Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
30. led 2010

tak zase nakukuju,mamuška už odjela 🙂

Tuláááááánku ty naše hvězdo jasná........ani nevíš,jakou jsi mi udělala radost...ale já to věděla,že to takhle dobře dopadne...prostě megasuprová radost!!!!Ještě budeš mít krásných kindervajíček,že budeš koukat!!!!Kdybych mohla,tak bouchnu špunty na tvojí počest 😀 😀

Brouku ty to nějak vydrž v té práci a v pondělí ať hlásíš nástup na OPU...... 🙂

Mišo ty belzebube,tak už konečně věříš,že se ti to ve vaječnících rýsuje?

V pondělí na vás holčičky budeme s mimískem myslet a držet palečky!!!!!!!!!

Ratatooy a ty odpočívej a bumbej a kdyby něco,tak neváhej a jeď....s tím není radno si zahrávat ☹

ratatooy
30. led 2010

Kuk...už sem zas cumim.odpocívám a piju už snad čtvrtou láhev.břicho bolí tak si myslím že ráno pojedu na kapacku.chjooo to se mi fakt nechce cestovat 60km.navíc musím jet sama manza bude po noční.

tulanek
30. led 2010

A ja miluju Misandy hlody,jsem v kreci jeste hodinu potom,co si je prectu!!!! 😀 😀 😀 Tak Misi,vidis,to je super,jsem ti rikala,ze ode dneska to zase vsechno posilam na tebe!!!! 🙂 A nejen ja,pockej,budes rada kdyz te na chvilku prestanou bolet! 😀 no a tu serepaticku,co z nas tece,to je celkem mazec,na pondelli a utery jsem dostala pro pipinku jeste nejaky bonbony,tak to bude ubec zuzo nejvetsi,az zapusobi gravitace 😝 😝 jo a jinak jsem zase dostala tri p.dele prasku a injekci 😵 A Eviku,kindervajicko,ja mam takovou radost,ze bych vam vsem rozposilala rychly spunty!!!! 😀 Jsi zlato a pocitam s tebou na ty hodiny,kdyz holky v praci nemuzou,jo??? 😀 😀 😀

tulanek
30. led 2010

Ratatooy,ale myslim,ze tu Abig psala nebo nekdo,ze taky neni dobry,to zase az moc prehanet s tou vodou,pac pak se to telo zavodnuje a nestiha vis a ty vajecniky uz pak taky lemcaj vodu a nez to vycuras,ma to opacnej ucinek,tak ty 4l by mely stacit...Ale vim,ze se mi to keca...Ja jen ze kdyz se nehybe clovek a hodne pije,tak se telo samo o sobe zavodnuje,vis..

salopa
30. led 2010

Ahojky holčiny, tak jsem na vás zase přišla juknout🙂
tulíku gratulujuu..tak super..dobré zprávičky. Snad tě ta mrcha OHSS nechytne a bude to lepší 😉
Jinak eviku..hezky se opatruj s prďoulkou v pupíku.
Ratatoy: jestli tě vážně bolí hodně břicho a vaječníky, tak bych si zkusila zavolat. Taky jestli se ti zvětšuje břicho. Raději zjistit dřív a hned s tím něco dělat.
lumpajda: jujda..koukám,že tě ta mrcha taky pěkně dostihla ☹ a říkali ti, az jak dlouho to tak odezní? Páč teda jako břicho mám furt jako balon 😒

misanda
autor
30. led 2010

tuli, tě love, víš to? 😀

jinak ratatooy,mě řekla mudra bumbat max 4litry vody denně...ale zase ty už to máš rozjetý, tak nevim...ale myslm, že 4litry by měly stačit, ne? to je až až, když má člověk vypít normálka 2litry...už tak je to zvýšenej příjem jak sviň.

tuli, jaká gravitace? 😀 😀 😀 máš vytáhlýho ptáka poštěváka, nebo co? 😀 😀

jo a nezapomínejte, že jestli to dopadne, tak tady s váma budu od pondělka taky 😀

ratatooy
30. led 2010

Holky díky za rady.kdyžtak ráno zajedu do caru.břicho se mi nezvětšuje ani vaječníky mě neboli jen kolem toho žaludku a jakoby ledviny.to já mám zase určitě něco extra aby to nešlo tak hladce.nakonec nebudu moct jít ani na et.

evik73
30. led 2010

Jasně mišo,od pondělí s tebou s Tulánkem počítáme na hovory H...... 😀 😀 Stejně nás taky kecá pěkná fůra a to je dobře,aspoň nám to všechno líp utíká....a testovat budu samozřejmě dřív,pokud nezačnu krvácet,protože tak dlouho nevydržím...

