Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
7. pro 2009

suz, paráda 🙂 záááávidíííííím!!!!

suzanna
7. pro 2009

taky brzy budes mit.... 😵 😵 😵 my jsme take cekali 3 roky a snad vse dotahneme do zdarneho konce...

misanda
autor
7. pro 2009

suz, jj, budu, ale to čekání je občas hrozný...zvlášť když mi otěhotní nejlepší kamarádky se kterýma jsem chtěla být těhotná i já... ☹

jenom se prostě bojim, že ještě bude nějakej problém v tom IVF...že ještě něco najdou ☹

suzanna
7. pro 2009

misanda nam se prvni IVF nepovedlo ,taky jsem z toho byla na prasky...ale clovek prezije vsechno.Cekani je desny to vim,ze vse utece, uvidis a za chvili budes i ty chodit s briskem 😵

misanda
autor
7. pro 2009

suz, no a co manža...a holky??? radost obrovská co??? kdy jdeš teda na utz???

suzanna
7. pro 2009

To vis,ze se radujeme,ja kdyz jsme tam uvidela tu carku tak jsem se rozbrecela a nejstrasi dcera (18) mi povida jsi stastna?? 😀 Ona nevedela,ze brecim stestim 😅 No a na UTZ me to pekne stve ,ze jdu az 15.1. protoze pres svatky je nase centrum zavreny a maji pry frmol 😒 ,ale aspon uz tam bude neco hezky videt a stejne to neovlivnis,akorat me stve,ze nevim jestli jsou tam dve nebo jedno,ale rekla bych ,ze jedno 😵

misanda
autor
7. pro 2009

suz...až 15týho????!!!! ty vado...a co třeba kdyby nedej bože bylo něco špatně...jakože nebude, ale nikdy člověk neví...já jsem plašan..já bych nevydržela...potřebovala bych vyloučit mimoděložní atd...no a ty nemáš svojí gyn dr tam???

ty jo, to bys doslova čuměla, kdyby tam byly dvojčátka 🙂 lepší dárek k vánocům by sis přát nemohla 😉

suzanna
7. pro 2009

Taky mi to pripada dost dlouho,ale kdyby neco tak vzdy na tu gyn. muzu,takze budu v klidu a budu si to do ty doby uzivat bez stresu 😉

abig
7. pro 2009

Ahoj holky, dobrou chuť, pokud právě obědváte 😀 😀 😀 😀 😀

Suz, no krásné //, ještě jednou gratuluji. Krásnější vánoční dárek sis snad ani nemohla přát .... trochu sprostě závidíme, ale z celého srdíčka moc přeji ...

Ms stále nedorazila, mrcha jedna mrchovatá .... jsem 40DC ... tak nevím nevím ... dorazily testy z lékarný, ty nejcitlivější a stejně ani náznak, takže naše přirozená snaha opětovně vniveč vyšla, takže, kdepak se ty mrcho touláš ? Počkám ještě týden a když tak si zavolám na gyne, ať mi píchnou tu vyvolávačku .... jestli mě ještě někdo vezme, že ?

misanda
autor
7. pro 2009

abig : to je mi líto s tou mrchou :X...a nemůžeš si na tu gyndu zavolat už třeba teď???

dada074
7. pro 2009

Ahoj holčiny,

Suzi je to paráda,to je pocit viď?A na UZ až 15.1. to je teda děs,já mám staženou prdku před tím zítřkem,dost se bojím,už abychom to měli za sebou!!! 😉

Abig Misi má pravdu nešlo by to dřív?

dada074
7. pro 2009

Jo a holčiny není co závidět vy budete tyhle dobré zprávy šířit po Novém roce!!!!! 😀

suzanna
7. pro 2009

dada tak drzim palecky,ale urco to bude dobry,ale chapu,ze mas strach ja si zitra budu delat test a kazdy den mam strach jestli tam ty dve najdu...
A holky ja vzdycky taky zavidela,ale vy to tu rozjedete po tom Novym roce jak pise dada 🙂

antoaneta
7. pro 2009

Už aby ten Novej rok tady byl.... 🙂

misanda
autor
7. pro 2009

souhlas, už chci rok 2010 😀

misanda
autor
7. pro 2009

dada: na zítřek držím palce! neboooj, jsou vánoce, takže vše bude tak, jak má 😉

polesuvka
7. pro 2009

Ahoj holky moc se omlouvám že vám sem lezu, ale chtěla bych se zeptat jaký je rozdíl mezi IVF a ISCI.
Já jdu teď 18 poprve do caru, můj už tam byl na spermiu a ny výsledkách máme doporučené ICSI.
Mi přijde že je to stejné????????????

