Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
19. únor 2010

nemáš se čeho bát🙂 když tě bolí zub-tak je to bolest na houby, ale porodní bolesti-to má aspoň nějakou příčinu a důvod a ten konec stojí za to......a když vyklouzne ven-tak je v tom okamžitě ve vteřině po bolesti je ti všechno fuk🙂

pajka00
19. únor 2010

No peci-tak ti budu moc držet palce a hlavně,aby tam něco našli a mohlas začít🙂a za pár dní byla na tom stejně jako my🙂

pecicka
19. únor 2010

holky, vy už rodíte,jo? 😀 já chci taky

ratatooy
19. únor 2010

Pecicka no jo ty si to už zopakuješ po čtvrtý🙂 sotva jsme chvilu tehu a už rodime co?

tulanek
19. únor 2010

Ahoj holcenky 🙂
Broucku nahodou je hezky,ze ma o zebe takovou starost,je videt,ze to taky proziva poprve 🙂 musis mu to vysvetlit opatnr,aby z toho nebyl spatnej 🙂

Pajko a ty neboj,vis ze ti i Suzie psala,ze to bude dobry,urcite to bude v pohode!! 🙂

Ratat,bude aspon nas prvorodicky desit porodem 😀
jinak zdarvim Pecicku a Cibi 🙂

pajka00
19. únor 2010

Jo,včera se mě miláček ptal,kam dáme postýlku 😀 Já mám stresy,aby to bylo vše OK,aby se hematom vstřebal,aby mimčo bylo v pořádku a už se nemůžu dočkat testů a on kam dáme postýlku🙂

tulanek
19. únor 2010

to jsou ti chlapi,pro ne je vsechno ras dva hotovy a predem jasny 😀

pajka00
19. únor 2010

To je totiž nejdůelžitější-kam dáme postýlku 😀 Tak jsme to vyřešili, on byl spokojený a já jsem v duchu převracela oči, že na toto fakt ještě nemyslím🙂)

tulanek
19. únor 2010

Ale on je spokojenej,ty uz to nemusis resit a mate klid oba,hezky vyreseno 😀

pajka00
19. únor 2010

Včera jsem se ještě zasmála, když jsem jim ukázala fotečku a pak dcera říká-já vám taky něco ukážu a syn na to tak vážně-jestli chceš ukázat nějakou takovou fotku, tak to vidět ani nechcu🙂)) jsem myslela,že si cvrknu,jak jsme se všichni tři smáli.....a on pak říká-joo...ty ukážeš fotku v 8 týdnu a mamka bude dřív babička jak matka....fakt vtipálek🙂

tulanek
19. únor 2010

😀 😀 😀 no tak to by byla prca,to by bylo jak v tom filmu Hlava rodiny 😀

pajka00
19. únor 2010

http://www.babyweb.cz/Vyvoj-miminka.aspx našla jsem krásné fotečky embryek🙂
Joo přesně ....ale s tím rozdílem-že dcera bude mít teprve 15...takže by to nebylo tak veselé-ale naštěstí-kluci jsou ještě těžce nezájem-má svůj sport a je spokojená...doufám,že jí to ještě chvilku vydrží 😀

tulanek
19. únor 2010

No to je bomba Paji!! 🙂 to koncem pristiho tydne uz by mohla/o mit srdicko,ze jo? 🙂 to je krasny!!!Ahaaa,no tak to je dobre,ze dcerka je jen vtipalek 😀 a je dobre,z ema konicky,to si na babicku jeste dlooouho urcite pockas,ted hold budes maminkovat o sto sest 🙂

tulanek
19. únor 2010

Holky nemate nekdo prosim radu,pripada mi,jako by mi zacinal trocha zanet spodku,myslim,ze mocak to snad nebude,spis fakt az dolejc,zatim to neni hrozny,ale nevim co ted muzu a nemuzu,abych neublizila prouskovi/um ☹ no rikam si,ze to treba prejde,obcas me to takhle vystrasi a za dva dny je klid,tak uvidim...

pajka00
19. únor 2010

Zánět spodku myslíš jako pochvu?že máš nějaký výtok nebo co?

tulanek
19. únor 2010

jo presne ten...Ja mivam vytoky jako normalne,celej zivot,ted mam ten pruhlednej ,tahlej a trosicku jen bilyho,obcas se mi stane kdyz nejdu treba dva dny na velkou,tak to vypada prave jak zanet,pak se vybobkuju a je to dobry,tak zkusim pockat a uvidime,jesli to prejde nebo ne...

