Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

dada074
8. říj 2009

Holky díky to chápu a rozumím je to u vás potřeba,já jen nerozumím tomu proč to dělat,když je jinak vše v pořádku?

suzanna
8. říj 2009

dada asi vzdala,ale to vis,ze v duchu jeste doufam...jsou to proste ty smiseny pocity.
My mame spermio spatny 6 % morfologie,cetla jsem ,ze ICSI se dela pri 10% spatne morfologii,tak nevim.

wrtulka
8. říj 2009

Dado proto že je vyšší pravděpodobnost že se jich víc oplodní

lucifirek
8. říj 2009

ahojky všem 😉

wrtulka
8. říj 2009

Suzi nevím jak morfologie ale prý se ICSI dělá kvůli malému počtu když je spermoušků míň jak 10 mil..
no ono ve většině případů když je spermoušků málo tak bývají i špatný kvality no....

wrtulka
8. říj 2009

Ahojky Luci jak je? 😵 😵

abig
8. říj 2009

Když je vše ok, tak je lepší udělat klasiku, ať se s tím "kluci" pobijou sami ....

suzanna
8. říj 2009

wrtul no a my meli pocet nejvic pri IUI 90 mil. a to posledne dr.rekla,ze je to nemozne,ze to bylo spatne spocitane.Tak ten pocet nejlepsi taky nemame pri IUI to bylo 2 mil. 6mil. atd....ono je to jak kdy no,ale proste stejne se vi,ze to spermio mame spatny.

dada074
8. říj 2009

wrtul : díky za objasnění,no po pravdě vím co ta metoda znamená,ale blíž jsem se nikdy nezajímala,my jsme měli nejvíc 5 vajíček a na to těch 100mil mého manžela stačí.To víte člověk se učí celý život.

lucifirek
8. říj 2009

Ahoj Wrtul u mě super,kromě teda té práce,ale zatím probíhá vše jak má,v pondělí poslední HA a dneska přišla ms. Tak jsem ráda. Injekce také v pohodě a utíká to. A jak u tebe? Už přišli potřebné propriety?

wrtulka
8. říj 2009

Luciferku takže už pícháš injekce?
Do Heliosu budu volat ve středu tak uvidíme.. doufám že jo.. jinak budu transferovat o vánocích 😔

lucifirek
8. říj 2009

wrtul,diphereline píchám už od minulého pátku. Tak držím pěsti,aby všechno měli nachystané a mohla jsi jít do boje. Tam se o vás opravdu hezky starají.

wrtulka
8. říj 2009

Luciferku oni se o nás starají hezky proto že jsem drštička co jim tam udělala lehký čóro móro 😀 a doktorovi.. ne ve zlým ale i tak řekla od plic co si myslím a že ať z nás klidně udělají pokusné králíčky.. ale ať to dopadne..a jiné nepublikovatelné hlášky (jedině do IP) 😀 a on je supr tak se snaží no 😉

abig
8. říj 2009

wrtulka : holka ty se nezdáš, asi zkusím podobný přístup ... po OPU mě v tom mém Caru tak maximálně jenom štvali .....
Jen se nenechej ... 🙂

suzanna
9. říj 2009

ahoj holky to tu zase nikdo neni??? 🙂
misanda a co to spineni uz je to dobry??

mirabela
9. říj 2009

Ahoj holky, dobré dopo. Suzi, jak je, cítíš se lépe? Mrcha nedorazila, že?

Wrtul, ty hlášky by mě zajímaly... Nechceš aspoň naznačit? 😀 😀 😀

suzanna
9. říj 2009

ahoj mirabela.Ms jeste nedorazila,ale drzi ji Utros.... myslim.Ja nevim uz mi z toho cekani asi hrabe 😅

l.u.c.i.e
9. říj 2009

Ahojky holky, kdepak jste všechny?
Suzan, neboj, mě taky hrabe a to ještě nemám ani žádnýho mimíska v sobě. Dneska se mi zdálo, že jsem přišla doktorovi a řekl, že mi žádný mimi nezavedou, jelikož je dali někomu jinému, kdo si je zaslouží více než já. Psycho.

misanda
autor
9. říj 2009

brééé ráno,

tak dneska mám vložku 😀 jako špinim, ale krev už nejde...takže snad...ťuk ťuk...

lucí - tak to nám hrabe asi všem a to já nejsem ještě ani kvočna 😀

suzanna
9. říj 2009

lucie to je teda vazne psycho 😀 ale je nas urcite takovych vic....ja se rano probudila a zacala jsem strasne brecet,ze vim,ze se to nepovedlo,prsa me neboli, proste necitim uz vubec nic. 😒

suzanna
9. říj 2009

misanda tak to je dobry 😉

misanda
autor
9. říj 2009

Suz ☹ ale přece furt šance je..a přece prsa základní známkou toho, že poznáš že jsi těhu nejsou ne?

dada074
9. říj 2009

Ahoj holky,dnes to tu nějak vázne,ne?

