Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
18. únor 2010

ubec nemas za co,jeste moc cerstve si vzpominam,jak bylo me!!!Jsme si tu potreba a i ja jsem rada,ze vas mam,je to vsechno hned jednodussi!!!!!! 🙂

pecicka
18. únor 2010

tuli, víš člověk má pořád takový pocit strachu i když si nepřipouští, že by to mělo jinak dopadnout mež dobře, ale člověk, který to neprožíval, tak to nechápe a vy, co jste tady a víte, o čem to je, ak to povídání je úplně o něčem jiném 🙂

suzanna
18. únor 2010

peci ja to nzam cely tri roky jsme neprozivala nic jineho mela jsme kazdy mesic strach,ze dorazi mrcha ....ted kdyz jsem uz konecne tehu tak mam strach z neceho jineho....ale neboj dopadne to dobre a za chvili budes mit v brisku taky spuntika 🙂

broukb
18. únor 2010

Ratat jak ti psala Evik ono se ti to tam spočítá samo a navíc já mám doma to kolečko kterym to počítají na gyndě a tam mi to vyšlo 25.10 😀 tak jestli chceš tak se ti taky mrknu. Ono se to musí ještě trochu upravit tady na tom koňovi aby to sedělo, tak jsem to upravila podle toho.
Peci uvidíš, že to bude vše ok ..už se těšim až nám tu oznámíš ty // 😀 A Suzi ty se ůbec neboj nemáš čeho, máš krásný zdravý silný miminko a krásnej pupík 😉

tulanek
18. únor 2010

Brouckuuuu,ja to ci spocitat 😀 😀 jsem prastena co? 😀

tulanek
18. únor 2010

Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy,velke Tulanek muj mijovanej mi dovezl Mamatesty a ted po jidle po sedme hodine tam je,je svetla,ale je tam!!!!!!Nemusim ji hledat,podivam se a vidim!!! 🙂 ulevilo se mi,tukam na zuby i na drevo,abych to nezakrikla!!! 🙂 dekuju vam strasne moc za radu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

broukb
18. únor 2010

Tuli to mám radost...udělej si ho ráno bude ještě jasnější...napiš mi kdy bylo OPU a poslední menstruaci
😀

lumpajda
18. únor 2010

Ahoj holky, nestačím dočítat, Tuli, já mám radoooost, mooooc gratuluji, ty jsi to věděla vid kočando, to je bomba.

My dnes byli na tom pohovoru, chtějí hysteroskopii, další hormonální profil a asi imunologii, další pokus v květnu. Příští týden se půjdem ještě zeptat v tom druhém centru, vyžádala jsem si kopije našich výsledků, manža má poslední spermiogram katastrofální, tak uvidíme jestli ty vitamínky trochu pomůžou. Jdu dočítat pa

tulanek
18. únor 2010

Dekuju holky!!!!!!! 🙂 🙂 ne ne,uz budu testovat fakt az ve stredu,doufam,ze to vydrzim 😀 takze punkce byla 3.2. a posledni ms 14.1 🙂 dekuju!!!!

broukb
18. únor 2010

Tuli ty si měla dlouhý protokol?? že si měla tolik dní mezi menstruací a opu...ale když to beru podle početí 3.2 tak ve 40.týdnu budeš 27.10 takže o 2 dny později než já 😀 😀 a fakt to sedí na každého mám to od kamarádky co má švagra gyndaře 😉

tulanek
18. únor 2010

No to me poprd zada 😀 jo jo,mela jsem dlouhej 🙂 29.10,mame s Tulankem vyroci 🙂 no to je mazec!!!!Dekuju moc!!! 🙂 ja vim,ze je jeste daleko do te doby,ale je to zvlastni,kdyz si to clovek takhle predstavi! 🙂

misanda
autor
18. únor 2010

ahoj holky,

všem moc gratuluju, hezky to tady těhotní 🙂 by mě zajímalo, jestli to dá ve výsledku nakonec fakt úspěšnost 50% 🙂

já dneska řádila v Orsay 🙂 a pak doma 🙂 jsem to tady hezky prošůrovala 🙂

pajka00
19. únor 2010

Dobré ráno holky....zase se vyspává?To se máte!!
Včera jsem to řekla dětem, že jsem těhu...ukázala jsem jim fotečku a říkám-hádejte co to je?Dcera se usmála a syn říká-to je embryo (studuje zdravku 😀 ) tak jsem se divila jak to ví a dcera-to je v každém druhém filmu....tak měli radost a půl hodiny vymýšleli, jak se to bude jmenovat🙂 tak mi udělali oba radost, že to tak vzali v pohodě🙂

vysocanka
19. únor 2010

Pájí a oni to nevi že jsi byla na IVF nebo vi??

