Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
27. led 2010

kdyz já nechci marodit ☹ pokud to půjde tak bych chtela chodit do prace na opu bych si vzala dovču no uvidim co mi rekne dr ale pokud to nebude nutný tak jí nechci ale určite dam na jejich rady abych si pak neco nevyčítala ☹

cibka
27. led 2010

aha tak to me muj dr prozatim přeřadil takže dojíždim do prahy na veskerý utz a krev .....

misanda
autor
27. led 2010

aha aha, tak to jooo...tak stačí volno na opu jestli budeš ok a pak zase můžeš do práce, ne? 😉

cibka
27. led 2010

presne tak bych to chtela akorát kdyz to tady čtu tak po opu bolí dost bricho tak abych tam pak nechodila jak lazar 🙂
kam nám zmizel evik 🙂
to já budu tak v 9:45 vyjíždet a ty uz to budes mít za sebou 😉 se más

cibka
27. led 2010

misa . loukam ty más na svym konte uz pěknou sbírku příspevků co 😉 😉

cibka
27. led 2010

ted uz se jdu vázne vykoupat jedu zase na noční ale určo se tu jeste stavim a kdyby ne všem strasně moc držim palečky tulanek, misa abig ratatooy,evik lumpajda salopa no proste uplne všem a kdybych se sem náhodou nedostala tak vás dočtu asi v nedeli az dorazim kun s vámi a jen dobré zprávy

evik73
27. led 2010

já jsem musela hodit ribanu do vany a trochu si ohřát ten hřbet,proto jsem zmizela tak narychlo 🤐 a zároveň se s vámi rozloučím,musím být hodná ženuška a věnovat se manžílkovi 😀 😀

zítra všem držím ukrutně palečky a tfuj tfuj tfuj pro štěstíčko a chci tady vidět jen samé dobré zprávičky...krásný večer vám i vašim protějškům 🙂 🙂

ratatooy
27. led 2010

Tak já se pro dnešek také loučím.jdu se na to vyspat.a zítra dám vědět hned jak to půjde.tak se držte a konik s vama.

tulanek
27. led 2010

Tak vsem jeste jednou tffffffuuuuj tfffffuuuuj na zitra bobani!!!!! 🙂 Eviku i vam krasny vecer 🙂

broukb
27. led 2010

Já si za chvilenku jedu pro mužíka na letiště...už se tááák těšim 🤐 už ani vydržet to nemůžu jak se na něj těšim...se na něj nalepim a už ho nikam nepustim 😀
Jiank Cibko já chodim k Lovásový a zdá se mi v poho je mladá a vše v pohodě vysvětlí. Zítra jdu na kontrolu folíků, tak mám úplně staženou prdku jak to bude tentokrát vypadat...doufám, že to ta levá starna aspon trochu dohnala 😖
Všem velký plivaneček až z patičky tahaný....na zítra a Kůň s vámi 😀

A slíbená motliba na večer ..holky znovu přečíst a povinně přeříkat!!!!!!!!!

otčenáš jenž si na nebesích, posvědcej jméno Pepinčino, že těhu Tulánkovo bude, páč vajíčko držeti se bude..a pěkně doroste se svými druhy,aby splaskly ty druhý a měli místa habakuk a byla z toho holčička a krásný kluk.....Ámen

tulanek
27. led 2010

Brouku ty jsi zlaticko zlatickovaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 :-* děkuju mooooc!!! 🙂 To se ubec nedivim,ja bych se zblaznila taky takovou dobu bez nej...Poradne si to uzij a jak rikas,uz se neodlep! 🙂 🙂 neboooj,urco to dohnala,ten muj doktor rikal,ze vetsinou dorostou,tak uvidis,ze to tak proste bude a uroda bude taaaaaaaaaaaakovahle,ale ne zas mocmocmoc,jako ja jo? 😀 😀 Kun s tebou Broucku!!!

lumpajda
27. led 2010

Holky, já vás nestačím dočítat.Tulanku, co to tady čtu, neboj těch pět vajíček bude bojovat a krásně dorostou, jak píšou holky, Brouk, krásná modlidbička, takže se taky pomodlím, za nás za všechny. Pajka, ty jdeš taky zítra? A Evik tedy v sobotu, tak já si ty palečky snad umačkám.Ratatooy a samo i ostatním holkám, myslím na vás.Hegricek, břicho mě bolelo hodně, dneska je to dobrý. UZN určitě dělají. Díky moc holky za podporu, já vás nemít 🙂 Jsou to hrozný nervíky, uvidíme co nám zítra řeknou.Já určitě neusnu, jak jsem vyklepaná.

lumpajda
27. led 2010

Tak jsem se pomodlila raději hned třikrát a ještě všem co to potřebují Tfuuuj,Tfuuuj,Tfuuuj. Kůň s vámi. 🙂
Dobrou noc a krásné sny.

tulanek
27. led 2010

Lumpajdo i za tebe modlitbicku na zitra!!!!Neboj bude to v pohode!!! 🙂 Hezky se na zitrek vyspi 🙂

broukb
27. led 2010

Lumpajdo jen hezky zavři očka at si na zítra vyspinkaná, budeš to potřebovat aby si mohla skákat radostí jak to ty tvoji šikulové zvládli...a zítra už budeš pěkně ležet v pelíšku, hladit si bříško a těhulkovat o 106 😀

broukb
27. led 2010

a holčičky moje do měsíce budem všichni hladit pupíčky v pelíšku a hezky těhulkovat 😀

tulanek
27. led 2010

🙂 Brouku kez by jsi byla jasnovedec......

