Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
3. bře 2010

holky tak cekam,ze prijede nejstarsi dcera na navstevu kolem 12 hod,ale ona mi ted vola,ze je nejakych 100km dal 😕 protoze nastoupila do spatneho vlaku 😀 a to chce jeste abych ji obarvila vlasy na blond...no nevim nevim... 😀

pajka00
3. bře 2010

šikovná holka🙂důležité je, že dojede....všechny cesty vedou do Říma

😉

ratatooy
3. bře 2010

No suzan hlavně že neusnula a nevzbudila se až za hranicema🙂

tulanek
3. bře 2010

Ahoj holcicky 🙂
Dneska jsem moooc pozadu,omlovam se,ale Tulanek tu mel sestru a zaucoval ji na nejakych programech,tak jsem nemela pristup...

Ratat no to je uzasny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratuluju moc,ja mam takovou radost!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 ted uz muzes byt zase o kus klidnejsi!!!!!!!! 🙂 a kdo ti delal utz?????A jak budes ted pokracovat,uz ke svymu gyn nebo jeste na Unicu??? 🙂 a jak to probihalo,promin za blby otazky 🙂

Broucku,Vysocanko,to uz dame,musime si predstavit,jak to hezky vsechno uteklo do ted a bude to tu za chvilku 🙂

Suzie no chudak,to nastve,udelala si neplanovanej vylet,tak hlavne jesli tam mate taky tak krasne 🙂

Pajku moc zdravim!!! 🙂

pajka00
3. bře 2010

ahoj tuly...no už jsem myslela,že spíš🙂
Ten UTZ je návykový🙂dřív, když dělali první UTZ bůhví kdy....tak to nikomu nepřišlo...teď se vždycky těším na další a vy na ten první tím spíš🙂

tulanek
3. bře 2010

Ne ne,dneska mam nedostatek spanku,jsem prave uplne mrtva,hrozne me to bralo,kdyz tu byla svagrova,se mi uplne zaviraly oci,ale ted jsem zas na chvilku pri vedomi 🙂 no nebo,kdyz nebyl utz zadnej,napr.nase maminky,bych se zblaznila 🙂 ale to jim asi neprislo,kdyz ta moznost proste nebyla 🙂 ja verim,ze jak uvidim prvni utz,budu klidnejsi a zacnu se konecne realne tesit 🙂 pokud teda dopadne dobre samozrejme 🙂

pajka00
3. bře 2010

To víš že dopadne🙂 Zatím máš vše v pořádku, tak není důvod si myslet něco jiného .Já se už těším domů, jak lehnu na gauč a chvilku zavřu oko..jsem jakási unavená. Jo..když jsem čekala děti kdysi,byly 2 UTZ za celé těhotenství a hotovo🙂

cutce
3. bře 2010

ahojky

ratat: tak to je skvela novinka 😉

ratatooy
3. bře 2010

Tuli úplně normal utz byl tam gogela a byla jsem spokojena.zrovna tam přišel otevřel tak byl taky rád.no už půjdu za dva týdny ke svymu gyn.ještě mám brát utros do konce 11tt a estrofem.no a nějaký vitamíny mám gravital.dal mi fotečku a nějaký papíry a za 20min jsem byla pryč

tulanek
3. bře 2010

Ja taky doufam,no...Tuk tuk tuk,zatim je mi hezky,tak snad dobry 🙂 jen vcera me frt pichalo v trisle,jako by se to bricho fakt pnulo a dneska mi na kazde strane vylitla po obvodu takova modra zila,jako smerem nahoru,tak asi jak se bricho napina??Nevim 🙂 no diky Bohu za dnesni dobu v tomhle a za tu techniku 🙂

cutce
3. bře 2010

tulanek: presne tak, v minulosti by zadny IVF nebyl a mi bychom nemeli sanci a byli bychom vyvrhel spolecnosti, protoze bychom neporodili potomka 😲

Nastesti na technika je 😀

tulanek
3. bře 2010

Vidis a zrovna Gogela 🙂 ja rikala,ze bude v pohode 🙂 jeeejej,tak to je dobre s tim Utrousem,aspon to ma clovek fakt skoro do toho dvanactyho hlidany...Pak mam divnej pocit az ho vysadim,aby to telo necumelo kde je a nezacalo blbnout 😅 a Prednison a to Acidum uz teda ne e,jo?Dekuju za info a jsem moc rada,ze ti to takhle hezky dopadlo,to je fakt uzasny!!! 🙂

ratatooy
3. bře 2010

No jo dřív to nepotřebovali tolik všechno bylo jiný i děti byli většinou všechny zdravé teď je tolik nástrah že musíme chodit furt po vyšetřeních.no a nakonec vůbec nevadilo že tam manza nebyl stejně by nic neviděl.počkám si až bude prcek větší.jinak je mi taky celkem dobře ale dneska jak jsem vstávala v šest tak to jsem málem neustálá.po jídle už dobrý.