pajka00
19. únor 2010

Neví🙂 proč je zatěžovat něčím, co nemusí vůbec vědět🙂

vysocanka
19. únor 2010

ajo tak je fakt ze kdyz chodis do prace dokazala jsi to dost dobre zamaskovat 🙂)))

broukb
19. únor 2010

Pajko tak ty ti vzali vítr z plachet co 😀 😀 to je hezký, že to tak pěkně poznali a že to u vás proběhlo s radostí 😉 Teď už to bude veselejší, když už se o tom budete moct všichni bavit doma 😀
Mě pobavil manža...jedeme dneska s těhu kamarádkou navštívit naší kolegyňku co má ročního chlapečka do Sázavy a manža na mě no to ne ty nemůžeš řídit ty si těhotná 😀 😀 😀 no bomba chudínek se o mě bojí, tak jsem mu vysvětlila, že těhotenství nemá vliv na řízení, koukal na mě s nedůvěrou, ale nakonec povolil 😀

cibka
19. únor 2010

broukb 😀 😀 😀

pajka00
19. únor 2010

brouk-ten tvůj manžel je fakt hooodně přecitlivělý...on by tě nejradši přivázal doma k posteli🙂 Já jezdím do caru sama....celou dobu-jen když je tam fakt chlap opravdu potřeba tak jede-jinak všechno zvládám sama....bych se zbláznila, kdyby mi tak do všeho kecal...chápu, že má o tebe starost-ale všeho moc škodí-měla bys mu přečíst pár našich příspěvků 😀

evaav
19. únor 2010

ahoj cipka já chodím taky na vyvolávačku abych to dostala jednou.se mi stalo,že po injekci nepřišla tak mě doktor vyšetřil a řekl,že je to hormonama a dal mnějakou silnější dávku a pak byl zase nějaký limit kdy má dorazit a dopadlo to na den přesně Já to měla,že jsem rok brala antikoncepci v injekcích a to mens.nechodí vůbec je to pěkné svinstvo to už ted vím,ale na injekce na vyvolání chodila i předtím.Poslední jsem ted dostala 7.2 a přišla 13.2 a těd jdu na ultraz. před ketem 23.2.Tak neboj určitě dorazí 😉

pecicka
19. únor 2010

ahoj holky,přeji krásné ráno

cibka
19. únor 2010

evaav děkuju za info, no doufam ze dorazí, vyvolavačku jsem mela jednou v zivote a to ms dorazila tak budu doufat ze prijde i ted mam to dost nepravidelne ale za posledních9 mesícu se mi to krasne srovnalo a ted najednou tohle na prohlídce jsem byla asi pred 14 dny i na utz a vse je ok no jeste budu čekat do příštího ponděli mam čas tak snad prijde i driv

pecicka
19. únor 2010

cibi-neboj, na dorazí, já teď zase mám myšlenky, jestli tam něco bude....je to pořád dokola

pecicka
19. únor 2010

halo holk, kde jste kdo? 🙂 Paji, to je fakt super, jak ty tovšechno zvládáš, malinko ti závídím

pajka00
19. únor 2010

Já jsem tady peci🙂 Neboj-taky budeš zvládat🙂 Ale mám trošku strach teď, po tom, co mi Dr. řekl,že to druhé vypadá na hematom.....tak to se mi moc nelíbí.....ale nedá se nic dělat-musím vyčkat až do příštího čtvrtka,jak to vypadá....snad se to "nějak" vstřebá🙂 Hlavně, aby to neprasklo a nevzalo to i emryjko sebou!
Ty už se začínáš těšit na stimulku,co? 😉

ratatooy
19. únor 2010

Ahoj holky já už nestíhám dočitat.řešili jste termíny porodu to budeme rodit jedna po druhý a já asi možná první nebo pajka?mě to vychází tak na 17.10 jenže astrolog mi řekl že moje dítě bude znamení pana tak se třeba narodí už koncem září.ale to by nevadilo ne?to bych byla už tak 38tt.

pecicka
19. únor 2010

Paji-já už jsem dobrala glostík na stimulaci a teď jen čekám na UTZ v neděli, jak dopadne a neboj, všechno bude dobrý a malý bobík se nepustí až za 9měsíců,věř 🙂

pajka00
19. únor 2010

ahoj ratatoy-no ty dřív🙂 já mám kolem 20.10.až...a pokud to bude panna....tak ta je v září-noo...bude to trošku dřív...šak to neva🙂
peci já tomu věřím-kartář nekecá,říkal letos-tak letos a hotovo!!!ať už ten kluk nebo dvojčátka holky...zatím to spíš vypadá na toho kluka 😀 😀 Aha-takže ty už to máš za sebou-takže bude odběr?🙂

pecicka
19. únor 2010

paji-no to se dozvím až v neděli, jestli tam budou nějaké foliky

ratatooy
19. únor 2010

paji ajo takže já to povedu a rozjedu pak porodní vlnu.jenže ty už aspoň víš do čeho deš.už děti máš.mi prvorodicky to bude děs ale zatím se nebojím spíš těším.