Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
21. led 2010

petronel:já píchá taky Gonal(ten je teď nějak populární),dneska 11 injekce+včera a dneska k tomu diphereline...prozatím jsme platili 2500,- a jinak si budeme platit PK+Kryokonzervaci,což vyjde na 2500+2000...tedy celkem cca 7000,-

evik73
21. led 2010

kryokonzervaci ovšem,pokud bude co zamrazovat samozřejmě 😒 jooo a s tím pícháním,já jsem masochistka a peru to do sebe sama a vůbec mi to nedělá problém...včera se někdo ptal,kam se píchá pregnyl,tak holky kam teda,já to chcu taky vědět!!!může se taky do břuchu..?

suzanna
21. led 2010

evik ja pregnyl pichala take do bricha je to mene bolestive nez do zadku 😉

ratatooy
21. led 2010

Evik já jsem se ptala na ten pregnyl.já si taky picham inj sama.tak to taky naperu do pupku.mě je to vlastně jedno já mám všude na sobě kus speku tak mě to ani neboli.nevím jak to snáší hubené holky.ráno jsem měla tři kousky za sebou ale už se mi do toho nějak nechtělo.

pajka00
21. led 2010

pregnyl do břicha🙂

misanda
autor
21. led 2010

ahoj evi...neboj, ještě si se mnou užijete dosytosti 😀 😀 až začnu píchat 😀 a nebudu věřit, že budu mít dost a hlavně kvalitní vajucha 😀 a pak nebudu věřit, že se oplodní a pak že se uchytí 😀 😀

stačí? 😀 😀 😀

pajass
21. led 2010

Ahojte holčiny, zdravím!!! já si píchám všechno do břicha, i když by se mohlo i do stehna nebo zadku, jsou to podkožní injekce a kůže je po celým těle, tak je to jedno- i do paže by se mohlo...(jsem zdravotni sestra)
Nakonec lituju toho, že jsem si neschopenku nechala vypsat, protože roupama nevím, co bych dělala s volným časem, tak čumím závislácky na koňa, mámm vycházky dvě hodiny dopo a dvě odpoledne, možná bych radši do opu chodila do práce...ale na druhý pokus už to nechám tak, už budu vědět....
Jinak dnes stimuluju třetí den, mám 4DC a kontrolu v pondělí(8DC).

misanda
autor
21. led 2010

pajass...fkt?? já bych si četla, koukala na filmy 😀 mě to baví...dlouho 😀

jinak já asi dostanu neschopenku až od toho února si mylsim...dřív mě doma nenechá...

evik73
21. led 2010

tak to je dobře,že do břicha...ale jsem na tom jako ratat,na celém těle mám po vánocích kožních řas na výběr,ale to břiško je asi nejlepší...

suzi,jak se máte s mimískem?těď už snad dobře po těch peripetiích...máš těhunevolnosti?

míšo,jen do nás,však my už si s tebou poradíme a srovnáme tě do latě,když budeš zlobit ty potvůrko jedna 😀 😀

pajka tak zítra jdeme spolu,snad už to spěje ke konci a zdárnému...máš už velké děti,jak se těší na sourozenečka?

pajass
21. led 2010

jo a kdo se ptal na ceník, tak: injekce doplatek-5300, ISCI-8000, PK-4000, AH-3500(ale ten možná nebudem chtít) a kdo ví co ještě + doplatky v lékárně za utrogestan, antibiotika pro manžela, prednison, agolutin..., no dohromady počítám tak kolem 21000 asi.

pajka00
21. led 2010

Holky vy fakt plánujete ty neschopenky? Mě to ani nenapadlo se hodit marod...Počítám s tím, že když půjdu na OPU tak zůstanu ten den a pokud mi nebude OK tak ještě jeden-to si vezmu ŘD doma.....no a po zavedení bobíšku zůstanu taky den max.2 doma a hotovo...Dělám v kanceláří, takže je mi jedno, jestli sedím v kanclu a občas se cournu do jiné nebo se procházím doma....Pokud bych dělala někde, kde bych se musela fyzicky namáhat-tak je jasné, že bych byla doma....ale s takovou prací? Já bych stejně nevydržela doma, pořád bych se pozorovala a dumala...tak se radši "zabavím" v práci🙂

evik73
21. led 2010

pajass,dííííky za odbornou radu,tak teď už to bude uplně bez obav 😀

misanda
autor
21. led 2010

pajka : já plánuju nemocenskou určitě...já chci být v klidu, chci pro to prostě udělat maximum co můžu...abych si to pak nevyčítala...

pajass
21. led 2010

no právě, já dělám v nemocnici sestru, jak jsem tu už jednou psala, kolem lítají chrchle, lidi na nás kašlou, prskají, přijdeme do styku denně s krví, hovnama, taháme nemohoucí, noční šichty, blijance, kopance atd., kdybych dělala na nějaké klidné ambulanci, tak to neřeším, ale JIPka je riziková, kdybych tam něco chytla-což není žádný problém, tak by se pak celý ivf cyklus taky mohl přerušit a bylo by to v hajzlu

evik73
21. led 2010

Já jsem doma pořád a nedělá mi to vůbec problém,vždycky si něco najdu a teď co jsem našla koníka,tak vlastně ani moc nestíhám a do práce se kopu,jako teď,pže musím jít vařit a něco upéct,odpo bude návštěva,tak aby to tady nebylo jak u suchánků...

