Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

suzanna
27. lis 2009

misa diky moc 🙂 no ted tomu verim vic,nez pri 1 IVF tak uvidime..
dada tak co ta krev mas uz vysledky???

dada074
28. lis 2009

Ahoj holčiny,
včera jsem se už nedostala ty výsledky byly až v 16hod,tak HCG 12 den po et 55mlU!!!!!Sílí nám to teď jen čekat týden na ultrazvuk!!!
Holky snad to nejsou takové nervy před tím testováním jako teď.

Suzi jinak tfuj,tfuj,tfuj snad jsem na tebe ten bacil hodila (v dobrém slova smyslu)!!! 😀

Jo to jsem si vzpoměla,ET mi dělala paní doktorka v pokročilém stádiu těhu a také povídala,že to na mě přenese,dokonce mi chytla ruku a přiložila na pupíka(no on už to moc pupík nebyl).

suzanna
28. lis 2009

dada supeeeer moooc velikanska gratulace 😵 😵 😵 😵
Jasne posli nam tehu bacilky VSEM!!!!

suzanna
28. lis 2009

wrtulka se neukazala takze super ....jeli si pro miminka 😵 😵 😵

wrtulka
28. lis 2009

Ahojky Suzi..
už jsem tu a mám v bříšku hned tři šikovný šikulky!
Nedoporučili je k mražení ale na transfer jsou prý moc dobrý jedno je kompaktující morulka, druhý časná blaktocista a třetí taky blaktocista ta je nejdál...
ale nemáme mrazáčky asi se jim nelíbilo v inkubátorech nebo co 😖

suzanna
28. lis 2009

wrtulko ty blaho tri joooo 😕 no tak to bude tehu jasnyyyy 😵 😵 😵 😵

abig
28. lis 2009

Dobrý večer ...

No teda holky, vy hezky všechny pupíčkujete .....
Tfuj tfuj tfuj ..... holky moje , tak ať se embryjka krásně zavrtávají a opustí vás až za 9měsíců ..
Suz: krásné dvě bublinky .... tleskám
Wrtul: no nádhera ... blastocysty, to by bylo, aby nebylo .... gratuluji.

Papa.

wrtulka
29. lis 2009

Suzi já vím že to zní trochu bláznivě ale když já tam nedokázala některý z nich nechat na misce a zabít je mražením když se už dobojovaly tak daleko prostě jsem jim musela dát šanci na život..
Řekla jsem embrioložce že i kdybych je měla nosit na zádech! A doktorovi jsem řekla že mi bude minimálně jedno hlídat 😀 😀
ale ne embrioložka říkala že si myslí že se určitě všechny neujmou... takže uvidíme budeme hladit bříško a přesvědčovat je aby u nás zůstali 😉

suzanna
29. lis 2009

wrtulko ty jsi cislo 😀 ale sranda musi byt a je moc fajn,ze sis nechala zavest vsechny tri. 🙂 🙂 🙂 My jsme tam taky chteli vsechny tri,ale u nas je proste takovy zakon,ze nejvic dve.Taky mi to bylo lito...embryolog rekl,ze to treti je pouze 4 bunecne,ale vzdyt minule mi taky vkladali jen 4 bunecne a ted ho proste zlikvidovali.je to desna predstava a radeji o tom nepremyslet.To je proste na tom umelym oplodneni pak to nejkrutejsi.
Jasne ,ze se ti uchyti vsechny tri a basta!!!! 🙂

wrtulka
29. lis 2009

Suzi věřím všem 3 jsou to šikulky! 😉 😵 😵 😵
no u nás to taky nedělají a už vůbec ne v Heliosu i doktor říkal že to nerad dělá... ale tentokrát udělal vyjímku 😀 naštěstí u nás na to není zákon ufff 😉

suzanna
29. lis 2009

wrtul verit jim musime 🙂 My jdeme dnes cela rodinka do kina tak se alespon odreaguju 😵 Preji vsem krasny zbytek vikendu 😉

dada074
30. lis 2009

Krásné pondělí všem.
tak hlásím,že UZ je naplánovám na 8.12. to budou nervy.

