Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
29. led 2010

to je báječná kombinace 😀 tak hlavně zase nevrhni!!!Já budu muset začít řešit nervéés nějak jinak,než žrádýlkem,nebo to špatně skončí!!Ale ten perníček si ještě dáááám 😀 😀

misanda
autor
29. led 2010

salop, teď je nejdůležitější, aby jsi byla v pohodě ty!!! no a pak už se můžeš těšit na mimísky! a fakt máš výhodu v tom, že máš mrazáčky!!! ale věřím, že pak se ti to povede napoprvé, protože budeš krásně odpočatá a v pohodě a hlavně se budeš už jenom těšit a ty stresy kolem toho kolik toho vystimuluješ, jestli budou ok, jestli se oplodní atd půjdou mimo tebe!!!

misanda
autor
29. led 2010

Evi, já tě utluču...kuš s perníkem...mám pak chutě!!!!

mima
29. led 2010

caute, musim to niekomu povedat, aby mi aspon trochu odlahlo, tak to nase jedine embryko to dnes tiez vzdalo ☹ , som v praci, takze slzy potlacam len tak tak, takze pokusim sa ist domov cim skor vyrevat a vobec neviem co dalej 😔

evik73
29. led 2010

Ahooooj salop,tak jak válčíš se strašákem stimulákem?Jen mu dej pěkně za uši,ať táhne do pryč a ty se můžeš pěkně připravovat na prcošky....uteče to vážně rychle,,já jsem šla na první konzultaci 7.10. a furt jsem říkala,kdy už budu těhotná a stihnu to ještě letos a pak mi řekl až po novém roce a já zase dopr... a vidíš,už od zítra budu neoficiálně těhotná....a tebe to čeká na jaře,to bude prostě nádhera...sluníčko,snad tepleji..to půjde samo... 🙂

salopa
29. led 2010

misanda: jojo...budu už teď vědět, kolik se jich ujalo a pak jen ten transfer, máš pravdu. Prostě si počkám delší dobu, mno:o)Fakt ani nevíte, jak je super za váma dojít a prostě to vypustit všechno ven a slyšet podporu. Dííky moc holčinyyy 😉
mima: drž se holkaaa...a vybreč se, to ti pomůže...posílám obejmutí na dálku a uvidíš, další pokus se povede.

evik73
29. led 2010

mimo 😢 ☹ to mně strašně mrzí,že ani ten jeden to nevybojoval ☹ pořádně se vybreč,vyplav ze sebe tu bolest a věř,že čas to spraví a ty nám za nedlouho budeš zase hlásit dobré zprávy!!!

salopa
29. led 2010

ahojky evííku...válčím válčím jak se dá. jak říkám, pití už mi leze i ušima, slyším slovo voda a dělá se mi zle. Ale musím:o)Doufám,že se ho brzo zbavím. Ale včera mě potrápil docela dost, že jsem muslea volat i doktorce co a jak. Páč už jsem nevěděla co dělat.Ale dneska je líp, takže opět jsem nastolila mega pitný režim a z fe´tačky se stala pijanka:Fáákt..čím dál lepší:o))Mno ty se máš..držím moc pěstičky, hezky jim to tam mimískům na zítra nachystej, ať se tam mají jako v bavlnce 😉

misanda
autor
29. led 2010

Mimo ☹ ☹ ☹ je mi to tak lííííto ☹ ☹ hezky se vyplakej a pak přehoď myšlenky na to, že za chvíli začneš stimulovat znovu a bude to lepší!! i když chápuk že teď se tomu bude těžko věřit ☹

misanda
autor
29. led 2010

jestli se bude Evi ládovat takovýma dobrůtkama, tak už se miminka nepustí 😀

salopa
29. led 2010

Však jen ať se ládujeeee 🙂

mima
29. led 2010

babenky velmi dakujem za podporu, este ze ide vikend, snad to zvladnem, asi ked to nevyjde 1x je to horsie si myslim, neviem ak je tu niekto komu to nevyslo viackrat, boli to vzdy tak ? ☹

suzanna
29. led 2010

misanda mela jsem 8 foliku 😉 Neboj budou tam 😉

suzanna
29. led 2010

mima je mi to moc lito,ale nevzdavej to,priste to vyjde.

