Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
12. únor 2010

broucku hodila jsem do albumu moje tehu drziny a tricko co jsem si objednala, maji fakt pekny veci...to by clovek utratil celou vyplatu.

pecicka
12. únor 2010

jestli to teda není tajný 😀

suzanna
12. únor 2010

peci jo jo psala jsem to 37let mi bude ted v dubnu.

tulanek
12. únor 2010

No tak Suzi ver,ze ja budu uplne to samy,jesli se to povedlo,tak za testy utratim milioni milonu,abych se mohla obden ujistit 😀

suzanna
12. únor 2010

tuli ja pri 2 IVF+ICSI vedela,ze se zadarilo,rikal mi to muj vnitrni pocit a dokonce jsem vedela,ze se chytli obe dve,ale nejak podvedome jsem myslela na jedno,zni to mozna divne,ale je to tak a tak to taky ted je...

pecicka
12. únor 2010

tak to jsem malinko starší, ale co už, dala jsem se do boje, tak budu bojovat 🙂

suzanna
12. únor 2010

peci my jsme se zacali snazit kdyz mi bylo 34 let.Ja myslim,ze 37-38 neni vubec stary na to mit dite,to jak kdo se citi, musis verit svemu telu 😵

pecicka
12. únor 2010

tuli to až já pojedu do Brana, tak ty už budeš mít jasno a pak budu nervačit já 🙂

pecicka
12. únor 2010

suzi, to jo, to já věřím, jsem v dobré kondici, cvičím, toho se nebojím, jen aby bylo všechno po zdravotní stránxe oki 🙂

tulanek
12. únor 2010

Suzi,uzasny obleceni,no ale jeste uzasnejsi pro miminko a ten fialovek kocarek,jsem si malem ucvrnkla 😀 ten bych moc chtela a ten pokojicek prvni,no uzasny,libi se mi to moc!!!A nejkrasnejsi j eultrazvuk prcka,ja to videla asi poprve ten tvuj,jak je v jedenactym tydnu krasne videt miminko 🙂 se priznam,ze v tu chvili jsem si uplne predstavila, a pocitala za jak dlouho uz by mohlo byt videti to nase nebo ty nase 🙂 no ja si je porad predstavuju,jak tam spolu delaj curbes,vim,ze to je jeste jenom zarodecek,ale ja je tak vidim 🙂 a kdyz se obcas doma zasnim,tak treba na sedacce si predstavim polozeny dve miminka 🙂 jsem prdla co 🙂

suzanna
12. únor 2010

peci s tim cvicenim to mi povidej ja cvicila jako blazen ,abych nepribyvala po tech hormonech a ted zeru jako blazen.Snidam 2x jednou ve 4:30hod. a pak v 8hod. a v 11hod. uz mam zase hlad.Tak to by bylo ,aby to nebyl ten kuk 😀 ale pohyb je urco dulezity.Ja chci zacit od 16 tt chodit na cvico.

tulanek
12. únor 2010

holky,pujdu hajnout,zacina se mi zasejc motat siska,jsem jak zhulena dneska 🙂 tak zatim pa,dekuju za hezky povidani a doufam brzy na popovidanou 🙂

suzanna
12. únor 2010

tuli ja si taky porad predstavovala veci i kdyz jsem jeste nebyla tehu,ja myslim,ze je to normalni.Me se zdaji i prdly sny,ze jsem porad rodila nejdriv vylezli 3 holky a pak KLUK 😀
Lepsi je si predstavovat hezke veci nez porad myslet na nejhorsi 😉
V tom 11 tt se tam mrnous hybal o sto sest a maval na nas ,je to fakt uzasny pocit 😵

suzanna
12. únor 2010

Taky se loucim ,jdu pripravovat veceri.Mejte se fajn a hezky vikend vsem! 😵

pecicka
12. únor 2010

suzi, já mám z těch hormonu prsa jako blázen, jinak mi nepříjde, že by šlo něco nahoru, ale u každého jsem přibrala v těhotenství kolem 30kg a to už nemůžu připustit. Jinak se jde s váhou dolů, když je ti 18 a jinak když je ti skoro 40 🙂 ale já brala jen n stimulaci glostibelgyt a pak 14dnů utrogestan 3x2. Můžou ty prsa být z toho?

tulanek
12. únor 2010

Tak to jsem rada,ze jsem v ramci moznosti normalni 🙂 par lidi mi rika a mysli to se mnou dobre,at se pripravuju i na neuspech,ale na to se podle me proste neda pripravit a proc bych si mela kazit tech 14dni opravdove nadeje po te dobe cekani?Ne ne,kdepak,ja je tam mam 🙂

suzanna
12. únor 2010

peci jj ty prsa muzou byt po Utrosi ja to mela take.

tulanek
12. únor 2010

pak at se z toho treba poseru,ale ted se trapit nebudu,ted mam moznost verit,tak verim 🙂 na breceni casu dost 😅

pecicka
12. únor 2010

tuli, tak je to správně🙂

suzanna
12. únor 2010

tuli to je spravnej pristup ,to se mi libi 😵 😵 😵

suzanna
12. únor 2010

teda od vas se clovek nemuze odtrhnout tak paaa ja uz padim varit.

tulanek
12. únor 2010

dekuju a moc!! 🙂 a uz fakt jdu lezet 😵

pecicka
12. únor 2010

tak já jdu teda holky pracovat 🙂 když jinak nedáte 🙂

broukb
12. únor 2010

jo Tuli mě se to taky líbí....já si taky pořád říkám, že tam jsou a taky si povídáme 😀 😀 no magor
Suzi nádherný věcičky to by člověk fakt vykoupil všechno 😀

pecicka
12. únor 2010

broučku, kdy jdeš ty na krev?

cibka
12. únor 2010

ahoj holky tak jsem vás dočetla,koukam že tu nikdo není všem přeju krásný víkend a opatruj te se
peci teda ja to řikala že to dostaneš dřív nez já jak to tak vidim tak budu asi poslední já furt nic asi mi nezbyde nic jinýho než ta injekce ☹
jinak zdravim evika pajka pajas, handik , misu tulanecka, lumpajdu abig ratatooy a proste všechny určite sem na nikoho zapomela ☹

pecicka
12. únor 2010

cibi, neboj, to příjde o víkendu, čekám na vás🙂

abig
12. únor 2010

Ahoj holky !
Jsem tu zase, tak jsem nahlídla, jsem si myslela, že když budu marodit, že si vás dočtu a přídám se k pokecu a prdlajs, ten tfujtajbl, co se mě chytil mi dává zabrat ....

Určitě se chystáte na víkend, já ho strávím v posteli a budu doufat, že budu moci vyrazit v pondělí po týdnu do práce.

Jinak, žádost stále nemáme schváleno, ale už máme nakročeno a už jsem kontaktovala dr. aby připravil plán a mohla si vyzvednout léky. Ale tento měsíc už to nestihnu. Škoda ... no upozornila jsem dr. že březen prostě nepustím 😀

ratatooy
12. únor 2010

Holky přeji taky hezky víkend.asi se sem nedostanu ale v pondělí hned ráno napíšu.pa.

cibka
12. únor 2010

peci jestli si to dneska dostala tal to uz začínás od zítrka píchat ne?