Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
2. bře 2010

Tuly-já jsem pro...klidně to můžeme přejmenovat, není vůbec žádný problém🙂

suzanna
2. bře 2010

tuli mas naprostou pravdu.Ze zacatku,kdyz jsem byla tehu jen ja a dada tak jsem sem skoro nechodila nechtela jsem nikoho prudit,vim jak bylo vzdycky me....ted tady pribyva tehulek,tak uz mi to blby tolik neprislo, obcas sem neco napsat ,ale mas pravdu,lepsi je zalozit novou diskusi 😉

suzanna
2. bře 2010

pecicka nam tady dela chute s tema jednohubkama 🙂

tulanek
2. bře 2010

dekuji za pozitivni prsitup Paji 🙂 proste a my se presunem do tehuli +si k tomu Cekani na IVF..pridame,aby jsme se dobre hledaly jeste ten Stastnej konec,jo? 🙂 🙂

misanda
autor
2. bře 2010

holky, já taky souhlasim 😀 😀 já prostě k tomuto tématu nemám co říct a proto sem ani moc nelezu...

tulanek
2. bře 2010

Suzie i tobe diky!!! 🙂 tam uz nikoho proste trapit nebudeme 🙂 ja te chapu,jak to myslis,jen jsme tu trocha prekopaly zaklady,ale slibujeme holkam cekatelkam,ze od pristiho tydne uz budeme hodny 🙂 🙂

pajka00
2. bře 2010

Tak jsi vyhrála tuly-je to na tobě-založit novou diskuzi🙂

tulanek
2. bře 2010

Tak ale pristi tyden,jo???At muzu mit cisty svedomi,ze jsem nic nezakrikla,ja jsem asi hrozna s tim zakrikavanim,co 😀

pajka00
2. bře 2010

No to teda jsi-ty jsi taková zakřikla,že?🙂) dobře-počkáme ještě do příštího týdne a pak jen upozorni-kde jsi🙂

tulanek
2. bře 2010

Jsem s tim hrozna,ja vim,tak doufam,ze se mi to alespon vyplati 🙂 no to bude oznameni,takze tam vsechny doufam hezky,pekne nabehnete 🙂 🙂 aby si tam nepsal Tulanek s Tulankem 😀

misanda
autor
2. bře 2010

tuli, simtě...taková těhule jak z knížky a zase to bude zakřiknutý? to se z tebe fakt už pomažu volejem!!!

pajka00
2. bře 2010

Nevadí-každému jak se cítí🙂 Takže.....abysme to nezakřikly....ty budeš příští týden ve kterém týdnu,až ti to oficiálně potvrdí?

tulanek
2. bře 2010

Holky vy me davate 😀 😀
no podle Evickovyho vypoctu jsem pocitala,ze dneska jakoby zacinam 6tt+ a podle ms,pac jsme ji mely stejne,tak bych mela byt 7tt,takze cekam prave,co mi rekne dr. abych nebyla treba ve ctvrtym 😀 😀

ratatooy
2. bře 2010

Tuli tak nový téma jo tak pak dej vědět ať vás najdu.teď mě trochu naštval manza že se mnou zítra nemůže na utz.no nenastvalo by vás to?chtěla jsem aby to viděl se mnou.

tulanek
2. bře 2010

No Ratat,jsem si dovolila 😅
No to by me mrzelo,kdyby jsme byli domluveni a pak nesel...To verim,ze je ti to lito... ☹

ratatooy
2. bře 2010

Tuli to ne ctvrtej by bylo málo.počítat od poslední ms.Evik to třeba počítala opu minus 14dní ale to taky mohla mít akorát poslední ms.záleží na protokolu.já měla naposled ms 22dní před opu.

