Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
5. únor 2010

Handiku ty jsi rizek,jsem si malem cvrkla,piskaci 😀 takhle taky dopadnu!!! 😀
I tobe krasny vikend!!!

Ratat,presne,jedine v tom Triumphu maji neco,co sedne a vysledek vypada hezky,hold si musi clovek priplatit a ja nekupuju ani tak casto,pac ty podprdy odtamtad hrozne dlouho vydrzi,takse to nakonec mozna i vyplati
🙂 vidis,jaka jsi sikula a to si z nej mela takovy strach 🙂 a ted uz jdes dobrovolne a ani po mistnosti te honit nemusi 😀 me to boli jako narazeny,jak kdybych tu prdelu proste stahla v tu chvili,ale nestahla,fakt 🙂 No Ratat nerekli,taky uz o tom premyslim,ale ja mam ten problem,ze to sama od sebe nedostanu,tak nevim,jesli neco z tech leku,co mame by k tomu pomohlo...To je blby vid,clovek furt nervozni,kdyz nevi ani priblizne ☹

tulanek
5. únor 2010

Pajko to bude proste dobry!!!!!!!!!!!!!Budes prukopnice a hotovo!!!!!! 🙂

boruvkova
5. únor 2010

Ahoj holky,

dlouho jsem tady nebyla a proto vas vsechny zdravim, i ty, co nove pribyly🙂 Budu vam drzet vsem pesti, aby jste mely stesti. Ja jsem dnes 10.den po ET a bohuzel jsem vcera vecer zacala spinit a dnes mam i takovou, prominte pokud se vam to bude zdat nechutne, nahnedlou menstruaci. Volala jsem do caru, kde mi rekli, ze az tretina tehotenstvi krvaci, takze mam brat vsechny hormony az do terminu, kdy mi rekli, ze si mam udelat test, coz je 12.2. Test jsem si delala radeji uz dnes a vysel negativni -
12.2. se mi zda strasne pozde, takze to tady ted na nejakou dobu asi zabalim. Pujdeme na 2.ivf jakmile to pujde, ale nevim jak na vas, ale ja z toho mam hruzu, protoze na me ty prasky po ET pusobily tak, ze jsem mela docela hrozne deprese..

evik73
5. únor 2010

boruvko ještě to nemusí znamenat nic špatného..10 den může být ještě brzy a co se týka MS,neměla by být jasně červená..stejně úplně na 100% to vyřeší krev 😖 Držím palečky,aby tě čekalo milé a příjemné překvapení 🙂 🙂

tulanek
5. únor 2010

Boruvecko,sakris,to me mrzi!!!!Ale treba je to fakt jenom silnejsi spineni...Chjoooo,je to jeste tyden chudacku,to musi byt hrozny cekani,ale drz se,snaz se aspon trochu necim zabavit! 🙂 zkus byt alepon trosku pozitivni jeste i kdyz vim,ze to asi neni ubec lehky,me se to ted keca,ale tezko rict,co bych sama delala...Myslim na tebe,at to spineni prestane a v dobre se to obrati!!! 🙂 tfuj tfuj tfuj!!!A drz se!!!Ja deprese nemam,jen jsem takova vycucnuta po tom vsem...

boruvkova
5. únor 2010

holky ja jsem od prirody pesimista, tak s tim eviku uz ani moc nepocitam, boli me bricho jako pri ms a uz to i tak zacina vypadat, sice mam zacit az pristi patek, ale tak se to tema hormonama asi uspechalo. Jen jsem premyslela, ze ten test je strasne daleko a nechapu proc. Holky jak fakt nevim, jak vy, ale na me pusobi ty prasky fakt desne. Tri dny me boli hlava, nalada desna, stale se potim, stoji me silenou namahu vubec vstat a neco se sebou udelat, jit ven.... proste fakt deprese, klidne cely den probrecim... rozhodloa jsem se proto, ze si v pondeli ukoncim neschopenku a pujdu do prace, treba me pomuze pravidelny rezim alespon psychicky..... to je fakt naprd, vzdycky

evik73
5. únor 2010

Boruvko a kolika buněčná embryjka ti zaváděli?Na tom taky dost záleží,pokud jsou méněbuněčná,tak je 10 den určitě moc brzo na test,zkus třeba testík ještě 12 nebo 14 den,to už by mohlo být lepší 😉