a mám fotku naší blastocysty,ale mladá odjela i s foťákem,tak to hodím do alba zítra 😀 😀

ahoj salop,tak jak je?snad už líp....to je fakt hnusák ten hyperoš,že si nedá pokoj..... ☹ snad to jednou doktoři taky nějak podchytí,aby se to nestávalo,holt pro tělo je to záhul no ☹ ☹

tulanek
30. led 2010

😅 I ja tebe Misi 😀
me z tebe trefi slak!! 😀 😀 gravitace voe,az ze me potecou vsechny ty fujtajksle,co tam mam ted normalne+rozpusteny bonbonky pipinky 😝 😝
No joooo vlastne,jsem blbon,me nenapadlo,ze od pondelka uz s nami vlastne budes taky frajerit na neschopence,to bude paaaaaaaaaaaaaaartie,od rana do vecera narvany na konoj 😀
Diky Salop i ja doufam,ze me ten parchant obejde obloukem nebo me ze me teda aspon jen polechta

tulanek
30. led 2010

A Salop boli jeste moc brisko??????

evik73
30. led 2010

ratatooy nesejčkuj...bude to v poho a ET proběhne 😀 😀

tuli co máš pro tu svou florbertku za cukrlata?

ratatooy
30. led 2010

Salop a co ty už je to lepší?dostala jsi kapacky nebo co?přemýšlím jestli tu mrchu tím pitím můžu zahnat nebo mě kapajdy neminou

salopa
30. led 2010

evik: jako je rozhodně líp, ale břicho se moc nezmenšuje a bolí mě snad celej člověk, jako by mě někdo zmlátil. ale už aspoň konečně chodím na wc..hurá..jsems e toho právě bála, tolik tekutin a záchod nikde. tak teď už zase bych mohla na záchodě bydlet:o)Je blbý, že se tomu nějak nedá předejít, ale co naděláme:o/ Snad to brzo odezní, doufám:o)
Jen by mě teda zajímalo, jestli není možnost, že by se mrcha objevil zase ,po ET 😨
tulii..hele..hlavně pij už te´d a odpočívej...příště vím,že asi už přis timulce bych měla víc pít a nepodceňovat to, hold chybama se člověk učí

ratatooy
30. led 2010

Jj já toho při stimulce taky dvakrát moc nevypila.a teď mě trklo jestli si za to nemůžu sama.mě se normálně běžně zadržuje voda v těle třeba to má na rozjezd ohss taky vliv?jenže člověk si u těch doktorů na všechno nevzpomene.Evik a jaký byl et?nebolelo?

salopa
30. led 2010

ratatoy:hlavně člověku všechno nedojde, co vše může přijít..Tak hlavně odpočívej, hodně pij a bílkoviny do těla. Ty jsou u toho hodně důležitý. A raději bych i fkat zavolala do caru, aby jsi byla klindnější.

evik73
30. led 2010

salop myslím,že po ET už by to hrozit nemělo,hlavně proto se ho musíš zbavit rychle,zběsile a navěky!!!! 😅

já se musím jít zase svalit...hlava rodiny už držkuje,tak musím poslechnout,abych nedostala na holou 😀 😀

salopa
30. led 2010

evik: utíkej odpočívat..hezky nožky nahoru 😉 jojo...co nejrychleji ho vypudit mrchouše 🙂

evik73
30. led 2010

tak ještě musím napsat ratatooy,jak to bylo úžasný a vlastně vám všem,ať se máte na co těšit 😀 😀
vůbec jsem nic necítila,je to jako běžná gyneprohlídka,pan dr.zavedl katetr a mimoušek byl v bříšku..kráááásnýýýýý!!!a pak jsem ležela jen asi 20 minut a šla jsem dom 😉 nejdřív mi říkali hodinu ležet a dnes pan doktor říkal,že na přilepení stačí chvilka a pak Děj se vůle boží!!!!

teď ale vážně pádím.... 😀 😀

ratatooy
30. led 2010

Salop já tam volala když to nepřejde mám ráno přijet.najdi si téma o ohss tam holky píšou že to měly po et a prej to při ty smůle znamená dobrou zprávu že se embryjka uchytila.tulanku ať už to máš za sebou a ať tě to hlavně taky nechytné.jo a už mám za sebou tři inj agolutinu dává mi je manza.a je to celkem v poho.akorát včera jsem asi hodinu před tím bulela že to nechci.no dneska už jsem šla dobrovolně protože nic nenadělám

ester32
30. led 2010

ahoj holky,taky jsem sem chodila mozná misanda si me bude pamatovat.......co se týká OHSS tak dulezité je pít,ale hlavne chodit na wc kdyz je hodne rozjetý jak jsem to mela já tak se zalije bricho vodou a vypadá jak v 6mesíci pokud se nerozjede do této fáze tekutiny a treba kapacka by mela pomoct a pokud je rozjetý tak práve ET nedelají z duvodu,ze pri stoupajícím Hcg kdyz se zadarí tak se vrátí pokud je i mensí formy muze se objevit pri uchycení drzím vám pesti at to zazehnáte!!!! a jeste je tam nebezpeci srázlivosti krve tak se píchá pri vetsí forme na redení vsem preji brzké//

