda asi jeste chvilinku pockat,az na ten druhy pokus...Drz se zlaticko,jses silna holka!!!!!!!!!!!Myslim na tebe!!!

tulanek
19. led 2010

Eviku a tobe k zitrku poradnej flusanec pro stesti,neboj kindervajca urcite povyrostla na ta pstrosi!!! 🙂

misanda
autor
19. led 2010

týýýý joooo, my tady máme nějakýho pindika 😀 no konečně 😀 😀 😀

misanda
autor
19. led 2010

abig: tak ale super ne??? a s tím PCO jsi to dřív nevěděla???? březen je za rohem...neni kam pospíchat...

misanda
autor
19. led 2010

petronela : já budu stimulovat gonalem a za 5krabiček jsem dala cca 5tis 😉

pampeliska36
19. led 2010

antoanet: drz se berusko... moc na tebe myslim a neprestavej verit, ze se to proste priste povede... MUSI!

pajass
19. led 2010

Antoanet: život je někdy kur.va! (Promiňte)... ale jak jinak to napsat ☹ Drž se holka, posílám pohazení a taky toho panáka si s tebou takto virtuálně dávám, kopneš to tam se mnou?

Dnes jsem nafasovala neschopenku a píchla první dávku Puregonu, jaksi tomu všemu přestávám věřit... ☹ ☹ čím si zasluhujeme takový trápení a nervy? Ale měli bysme se z toho otřepat a doufat v "hepáč"

misanda
autor
19. led 2010

antoanetko, hlavu hore haj!!! bude zase líp a líp a pak už se zase budeš těšit na další stimulku!!! neznamená, že když se nezadařilo napoprvé, že se nezadaří napodruhé!!! člověk se musí umět oklepat (věř, že vím, o čem mluvím...ani nevíš, jaký naděje jsem já vkládala do prvního IUI)...miminko bude!!!

misanda
autor
19. led 2010

pajass : to seš na tom stejně jako já 😀 já jsem v tomhle už hroznej pesimista a fakt nevěřim, že to kdy vyjde...možná je to tak lepší pro moje nervy...???

misanda
autor
19. led 2010

Evi, a od tebe zítra jen a jen dobré zprávy, jasný!!!!???

pampeliska36
19. led 2010

misanda: ja pro zmenu od toho vseho ani nic neocekavam... mozna je to jeste daleko prede mnou... ale nejak si to zatim vubec nepripoustim ani trosku k telu... nevim, asi jsem divna 😒

misanda
autor
19. led 2010

pampi, nejsi divná!!!! já když jsem byla ten min.týden u dr a dozvěděla jsem se, že jdeme na IVF tak řikám manžovi "A co když fakt otěhotnim" - a to jsem to řikala fakt skoro s hrůzou v očích - tak mi řekl, že jsem blbá 😀

pampeliska36
19. led 2010

misanda: UF 😉

misanda
autor
19. led 2010

pampi : hlavně po těch neúspěších tomu prostě fakt nějak nevěřim...a ono je to možná lepší...i když je člověk i tak zklamanej když je ten výsledek negativní...ale já jsem zklamaná už dopředu.. 😀 a jestli budou // tak to bude prostě příjemné překvapení, no.

pavcahola
19. led 2010

misanda a kdy si začneš píchat ten gonal?

pajass
19. led 2010

a ten Prednison jsem dostala taky i když imunologii jsem měla OK, asi se to dává plošně všem, jako ve fabrice u pásu

pajass
19. led 2010

my máme spermio na hov.no, tak jsme dnes s manželem probírali, proč já trpím a píchám si dvoje injekce denně, žeru prášky, když léčit by se měl on 😀

misanda
autor
19. led 2010

pavčo, s gonalem začínám od pondělka 😉

pajass, prednison se dává většinou všem...ale kdo má problémy s imunitou, třeba já 😀, dostává vyšší dávky ☹

abig
19. led 2010

Miši a Pampeli, tak já se přidávám .... poprvé jsem nevěřila, ale doufala .... a teď nevěřím a nedoufám.
Zrovna dneska manžel říkal, že v létě pojedeme s bříškem na dovolenou a já mu na to řekla, že to asi těžko, protože žádné bříško nebude. A on na to, proč si to myslím, a já na to, že to vím .....
Neříkám, že to nikdy nevýjde, ono to výjde, to cítím v kostech, ale jsem přesvědčena, že pokus number II., není poslední !!!

misanda
autor
19. led 2010

abig : no a ten můj zase už počítá kolik dostanu mateřský atd...tak ho vždycky usadim, tak čumí 😀 😀

abig
19. led 2010

Mateřská,jo ? Tak tu jsme s kolegyní zrovna včera počítaly .... a mě vyšla mateřská na 8090.- první půlrok ... no a potom klasika 7.400.-
Mazec, ale můžeme být rády, že dostaneme aspoň něco ... ale když budou dvojičky, tak budeme žrát omýtky.