Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
1. únor 2010

No tak už jste fuč...tak dobrou brouci 😀
Lumpajdi to jsou donré zprávičky ne?? bolibřuch jako při MS bývá v těhu..neboooj to dobře dopadne. 😉 😉
Tuli ty si z toho nic nedělej páč to tvoje PCO už nebudeš must řešit, budeš mít mimísky a basta!!! 😀

tulanek
1. únor 2010

Ahooooj Broucku,ja jsem vzhuuuru 😀 cekam na 00:00 na turbovcelku 😀 dobre brouci,kdyz to rikas,tak verim,ze mi to nahore zasejc dobre zeridis!!! 🙂 A jakpak je tobe,co Broucku?Doufam,ze fajn!! 🙂

cibka
1. únor 2010

ahoj holky,vy ste toho zase nakrafaly 😀 to je desný vás za celej den dočítat
eviku no myslela jsem ještě neco jinyho pred ivf
holky mam takovou debku, že se na to vybodnu a necham to až na kveten když vidim jaký je venku furt počasí a mam neustále dojéždět do prahy tak sem akorá na.... obdivuju vás jak to zvládáte asi tam zavolam že si stimulku odložim furt na to myslim a sem jak blázen akorát nevim co mi řeknou kdyz uz poslali zadost na pojistovnu a mame podepsanýu reverzi, snad to nebude vadit tak dlouho sem se těšila ale ted mam strach ze to nezmáknu jak celej ten proces tak i toho prcka ☹ ☹

misanda
autor
2. únor 2010

cibko!!!!!!!! kuš s takovejma myšlenkama!!!!! já je mám taky, ale pak zvítězí ty "normální" takže doufám, že jsi nikam nevolala a nic neodkládala!!!??? asi za tebou mišanda přijede, udělat proplesk, chceš? !!! 😠

misanda
autor
2. únor 2010

jnak přeji dobré ráno 🙂

misanda
autor
2. únor 2010

a já jdu něco udělat do práce a pak si jdu číst a pak musim skočit na poštu, ale budu se průběžně stavovat, slibuju 😀

ratatooy
2. únor 2010

Ahoj krásný den všem.tak holky čekám v čekárně na transfer.mám trochu bobky ale snad to bude dobrý.

pajka00
2. únor 2010

dobré ranko....Ratatooy-držím palce!!Ať ti je vloží na správné místečko, aby neměly moc práce s hledáním🙂

misanda
autor
2. únor 2010

ratatooy : jen čekej holka...a za 14dní se dočkáš úplně 😀

marrad
2. únor 2010

babky ahoj
som po stimulke a OPU /28.1.10/
pocas stimulky som nemala ziadne problemy, ziadne pocity nafukovania a podobne...
mala som len 2 foliky bohuzial prazdne takze ET sa nekonalo, lekar povedal, ze na kontrolu mam ist az po mrche...
no teraz mam pocit nafuknuteho brucha, picha ma v mieste vajecnikov..citim sa tam tak blbo...mate niekto tale skusenosti?

evik73
2. únor 2010

dobré ránko 🙂
ratatooy moc držím palečky,ať se rychle uchytí a líbí se jim/mu u tebe a brzy hlásíš dvě // 🙂

cibko 🙄 co je to za řeči?přijedu s mišou na ten průplesk.... 😀 😀 přece to nevzdáš,když už jsi tak blízko...popřemýšlej jěště pořádně,jestli ti to stojí za to odložit!!!

