Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
2. říj 2009

misanda ja jsem tam sla natesena 🙂 snazim se myslet pozitivne a delam vse tak jak jsem zvykla,jen ten Utros mi zase dava opet si kazde odpoledne hodim slofika.

lucie folici na OPU maji mit kolem 18-20mm myslim,ze do nedele by meli urcite povyrust 9 den neni jeste zase tak dlouho.U IUI jsem jednou stimulovala 15 dni.Kazdy den rostou 1-2 mm.Ja mela dokonce jeden i 17mm. 😉

l.u.c.i.e
2. říj 2009

Díky, za informace. Snad máte pravdu a dorostou. Jsem z toho smutná. Už jsem s těšila jak v pondělí půjdu na OPU a další čekání. Ach jo.
Lucifirek, v pondělí ti budeme držet palečky, aby ti dobře dopadlo odsátí cysty a průchodnost. Vůbec ti to nezávidím. Koukám, že taky trpíš na cysty.
Suzi, mě se taky chtělo po Utrouši spát... Ale jen ze začátku, když jsem ho začala brát, pak tak za 3-4dny už to bylo dobrý.

lucifirek
2. říj 2009

lucie,dr říkal,že je to neprasklý folikl a že může klidně přez víkend prasknout a nebudu muset na ten zákrok,ale kdyby ne,tak ho odsají,protože kdyby praskl v průběhu stimulace,špatně by to ovlivnilo sliznici.

suzanna
2. říj 2009

lucie nebud smutna urcite vse dobre dopadne 🙂 no doufam,ze me to teda prejde to spani,clovek je pak jak prejetej.Drzim palecky at folici pekne rostou 😵

l.u.c.i.e
2. říj 2009

Lucifirek, tak to držím palečky, aby neprasklý folikul praskl a tím pádem bys na to nešla... Mě naštěstí cysta o velikosti 3cm praskla sama a když jsem začala se stimulací, tak jsem tam měla ještě malý hematom, ale už se vstřebával...

lucifirek
2. říj 2009

Uvidíme,alejinak to není nijak hroznej zákrok,jak OPU. Takže v pohodě. To přežiju,hlavně když to k něčemu bude. a přinese to výsledek.

l.u.c.i.e
2. říj 2009

Já jsem ještě na OPU nebyla, tak nevím... Mě to teprve čeká, doufám.

dckami
2. říj 2009

ahoj holčiny,
Lucie, já měla vel. 14 mm v pondělí /8. den stimulace/ a dnes jsem byla na OPU. Bylo tam 7 foliklů a 6 vajíček, pro jistotu jsem se domluvili s embryologem i na ICSI, tak uvidíme, volat mám až pondělí. 😉
Neboj se, určitě povyrostou. Věř jim. Já msem na dnešek ani moc nespala, přestalo mě pobolívat bříško a bála jsem se, aby nedošlo předčasně k ovulaci - a vidíš, vše je OK a máme jich 6. Snad mám bojovníčci vydrží. 😵

l.u.c.i.e
2. říj 2009

Dckami, tak to je super zpráva. Gratuluju k krásným 6 vajíčkům. Držím pěstě, aby se všechny oplodněli. A brzo jsi měla mimi v bříšku. Budeš chtít zavést 2 nebo 1? Jinak díky za uklidnění. 😉

dckami
2. říj 2009

Necháme si zavést 2.

l.u.c.i.e
2. říj 2009

Taky bbych chtěla zavést 2, jestli se to podaří. Ráda bych měla dvojčátka 🙂

dckami
2. říj 2009

No my bychm raději pouze 1 děťátko, jelikož doma máme sedmiletou školačku, ale nic nechci riskovat. Myslím, že bychom zvládli i dvojčátka. Eli je velká, tak by mi pomáhala a mimčo by moooc chtěla. 😵 Snad se to konečně podaří, máme poslední hrazený pokus a žádné mrazáčky 😖

anit6
2. říj 2009

Ahoj holky, děkuji za přivitání. Píšu až teď protože jsem byla od úterka v nemocnici. V pondělí vše bylo ok, nakonec mi zavedli 2 oplodněné vajíčka. Byla jsem svědkem toho, jak dvěma párum řekli, že se neopolodnilo ani jedno vajíčko. Opravdu hnusný pocit. Já mám teda dva vajíčka po prodloužené kultivaci. V úteý ráno jsem vstala a strašně mě bolelo břicho a hlavně vaječníky, bolest se nedala vydržet, tak jsem si říkala, že ty vajíčka nevydržely ani jeden den. Hned jsem volala do Olomouce a tam mi řekli, že hned do nemocnice. Takže jsem vlastně v útery nastoupila do nemocnice a tam po celou dobu mi dávali infuze, celý den a celou noc. Lékař zjistil, že to je hyperstimulace vaječníků, že se to po ET stává a pokud se to zachytí včas, tak není problém. Byla jsem z toho pěkně vykulená. Pak mi vysvětlil, že při tolika hormonech co se před IVF bere se vaječníky hrozně zvětší a tak pak docela hodně bolí. Dneska jsem už doma a už to tak nebolí. Břicho sice pořád pobolívá a je pěkně nafouklé ale pry to je normální, tak nevím. Pořád chodím na záchod a kontroluji zda nešpiním, začíná mi z toho pěkně hrabat. První test si můžu udělat asi ve středu, pokud nedorazí mrcha. Kéžby nedorazila. Moc Vás všechny zdravím.

dada074
3. říj 2009

Dobré ranko všem,

Suzi : transfér byl 2 den takže 4 buněčné.

