Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

ratatooy
5. únor 2010

pecicka no jo každá toužíme po mimi neboj určitě se tento rok dočkáme.já to mám teď nějak tak že mi vůbec nepřijde že jsme byli na ivf a že mám teď mimi v břiše kdyby mě občas nebolelo tak už o tom snad ani nevím.nějak se na to nesoustředim ale je to normální?každá tady nemůže vydržet až bude testovat a mě se zda že nic se neděje.

cibka
5. únor 2010

handik - tak to by byla prča, a ty už más injekce doma? nebo si pro ně teprve pojedes
rataooy- no hlavně abych nebyla ta první ☹

cibka
5. únor 2010

ratatooy - neboj ty už to más za pár tobě to uteče jako voda
ste mi nasadily brouky do hlavy že bych přeci jen zkusila tu kartářku 😉

handikpindik
5. únor 2010

Pajko tak stejné pocity sem u kartářky měla já, až mě mrazilo při představě že toho o mě ví pomalu víc než já .... brrrr

handikpindik
5. únor 2010

Pecičko... jo jo jo, je mi to jasný, nechceš, abyste vypadaly jako máma se synem 😉 A to ti plně schvaluju, protože ženská by o sebe měla pečovat v každém věku a dokázat svýmu mužskýmu i okolí, že je kočka 🙂

tulanek
5. únor 2010

Ahoooj holcicky 🙂
Pecicko,ty jo,ty jsi kost!Fakt ubec na tri deti nevypadas!!Mamina bude kočena! 🙂
Holky,tak ja se omluvuju,ale trham se z party,pac transfer vypada pravdepodobne az na pondeli 🙂 ja uz si predstavovala,jak si je zitra povezu domu bobicky a jeste musim pravdebodobne vydrzet do pondelka,jaaa uz jsem tak nedockava... 😅 k dnesnimu ranu mame 5=ctyrbunecnych a 1=dvoubunecne a pac embriolozka rikala,ze takhle by meli v tento den vypadat,jsou zatim v poradku miminkove nase 🙂 zitra a pozitri budou volat oni co a jak...Misi a ty neboj,ja jsem mela kosili se Snoopym,ruzovou 😀 a bacil da pokoj,fakt lehni,pot se,ani se nehni a bude to v cajku!! 🙂 jinak vas vsechny moc zdravim a vsem sobotnackam drzim pesti,az mi upadnou!!!! 🙂

handikpindik
5. únor 2010

cibko, já ještě injekce nemám, dostala jsem nakázáno, že až to dostanu, že si mám ráno zavolat a odpoledne si pro ně zajedu. Každopádně se ve mě pere blbej pocit, že to dostanu třeba v sobotu odpoledne, tím pádem bych si měla začít už v neděli píchat, ale v sobotu odpoledne nikdo v Gennetu nebude a tím pádem to proseknu ☹

Myslíte, že by mi ty injekce daly třeba dneska, i když ještě MS nemám?

broukb
5. únor 2010

To já na to strašně věřím..2 roky jsem se chystala a pořád jsem se bála. Pak jsem tedy šla, zabývá se bylinkama a věští kristalem..řekla mi, že mimi v lednu na 70% a že to spíš vidí na jedno v květnu a spíš kluka.Tak jsem z toho byla dost špatná a nemohla jsem na to přesta myslet...pak tam šla moje kamarádka a ptala se na mě a ona jí řekla, že nejdřív příští rok, že se musim pročistit 🙄 tak jsem to hodila za hlavu a už nikam nejdu 😀

handikpindik
5. únor 2010

Tulánečku náš, měj se krásně, užívej volníčka, hlavně buď v klídku, vyvětrej prďánečky 😀 a já ti budu držet palečky, aby bobíčci rostly jako z vody a v pondělí si nám mohla radostně oznámit příchod z ET !!!!
Budu na tebe myslet !!!
Papínek Hanínek 😀

cibka
5. únor 2010

ahoj tulanku - hlavně ze je vš v porádku neboj pondělí je tu cobydup
ješte mi holky vysvětlete co je lepší čtyřbunecný nebo dvoubunečný jaká je v tom rozdíl a jaká je teda šance díky

cibka
5. únor 2010

handik - ja mam zato že mi řikaly že kdyz to dostanu v sobotu tak začnu píchat až od pondělí, myslim že by to nemelo vadit, ja si mam prave taky zavolat

