Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
2. únor 2010

tuli, to jsem ráda, že máš stejnej názor na Majkla jako já 😅

no šikula nevim, ale otravu jsem z toho měla pořádnou 😀

askona
2. únor 2010

Chcela by som sa opitat 3 dni som po ET vkladali mi 3 embria ale mam bolesti podbrusku a bolia ma prsia
ked ležim tak ma neboli nič

lumpajda
2. únor 2010

Ahoj holky, Ratatooy, gratuluji ke krásnému mimísku v bříšku. Tulanku, zítra moooc držím palečky, neboj zvládněš to. Pajass i tobě na zítra držím palce, ať ti tam ty mimísky krásně vpraví. Salop, tak vidíš, skvělé zprávy, za měsíc budeš mít mimísky v bříšku a takových mrazáčků, závidím 😅 , ale samo moooc přeji. Mišanda, zase negativní, ty opičko, ty si vždycky něco najdeš, tě kousnu.

misanda
autor
2. únor 2010

lumpi, co napsala mišanda negativního ? 😕

misanda
autor
2. únor 2010

no nic holky, pomastim poklidit v kuchyni a na ordinačku a pak jdu začít číst novou knížku 😀

tulanek
2. únor 2010

jo jo,na Majkla nedam dopustit!!! ☹ 🙂
i ja se pujde cucet na ordinacku,jen ta Barnova me dere jen v tech ukazkach,spasitelka jedna!! 😠 tak zatim pa a ja jeste prijdu pro plivanecekna zitra,ju? 😅

salopa
2. únor 2010

nazdárek prdelky 🙂 tak jsem vás přišla trošku překontrolovat jestlit ady nááhodou nezlobíte 😀
jinak tulindo: držím moooocccc pěstičky na zejtra a posílám mega velkej flusaneeecccc 😀 a budu držet pěstičky, že v práci řeknu,že nemůžu pracovat, že držím pěstičky 😀
jinak teda holky s tím záchodem vám teda velectěne záávidííímmm..já díky tomu vošklivákovi vošklivýmu na záchod moc nemůžu... 😠
lumpajda: kujíííí....zmrzlinek je dost, tak mám radost 🙂 a jakpak je tobě?
joo..a jinak s tím majklem...taky když jsem včera viděla ve zprávách to předáváni těch cen, tak mi běhal mráz po zádech ☹

evik73
2. únor 2010

Tak holčičky moje milované 🙂 dnes poslední příspěvek,samozřejmě kvůli našim zítřejším hrdinkám....takže Tuli a Pajass pro obě tfuj tfuj tfuj,ať je pro vás zítřejší den krásný od rána až do večera...Tulanka ať nebolí bříško a jsou krásná vajíčka a Pajass tobě do bříška ty největší šikulky a ať se jim u tebe líbí!!!!!
Budu na vás moc myslet....zvládnete to levou zadní kočky naše 🙂 🙂

Jinak vám všem přeju krásný večer a já jdu polehávat k telce,nějak mně bolí bříško,tak mi taky držte palce,aby to nebylo to,co vůbec nechci!!!!!

Kůň s vámi 🙂 🙂 🙂

lumpajda
2. únor 2010

Broučku, super zprávička, ještě že toho svého Broučka máš viď, krásný počet, jen tak dál.

lumpajda
2. únor 2010

No já myslela, Miši s tím Pregnylem, ale nic ve zlém, je jasný, že člověk má strach ze všeho, ale myslím, že špinit bys neměla budeš mít už po OPU, tak superovulace nehrozí, takže by to mělo být v pohodě, neboj.

lumpajda
2. únor 2010

No jo mě nedošlo, že dočítám, vy o tom pregnylu psaly někdy ve tři, se omlouvám 😀

tulanek
2. únor 2010

Holceny moje nejdrazsi 🙂
Dekujuuuu strasne moc a doufam,ze zitra budu moct poslat dobrou zpravu po Misande!! 😅 Fakt dekuju a budu se podle vsech tech pesticek a flusancu ridit,ze to teda zvladnu s prehledem a krasnyma vysledkama!!! 🙂 ja si ubec popravde neumim predstavit,ze uz mi zitra reknou ten ortel,jak jsme na tom 😅 no ted si jdem dat prasecek na dobrou,pak bonbonek pro pipinku a huraa se na ten velky zitrek vyspinkat 😕 Jinak moc budu u toho vseho myslet na Pajass,at se ji tam zavrtaji nejvetsi sampioni a at se drzi a drzi a uz nepusti!!! 😉
Eviku a tobe moc moc preju,at brisko klidne boli dal,at je to ale jen a jen tim,ze se miminko zavrtava!!!!Neboj,nic jineho to nebude!!! 🙂 tak zatim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa berusky moje 🙂

lumpajda
2. únor 2010

Taky jsem včera koukala, na ty krásný děti Majkla, je ho škoda, mohl toho ještě hodně dokázat. Evíku, mě taky dneska tak divně pobolívá bříško, ani né na mrchu, tak jinak, no uvidíme. A ty už to máš dostat, tak brzo, já až v Pondělí, držím palečky ať mrcha nedorazí. To už vážně jdete všechny čučet na ordinaci, pojďte si ještě psát. Jo Cabalka, jsem zavítala, ahojda, jak se cítíš?