Já vyrážím něco pokoupit a asi se zastavím u gyndr,aby věděla,jak jsme na tom.....tak zatím papa 😅

pajka00
2. únor 2010

marrad taky jsem to měla...to je prostě ještě vliv těch hormonů co sis píchala....vaječníky jsou nafouklé-tak vydrž..ono to po pár dnech přejde. Mně už břicho ani vaječníky nebolí vůbec. A to jsem měla OPU taky 28.1...ale na každého to samozřejmě působí jinak, tak tebe to může pobolívat trošku dýl.

broukb
2. únor 2010

ahoj ☹ holky teď jsem volala jak se daří našim pupínkům a oni mi nic neřekli...prý mám volat až pozítří 😢 😢 určitě se něco děje. když jsem se jí na to ptala tak mi řekla, že embryolog nemůže ještě nic určit a že mám volat až ve čtvrtek. Holky, vždyť říkali, že se mám volat každý den a teď najednou tohle..přece neni možný aby z 12 ani jedno nebojovalo ne?? 😢 😢 😢

marrad
2. únor 2010

pajko
dik
no len neviem ci sme urobili dobre ze sme s mm mali sex... dufam ze sme nic nepokazili...
lekar mi nepovedal ani slovo co mozem alebo nemozem...

suzanna
2. únor 2010

broukb neboj urcite se nejake chyti 🙂 Zitra muze byt vse jinak,mozna se jen vyvijeji pomaleji, zitra budou vedet vice a za takovych hodin muze byt vse opravdu jinak,proto ti nemohli nic rict,ale nemysli hned na nejhorsi 😉

pajka00
2. únor 2010

marrad-po OPU myslíš?to by nemělo vadit..mně zakázali sex až po transféru....takže ještě týden musíme počkat 😀
brouk....vůbec se neplaš dopředu. Já jsem si volala druhý den po OPU odpoledne, řekla mi jak to vypadá a když jsem volala další den, tak mi řekla, že oni se nedívají denně-že je nechávají v klidu "líhnout" a že mám přijet až ve čtvrtek a uvidí se.....a k mému překvapení a jejich taky-se po původní hlášce oplodněno ze 6ti 4...oplodnily i další 2 do toho čtvrtka a dokonce se všechny vyvíjely výborně!Takže se vůbec neplaš, určitě je to v pořádku!!

marrad
2. únor 2010

ano po OPU..ET sa nekonal....

ratatooy
2. únor 2010

Holčičky tak se hlásím po transferu tak už jsem z evikem čekatelka na // bylo to super akorát na mě dolehly nerviky tak jsem to trochu probulela.jinak je to super máme jednu hatchujici blastocystu.

ifet
2. únor 2010

Ahoj holky, hlásím se z kontroly...byla jsem na první a hned mi řekli, že bude v pátek OPU...to jsem vůbec netušila, že to bude tak rychle, je to totiž teprve desátý den cyklu...no tak jsem na to zvědavá...prej tam mám tak dvanáct až sedmnáct foliklů... 😀 a to jsme měli jít v pátek na cestopis a v sobotu na Avatar, ale tohle bude asi lepší 😎 A holky neplašte...jak říká náš doktor, stejně už je to tam někde napsaný 😀

pajka00
2. únor 2010

marrad nemyslím si,že kvůli tomu tě bolí vaječníky....určitě je to následek hormonů...ono to přejde.....o sexu se mnou Dr.vůbec nemluvil a až jsem byla na transféru tak zákaz 14 dnů i sestra pak říkala...takže to se asi nesmí,ale po OPU nevidím důvod.
Ratatoy-tak držím palce,ať se bublinka zakuklí🙂!
Ifet...já jsem měla taky jen 10 dní..a 11 jsem byla na OPU-pokud vaječníky dobře reagují a vajíčka mají správnou velikost-na co čekat🙂 čím dřív, tím líp🙂

ifet
2. únor 2010

Jo taky to říkali🙂 ještě aby tam byli nějaký vajucha 😀 ale věřím tomu, že jo 😀

broukb
2. únor 2010

Holčičky moje ještě že vás mám... 😵 děkuju moc dodáváte mi sílu bojovat dál. Manže říkal, že to byla nějaká kráva co nechápe, že na tu zprávu čekáme jak na smilování 😀 ty chlapi jsou se všim hned hotový.Jede mi tam pro neschopenku, tak se prý hned zeptá 😅 Musim jim věřit bobánkům našim, jen jsem čekala jak mi řeknou, že se vyvýjejí krásně a tak..naivka ☹ no a tak mě to trochu dostalo 😢

