Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
22. únor 2010

ahoj tuli, no jak jsem psala, dvě mají 20mm a jedno je menší, snad neprasknou, říkal, že jsou dost veliké, tak mě malinko postrašil, ale já věřím. Zítra ráno jedu na odběr a pak se uvidí 🙂 a jak se cítíš ty,mamino? 🙂

pecicka
22. únor 2010

vysočanka a kolik jsi měla embryjek, máš nějaký zmražený?

tulanek
22. únor 2010

Tak to jsi Vysocanko asi taky poradne napjata kolik,ze se vam jich chytlo,vid 🙂 🙂
Peci,to bude vsechno dobry,uvidis,mas nas tady zastup dusicek myslicich na tebe 🙂
Ratat,no tak to je krasnyyy 🙂 dekuju za odpoved 🙂 a kolikateho jsi vlastne byla na ET a na kolikateho ti tedy vychazi utz?? 🙂 pa tva zvedavice zvedava 🙂)

evik73
22. únor 2010

Kočandy na skok se jdu mrknout,jak se máte 😀 😀
to vaření a hlavně to balení až nastane,fujjjj,to mě zabije...nesnáším balení 🙄 🙄

Pecičko,zítra na tebe budu moc myslet a držet pěsti,aby to dopadlo na výbornou a byly krásná kindervajíčka 🙂 🙂

Tuli,tak pan Tulánek už by chtěl průkajdu joooo?Ten je ale nedočkavej 😀 😀 se zblázní,než nastane čas porodní,nejradši už by vozil kočárek vid? 😀 😀

pecicka
22. únor 2010

holky, moc vám všem děkuji, zítra vám pisnu,až budu vědět co a jak 🙂

lumpajda
22. únor 2010

Pecicka, mooc držím palečky na zítra, neboj vše dobře dopadne. Holky, tak jsem byla dnes v práci a představte si, že tam dvě holky otěhotněly, mezi tím co jsem tam nebyla, tak mám služeb jak naprděno, to mi to bude utíkat 🙂 , jen sem se musela přeobjednat na ten pohovor do toho druhýho CARu, tak jsem trošku naštvaná, ale jdem už 3.3., tak to zas není tak dlouho. Všem co našli // mooooc gratuluji a těm které něco čeká držím palečky, nestíhám dočítat, tak se omlouvám ,že to píšu takhle všeobecně.papa a Kůň s vámi 🙂

pecicka
22. únor 2010

lumpajda-děkuji moc 🙂 holky loučím se, všem přeji hezký večer 🙂 a zítra pisnu...pa,pa 🙂

ratatooy
22. únor 2010

Tuli mě se to dobře pamatuje et 2.2 utz 3.3

tulanek
22. únor 2010

Eviku,no uplne jsem koukala 🙂 prekvapil me,ze ho to ubec napadlo,ja nad tim premyslela snad jednou za celou dobu 🙂 no dneska teda jsem prejeta a od odpoledne me pekne picha dole napravo,no byla jsem zvykla nic moc nedelat a ted jse m byla tri dny skoro furt v pohybu,ale normalne,zadny prehanky,jen nejsem zvykla 🙂 tak zitra se budu ulejvat a valet se 🙂

Ratat,tak to mas hezky 🙂 to se fakt pekne pamatuje 🙂 ja byla 8.2 a utz me ceka 10.3 🙂

cibka
22. únor 2010

peci držim palečky hodně štěstí
eviku ty si koukej pořádne užít hory a pak hura na mimíska 😉

broukb
22. únor 2010

Ahoj koťata omlouvám se, že píšu až teď 😅 byla jsem u kámošky 😀 Jináč já vim prd mám volat až zítra ráno...jsem si myslela, že už to budu odpolko vědět a oni že ne, že až zítra. Tak jsem se ptala na ten utz a ten prý také objednáme až po výsledcích 😖 tak jsem si sestře postěžovala jako kdo to má vydržet a ona se mi smála 😀

tulanek
22. únor 2010

Brouku ty mi teda davas kapky 😀 v kolik budes volat???Budu na tebe myslet!!!!! 🙂

broukb
22. únor 2010

Tuli ty si zlatí..já tě neci lekat 😀 zítra v 10

vysocanka
22. únor 2010

Tuli jsem napjatá to je jasné.. měli jsme dve blastocysty ty mi zavedli a pak ostatni ale uz trosku horsi a to celkem 4 zamrazeny dve zastavily vyvoj...

marrad
22. únor 2010

vysocanka a ako to vyzera chytili sa?

ratatooy
22. únor 2010

Tuli jsi tu ještě prosím tě nebyla jsi se nakouknout za holkama z unici co tam probíraji až jsem se zhrozila.nadávají na dr.gogelu já u něj byla jen jednou ale prej většinou všem dělá utz na potvrzení tehu a prej se při tom netvari moc nadšeně a ještě kolikrát prd najde posílá už pomalu na potraty a přitom jiní dr.to vidí vše ok.no to až tam půjdem tak řeknu že k němu nechci.

vysocanka
22. únor 2010

no tak dle moji fotogalerie se neco chytlo ale kolik zatim nevim test je pozitivni na krev jdu ale az zitra...