suzanna
21. led 2010

evik tehu nevonosti uz presly,ale nejak jsem nastydla a boli me uz par dni hlava,takze nic moc 😒 ale v pondeli jdu na kontrolu tak se poradim s dr. co si na tu hlavu muzu vzit....
Jinak na to pichani tech injekci se zvyka rychle 😉 ja se taky ze zacatku bala a pak uz mi to ani neprislo.

pajass
21. led 2010

proto ta neschopenka už od začátku, dr. říkala, že na to má nárok každá stimulujíci od toho druhého dne cyklu, záleží na domluvě

misanda
autor
21. led 2010

holky, já jsem fakt zvědavá jak se domluvim se svojí mudrou...to bude okamžik překvapení 😀 😀

salopa
21. led 2010

koukám, probíráte nemocenskou. taky plánuju, že budu doma, ale až po transferu a doktorka mi říkala, že minimálně 2 měsíce doporučuje zůstat doma. Sice taky dělám v kanceláři, ale dojíždím každej den hodinu a půl. Takže uvidíme, jak dlouho budu muset být doma. Nechám to na doktorech, co doporučí a pak uvidím. Taky nechci nic podcenit. Přesně jak říká misanda

misanda
autor
21. led 2010

salopa : a proč dva měsíce?? i když neotěhotníš???

u mě je problém v open office a ve snižování imunity 😔

pajka00
21. led 2010

jasně, pokud děláš na JIP...to je fakt rizikové pracoviště....nebo takové prodavačky atd.....Ale já sedím v kanclu s kolegyní...občas přijde někdo z provozu-takže u mě je to poklid..chvílema až nuda. Navíc jsem to ani neřekla v práci (krom kolegyně), že se pokoušíme....Taky nevím, kdo by to tu dělal tu práci....výplaty, pošta, faktury....spousta drobností...ta by se z toho chudera osypala...Takže já to nějak nehrotím. Pokud se má zadařit-tak se zadaří. Jasně, že nemá smysl dělat machra, tahat těžké věci, přemáhat se, lítat někde....ale my jezdíme ráno autem a přes den skoro pořád sedím. Taky říkají, že ležet není dobré..je lepší prochzkovat, aby se děloha prokrvovala a byla větší šance, aby se to chytilo. Moje kamarádka, byla na umělém asi před 14 let....ležela v nemocnici hned po OPU a týden po zavedení embrií...a stejně se to nepovedlo...Další měla taky 2x neschopenko a ležela ani se nehnula anic...Takže si říkám, pokud se to má povést, tak se to prostě povede🙂

pajka00
21. led 2010

ale uvidím, co mi řekne doktor....na tom to bude taky záviset....Jen kvůli práci určitě do práce nepůjdu-za to mi žádná práce nestojí.

pajass
21. led 2010

pajka00: tak tak, pokud se to má povést, tak se to povede...to je pravda a ne se bát zakašlat nebo kýchnout třeba 😀

salopa
21. led 2010

misanda: pokud se to nepovede, tak ne...to bych šla určo hnedky do práce.

pajka. tak jasný, jestli sedíš doma a nebo v práci, tak je to pohoda. kdyby nebylo toho dojíždění a taky potom toho, že i v práci chodím na jednání mimo. Ono s tím udržením je to asi prostě už osud 😒

misanda
autor
21. led 2010

pajka + pajass : jak toho mimíska stejně nevykašlete ven 😀 a já rozhodně třeba nemocenskou chci, ale neplánuju se jenom válet...to určitě ne...ale prostě se bojím bacilů v práci ☹ už teď mám třetí chřipku od listopadu...☹

misanda
autor
21. led 2010

jinak u nás jestli se povede, tak bych ráda zůstala na rizikovým...

pajass
21. led 2010

no nic babenky, jdu snídat-skoro v poledne a pak ke kámošce na čaj... nahlídnu sem odpoledne

misanda
autor
21. led 2010

jééé, pajass má fotečku!!!!!

ratatooy
21. led 2010

Holky já jsem dnes druhý den doma.týden před opu.ale jinak má každá nárok od svého gyn nebo praktického lékaře na neschopenku už od začátku stim.a pak ti ji dají v caru.já si to zatím užívám koukám na filmy teď zrovna na sním prosit úžasnej film.jinak čtu knihy teď zrovna čtu druhý díl populárního stmivani.taky mám v plánu vyklidit celej byt.máme tu moc zbytečných věci a protože máme jednopokojac tak až bude to mimi tak aby jsme se sem vešli.ikdyz na to je času a času

misanda
autor
21. led 2010

ratatooy : stmívání si užij..já už to mám přechroustaný už dávno a dvojka je můj nejoblíbenější 😉