salopa
2. únor 2010

Ahojky zlatíčka, tak jsem zase dolítla za váma 🙂 ¨zase jsem měla teda co dočítat 😀
brouku: Neboojjj..uvidíš, určite se mimískům daří skvěle. 😉 My se zprávy dozvěděli až dneska a to jsem byla na OPU 28.1. Ale jsou teda potforní, že si neuvědomujou, jaký nervíky máte.
pajka a evik a ratatoy: tak naše čekatelky...hezky se opatrujte a těším se na potvrzení těhu:o) Jinak eviku to je úžasná fotečka mimííískaaa 🙂 To jste si to takhle mohli vyfotit a nebo vám to vyfotili?
misando: ty jooo..ty neplaš s těma vajuchama...sliznice přepichová a velikost vajuch taky...tak žádný stresy, jinak dostaneš na prďku 😉
tuliku: nebooojjj...uvidíš, že se ti mrcha mrchoušská vyhne 😉 Ale já mám taky PCO a taky ji neuhlídali, myslím, že prostě to záleží na tom těle, jak se vzbouří a nebo ne.Držím pěstičky na zejtra a ůůůbec se neboj. Je to pohodička.
Jinak teda holky hlásím nové zprávy. Byla jsem dneska na KO na odběrech krve a UTZ a pan doktor mi teda trošinku vyčinil, že chodím do práce...ale to nevadí, páč tekutina prý pomalu ustupuje , vaječníky jsou sice ještě furt megovský, ale prej do 10 dnů by mi mělo bejt mnohem líp. Furt teda musím pít jako duha...asi zrujnujeme vodárny 😀 Ale vyplatí se to. Mno a mám prý čekat jak dorazí mrcha, což vychází na 18.2. a objednat se na UTZ opět a pak by to možná šlo, že by mi tam mimísky daly 😀 Jooo..a ze 13 vajíček se oplodnily všechny a vydrželi prý 4 dny všechny, takže je 13 zmrzlineeeekkk 😀

salopa
2. únor 2010

Se omluvuju za ten román 🤐 😀

pajka00
2. únor 2010

Salopa super zprávy🙂....na to, jak to vypadalo bídně-skvělý výsledek. Takže se hezky dej do kupy, ať ti můžou bobísky vložit a budeš další čekatelka🙂..to my už budem v té době vědět, jak to dopadlo 😨

salopa
2. únor 2010

pajka: taky koukám, asi je ta voda fakt zázračná 🙂 a taky vaše podpora, díky moc zlatíčka 🙂
Mno aspoň budu vidět a číst ty veselé zprávičky a to bude super 😉

misanda
autor
2. únor 2010

salop, ty jo, to má někdo štěstí na zmrzlinky!!! a uteče to taky rychle!!! a budeme nervozní spolu, pač já budu taky pak čekat na test 😀 (možná 😕 )hlavně že už je ti líp!!!!

brouku, ty neplaš...si vem, jaký starosti dělali doktoři Evikovi, jak jí nebral furt telefon atd...takže neboj, všechno je určitě ok!!! to by bylo aby nebylo!!!

letím si na poštu pro femigard, pak jdu udělat savojskou bramboračku (jo, včera jsem na ní dostala mega chutě 😀) a upeču perník 😀 😀