misanda
autor
7. pro 2009

IVF odeberou vajíčka a manželovi spermie a daj to k sobě do zkumavky, ať se to samo spojí.

ICSI = odeberou vajíčka, spermie a spermii vpíchnou pomocí takové pipety nebo jak to nazvat přímo do vajíčka, které se buď oplodní nebo ne.

IVF + ICSI má vyšší procenta úspěšnosti než samotné IVF.

polesuvka
7. pro 2009

moc dík já zo po odborné stránce vůbec nemohla pochopit ☹

misanda
autor
7. pro 2009

polesuvka : já už jsem tě někde potkala, ale vůbec si nemůžu vzpomenout kde 🙂 nejsi náhodou z endo??? 🙂

polesuvka
7. pro 2009

mis nene jestli jsi pamatuješ Kdy se objeví vysněné // 😉

dada074
7. pro 2009

Děkuji za palečky,budu je potřebovat!!!! 🙂

Misi než to připravíš na VÁNOCE tak to uteče jak voda,neboj.

pajass
7. pro 2009

Ahojte holky, jaká bývá stimulace k IUI? To je krátký protokol? Rozhoduju se, jestli zkusit nejdřív toto, nebo rovnou IVF.

antoaneta
7. pro 2009

ještě bych doplnila:, IVF - pokud si nechceš připlatit za jiný léky a prodlouženou kultivaci (nechaj spermijky odpočinout,a pak vemou jen ty co přežily,ty nejlepší 😉), tak je to zadarmo(3 pokusy), kdežto když ti dělaj IVF s ICSI, tak platíš vždycky 😠 (je to nadstandard a prý i hodně pracný - mikro...technika)
Ale je fakt, že říkaj, že je to úspěšnější,.....no tak hold nějakej ten měsíc budem baštit jen suchej chleba 🙂 ale co bysme pro to svoje "štěstíčko" neudělaly, že? Šak špek si dáme pak 😀 😀

pajass
7. pro 2009

Antoaneta: špek si dáme pak...😀 😀 😀

antoaneta
7. pro 2009

jasně a to zas vynecháme ten chleba.... 😀 😀 😀

suzanna
8. pro 2009

Ahoj holciny,
ja jsem priklad toho ,ze ICSI je uspesnejsi 🙂 IVF se nam nepovedlo.Dnes opet testik silnejsi. 🙂 doufam,ze bude vse v pohode.
dada myslim na tebe 😵

misanda
autor
8. pro 2009

holky, my si taky budeme platit ICSI...a co...svět se nezboří, ne??? a jsem i radši...když je tam vyšší úspěšnost...v Pronatalu maj snad skoro až 50%...což je mega super!!!

pajass : já jsem na IUI měla krátký protokol...záleží jakej máš problém...jestli se ti IUI vyplatí. abych pravdu řekla, IUI mě neoslovilo a moc tomu nevěřím.

polesuvka
8. pro 2009

holky můžu se ještě zeptat já mám nepravidelnou ms a slabužkou, jednou jsem byla na ultrazfuku a tam mi pam dr. řekl že mám nízkou sliznici že ji mám jen 5mm.
Je to tak hrozné -----dá se s tím něco dělat????? ☹

suzanna
8. pro 2009

polesuvka myslim,ze na sliznici jsou nejake leky ....sliznice musi byt pro uhnizdeni embrya 8-10 mm.
Pri IUI jsem mela take vzdy kratky protokol,ale zalezi hodne na kvalite spermia,aby IUI bylo uspesne.
dada tak jak dopadl UZ???