lumpajda
2. únor 2010

Tulánku, ještě než úplně utečeš, Tfuuuj,tfuuuj,tfuuuj pro štěstíčko, budu na vás mooooc myslet. Samo i Pro Pajass Tfuuuj,tfuuuj,tfuuuj, držím vše co mám.Kůň s vámi. 😀

salopa
2. únor 2010

lumpajdoo...já tu jseeeemmm 😀
joo a pajass taky držím pěstičky,aby ti tam daly pašáky:o)
jinak eviku hezky odpočívej, určítě tě bolí pupík jak říká tulinda, že se mimísek hezky uvelebuje 😉

lumpajda
2. únor 2010

Tak sláva, musela jsem uspat toho našeho lumpíka, vůbec se mu nechtělo spinkat. Taky doufám Salop, že ty bolení bříška u Evíka i u mně nic hroznýho neznamenají a že si tam jen mimískové pěkně lebedí a dělají si místečko.Teď jsem to tak pročítala zpětně a skoro všechny holčiny mají zavedeného jednoho super bojovníčka a já, která se toho bála nejvíc mám zavedené dva, snad taky šikovné, hold člověk míní, život mění, ale už jsem si na tu myšlenku dvou mimísků tak zvykla, že už jsem si řekla, že za ně budu bojovat, pokud se chytí oba, aby u mě v bříšku vydrželi co nejdéle.

salopa
2. únor 2010

lumpi: mno já už se bála, že jsi taky uteklaaa. Určitě..jen si tak prostě dělají to NEJ NEJ místečko, hezky si to tam čechraj. A vše bude určitě úplně super. neboojj..nebudeš sama..taky budeme nechávat dávat dva bojovníky 😉 A uvidíš...vydrží vydrží..jsou to přece šikulkové a bojovníci od úplného začátku.

lumpajda
2. únor 2010

To doufám Salop, je to na palici, to věčný čekání, že ještě nevymysleli něco, aby člověk mohl nějak průběžně kontrolovat co se v něm děje, to by bylo super, celej den bych je šmírovala, co v tom pupíku dělaj 🙂 . Taky jdete do dvou, to jste dobrý, já se původně bála, kvůli donošení, ale pokud bych se měla rozhodovat a neměla ještě malého a tyhle zkušenosti, taky bych šla do dvou. Máš štěstí, že máte tolik mimísků, alespoň budeš mít omalinko menší nervíky, vid. Taky jsme doufali, ale volala jsem tam den po Et, jestli teda něco zamrazili a řekli, že ne, trošku mě mrzí, že neřekli důvod, jestli byli tak nekvalitní, ale to už je teď vlastně jedno. Docela rychle se to tvé tělíčko s tím vším popralo, viď, to je super, člověku se strašně uleví.

salopa
2. únor 2010

To věřím, člověk furt na něco čeká, neví co a jak je a bude. A to psychice rozhodně nepřidá. Ale prostě musíme doufat, že vše bude o.k. 😉 Ale to pozorování by bylo zajímavé...taková malá šmírkamerka:o))))Jojo..taky do dvou, kdyby náhodou se chytlo jen jedno. Sice taky mám strach jak budu zvládat dvě děti a tak. Ale tak muselo by se to zvládnout. A jakpak je malej už velkej? Mno jsem ráda, že se tak krásně udrželi.Ale i tak budou nervíky, člověk si je nějak neodpustí. Je divný, že neřeknou co a jak. To je škoda. Ale uvidíš, že zmrzlinky nebudou potřeba a vyjde to hnedky 😉 Jooo...i doktor se docela divil, že to takhle jde. Sice se stále pere, ale prostě tu mrchu mrchoušskou přepere. Každá lepší zpráva a zlepšení, byť jen malinké člověku dodá zase sílu více zatnout a bojovat.A co ty, už je to lepší?

lumpajda
2. únor 2010

Malému, byli teď v prosinci tři roky, je to šídlo naše milované, náš malý zázrak. Hyperstimulák jsem taky zvládla celkem rychle, v ten pátek jsem myslela,že vypustím duši a v neděli mi už bylo hej, dneska už mám i menší břicho, tak snad už to bude dobrý. Měla jsem náběh už v pondělí dva dny po OPU, ale pak se to zlepšilo, ale po ET se to zas vrátilo a s plnou parádou, vůbec jsem nevěděla, že se to může vrátit.