tulanek
2. únor 2010

Nazdaaaaaar zeny mee 🙂
Aaaaaaaaaale aaaaaaaaale aaaaaaale,co to tu Tulanek cte co?????
CIBI:ja ti napisu jak jsem to mela ja a mozna to pomuze,mozna ne....Kdyz jsme 1.12. dorazili do CARU na prvni konzultaci,ja jsem byla taaaaak nadsena,taaak jsem se na vsechno tesila,jen injekci jsem se trocha bala...Ale jak to utikalo ten cas,Vanoce pryc a ja najednou za sebou mela prvni inkeci,dostala jsem tak silenej strach,ze jsem fakt ubec nevedela co s tim,nemohla jsem se ani najist a to na me prislo behem par hodin...Kdyz jsem si predstavila,co je vsechno prede mnou,z ejsem teprve na zacatku a mam strach...Ale proste vsehno muselo ven,zacala jsem bulet a bulet,ze se hrozne bojim,ze nezvladnu tohle a pak ze se nedokazu postarat o miminko,ze na to nemam,ze jsem urcite uplny tele....Velkej Tulanek mel promoceny rameno a rekl mi,ze kdyz uz jsem se do toho pustila,ze to zvladneme,ze je to proste normalni,ze ma clovek strach,velkej strach z neznama,je to prirozeny.... 😵 a vim,ze i ty ses na to moc tesila,uz si se nemohla dockat,ale proste jak to prijde,je to najednou tady a clovek ma plnou hlavu,co kdyz....Ale zadny kdyz nebude,ty jsi holka sikovna,silna a zmaknes to!!!!I my vsechny tady mame porad strach,ale musis ho poradne nakopat do prdele a rict si,ze to zvladnes,ze na to mas 🙂 🙂 ale jesli se na to opravdu necitis ani malicko nekde v koutecku,tak radeji pockej...Jen si myslim,ze na tohle clovekk nebude nikdy pripravenej,vis... 😉

Broucku a ta pani co jsi tam volala,je opravdu krava a poradna,fakt nechape,ze na to cekate,ale kdo si pocka ten se docka a na vas tam urco cekaji krasni macičci 🙂 neboooj,urcite to bude dobry,jen je asi nechteji budit,vis 🙂 dyt jsem ti to nahore zaridila preci!!!!! 🙂

Salop a tobe veeeeelika gratulace,to je naprosto uzasny!!!!Budes jak Marie Terezie jeste 😀 a jsi zlaticko,kdyz mi nekdo kdo ma to samy jako ja,pise ze to zvladnu,tak ja to teda zvladnu,jo?!!! 🙂 a bolelo te potom moc brisko???A jsi sikula,ze jsi to tak vsechno zvladla!!! 🙂 jo a vidis to,miminka budou v pupikoj driv,nez se nadejes,to je krasnyyyy!!!! 🙂

Jinak vsechny zdravim a jdu se nasnidat 😀

tulanek
2. únor 2010

A Ratatoooy tobe gratuluju,ze uz mas bobiska v brisku!!!Ted uz to bude fakt jen krasny,uzivej si to a odpocivej!!!! 🙂 a za 14dni hlasit //,jasny?!!!!! 🙂

evik73
2. únor 2010

Brouku jdu tě taky psychicky podpořit...neboj se holka,bude to dobrý...se mnou si taky zahrávali,řekli hodinu,kdy mám volat a prd..nikdo to nebral ani další hodinu potom ☹ ale hned jim odpustíš,jakmile ti řeknou dobrou zprávu 🙂 jich se to netýká,tak si neuvědomují,jak jsme nervní a chceme to už vědět...mají toho moc,to chápu,ale taky oni by měli pochopit nás....bude to v pořádku uvidíš,kdyby bylo něco špatně,myslím,že by ti to řekli 🙂

ratatooy...vítej do klubu nervních čekajících těhulek 🙂

salop převeliká gratulace,teď už bude jen líp a líp a za pár už budeš taky hladit pupíka 😀 fotečku nám udělali oni
za pouhých 200 Kč,ale co je to dneska za prachy a máme krásnou památku!!

tulanku už se to blíží a zítra už to budeš mít za sebou a o krůček dál k vytouženému štěstí....budu držet vše co mám 🙂

jo a byla jsem u své dr. a ptala se na ten Pregnyl,tak prý někdy to ještě dávají na podporu těhuhu...ale s testem je to na prd,budu muset vydržet až do toho 16.2.,mohl by klamě ukazovat těhu a zatím Pregnyl...to nedám děvčata,takovou dobu...asi zkusím někde zaprudit a nechat si vzít krev,ale stejně tam furt to HCG z Pregnylu bude...to mi zase udělali schválně,abych byla napnutá...hadi!!!!