pajka00
19. únor 2010

To já mám pořád taky...a teď co jsem těhu-tak je výtok neustále....ráno napřed utrouš-který si na noc zavádím a jinak celý den....nezapomeň, že jsi těhu a to je normální v těhotenství. Pokud to nesvědí, nebolí,nepálí a je jen výtok-tak je to v pořádku🙂

tulanek
19. únor 2010

No je to trocha neprijemny,zacinam litat na zachod,ale to asi taky patri k tomu,ja asi hlavne fakt potrebuju na zachod,jsem si to vychvalovala,jak vsichni nadavaji,ze od zacatku nejdou na zachod a ja zacala chodit pravidelne,ha a od vcerejska jsem jak zaspuntovana,vidim to na broskvovej kompot 😀 ale fakt to bude asi tim,Pajko dekujuuuuu,ja jsem ze vseho novyho ted vyvalena,mno 😅 😕

pajka00
19. únor 2010

To je jasné-když jsi ještě nebyla těhu-tak to člověk neví🙂Taky jsem měla ze začátku problémy-teď už se to ustálilo a je to skoro OK🙂Ale výtok mám pořád....to bude asi furt...Bůh ví, co všechno ten organismus uvolňuje, když se to tam uhnizďuje-takže se nemůžeme divit🙂

suzanna
19. únor 2010

Ahojky holky,
tak mame po KO miminko se nam dneska nechtelo ukazat asi s nama nemluvilo 🙂 otocilo se na brisko a rikalo si trhnete si nohou nic vam neukazu 😀 😀 ale vse je jinak v poradku,tak se mi zase ulevilo 😵 Fotku mam v albumu.

tulanek
19. únor 2010

Problemy,jako popisuju a presly samy vid 🙂 no je to pravda,musi taky asi koukat ten organismus,co se to s nim deje,ubec to nezna,nikdy to nezazil 🙂 Suzi,fotecka nadherna!!!! 🙂

pajka00
19. únor 2010

Suzy super!!Moc hezká páteř🙂 Já ti tak závidím-že jsi už daleko a to nejhorší za sebou🙂 Ale taky se určitě dočkám-důležité je, že už mi tam pomalu naskakují týdny.....
Tak hlavně, ať je to i dál tak v pořádku🙂
Jo přesně tuli....je to tak....a to teprv přijdou změny 😀

tulanek
19. únor 2010

Jeste ze ja vas tady fakt mam,kdyby nebyl internet,nebyl by konik,nebyly by jste vy a ja bych byla asi uplne v cudu 😔 fakt dekuju,asi si se mnou jeste uzijete 🙂 vazim si vasi vydrze 😀 presne taky uz bych chtela byt tak daleko a v klidu aspon trocha vic nez ted 😕

pajka00
19. únor 2010

🙂to je jasné-nápodobně....taky jsem ráda, když mi někdo něco poradí-co nevím🙂Takže já sice můžu radit prvotěhulkám, ale na druhou stranu si zase ráda nechám poradit od zkušenějších🙂

ratatooy
19. únor 2010

Suzan krásná fotecka a chci se tě zeptat moc se mi líbí ten kočárek co máš v albumu pod tím trikem co je to za značku?

tulanek
19. únor 2010

Tyyyy jo,fakt,jeste ze ten konik je a ja blbounek si na zacatku rikala,jesli se mam zaregistrovat 😀 Ratat,me se zasejc hrozne libi ten fialovej 😀

suzanna
19. únor 2010

Holky moc dekuju. 😵
pajka ani nevis jak rychle to utika....taky ti to utece.
ratat myslis ten vedle toho tricka tak to je nas favorit pro ten jsem pevne rozhodnuta.Je to znacka NEO JET nevim jestli ho maji i v CR tady je to novinka.Me se libi ,ze vsechny ty kocarky jsou trojkombinace a je z toho pak i hezkej sportak a je to v jedne cene.

suzanna
19. únor 2010

ratat tady mas ty kocarky i v jinych barvach tak jukni 😉
http://www.babyonwheels.nl/products_new.php

wrtulka
19. únor 2010

Ahojky Suzi..
koukám že mrňousek vám krásně prospívá..tak jen obrovská gratulka! 😵

suzanna
19. únor 2010

wrtulko mooooc dekuji 😉 Ja Tobe preji hodne stesticka 😵 😵 😵 doufam,ze ses rozhodla bojovat dal! 😉