broukb
5. únor 2010

Handiku, kdyby si to dostala v sobotu do 4 maj otevřeno a kdyby si to dostala až po 4 bere se jako první den neděle a začíná se píchat v pondělí...tím pádem v pondělí hned ráno pro hormonky a hned začneš...taky jsem se na to ptala, protože mi to vycházelo na víkend 😉

cibka
5. únor 2010

jo jo broukb má pravdu 😀

pecicka
5. únor 2010

ratatoy, to já po prvním ivf byla s nervama úplně v pytli, nemohla jsem se odprostit od myšlenek, oořád jsem se pozorovala, hrozný 😒

broukb
5. únor 2010

chtěla jsem se vás zeptat..mám po tom utroušovi trochu výtůček...je to normální??nebo jste se s tim nesetkaly?? 😨

Jinak Tuilánku ty mamino jedna ty máš krásný mimísky...do pondělka vydržíš a budou ještě vyvynutější a úspěch 100% 😀

pecicka
5. únor 2010

tulanku, děkuji ti za poklonu, potěší a já na tebe budu myslet a moc držet palečky, aby všechny mimink byli v pořádku. Kolik si necháš vložit?

handikpindik
5. únor 2010

Cibko, mrkni sem, tady je to krásně popsaný http://cs.wikipedia.org/wiki/Rýhování_vajíčka

handikpindik
5. únor 2010

Cibka + Brouk tak to je paráda, tak to jsem klidná, mě právě vyděsila sestřička, která mi řekla, že když to dostanu v sobotu tak neni problém si v sobotu přijet pro hormonky, ale je to trošku složitější, protože záleží na tom kolik tam bude lidí a je dost možný, že bych se nedovolala.

evik73
5. únor 2010

Tulánku to ůůůbec nevadí,že až v pondělí.....jsi nedočkavá,to chápu,ale zase pokud se vyvíjejí všechny tak nějak stejně,chtějí je prostě nechat,co to jde a vybrat ty nejkrásnější puclíky 🙂

cibko čím více buněk,tím lépe..rýhují se a víc a víc se dělí 🙂

pecicka
5. únor 2010

holky, jak tak koukám, tak vy všechny už to budete mít za sebou a já teprve půjdu do toho ☹

cibka
5. únor 2010

handik + eviky díky za vysvetlení 😀

ratatooy
5. únor 2010

Ahoj tuli to přece neva aspoň budou ve větším stadiu dělení a menší pravděpodobnost že ti vyberou to co by se mohlo zastavit ve vývoji.pecicka musíš být v klidu já vím že to moc nejde ono záleží jakou má taky člověk náturu.

evik73
5. únor 2010

pecicko stašně rychle ti to uteče,aspoň mně to uteklo,ale jen do ET,teď už mi připadá,že se to vleče 🙄 a určitě se ještě někdo přidá s kým budeš v jedné linii 🙂

brouku a utroš zavádíš nebo polykáš?Já zavádím a bez slipovek bych nemohla existovat 😉

cibka
5. únor 2010

hoky zatím se loučím jdu si chvíli odpočinout a pak razím do práce opatrujte se 😉

evik73
5. únor 2010

cibko ahojky a ať ti to v práci rychle uteče 😀

evik73
5. únor 2010

A já jdu zase něco pojíst..to je strašný,jak já žeru 😝 😝

pecicka
5. únor 2010

eviku já vím,14.2. bych to měla dostat a začínám brát glostík a potom to snad všechno klapne, na vás všechny moc myslím a jsem moc ráda, že jsem vás našla 🙂

ratatooy
5. únor 2010

Evik nejsi sama já taky žeru jak slon.kdyby mi tady přístavili kamión ze žrádlem budu v sedmým nebi.zrovna peču babovku s vaječnym likérem jsem zvedava jaká bude.no já dopadnu budu se doma válet celejch 9měsíců a do porodnice mě povezou na kaře protože se neunesu

evik73
5. únor 2010

peci už aby bylo toho 14.2. ty budeš spokojená,že začneš stimulovat a já za dva dny budu vědět,jak to dopadlo ufff 😀 jinak já jsem na koníkovi pročítala asi už od října,ale začala jsem psát taky až nedávno,ke konci roku při první injekci Zoladexu...a teď mám kolikrát problém odsud odejít a něco udělat...je to závislost 😀 😀

evik73
5. únor 2010

Sláááva ratatooy aspoň nebudu prasoň sama 😝 a strašně prahnu po sladkým.. 😕