Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cabalkova
12. únor 2010

Nebo teda takhle:

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Ifet: OPU 5.2.
3) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-27 let, ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
7)Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
8) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
9) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)
10) Cabal, 35 let (ale uz jenom 10 dni), zadne problemy nezjisteny, zavedeni dva cudlici (6.2.), 18.2. KO - Gest Praha

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

misanda
autor
12. únor 2010

evi 😀 vždyť víš, že tě jinak love!!! 😝

kruela
12. únor 2010

no přinejhorším se k tobě míšo v dubnu přidám. Ale nebude zatím zbytečně dělat vlny. 😎 a ty jseš taky doma?

broukb
12. únor 2010

Teda Msi aspoň mu dej šanci chudinkovi...Dada má přeci taky miminko ze 4 buňáka ... 🙄

cabalkova
12. únor 2010

Pardon, oprava:

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Ifet: OPU 5.2.
3) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-27 let, ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
7)Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
8) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
9) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)
10) Cabal, 35 let (ale uz jenom 10 dni), zadne problemy nezjisteny, zavedeni dva cudlici (30.1.), 18.2. KO - Gest Praha

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

misanda
autor
12. únor 2010

Kruel, jj, já jsem doma...jako kdyby mě ten spolutvořitel pouštěl ven, tak je to pohoda největší...ale takhle...no, v neděli už mám slíbenou vychajdu 😀

brouku, nj, já viiim, ale Dada měla aspoň dvě...tim je šance vyšší 🙂

kruela
12. únor 2010

holky, tak Vám přeji dobrou noc. A jen samé hezké a pozitivní sny. 🙂

misanda
autor
12. únor 2010

a kdo jde spát? 😀

broukb
12. únor 2010

jéé cabal ty máš narozky za chvilku vid...tak to ti tady některé dají taky // k narozkám 😀 Já budu mýt ke svým narozkám potvrzený těhu od Evika a doufám, že na svym testíku // 😀 😀 A ty si teda vem Tulika a Mišandu jo??

misanda
autor
12. únor 2010

já mám narozky až v dubnu 🙄

broukb
12. únor 2010

proč až ... 😀

misanda
autor
12. únor 2010

no, to vychází na ty moje plány, ne? 😀 😀 😀

broukb
12. únor 2010

teda teda ten Hugouš ti teda dá, za ty tvoje držtičky...počkej ti bude skákat po žaludku aby se ti chtělo zvracet 😀 😀

misanda
autor
12. únor 2010

brouku a víš, že klidně probleju celý těhu? je mi to jedno, hlavně že bych věděla, že budeme prostě rodina...

broukb
12. únor 2010

no tak vidíš, tak mu dej Hugouškovi šanci a nebuď pořád tak negatvní... 😉

misanda
autor
12. únor 2010

brouku, víš že já nad tim tak nějak přemýšlim jenom když vlezu sem??? 😀

hele, ale teď koukám po koňovi a je mi divný, že mi řeka mudra, že s endometriozou toho moc nenastimuluju a přitom holčiny měly normálka 18folikulů atd...jí to musim vpálit, až tam půjdu 🙄 😠

tulanek
12. únor 2010

vidis a ta ti vsadila to negativni do hlavy a uz se to veze a pak ze ma vetsinou pravdu,kulovy 😠 jo a ja mam narozky 15.6,tak teda dik 😖 ale ja na to seeeeeru,zadny darky k nim nehci,dam si darek uz za tyden a neco a k narozkam nepotrebuju 🙂

misanda
autor
12. únor 2010

tuli...no, ona hlavně řekla, že si myslí, že budeme mít pěkný dvě na ET ale že mrazáky mít nebudem...s těma mrazákama se jí to povedlo, ale s těma dvěma ne-e ☹