pajka00
2. bře 2010

Nic si z toho nedělej....já jezdím vždycky sama, a když byl minule vyjímečně se mnou, tak se nešel podívat, prý jak ve mě šmrdlá UTZ🙂) ale mně to neva, já vím, že je potentovaný z toho, pořád mě pusinkuje a ptá se, jak mi je (až mi to chvílema leze na nervy), ale jsem ráda, že má starost, takže to, že se mnou nejde na UTZ mi fakt neva. Počkej, až to bude větší a bude ti dělat normální a uvidí už velkého klacka-to je aspoň zážitek🙂

misanda
autor
2. bře 2010

no vidíte, a už k tomu zase nemám co napsat 😀 😀 😝 😅

ratatooy
2. bře 2010

No tak jo fotku mu stejně dovezu.no nedá se nic dělat hlavně abych zvládla cestu s těma myma motakama.

ratatooy
2. bře 2010

Míša no jo je fakt že se nás teď půlka baví o něčem jiném.ale neboj zachvili se k nám všichni přidáte.

tulanek
2. bře 2010

Ja mela ms 20 dni pred OPU,to znamena???
Ja bych jako byla zklamana,kdyz by mi to slibil a pak nesel...To by mi bylo opravdu lito...
Ale pravda,az to bude vypadat jako miminek,tak to bude teprv posrajdenej 🙂
A ty budes ridit Ratat???

Misi tedy a vy jdete presne kdy na tu imuno????? 🙂

misanda
autor
2. bře 2010

tuli 😀 😀 😀 myslíš genetiku? 😀 😀 😀

Ratatooy, to doufám, že snad budu brzo taky hlásit // a bavit se o tt a nadýmání a zvracení a tak 😀 😝

suzanna
2. bře 2010

misi dalsi pokus mate v kvetnu ne?? To uz ti utece... 😉

tulanek
2. bře 2010

Ja chtela delat chytrou a hodit tema voe 😀 😀 😀 no ale presne to jsem mysea 😀 😀

suzanna
2. bře 2010

ratat na UTZ ted stejne nic moc videt neni,ale zamrzi to ,ja vim. Manza se mnou pomalu nemohl na UTZ ,protoze v praci meli porad na nej nejake kecy,ze tam porad neni.A co myslite? Vcera ta majitelova zena manzovi nakazala,ze s ni musi jet na nejaky pohreb...ja byla rozzurena ani nevite jak.Tak se mnou manza nemuze pomalu na UTZ a s ni bude nekde jezdit?Me rekla,ze si tam mam dojet sama ,tak jsem tady vcera ztropila manzovi dobrou scenu 😀 no jasne,ze ji tam neodvezl...ma svyho manzela ne??

misanda
autor
2. bře 2010

Suz, no, asi spíš začátek června...uvidíme uvidíme...ještě se toho může posrat...tak se radši netěšim...

Tuli, jedeme v pondělí, už se těšim, pač se půjdu protáhnout po obchoďákách 😀 😀

suzanna
2. bře 2010

misi to uz mas jedno,bude hezke pocasi a urcite se povede 😉
Tak ti preji v pondeli prijemne nakupovani 😀

misanda
autor
2. bře 2010

jj, hlavně na to počásko se těšim, pěkně jenom svetřík a tak. a taky musim do dalěšího pokusu zhubnout, tak mám co dělat 😀 😝

suzanna
2. bře 2010

no misi ja hubla jako blazen a stejne jsem to pak tema vsema hormonama zase pekne dohnala ,takze to nemelo ani cenu kazdy den jsem behala 8 km jako blazen a ted nedelam nic a akorat to ve me vsechno skripe jen kdyz se obracim v posteli 😀

pajka00
2. bře 2010

Suzi-tak to je teda kráva nejapná-dobřes udělala! To jste měly vidět tu scénu-když mojému miláčkovi napsala jeho bývalka, která ho kdysi kopla......a teď mu začíná vypisovat....mejly, na valentýna mu napsala SMS......já teda nejsem žárlivá a do pošty mu nelezu-jenže on si nechal otevřený mejl-kamsi odskočil a já jsem náhodou šla kolem a samozřejmě si to přečetla.....to bylo čoro moro...Neřeknu jí jinak než tá pin...ofrklá...on z toho má srandu...nebere ji vůbec vážně a jeho mužská ješitnost je neustále uražená, že ona ho odkopla,vdala se,má dítě a teď se asi nudí-tak se mu ozývá.....