Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
26. led 2010

tuli, já myslim, že díky tomu, že tě bolí břuch, tak máš takovou jistotu 😉 takže neboj. jaký máš vůbec dávky???

tuli, asi si budeš muset holit kozy 😀 😀 já mám teda jedinej černej chlup na břiše...a to je můj chlup pro štěstí 😀 a při první laparo mi ho vytrhli, tak jsem byla hrozně nešťastná, ale kluk znovu narostl 😀

tulanek
26. led 2010

Mno taky me to na jednu stranu tak trochu drzi,ze treba fakt rostou,ale ja mam zase takovou debilni predstavu,ze jak jich tam je moc,tak aby mely misto dorust,jsem magurek,co?? 😔 ja je nebudu holit,urvu to voskem a bude 😀 jeee,ten se za kazdou cenu drzi,co to bude asi znamenat,ze ti nese stesti dal,tak to je dobryyyy,poradne si ho opecovavej!! 😀

misanda
autor
26. led 2010

tuli, se ti zvětší Mr.Vaječník a bude pohoda, neboooj, se vejdou 😉

no, já na svůj chlup pro štěstí nedám dopustit...ještě si je nech na IVF na těch prsou 😀 třeba to jsou taky chlupy štěstí 😀

tulanek
26. led 2010

jo a mam 125Puregonu,takze hodne nizka davka,teda oproti ostatnim,co koukam,ale on mi to myslim rikal,ze mi da nizsi kuli tomu syndromu debilnimu...

tulanek
26. led 2010

dobra tedy zeno,dam na tebe a bdu si je tam piplat,ty jo abych na IVF nesla s vlasama na prsejckach 😀 😀

misanda
autor
26. led 2010

ty jo, tuli, to je hodně nízký...to já mám zatím napsanou nejnižší na so a neděli a to je 187.5

tuli, si tam kdyžtak upleteš nějakej drdol a bude!! to budou čumět!!!

tulanek
26. led 2010

mno prave a to si fakt neumim predstavit,co by mi to bricho delalo,kdybych ji mela vyssi 😝 jeeee,hrajou mi Robieho-Angel v tv,ja teči 😀 jo nebo dreda si tam nechat udelat,no fuuuj,to je hnusna predstava,by asi pritel cucal 😀 😀

tulanek
26. led 2010

ne cucal,ale čučal 😀

misanda
autor
26. led 2010

ty voe, prej dreda 😀 😀 😀

misanda
autor
26. led 2010

mi teď psala jedna holčina z koně, že její známá má taky endometriozu a nastimulovala jen 4vajucha, z toho dvě špatný ☹ ☹

holky ,já se bojim..moc... ☹

tulanek
26. led 2010

bych byla original,to jeste moc lidi asi nema 😝 😀

tulanek
26. led 2010

Misi kurniiiiiiiik!!!Nestresuj se,co ti ubec ma co psat takovy veci... 😠 Heled se,podivej se radeji i na jiny pripady,kde holciny s tou Endo. nastimulovaly vic a ty nejsi stejna jako ta holka,kjuci pisek a i kdyby si mela dve,tak urcite to budou ti dva Hugousi,na ktery cekas,hlavne zadnej stres,to je nejvetsi svina! 🤐

misanda
autor
26. led 2010

tuli, já vim...já jsem jenom taková trubka no...už aby bylo pondělí, fakt ☹ se bojim, že tam nic nebude a nebudu moc vegetit doma, no 😀 😀 😀

tulanek
26. led 2010

Ale nejsi trubka,ja jsem taky posrana a jak,ale nemuzu te nechat se trapit zbytecne,kdyz ta vajca proste budou!!! 🙂 ja mam taky strach ze zitrka,ale nejvetsi fakt jak jsme psaly,ze ani ten transfer nebude,no je to takove na hovenko,kdyz clovek vi,co se muze vsechno prihodit,jesli by nebylo lepsi nic nevedet... 😅

misanda
autor
26. led 2010

tuli, to jo, ale pak by člověk byl s prominutím asi nasranej ještě víc...takhle víme, že k tomu může dojít a nevim jak ostatní, ale já s tim prostě počítám.

navíc musim splnit svůj plán, co jsem si tady dala a stresovat, ne? 😀

ale myslim, že jedna holčina tu taky měla endošku...jdu mrknout na seznam...