tuli, ty jsi blíženec? 🙂

tulanek
12. únor 2010

ti rikam,ze vi kulovy 😠 zbytecne ti dopredu mate hlavinku...Joo joo,blizenec 😎

misanda
autor
12. únor 2010

tuli, však uvidíme...můj názor ví každej 🙂

blížence já rád, to je moje maminka 🙂

broukb
12. únor 2010

Misi teď mi došlo ty si teda beránek ??? 😀

misanda
autor
12. únor 2010

brouku, nj, tvrdohlavej beran 😀 😀 je to znát, co? 😀

broukb
12. únor 2010

Holky vy jste mě špatně pochopili s těma narozkama ...já myslela že vy dáte Cabalkový k jejím narozkám vaši zprávičku o // 😀 (má narozky za 10 dní a to vy budete cca testovat) a já dostanu Evikovi // a doufám, že i svoje // a na Míšiný narozky zas Peci a tak to půjde dál ... 😀

broukb
12. únor 2010

no zrovna jsem chtěla říct, že ty si něco vezmeš do hlavy a jen tak to nepustíš vid?? 😀

aladin
12. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem zase přišla na vás kouknout. Nějak nestíhám. Jo a taky nestíhám z toho, kolik jst toho prodrbaly 😀 . Zítra jdeme na ko a dozvíme se přesný termín OPU. Zatím to vypadá na úterý. Spaly jste noc před OPU v centru nebo jste dojely ráno? a napište mi, prosím, jak dlouho jste byly po OPU v centru. Pořád nás straší, že bychom tam měli spát už 3 noci před a až do transferu, ale to se mi v žádném případě nechce.
Tak a teď ty gratulace: pajko a cabalkova moc moc blahopřeju k pozitivním testíkům. A vám čekatelky na // tuláneček, misa, evik a další držím moc palečky ať tam ty dálnice jsou. Jestli jsem na někoho zapomněla, omlouvám se, ale dočíst vás je nadlidský úkol.. 😀 🙂 😵hezký večer

tulanek
12. únor 2010

No joo,tak to je potom jasny,Misicka je beran a jakej 😀 blizenci jsou moc hodni! 🙂 akorat v tech horoskopech mi pripada,ze nas maji obcas trocha za grazliky...Uz to chapu,uz to chapu Broucku 🙂
Aladin,to teda nevim proc by jsi tam mela byt tak strasne dlouho...Ja jsem nastoupila na 8:45 a ve 13:15 uz jsem cekala na odvoz...A na transfer me pritel zasejc zavezl a po nem cca hodku,jsme jeli domu 🙂 to se jich zeptej,proc to po vas chteji...A dekuju moc za drzeni palecku,zitra budu drzet ja tobe,at uterek klapne 😉 uz se ti to blizi silenou rychlosti,coz? 🙂 tak dobrou noc holceny a krasne sny 🙂

cibka
13. únor 2010

dobré ranko kočenky tak jak to tak pozoruju tak ste toho zase nakrafaly když se vypadla no neád se nic delat
přeju všem klidný víkend 😉

broukb
13. únor 2010

ahoj holčičky tak dneska jsou bublinky s námi týden 😵 a my pořád věříme,že s námi jsou...zasejc se mi zdálo o testíkách..já už vážně magořim 😒
Aladin to já teda taky nechápu proč byste tam měli spát.My šli v 8.30 na OPU a ve 12 jsme mastili domu a u ET jsme šli na 1 a v půl 3 jsme šli domu.tak to jsem z toho jelen 😨
Přeju všem krááásný víkend a mrknu se za vámi ju? papa

ifet
13. únor 2010

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-27 let, ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
7)Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
8) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
9) Kruela, 26 let, zavedeny 2 miminka - Reprofit (žádný mrazáčci)
10) Cabal, 35 let (ale uz jenom 10 dni), zadne problemy nezjisteny, zavedeni dva cudlici (30.1.), 18.2. KO - Gest Praha
11) Ifet 27let - zavedený 2 kjukánci, ET 8.2.2010

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

ratatooy
13. únor 2010

Dobré dopoledne holky.jak jste spali.já byla na narozkach dvoum kolegynkam z práce přišla jsem o půlnoci.dala jsem si trošku metropolu naredenyho s vodou a pak jsem celou noc nespala jaký jsem měla křeče opět pak po hodině znovu a furt dokola.no už mi to nepřijde moc normální asi zavolám do unici co to jako je.kdybych měla před sebou pupek tak řeknu že rodim ale toto.