Lucie : neboj ty jsou nádherný do pondělka ještě vyrostou a ve středu budou k odběru. 😉

Luciferku : tobě držím palečky na to pondělí ať vše dobře dopadne!!!!!!

Anit : jsem ráda,že to takhle dopadlo a už jsi tu s námi a v pořádku!!!

Dckami : blahopřeji,to je ale úroda,zatím nejlepší z nás,tak ať se krásně dělí!!!A v pondělí jen ty dobré zprávy.

misanda
autor
5. říj 2009

dobré ránko 🙂

dada074
5. říj 2009

Krásný pondělní den všem

Dckami : netrpělivě čekáme na nové zprávičky!!!!Už jsi volala?

lutika77
5. říj 2009

Ahojte baby, nemate nejaky zvysny GONAL alebo poznate niekoho kto ma? Ak ano, dajte mi prosim vediet na IP. Dakujem.

dckami
5. říj 2009

ahojky,
tak jsem volala - máme 3 bojovníčky, ve středu jedu na transfer. 😉

dada074
5. říj 2009

no tak to je skvělá zpráva,gratuluji!!!!

suzanna
5. říj 2009

dckami moc gratuluju 😵

mirabela
5. říj 2009

dckami: to jsou skvělé zprávy, držím pěsti, aby to dobře dopadlo a brzo //

anit: držíme pěsti. Co tvoje vaječníky, už je to lepší? moje sousedka měla chudák při IVF taky obrovské bolesti a bříško se jí nafouklo jak těhotenské... 😨 fakt.

lucifirek: jak to dopadlo? doufám, že praskl.

suzi: držím palce, jak se cítíš?

suzanna
5. říj 2009

mirabela citim se porad unavena po tom Utrogestanu je to des.
dada a co ty?

dada074
5. říj 2009

Ahoj Suzi:

no ráno to ještě jde,ale po odpolední dávce spím do půl hodiny a večer přijde devátá a můžu si jít znovu lehnout.Jinak ode dneška začínají pracovat i nervy,je to jak na houpačce!!!!Když si představím,že testovat chcem až v neděli tak se z toho asi pominu.A co u vás,jak jsi na tom?

misanda
autor
5. říj 2009

holky, a jak dlouho po ET testujete? tady už někdo testovat i osmý den a už tam měl //...moje známám taky testovala osmý den a měla //...

misanda
autor
5. říj 2009

Mirabela : a co vy, už jste se nějak rozhodli???

mirabela
5. říj 2009

misanda: já čekám na 14.10., kdy jdu na kontrolu a chci žádanku do CARu, žádný hormony 😉
uvidíme, co na to ten můj dr bude říkat 😀 😀 😀

dada074
5. říj 2009

Ahoj Misando :

nevím jak ostatní,ale i když člověk hladí pupíka a mluví na toho prňďu,ty pocity jsou šílený,chvilku je ti faj a pak to spadne na bod mrazu a říkám si co kdýž to zase nevijde a nejhorší je,že hlavě neporučíš.Tak jsme se s manžou dohodli,že testík bude až 13 den to je neděle,zatím udržujem tu naději co nejvíc.

larri
5. říj 2009

dckami,gratuluji,at bojovnici bojuji dal a ty se konecne dockas.

Holky,jsem tu u vas poprve,taky se chystam na IVF,ale nevim,jestli to nenecham na listopad.Vubec nejsem v pohode,tak snad to bude za mesic lepsi.

Ted si vas jdu docist....

misanda
autor
5. říj 2009

Larri, vítej 🙂 my jdeme taky v listopadu 😉

dada : no, ale jela sis tam prostě pro miminko, ne? takže miminko bude a hotovo!!!! v neděli jsem tu napíchlá na ty vaše testy!!!! musim si připravit nějaký gratulační proslovy 🙂

Mirabela : myslím, že jste udělali to nejlepší rozhodnutí, super!! takže počítám, že do konce roku už budeš mít taky prďolu v pupíku!!!

dada074
5. říj 2009

misanda : to víš,že jsme si tam pro něj jeli a já ho také nikomu nejméně 9 měsíců nepůjčím,a díky asi jsem zase potřebovala nakopnout!!!!! 😀

Larri : vítám tě!!!!!!