salopa
30. led 2010

ratatoy. tak držím pěstičky, aby se to nerozjelo a ty nemusela nikam 😉 Já vím,že může být i po ET, ale jestli když ho mám teď, jestli by se mohl mrcha ukázat i po ET ☹
ester:taky mám zalitý břicho vodou a jsem jak v 5 měsíci těhu 😒 ale zatím teda jen tekutiny a bílkoviny mi bylo řečeno od doktorky, tak snad už to nejhorší je teda za mnou. jako bolí mě furt všechno, ale bud´jsem si na to zvykla a nebo to trošku ustoupilo.Takže když se OHSS zbavím před ET, tak už se nemůže vrátit?

ester32
30. led 2010

salopa nechci te strasit,ale urcite se ho tak brzo nezbavís(((( hlavne opravdu sleduj abys chodila hodne na malou!!!! pokud budes mít krev v porádku tak by treba ET mohli udelat me ho udelaly,ale nezadarilo se a pokud by se podarilo tak se OHSS vrátí,ale nemusí uz v tak velké forme!!!! a skus si merit bricho me ho v nemocnici kazdý den ráno merili jestli se nezvetsuje!!!drzím pesti at muzes jít na ET je pravdou,ze je pekne pohnojeno a darí se ))))

ratatooy
30. led 2010

ester já chodím curat dost a piju taky dost.teď mě asi 10minut nic nebolelo.nerozumím tomu.necháme to konovi a ráno se uvidí.Evik tak to je super to je už ta nejlepší část.

salopa
30. led 2010

ester: a za jak dlouho se ho zbavím? mno už jsem začala konečně, chodím furt.krev mi budou brát až v úterý a taky dělat ultrazvuk, tak uvidím. břicho už se mi anštěstí víc nezvětšuje..ale asi ani nijak nezmenšuje zatím.ET mě čeká minimálně za 2-3 měsíce:o/ ale tak člověk tohle nějak přežije, jen aby bylo všechno o.k.

ester32
30. led 2010

ratatooy pokud se bricho nezvetsuje je to v pohode to te muze bolet od vajecníku dostaly porádne zabrat a nekdy trvá az 3mesíce´nez se vrátí do puvodní velikosti tak bumbej a odpocívej a kdyz není bricho je to v pohode vem si klidne brufejn ted jeste muzes))))

ester32
30. led 2010

salopa me zmizelo za 2 týdny,ale asi jen týden bolelo pak uz to bylo v pohode to nejhorsí si myslím más za sebou kdyz se nezvetsuje a me pomáhala teplá sprcha to se pak hodne ulevilo

salopa
30. led 2010

ester:Mno díky, snad taky bude jen tejden. Cejtím se, jako by mi někdo dokopal břicho. Joo..teplá sprcha mi tak dělá dobře. Jen bych v té sprše asi musela bejt celej den:o))Ale díky za info 😉 Na netu toho píšou hodně, ale různě q hlvně dost děsivejch věcí.A to si rozhodně připouštět nechci. Kor když už se mi břicho nezvětšuje.

ester32
30. led 2010

salopa neboj to nejhorsí más uz vázne za sebou jen bud na sebe opatrná a pij a odpocívej nic víc stejne udelat nemuzes(((

salopa
30. led 2010

ester:děkuju moc..je toho tolik co píšou, že jsem to raději zavřela, aby jsem neschýzovala

tulanek
30. led 2010

Salop,Ratatooy,myslim na vas,at je vam hodinu nebo aspon den ode dne lip,vy to zmaknete,kdyz uz jste dosly tak daleko,jste sikuly!!!!!A urcite si nectete zadny strasaky na netu,to je fakt to nejhorsi,co muze byt,pac vam to pak zbytecne jeste vic depta hlavinky a to vy ted ubec,ale ubec nepotrebujete prdoly!!! 🙂 Noja jsem z toho posrajdena az za usima taky,ale rikam si,kdyz proste prijde prijde,jak uz jste tady psaly,clovek s tim nic nenadela 😖 😖

No a jinak jsme oba dostali Doxybene,to budeme brat v utery a ve stredu,to nevim na co je,pregnyl,dnes,zitra a v pondeli o pulnoci 5000j Pregnylu,to me zabije,ne? 😵 😵 a ty bonbony ubec nevim,jak se jmenúji,jsou to takovy koule smetanove barvy,zabaleny,fakt,jak bonbon 😝 🙂 a ty taky nevim na co jsou,jsem se dneska zapomnela ptat,z te euforie radostne 😅