evik73
5. únor 2010

Psychika je velká sviňa a v tomto případě udělá hodně,jenže chtěla bych vidět někoho,kdo na to pořád nemyslí!!A s ukončením neschopenky to je asi dobrý nápad,pokud jsi na tom špatně,potřebuješ nějaké rozptýlení a soustředit se na něco jiného 😉 zkus tentokrát být aspoň na chvíli optimista 🙂 🙂

boruvkova
5. únor 2010

Evi mela jsem zavedena 2 ctyrbunecna, pockam , uvidime, ale moc s tim uz nepocitam.. prave jak jsem po tech praskach mela deprese, byla jsem fakt na zhrouceni, ale ne z toho, ze jsme byli na ivf, ze cekam na vysledek, ale proste ze vseho, stvalo me uplne vsechno, na konec jsme se s pritelem malem rozesli, udelala jsem silene hysterickou scenu a pak prave druhy den vecer mi zacalo to krvaceni, tak prave z toho mam vycitky.Ale neda se proste nic delat. Holt se proste uvidi pristi tyden. Je ovsem zajimave, ze psychicky se mi jakoby ulevilo, to prave nechapu.. Navic jsem samo nevydrzela a udelala si test predevcirem a prislo mi, ze tam byl slaby duch, dnes snehobilo 😖 Ale jo, proste clovek musi jit dal, pockam a uvidim, kdyz tak proste dalsi pokus 🙂 Kazdopadne dekuju za podporu, i kdyz odeme ji asi moc nemate, holky ja se omlouvam, ja jsem desna, ja se do debat moc nezapojuji, i kdyz vas tady ctu kazdy den 🙂

evik73
5. únor 2010

boruvko vubec se nemusíš omlouvat,prostě na někoho to padne a připadá mu,že celý svět je proti a všechno je na h...o,ale bude zase líp a opravdu ještě nezoufej,pokud jste měli 4buněčná,tak to je opravdu brzo...oni doktoři vědí,proč doporučují testovat až kolem 15 dne,to jen my nedočkavky by jsme testovali už ode dne transferu....hlavu vzhůru a klidně přijď častěji se vypovídat mezi nás 🙂 🙂

pecicka
5. únor 2010

eviku,to víš, že se manželovi líbí a je spokojenej, kterej chlap by nebyl 😀 😀 😀

misanda
autor
5. únor 2010

tak holky, zatim nerva nechytám, ale uvidíme co zítra...krk se dal asi do kupy, takže parááda 🙂

jinak pajce držím co mám na zítřejší test a napište mi to někdooo!!!! tuli 😀 já zase pro změnu napíšu tobě info 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

nebo budu ještě votravovat evika a pošlu jí číslo 😀

misanda
autor
5. únor 2010

borůvečko naše ☹ to mě mrzí...já vim, že už to bude znít ohraně a trapně, ale co zkusit test později? čtyřbuňáci se ti ještě teď asi neukážou ne? a taky záleží na tom špinění, jakého to je rázu, mno ☹ ☹

já teda musim zaklepat, já jsem na tom psychicky asi hodně dobře...přes den na to nějak nestíhám myslet...na to, čim všim procházim. a včera když se mě zeptatla mudra jak mi je, tak jsem řekla, že upe gůt, že to tak neprožívám 😅 😅 😅 tak na mě čuměla jak kdybych spadla bůhví odkud. ale je to fakt tou psychikou, umět jí zaměstnat..jinak bych na tom asi taky byla jinak 😕

salopa
5. únor 2010

Čauky ukecaný tetky 🙂 Koukám, že tu panuje skvělá atmosféra, samé dobré zprávičky, to je super. Za chvilku to tu fakt bude samá těhulka 🙂
misando: Tobě držím na zítřek pěstičky a nebooj..v pronatalu jsou mooc hodní. A košilku ti daj. Já taky dostala, jejich bílou:o) A i pantoflíčky tam měli. Takže klidně můžeš ject jako na výlet 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

holky, a co kdybysme ten seznam nechaly jen takhle ?? :

Stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb OPU 1.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda: kontrola \"vajec\" 1.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 ET 30.1. ko 16.2.
2)Lumpajda ET 28.1. ko 11.2.
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

misanda
autor
5. únor 2010

salop, fakt? tak to jsi mě potěšila...tak já si s sebou nic brát nebudu 😀 jééé, děkuju...to mám radost 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

tulánku, krásný zprávy 😉

salopa
5. únor 2010

misanda: jojo...vůbec nic nepotřebuješ, mně ani nikdo nic neříkal, že bych si měla vzít. dokonce i napít ti tam potom dají 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

salop a na těch pokojích taky v pohodě? jak dlouho jsi tam čekala když jsi ráno přijela, než tě vzali na opu?? a jak dlouho po opu tě nechali ležet? kuju předem za moje zvídané otázky 😀

misanda
autor
5. únor 2010

zvídavé samozřejmě 🙂

tulanek
5. únor 2010

Ahoj Misaku!!To je jasny,ze te budu informovat,slibujuuu!!!!!! 😀

misanda
autor
5. únor 2010

tak jsem si udělala mléčnou rýžovou kaši s meruňkama 😀

misanda
autor
5. únor 2010

tuli, já věděla, že je na tebe spoleh 🙂 škoda, že se ti tvůj velkej den posunul!!!

tulanek
5. únor 2010

a na tvoje zpravy budu cekat jako na trni,takze vis jak,jo?!!!! 🙂 🙂 mas uz trosku nervicky na zitra? 🙂

tulanek
5. únor 2010

to jo,ale vsechno zly na neco dobry,v tomhle doufam,ze to plati dvojnasob 😅

evik73
5. únor 2010

Mišo teda musím tě pochválit,jak šalamounsky jsi to vymyslela s tabulkou 😀 číslo mi klidně pošli a já ti dám vědět 🙂 ...jsi prostě pohodová žena,když to bereš tak v klídku,to já si připadám hoooodně klidná,ale nervíky před OPU a ET jsem drobátko měla 😝
hlavně ať už to máš za sebou bez sebemenších komplikací a za pár dní jupííííí pro Huga a Bruna 🙂 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

tuli, právě že nervy nemám 😕 zatim...třeba ale neusnu a budu tady strašit 😀

salopa
5. únor 2010

misanda: v pohodě, jen se ptej klíďo 🙂 Přijeli jsme tam dřív než na tu půl osmou, protože jsme nevěděli jaká bude cesta, všude sníh a tam to je ještě horší. Tak jsme dorazili kolem 7:10 a to si od nás na recepci vzali předoperační a můj souhlas s anestezíí a zeptali se, jestli má manža souhlas s odběrem ocásků, ten musel předávat v labině. Pak nás poslali si sednou k sálu. hezky do křesílek. A než jsem odešla na sál, tak stihl manža dát ocásky. Mno a pak si nás 4 zavolali do místnosti před sálem. Tam nám sestřička řekla , že do skříněk si máme dát oblečení a vzít si nachystané košilky a pantoflíčky. A mohli jsme si nechat podprseeenky a ponožky 🙂 Mno a pak nás hezky vpustila na malinkej pokojíček, kde bylo pět postelí. Teploučko, jako u krbu, takže žádná zima a každá svoji postýlku. Jen jsme se každá nasmály,páč jak člověk dosed na postýlku, tak podjížděla, jak ji neměli zabržděnou. Mno na pokoj jsme se dostali asi tak kolem 7:45, možná trošku později. pak přišel mooc milej pan dochtoorr anesteziologgg...vysvětlil nám co bude a jak bude a pak to šlo ak an běžícím pásu. Nic se neboj , je to všechno v pohodičce a hlavně všichni moooc milí 😉 Pak se malinko prospíš, pan doktor přijde překontrolovat co a jak, položí pár otázek, jestli už jsi při smyslech 😀 a šupky převlíkat(klidně i umejt)..zprávičku a domůůů:o) Na pokoji nás nechali tak asi 20 minutek. Záleží jak se cítíš. Já byla strašně rychle vzhůru 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

tuli, si piš, dvojčata jsou naše 😀

Evi, já myslím, že ta tabulka je takhle krátká a nejlepší...aspoň je pořádně přehled..ještě bysme si tam měli dopsat věk a třeba problém...ať se furt neptáme každá každý 🙂