Wrtul tobě gratuluji k těm třem drobečkům,to budeš,ale zasloužilá mamina!!! 😀

wrtulka
30. lis 2009

Dado moc děkuju...
doufám a moc věřím že budu mamina...
a tobě držím pěsti na UTZ 😉

venyska
30. lis 2009

prosím máte někdo zkušenost s azoospermií?

abig
1. pro 2009

Ahoj holky, zase Vás tahám z nějaké 3 strany, ach ju.

Venyska: bohužel, ti neporadím .... ale je tu jedno téma na tento problém, zkus si ho vyhledat.

Misanda: Kdepak tě máme ? Co to tvoje krvácení, které nemělo být ? Jinak moje milá, my dvě fakt budeme stimulovat spolu, neboť ta moje mrcha mrchoucí zase stávkuje .... takže budu vůbec ráda za únor .... 😒

Suz? Wrtulka? Jakpak se citíte budoucí maminky ? Tfuj tfuj tfuj .... ať se krásně zavrtávají a pupíčkujte.

Dada: Jévany, já mám takovou radost i za tebe ... už se těším na další zprávy.

wrtulka
1. pro 2009

ahojky Abig..
no já měla dneska ráno hrůzu bolelo mě břicho jako na ms.. ale teď přestalo tak snad se třeba mrně zavrtávalo nebo tak 😎

abig
1. pro 2009

Wrtul, hlavně klid .... ano ? Musíš jim dát čas ... a ty tam máš 3dětičky ... takže se zavrtávájí ... musíš věřit 😉

marrad
1. pro 2009

dievcat aj ja cakam na IVF v januari, dufam ze ma zoberu hned v januari

misanda
autor
1. pro 2009

ahoj holky,

abig : no, já jsem vesele a silně odmestruovala...zítra jdu k mudře pro ukončení neschopenky, takže se zeptám a uvidíme...a co ta tvoje mrcha..jakto, že tak blbne?

marrad, vítej!!! takže leden - januar - je tvůj? no super!!!! takže nám pěkně odstartuješ nový rok? :.-)

abig
2. pro 2009

Ahoj Misanda: jsem trochu zmatená, ty jsi přeci už neměla menstruovat, nebo jo ? Asi jsem si to popletla, tak snad jsi dneska dobře u dr.pořídila a máš jenom samé dobré zprávy ....
Já ti ani nevím, ale od IVF mi menses hrozně hapruje .... minulý měsíc jsem to dostala až po vyvolávačce 42DC, dnes jsem 35DC a stále nic, tak nevím ..... mám ještě zbytek utroše, takže až dorazí, tak si ho lupku od 10dne ať se mi to příště tak neloudá a uvidíme, kdy dorazí ta další .... ☹

Marrad? Také tě vítám ..... už jsi byla na konzultaci v Caru?

pajass
2. pro 2009

Ahojte baby, tak můžu čekat s váma?? Čeká nás to asi v lednu-nebo únoru

pajass
2. pro 2009

špatný spermiogram, že prý inseminace nemá ani smysl

antoaneta
2. pro 2009

Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala, potřebuju nějaké spřízněné dušičky, někoho kdo je na tom podobně jako já. My jsme na úplném začátku. Ještě žádné dítě, žádný pokus. Teď se to ale konečně hnulo. Včera jsem dostala recept na Utrogestan a injekce Decapeptyl. Příští týden začínám s dlouhým protokolem 😅 a pak jestli to vše půjde dobře tak jestli jsem to pochopila správně tak vychází to na leden?? IVF - ICSI? Pořádně ještě nic moc nevím a moc tomu nerozumím. Ale tím, že už jsem dostala nějaký léky a injekce, tak si myslím, že mám nakročeno, co? Jsem informacemi a zkušenostmi nepolíbená ☹ Mám z toho všeho strach, ale zároveň jsem taky tak zvláštně natěšená 🙂 .

dada074
3. pro 2009

Dobré ranko všem,

Abig,to víš pořádně to uprav ať máme po NOVÉM ROCE od tebe jen ty nejlepší zprávy.