misanda
autor
29. led 2010

mima : musíš si zase na druhou stranu říkat, že je dobře, že to embryjka vzdala už teď, než aby se stalo potom něco zlýho uvnitř tvýho těla...příroda si prostě ty správné kusy "vysortuje" sama 😖

misanda
autor
29. led 2010

to se mi to kecá, ale jestli se mi to stane, tak budu asi taky na pěst...to je určitě normální reakce 😔

misanda
autor
29. led 2010

Suz, za 8 bych fakt byla mega šťastná!!! kéž by!!!

mima
29. led 2010

ja viem, ze ak to malo byt takto, tak je urcite na to dovod, len som dufala.....

suzanna
29. led 2010

misanda a proc se bojis,ze budes mit malo vajuch?? A jak reagujes na stimulku?Jedna holka z diskuse mela 24 vajec a vubec ji nic nebylo 😀

suzanna
29. led 2010

mima a byl to vas prvni pokus?

misanda
autor
29. led 2010

suz, já právě nevím, mám prvně ten dlouhý protokol - vaječníky jsem měla uspatý na skoro tři měsíce, takže se bojim. navíc mi mudra řekla, že budu mít tak do 10vajec cca, protože mi endometrioza sežrala nějakou tkáň nebo co. přitom na IUI jsem reagovala až moc dobře, jenomže to byl zase krátkej protokol no.

mima
29. led 2010

suz, ano, a s manzelom este budem mat problem presvedcit ho, aby sme to nevzdali

evik73
29. led 2010

Holky ještě chvíli a jdu do kafíčka a perníčku...přeci to musím ochutnat,abych nenabízela něco,co nebude k jídlu 😀 😀

a holky mimi bude jen jedno,snad mu tam nebude smutno ☹

tulanek
29. led 2010

Salooop ahoooj 🙂
Tak to mooooc rada slysim,ze je ti lepe a bude uz jen a jen lepe,uvidis! 🙂 a mozna je to pravdicka,ze budes mit odpocatejsi telicko a bude vic v pohode,nez v tom kolotoci ted a prcoskum se u tebe bude o to vic libit! 🙂 A chapu uplne,ze dva mesice jsou pro tebe ted asi jako dva roky,ale fakt utece to jako voda a budes je mit v pupikoj! 🙂 🙂

Mimo:to me tak moc mrzi,myslela jsem na vas,ted se opravdu vybrec,co to pujde,to dusicce bolave alespon trosku ulevi a pak uz musi ranu hojit jen cas...DRZ SE!!!

Misi,jo podelime se,o nervicky i prezirani,ja si dam za tebe neco dobreho!!! 😀

Bacha,nasla jsem ve spajce trocha koreni do perniku 😀

Holky,dneska mi prijde na navstevu tchyne,je moc hodna,v pohode,vychazime spolu dobre,ale ja ubec nemam naladu s nekym jinym,nez s vami,zlatouchem mym nebo mamkou moji,mluvit...Tak aspon zas na jednu stranu se zabavim a nebudu myslet na ,,kraviny,, 🙂

suzanna
29. led 2010

misi ja myslim,ze ten dlouhej protokol je proto,aby si vajecniky odpocali,ted je nadopujes a pojede to....neboj uvidis...fakt bricho te vubec bolet nemusi...kdy jdes na KO??

misanda
autor
29. led 2010

Suz, jdu v pondělí. mě to bolelo chvílema včera a převčírem jak na MS, pak mě to bere když jdu ve dvě v noci čůrat a lehnu si, ale to zaspim 🙂 a přes den zase skoro nic. tak to beru jako špatný znamení, protože všechny holčiny tady ten břuch pobolívá 😀 to jsem pako, co? 😀

tulanek
29. led 2010

O to vic na nej budes mluvit,hladit a ono bude u Evika tuuuuuze moc spokojene a ubec se nebude citit samo 🙂

misanda
autor
29. led 2010

Tuli, jdi dodža s tim perníkem!!!! 😝

tulanek
29. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀

salopa
29. led 2010

misi: uvidíš, že tam vajucha budou, mě taky prvně břicho vůbec nebolelo. hlavně klííd..uvidíš, že jich tam bude dost a krásnejch 😉
tulíku: mno nazdáár:o)Musím jim to teď pěkně nachystat 🙂 Hele a s tchýní uvidíš, se netěšíš, ale nakonec to bude fajn 😉