tulanek
26. led 2010

To je taky pravda,ze jsme asi vic pripraveny i ja s tim pocitam,ale nevim,jak moc,to se ukaze az v tu chvili...Jo to je pravda,tak hlavne aby si nedelala prescasy s tim planem 😀 mrkni a koukej se na pozitivni pripady hlavne! 😉

misanda
autor
26. led 2010

holky, za chvíli mastim na předoperační vyšetření, tak tady nezlobte. večer jdu do kina na New Moon, takže za váma přijdu zase zítra 🙂

pajka00
26. led 2010

Tak holky hlásím 4 oplodněná vajíčka ze 6 a ve čtvrtek transér...Jak píše misanda-napřed strach, jestli vajíčka budou, jestli se oplodní....a teď aby do čtvtka vydržely (aspoň 2) a aby se uchytily.......Tak doufám,že to bude OK a ve čtvrtek to proběhne jak má🙂

evik73
26. led 2010

Nazdárek čubadúry...koukám,že jdu včas,zase takový ošklivý řeči,fakt by jste zasloužili na kotelničky naplácat 🙂 🙂 ....bude to všechno dobrý uvidíte 😀
Tuli ty už jdeš zítra viď?Tak budu držet pěsti jako b lázen největší.... 🙂
Mišo tobě tleskám,že i v práci dovedeš pěkně zakamuflovat tvojí feťáckou vášeň a šlehnout si dávky 😀
Brouku,nestresuj...uvídíš,že příští kontrola už to rozřeší a bude vajuch habaděj 😉
Pajka kindervajec bylo 10,tak ještě jak si povedou 😎
Kdo šel dneska?Mám pocit,že Salopa,tak držím a držím a držím 🙂 ....Jinak pozdravy i všem ostatním holčinám...Cibce,Ratatooy,Lumpici a prostě všem i novým kočkám,které ještě nemám tolik v paměti!!!

Hodina H se blíží,ve 14.00 volám a jsem drobátko nervní 😝

ratatooy
26. led 2010

Holky mě dali v caru neschopenku už týden před opu.že mám na ní nárok.jinak máte nárok od začátku stimulky od gyn.nebo praktického lékaře.

evik73
26. led 2010

pajka výbornáááá zpráva,já se ještě chvíli budu nervovat ☹ to jste neměli PK,když ve čtvrtek máš transfer?

mišo zase za kulturou jo?ty si teda umíš užívat života... 🙂 nemyslím to předoperáčo,ale kino samozřejmě...

evik73
26. led 2010

Děvčata řeknu vám,že se fakt těším,až budeme všechny těhule a prostě si jenom budeme popisovat těhupocity,prostě momentálně jsem trochu v řiti,kdo kdy má kontrolu a kdo kdy odběr a která už jde na transfer....bude to o dost jednodušší no né?

pajka00
26. led 2010

Ptala jsem se na prodlouženou-samozřejmě, že ji zaplatíme...ale říkala, že stačí tak 4 dny, protože později to už nemusí přežít to mimišo....že to embryo sice teď je v tom nejlepším co může být...ale tělo je tělo a může se přestat vyvíjet.....takže prodloužená kultivace jsou 4 dny...normálně se to dává druhý max.třetí den....

držím palce...ale uvidíš, že z 10 jich budeš mít aspoň 6 výborných

misanda
autor
26. led 2010

jé, pajko, to je skvělý, taky bych chtěla mít aspoň 4 oplodněný...fakt bych byla ráda za úrodi šesti...

pajka00
26. led 2010

Misando-neboj se...mně taky nic nebolelo-žádné břicho-pořád jsem se pozorovala,takže to že tě nic nebolí neznamená, že nemáš žádné vajucha!! vůbec se neboj!! včera tam byly se mnou 3 ženské..jedna měla 2 vajíčka, jedn a3 a jedna 21 a to byly všechny mladší než já. Ta s těma 21....Dr. z toho nebyla nadšená....a říkala té, co měla 2 že jsou krásné a určtě budou v pořádku!!Takže jak vidíš-i kdybys měla jen 2 tak to stačí🙂

evik73
26. led 2010

Tak konečně jsem se dovolala,ale bylo to o nervstvo...řeknou ve 14.00 a pak to nikdo nebere ufff..
takže z 10 se nám jich oplodnilo 7 🙂 🙂 teď se jen modlit,aby se hezky rýhovali a nevzdávali to!!!!

pajka00
26. led 2010

tak krásná úroda!!! gratuluju🙂 takže si můžem držet palce a na transfér jdeš kdy?

evik73
26. led 2010

Pajka ještě nevím,zase zítra si mám odpo zavolat a budeme řešit jak dál....Pokud bude jako že je PK,tak říkal transfer na sobotu,ale pokud by se to vyvíjelo dobře,může být i dřív,tak jsem zvědavá...kolik si budeš nechávat zavádět?

pajka00
26. led 2010

no mě embryoložka řekla,když jsem se ptala na tu prodlouženou, že to taky není dobrý to nechávat delší dobu v té "vodě"..že se to může přestat vyvíjet-že tělo je tělo....takže...stejně si zítra zavolám🙂nedá mi to....ale ona říkala, přijeďte ve čtvrtek ve 13 hodin a domluvíme se na transféru a případně na zamražení🙂)takže nevím, co tím myslela-jestli tam pojedu ona řekne..no takže to nevypadá...dojeďte zítra.....tak radši zítra zavolám.....Nechám si zavést určitě 2.

misanda
autor
26. led 2010

jé holky, vy mi děláte radost...máte to krásný!! Evi, to je fakt super !!

a Pajka bude mít dvojčátka 🙂