Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cibka
4. bře 2010

jen mám jeste obavy kdyz budou teda 4 tak aby do uterý vydrzeli ☹ myslíte ze jo

tulanek
4. bře 2010

Tak Cibi,moooooc gratuluju,ty meganosnice 😀 to vypada moooc slibne!!!!Tak zitra cekam info!!!! 🙂 a jakpak ti je???

cibka
4. bře 2010

tulanku ted uz oki trosku me bolelo bricho jak na mrchu a trochu me jeste pobolívá hlava vsichni co jeli na pokoj byli vzhuru aja se vzbudila až v posteli 😀

cibka
4. bře 2010

tuli myslís že by vydrzeli do uterý embryolog rekl ze kdyz budou prave 4 ze by je nechal do toho uterý ale ze se muze stat ze nevydrzí ☹

tulanek
4. bře 2010

jeee,tak to mame stejny 😀 ja teda musela byt vzhuru i na sale uz potom,pac na pokoj jsem dosla samam se sestrou,ale to si nepamatuju,pamatuju si az tu postel poradne 😀 tak to jsem rada,ze je ti dobre!!!A ted budes doma uz ze jo 🙂

cibka
4. bře 2010

myslíš jako naPN

tulanek
4. bře 2010

jo 🙂

cibka
4. bře 2010

ne ne dnes na noční už nejdu mam odpočívat a ležet 😉 prej jich bylo dost tak kdyby me i neco bolelo mam si vzít ibubrofen jinak od přístího týdne půjdu do prace nemam namahavou praci tak bych chtela do prace chodit co nejdýl

tulanek
4. bře 2010

No prej na nocni 🙂 to je spravny,musis odpocivat a chystat telo na miminka 🙂 a co vlastne delas???

cibka
4. bře 2010

od zítrka beru utros 2-0-2 mam spíš zavádet

cibka
4. bře 2010

něco jako mistrová mam nastorosti cca 25 lidi jsem spokojená

cibka
4. bře 2010

kdyz budou nechame zavest 2 jsme zvedava co mi zitra reknou hnedka dam vedet 😉

ratatooy
4. bře 2010

Cibka gratuluji to je velká úroda určitě ti jich vydrží ještě víc ale když jich je tolik je aspoň z čeho vybírat a vyberou se ty spravne.mi měli 21 oplodnili nám jich 15 a do et nám jich zůstalo vhodných k et 6 ale celkem jich přežilo ale 9.to kdybych věděla že to bude tak dobré tak jsme si nechali udělat pár vyšetření navíc aby jsme mohli nějaké darovat.ale cibka hodně pi protože já měla pak hyperstimulak když jich bylo tolik.

cibka
4. bře 2010

ratatooy - dekuju 😉 a mela si PK a jak poznam ze mam hyperstimulak a z čeho se to vlastne dela a jak se vede tobe mamino 😉

ratatooy
4. bře 2010

Cibka jj měli jsme pk dávali nám embryjko 5 den.hyperstimulak je nadměrná reakce na léky ale mít ho nemusíš.poznas to bolesti kolem žaludku nebo zvětšujícím se břichem a bolesti mezi lopatkama a špatně se dejcha.je lepší to chytit hned já jsem si jela dvakrát na kapacku a bylo to dobrý ale docela to dost bolelo to břicho.musíš hodně pít aby se přebytečná voda dostala ven.ona se jako začne v břiše vytvářet volná tekutina.mi se máme dobře ale dneska jsem se zmohla uklízela jsem až moc akčne teď nemůžu na záda.už mi bývá přes den špatně ale na blinkaní to není naštěstí.