Wrtul hlavně klid když jsou tři v bříšku to by bylo aby něco nebylo!!!! 😉

Jinak vítám nově příchozí holčiny a určitě se přidejte,nějak nám to od října prořídlo a Abig s Misandou budou také rády,když se nějaké spolubojovnice najdou.

Hlásím,že jdeme dnes na kontrolní HCG,tak jsem zvědavá jak nám to od toho pátku vyleze.

Suzi jak je?

abig
3. pro 2009

Ahoj holky ..... konečně trochu života tady vidím ...

Pajass a Antoaneta vítejte ...

Antoaneta : ono se nedá určit, jestli ti to výjde na leden, taky to můžeš mít za sebou už v prosinci 😀 ... já měla taky dlouhý protokol a celá akce do punkce u MĚ vyšla na 18dní a za další 4 jsem měla embryjka u sebe 😒
Taky můžeš stimulovat delší dobu s nižšími dávkami ... s tvými léky nemám zkušenost.
Jestli tě bude něco zajímat, tak se klidně ptej.

Pajass: Tak koukám, že se přidáš ke mě a k Misandě .... taky nám to vychází na leden/únor .... mám stejný problém jako vy, špatné spermio ....

Dada: Tak jsem zvědavá jak krásně ti to povyskočilo.

Kdepak máme SUz? Wrtulku? Lucie ?

suzanna
3. pro 2009

Ahoj holky
no u me nic noveho cekam a jen cekam....a je to k nevydrzeni...
dada urcite ti HCG hoodne povyrostlo 😉

wrtulka
3. pro 2009

Ahojky všem Suzi jsem na tebe zrovna myslela kdy se chystáš testíkovat? a pozoruješ na sobě něco?
Mě manža včera řekl že má pocit že se mi zvětšily prsa 😀 asi po utrogestanu 😝

ebony222
3. pro 2009

Ahoj holky, tak ja se taky pridam. IVF nas ceka v lednu nebo na zacatku unora. Tenhle tyden bychom meli dostat presny plan, tak jsme dost zvedavi. Uz mame za sebou 3 pokusy. 1 s cerstvyma embryama a 2 s mrazenyma a jeste se bohuzel nezadarilo. Vsem ostatnim drzim palce! 🙂

suzanna
3. pro 2009

wrtul ja uz tem zmenam na tele nejak vubec neverim,protoze manza mi ty zmeny popisoval po kazdy a stejne to nevyslo,tak ja proste cekam a cekam co se z toho vyklube.Prave ,ze necitim vubec nic pobolivali me prsa,ted uz zase ne,pak si zase reknu,ze jo,no jak u debilu vzdyt to znas to cekani je na blazinec.Testovat bych mela az pristi tyden,myslim,ze asi 7 den po ET nic pocitovat nejde asi az tak v obdobi kolem ms jinak ja mam porad pocit jako by ms chtela dorazit 😖 trochu me pobolivaji zada...A co ty wrtul ty neco citis kdyz tam mas tri bublinky? 😵

wrtulka
3. pro 2009

No Suzi já pořád cítím pocity jako že mě bolí břicho jako na ms..
Jinak mě pobolívají prsa ale jeslti jako víc nebo míň než jindy nevím podle mě se na tom nedá nic poznat..
prostě není mi jinak.. těhotně.. ale jelikož jsem nikdy těhu nebyla tak bych to stejinak asi nepoznala 😀 😝 no prostě to musím vydržet buď do ms nebo do testu ..nebo do obojího 😔
Hele kdy jsi byla na OPU? Mě to připadá že máme skoro na den stejně starý bojovníčky jen tobě je dali dřív.. 😉
Já jsem 5 tý den po transferu.. takže 2 dny po tobě