broukb
27. led 2010

já jsem všechno vím, všechno znám všude jsem byla takovej brouk pytlík 😀 😀

tulanek
27. led 2010

Tak to mam velky stesti,ze te znam a ze jsi me a ostatnim holcinam tady predpovedela takovou krasnou budoucnost 🙂 ty pytliku jeden 😀

simpatica
27. led 2010

ahoj, tulanek, i ty cekas na potvrzeni tehu?

tulanek
27. led 2010

Simpatico nene bohuzel,ja jdu v sobotu na kontrolu a rozhodne se jesli se bude pokracovat dal v IVF nebo to budeme muset prerusit...Nedopadl nejlip ultrazvuk vis...Kdyztak str.161 tam je to popsane...Dobrou noc a hezke sny 🙂

cibka
27. led 2010

broukb kez bys byla jasnovědec to by byla nádhera, a ta mpdlitbička nemá ani jednu chybičku paráda to se musí pomodlit každej 😀 , uvidim co mi lovasová řekne a kde sídlí taky dole hned naproti recepci, a užij si manžílka a už ho nikam nepouštej 😀 😀 dobrou

pajka00
28. led 2010

dobré ranko ženy....tak ten tvůj embryolog Eviku je fakt pohodář.....vůbec ho nenapadlo,že se všichni stresujeme a čekáme, co ti řekne🙂Super 6 vajuch...paráda....takže se krásně množí a dělají miminka.
Já jedu dnes po o, tak jsem napnutá, co tam z těch 4 oplodněných zbylo....mám bobany, aby aspoň ty 2, co si chci nechat zavést byly OK.....budu to muset vydržet.
U nás do rána nasněžilo, do toho vítr....no supér počasí na cesty!!!

evik73
28. led 2010

Příjemné profučené ráno 🙂
tady fičí jako blázen a silnice jsou opět nesjízdné,pže silničáři si asi přispali....to počasí už je fakt na hnědáka 😠

pajko to není pohodář,ale pakoň,co já si vytrpěla a to jsem měla čekat na telefon,ale když do hodiny nevolal,tak jsem si musela zavolat sama,jinak už by mě trefilo,ale po té dobré zprávičce jsem mu odpustila...zatím to vypadá dobře,takže já až v sobotu,to ty už budeš stříhat metr 😀 😀 a hlavu vzhůru a v klídku dneska na transfer,určitě to vyjde a prcoškové už jsou připravený a nachystaný na cestu do pupíčku....neboj!!!

evik73
28. led 2010

A vytrvale držííííííím palečky dnešním akčním ženám tj.Pajce 🙂 Salopě 😀 Ratatooy 😀 a Lumpajdě 😀
snad jsem na žádnou nezapomněla!!!!!!!

pajka00
28. led 2010

Díky🙂no tobě je budem držet v sobotu🙂Ale stejně je to zajímavé, že mně řekla embryol.,že není dobré to nechávat tak dlouho-tobě zase to nechají až do soboty.....každý to fakt dělá jinak...hlavně,aby to vyšlo🙂

evik73
28. led 2010

Je to zvláštní,ale musíme jim prostě věřit....včera mi řekl,že do dneška zase nějaké poskočí dopředu,takže aby mohli vybrat to nejlepší,tak transfer až v sobotu...doufám,že si to všechny nerozmyslí a do soboty to nějaké dobojuje.....pořád jenom čekat a čekat ☹ to je šílený a bohužel bude hůř ☹ ale jsme silné žínky,tak nás jen tak nic nezaskočí néééé?

vstávat vy ostatní chrápalky!!!! 😉

cibka
28. led 2010

ahojky holky,jen jsem mrkla a odjížim všem na dnešek a celý víkend posílám tfujíky...... 😀 holky držte se ja se loučím a odjíždím teda jestli dojedeme podle toho jak celou noc sněžilo páček 😉

misanda
autor
28. led 2010

ahoj holky,

hlásím se ještě než půjdu na to předoperační. veze mě pak do práce tchán ☹ a pak pro mě přijede manža a měníme baterku...snad už to bude v pohodě...to jsou ty diesláci, mno ☹ ☹

jinak venku děs, máme tady snad metr sněhu!!! a vůbec se mi to nelíbí..kdyby aspoň svítilo sluníčko...prosíííííím!!!!!

jo a holky, zdál se mi děsnej sen, jak mě někdo střelil do krku...ale já jsem normálka cítila takový pálení, horzně intenzivní a pak jsem šla k zemi a omdlela a v tu ránu jsem se probudila...jako fakt drsný.

jinak se mi v noci ozývaly vaječníky...hlavně teda ten levej...ten hučí i přes den, co to s nim dělám...tak jsem fakt zvědavá na pondělí. už mám ale nižší dávky 225j 😉

misanda
autor
28. led 2010

holky kontroláčky a hlavně ETkářky...držím a flušu!!!