tulanek
22. únor 2010

Ratat ahoj,tyyy jo,nekoukala,kouknu jo ☹

tulanek
22. únor 2010

no tak jsem si to procetla...Ja jsem byla z Gogely vyplasena na prvni pohled,vypada prisne,ale nemuzu si na nej ubec,ale ubec stezovat! 🙂 ja byla na prvnim overeni foliku u Otevrela,ten mi delala OPU i ET a je to rizek,takovej,ze se s nicim moc nepare,ale fakt jak tam nekdo psal,pohodar 🙂 no a Gogelu jsem mela n adruhym ohledani foliku a na potvrzeni hyperstimulaku a prave on mi nechal osmy den od ET udelat krev a mel se mnou radost,ze to vypada nadejne a usmival se...No a Frgala,to je proste borec na svym miste,sympos,klidas prijemnej,me tam nevadi fakt nikdo 🙂 vis,ja si mysim,ze kazdej mamme svy dny a chapu a vim,ze o to horsi to je pro nas,co cekame na tak dulezitou zpravu,kdyz ma den zrovna spatnej,ale nikdo nevime,proc mu zrovna treba neni do smichu...Me je jedno,kdo mi bude utz delat,hlavni je proste ten vysledek...

ratatooy
22. únor 2010

To máš tuli pravdu.na mě tam nejlíp působí taky frgala to je borec s velkým B.no tak uvidíme.mě je jedno kdo mi to řekne ale ať mě nestrasi.ty jo tuli mě se po tom agolutinu teď udělala jakási výrazka.no svedi to jak ludra.to aby jsem zas neměla něco extra.to jsem celá já🙂

tulanek
22. únor 2010

No a ni mi Ratat nemluv,svedi me cela prdel,mam ji fakt jak vypodlozenou necim tvrdym,je to mazec 🙂 ale ty uz beres Utrous ze jo? 🙂 ja zitra doufam posledni Agolutin a pak Utrous 🙂

pajka00
23. únor 2010

Dobré ranko holky...tak jsem si tuli na tebe vzpomněla hned ráno v 6, protože mi bylo špatně🙂 Už jsem na tom jako ty. Ráno mi bylo, jakobych proflámovala propila celou noc, můj žaludek to nechtěl ustát....doma ani piškot, tak jsme se hned stavili v pekárně po cestě a koupila si suchý rohlík a jak mi chutnal🙂 Teď jsem dopila mátový čaj a už su fakt těhula. Ještě včera ráno jsem si snídala kafo a za chvilku teprve chleba se salámem🙂) a dnes tady suchý rohlík a máťák 😀 Ty máš UTZ 10.3. a to já mám zrovna narozeniny-takže ti to dopadne na výbornou, když je to takový super den 😀
Peci-jsem zvědavá a doufám,že jsi to zvládla skvěle a našli ti 2 výstavní folíky🙂

misanda
autor
23. únor 2010

brý den!!!

tak dneska myslíme všichni na peci 🙂

pampeliska : já mám štítku stále v normě...teda doufám...v říjnu jsem měla všechno ok. akorát mě sledují, pač vytvářím ty protilátky...a preventivně beru půl tabletky euthyroxu... 🙂

jinak moje mudra tam je dneska až od jedný hodiny, chjo...potřebuju se domluvit...začíná mi pomalu MS...

pampeliska36
23. únor 2010

dik misando! ja mam hodnoty kolem 5 a tak mi to tedka stahuji na 2... pro poceti normalni hodnoty 🙂

pampeliska36
23. únor 2010

holky tehulky!!!
drzte se 😀 moc na vas myslim!!!
taky jsem si cetla, co holky psali na unice... ja jsem mela vzdycky jen frgalu, takze taky nemuzu posoudit... protoze ten je teda BAAAAJECNEJ!!! 😀

suzanna
23. únor 2010

krasne rano,
peci tak drzim vsechny palecky co mam 🙂

pajass
23. únor 2010

Ahojte holky,
už zase chodím do práce, takže teď už sem asi moc chodit nebudu, ale na vás všechny moc myslím... dohodli jsme se s manželem, že si pro mrazáčky půjdeme po měsíční pauze, takže přes jednu menzes...
To budu chodit do diskuze KET nebo na to už prdííím, tak se nezlobte, ale už nebude teho času kvůli práci, držím všem palce a hodně štěstí

cibka
23. únor 2010

ahoj holky
peci tak jak
holky držte palce dnes v půl 10 sama pícham poprvé injekci 😉

pajka00
23. únor 2010

pajass-tak držím moc palce, aby to tentokrát vyšlo!!a nezapomeň nám to pak přijít říct🙂
cibka-to zvládneš🙂 já jsem vždycky přiblížila jehlu zavřela oči a pichla🙂)a pak jsem je otevřela a zatlačila píst....posera,ale šlo to🙂) první je nejhorší a pak ti to nepřijde🙂

misanda
autor
23. únor 2010

injekce jsou super, mě to hrozně bavilo 😀

pajass : budu držet...a dej hlavně pak vědět!!!