ebony222
5. bře 2010

Zdravim vsechny bojovnice! Vetsinou vas jenom ctu, ale ted muzu i prispet. V pondeli jsem byla na odberu vajicek, mela jsem jich 28, ale nektere byly male, tak se neoplodnily. Ale mame z nich 11 embryi. Dneska probehl transfer a zavedli jsme 3 embrya. Doktor nas tim docela prekvapil. Vloni uz jsme meli 3 pokusy po 2 embryich a ani jednou se to nechytlo, tak dneska rikal, ze dame 3. Byli jsme docela prekvapeni, tak doufame, ze se neco ujme, ale trojcatka teda nechceme. Bala bych se, ze budou mala a nemocna 😒

pajka00
5. bře 2010

Ciby gratuluju k úrodičce....tak z takového počtu už vyberou ty nejlepší🙂Za chvilku budeš hlásit //🙂
ebony ahoj, tak trojčata...hmm.....hlavně, aby se chytilo aspoň jedno, že?Tak hodně štěstí,ať se hezky přichytí🙂

pecicka
5. bře 2010

ahoj holky, přeji krásné ráno 🙂
Paji, jak se citíš, už je to lepší?

pecicka
5. bře 2010

Cibi a tobě moc gratuluji, pěkná urodička 🙂

pajka00
5. bře 2010

Peci ani nevím...chvílema jo, chvílema ne....no večer je to nejhorší....přes den to ještě jde.....Fakt zajímavé, jak je to těhotenství každé jiné. U prvního mi nebylo vůbec nic, u druhého zle jen ráno a teď celý den a spíš večer...no fakt úžasné.
Jak ty?už máš koupený test??

suzanna
5. bře 2010

Ahojky,
cibka take moc gratuluji 🙂
peci tak zitra zkusis testnout ne?? 😉
pajka mela jsem presne to samy,vecer mi byvalo nejhur....ale uz jen 4 tt a bude to pryc, utika to jako blazen...

pajka00
5. bře 2010

Musím zakklepat,ale dnes to vypadá cellkem nadějně, nedala jsem si ráno čípek a zatím dobrý....tak uvidíme, jak to bude pokračovat dál během dne...zatím je brzo. No ty nevolnosti jsou fakt na houby.

Peci jaký sis koupila test?Já mám vyzkoušený nejlepší růžová krabička mamatest-2ks v jednom balení-ten mi to vždycky ukázal nejlíp.

pecicka
5. bře 2010

paji a suzzi, čím víc se to blíží, tím mám větší strach, dneska si půjdu koupit testík
😒

pajka00
5. bře 2010

Jo to ti teda věřím🙂taky si pamatuju, jak se mi ruce klepaly.....ale buď budou // nebo /....nnic jiného mezi tím....tak uvidíš....budu na tebe moc myslet a přeju ti samozřejmě//!! Se mi to teď už dobře mluví,že?🙂

martiiik18
5. bře 2010

ahoj holky, omlouvám se, že vám vstupuji do otevřené diskuze, ale chtěl bych se zeptat po kolika dech ste si dělaly nebo budete dělat testy, zda to vyšlo nebo ne? já byla včera na transferu a nevím, zda je lepší to vydržet a nedělat si test, nebo si ho udělat před tou kontrolou za těch 12 dní...

suzanna
5. bře 2010

peci chapu,ja se taky klepala...drzim mooc palecky,ale myslim si,ze tam najdes // 😵
martiiik ja si delala test 9den po ET 😉

vysocanka
5. bře 2010

Krásné páteční ráno.
Ebony moc držím palce.
Marti já testovala osmý den od ET.
Peci takze zitra rano bude den D. super... !!!! 😎

martiiik18
5. bře 2010

suzanna: děkuji za radu 🙂 .. su na to moc zvědavá.. 🙂 a můžu se Tě zeptat zda Ti to vyšlo napoprvé?

suzanna
5. bře 2010

martiik vyslo nam to na podruhe 😉

broukb
5. bře 2010

ahoj holčičky Peci já věřím a strašně doufám, že budeš hlásit // 😀
Pajko mě je taky blbě jen večer přes den nic a večer to vždycky začne, ale zatim se to dá 😖
Ebony 3 to už je jistota, něco se určitě uchytí 😀 budeme ti mooooc držet palce
Martiiiik já testla 8 den po ET a byly ta, sice slabé, ale byly. 😉 Jinak samozdřejmě je nejlepší testovat cca 10-12 den, jen málo která to vydrží 😀 😀