lumpajda
2. únor 2010

Tak se Salop musím rozloučit, jsem dostala vynadáno od manžílka,že prej mám jít hned spát, no poslouchat se musí 😝 , tak zas zítra.papapa a dobrou noc.Kůň s vámi. 🙂

salopa
2. únor 2010

Jééé..tak to už je i rozumbrada, co?:o)To už je doma veselo:o) Mno úplně tě chápu, páč je to fakt hnus fialovej. Jéé..tak to ti závidím, mně to břicho né a né splasknout, ale tak prý do těch 7-10 dnů se to zlepší. tak snad jo.Oni říkají, že prej když se to ukáže před OPU a nevyléčí se to úplně, tak těma hormonama jak se tam mimísci zavrtávaj, tak to prej hrozí. Tak doufám,že se mi to taky nevrátí. bych se asi picla:o)Ale tak zase máš větší šanci, že se to uchytí. Ale prostě člověk je vždycky z toho všeho tak vykulenej, prtože fakt furt neví co vše může nastat.

salopa
2. únor 2010

tak brou noc lumpíku 😉

cibka
2. únor 2010

ahoj holky,jste fakt skvělý jak mě podporujete to si snad ani nezasloužim
strašně moc vám děkuju a přeju abyste meli co nejdřív 2// na testíku
tulanku děkuju za to cos napsala a zítra hodně štěstí samozřejme všem co někam jdete a eviku tobe at mrcha nedorazí, já si to necham jeste projít hlavou ješte jednou vám moc dekuju 😉

ratatooy
3. únor 2010

Dobré ráno holky.tulanku drž se ať to máš rychle za sebou a neboj nic to není.jinak všem posilam kus štěstícka co mají kontroly a et atd.holky já jsem asi divná.vůbec mi nepřijde že bych měla mimise u sebe a dělám všechno tak nějak normálně.ale už včera jsem začala mít večer pocit jako na ms i teď mě tak furt poboliva břicho a začínají i prsa.to je nějaká rychlovka ne!no ale vyčetla jsem že hatchujici blastocysta se zavrtá i do 24hodin.

evik73
3. únor 2010

Krásné ráníčko pro všechno bojovnice 😀
Tuli a Pajass...pořád držím palce,tak to určitě k něčemu bude a dejte brzy vědět 🙂

ratatooy tyhle stavy mám od včera...bolení břicha jako na mrchu,naštěstí pořád nic,ale já mám období,kdy bych to měla dostat a kůzlata začínají být citlivá,tak to by mohlo být dobré znamení 😉

cibko rádo se stalo a opravdu popřemýšlej,jestli to skutečně chcete odložit,nebo se do toho vrhnete okamžitě 🙂 s naší podporou rozhodně počítej....uvidíš,že to s námi zvládneš hravě,ale samozřejmě je to jen a jen na vás 🙂 🙂

misanda
autor
3. únor 2010

holky, držím všem, oboum 😀 myslím, že víc vás neni 😀 tulánkovi už jsem poslala i smsku, tak pak budu informovat!!!

jinak dneska se mi zdálo, ž ejsem byla ve 22tt...nevim proč zrovna 22, ale měla jsem břuch!!! ty voooeeee!!! 😕

misanda
autor
3. únor 2010

no a byla jsem teda ještě s tim břuchem v kině a tam jsem se líbala s Majklem 😀 😀 😀 ...asi to bylo jeho mimino 😀

handikpindik
3. únor 2010

Ahojky kočky,
včera sem vůbec nezvládla přijít a poreferovat novinky.
Než ale začnu něco slintat o sobě tak musim zveřejnit, že moc držím palečky všem, aby všechno dopadlo jenom a jenom dobře !!!

No a teď stručně k mé maličkosti, předoperační vyšetření mám zdárně za sebou, všechno je v naprostém pořádku, sem zdravá jako řípa a v pátek si jdu pro výsledky a papíry pro Gennet.

Teď už jenom zbývá, aby přišla rudá mrcha, která si jako na potvoru dává na čas... svině jedna, když má přijít tak nejde a když nemá tak se vtírá jak francovka 😀 😀

Ratatooy... já si myslím, že je to přínak těhulenství. A tvůj postoj, že ti ani nepřijde, že bys v sobě měla miminko a děláš všechno jako by nic je správný, protože se nesoustředíš na mimouše a on má pěkně pohodičku a klídek na vrtání domečku. Podle mě to // jistí !!! 🙂

pecicka
3. únor 2010

ahoj holky, přeji všem krásné zasněžené ráno z Olomouce 🙂 jak jste na tom?