ratatooy
3. bře 2010

Tuli prednison jsem dobrala jen to co jsem měla i listovku a pak už je obsažena ve vitamínech pro těhotné.

tulanek
3. bře 2010

Ahaaa,ja jsem si volala jeste o recepty na Utrous prave,prednison a ten folicum,tak mam jeste ted nove baleni...Tak uvidime co mi reknou mno...Jinak ja kdybych mela vstavat v sest tak nevim,to musi byt zabijacka teda,auuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 ale zase clovek kdyz vi,za jakym cilem tam jede,tak bych mozna ani poradne nespala 😀 a jeste jsem se te chtela zeptat,jesli jsi zavadela Utrous,nez jsi tam sla????

dada074
3. bře 2010

Ratat : velká gratulace k mimískovi,je to nádhera,viď?Myslím tím ten první UZ.

Tulánku s tím Utrošem si opravdu nedělej žádné starosti,psala jsem ti to už ráno já ho měla jen 15 dní od ET.

cibka
3. bře 2010

😉 zdravím, tak holky zítra to vypukne jedu na opu tak drzte palečky 😉 děkuju

broukb
3. bře 2010

cibi budu na tebe moc myslet...držim palečky, ale uvidíš, že všechno dobře dopadne 😉

tulanek
3. bře 2010

Dada,dekuju,jo jo,ja to rano cetla,to jsi psala asi Broukovi,ona si ho zapomnela vzit 🙂 ale stejne dekuju za uklidneni do budoucna!!! 🙂

Cibi a na tebe budu zitra moc myslet,at to hezky v pohode zvladnes a hlavne uroda at je hezka a muze se zacit krasne oplodnovat!!!!! 🙂 neboj,bude to v pohode!!!!! 🙂

tulanek
3. bře 2010

Tak koukam,ze bud nikdo nepise nebo vsechny najednou co 😀

cibka
3. bře 2010

broukb a tulanku dekuju snad bude vse oki zatim jsem relativne v klidu tak se tu opatrujte a pekne odpočívejte a hladte pupiky

lumpajda
3. bře 2010

Ahoj holky, Ratat, vééélkááá gratulace, super pocit, když člověk vidí to srdíčko, viď.Cibi, moc držím palečky, ať jsou krásná vajíčka a z nich krásná embrya.

Díky za držení palečků, z nového centra jsem nadšená, úplně jiný přístup, dělali nám genetiku, výsledky do tří týdnů, díky manželovu spermiu nám doporučili novou metodu výběru spermií k oplodnění vajíčka IMCS, tak doufám, že v květnu začnem a pak se k vám přidám v novém tématu.papa

pecicka
3. bře 2010

ähoj holky, nějak co nejsem vpráci nestíhám psát, ale slubuji, že se polepším 🙂 takže vás všechny moc zdravím a cibi, tobě držím všechny palečky co mám a budu na tebe myslet 🙂

ratatooy
3. bře 2010

Tuli ráno jsem si utrous nebrala už jsem neměla.až v poledne ale radši si ho normálně vem.cibka držím palce ať ti to zítra dobře dopadne.jinak všem děkuji za gratulace.bylo to hezky vidět co tam je.ale lepší to bude až to bude větší.

tulanek
3. bře 2010

Holky dekuju,za rady,ale asi jste me trosilinku malinko spatne pochopily,ne ja,ale Broucek si zapomnel vzit Utrous 🙂 ja jen psala,ze mam divnej pocit,ze jsem jako rada,ze ten Utrous bereme dlouho,ale ze mam pak divnej pocit,az ho vysadim,aby to telo na nej nebylo moc zvykly a necucelo,jaktoze uz ho nedostava 🙂 ale Dada me uklidnila a doktori urcite vedi,co delaji 🙂

pecicka
4. bře 2010

ahoj holky, přeji krásné ráno 🙂 kde jste všechny? ☹

broukb
4. bře 2010

brý ránko...holky tady to fakt úplně upadá ☹ a Evik se za námi z hor nepřišel ani jednou podívat 😒
Kde jste kdoooooo??

pecicka
4. bře 2010

ahoj broučku, taky tady na to koukám a nikde nikdo, chci si povídat a není s kým ☹

pajka00
4. bře 2010

ahoj holky.....tak co dneska cibka?ta si jela pro mimoše už,že?🙂

pecicka
4. bře 2010

ahoj paji, já tady včera nebyla, tak ani nevím, co se děje novýho......