Suzi : klid jsem na tom podobně,dnes jsem zase na bodu mrazu a to jsme se ještě včera domlouvali s manžou,že testnem už dnes až dorazí z práce,tak že je ve mě jen malá dušička!!!!!Nějak cítím,že to opět neklaplo a čeká nás 6IVF,brrrrrrr!!!

Wrtul : publikuj,tak to malimko uprav my už si to přikrášlíme. 😀

misanda
autor
9. říj 2009

dada : kolikátý jsi den po ET? ještě nehlodej!!! 🙂 ty jo, 6IVF...to už zní docela drsný 😖

l.u.c.i.e
9. říj 2009

Suzi, já taky z ničeho nic brečím. Někdy jsem naprosto v poho, pak cvak a řvu jak želva. Asi to jsou ještě ty hormony nebo co já vím.
No, chtělo by to už něco veselejšího, ne? Copak budete podnikat o víkendu? 😉

dada074
9. říj 2009

Misanda : dnes 10 den a věřím tomu,že kdyby to vyšlo už by tam ty // jsou.Už to nemůžu vydržet je to děs.Ale neboj v nejbližší době tě to také čeká 😀 😀 😀

roby
9. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem vás teď dočetla, pěkně jste se rozjeli 😀 Holky s tou psychikou myslím, že je to normální, holt na to pořád myslíme a mnohem víc se hlídáme, jenže ono se jim to řekne, nemyslete na to 😉

Dada,6.IVF to je už docela nářez, ale nezoufej, ještě je šance, že to teď vyšlo, a kdyby náhodou ne, tak příště už to musí vyjít.

Suzi, ještě je pořád šance, vždyť příznaky mít nemusíš vůbec žádné, hlavně když to bude v krvi 🙂

Misanda, to je dobře, že krvácení ustalo, tak ťuk,ťuk.

Luci ať se povede ten transfer, budu držet pěstičky!!!

Wrtul, ty hlášky by mě taky moc zajímaly, ty jsi teda číslo 😀

dada074
9. říj 2009

Jo Roby : také by jsme ze začátku neřekli,že se dostanem na takové číslo,a to jsem si teď ještě říkala : "Děloha vyčištěná po tom mimoděložním a ještě přidány injekce na ředění krve,tak by to konečně mohlo klapnout".Jsem zvědavá kam až se s manžou dostanem.Hlavně nevím kde je ta mez aby si člověk řekl dost.

suzanna
9. říj 2009

holky je jasny,ze bolava prsa nejsou vzdy znamkou tehu,ale proc me teda pred tim bolely tak,ze jsem si na ne nemohla ani sahnout a ted proste nic!A cipek mam dole,mekky a otevreny to mam pred ms vzdy pri tehu ma byt tvrdy a zavreny,no ona si ta priroda dela co chce ,takze se vlastne muze pocitat se vsim.
dada ty jo,ja nevedela,ze uz je to tvoje 6 IVF,mooooc ti preji at to uz vyjde !!!! MUSI!!!!! 😵
Ja jsem dnes 8 den po ET rano jsme testovala se priznam,ale po druhe / ani stopy...

TABULKA HCG:

Od početí
Od PM
(mIU/ml)

7 dní (1. týden)
3 týdny
0 - 5

14 dní
28 dní (4 týdny)
3 - 426

21 dní
35 dní (5 týdnů)
18 - 7,340

28 dní
42 dní (6t)
1080 - 56,500

35 - 42 dní
49 - 56 dní (7-8t)
7,650 - 229,000

43 - 64 dní
57 - 78 dní (8-11t)
25,700 - 288,000

57 - 78 dní
79 - 100 dní (11-15t)
13,300 - 253,000

17 - 24 týdny
Druhý trimester
4060 - 65,400

Od 25 týdne
Třetí trimester
3640 - 117,000

dada074
9. říj 2009

Suzi : neeee teď to je teprve 5IVF,ale jak říkáš ty podle toho jak člověk zná své tělo k tomu číslu šest to spěje!!!!!