Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

petronela82
17. led 2010

pavco - my taky stavíme,a jsme asi tak o krok pozadu za vámi, my zateplujeme střechu a pak bude přesně topení, podlaha ....

pavcahola
17. led 2010

aha tak to mi je líto.ale snad už bude jenom líp. 🙂 to je práce na tý stavbě vid?

petronela82
17. led 2010

jo jo práce je to strašná, a hlavně mi přijde až nekonečná, ta hrubá stavba ti roste před očima, a teď se to strašně táhne - a těch peněz 😝

pavcahola
17. led 2010

přesně a vy si ho stavíte samy?

petronela82
17. led 2010

jo jo, samy jen manžel s tchánem, tchán je hrozně šikovnej, on musí vše od hrubé stavby až po elektriku, vodu, topení atd. - jen to déle trvá

pavcahola
17. led 2010

u nás je to podobný jen místo tchána to staví tata,ale on je manžel zedník tak to bude takový jeho dílo.A jak se těšíš zítra k doktorovi a do jakého Caru chodíš?

petronela82
17. led 2010

k Dr. se celkem těším, zase něco nového bude pro mě začínat - tentokrát do určitě dotáhneme do zdárného konce. a jsem z Prahy - a chodím na Prahu 5 do GESTu

tulanek
17. led 2010

Nazdarek kasparek vsem 🙂
Tak jsem koukala,ze prvnich par novych prispevku,bylo nejakych zakabonenych...Ale holky,neveste hlavinky,vzdycky kdyz prijde depka na me,uz vim,ze tak na pul dne me ma jistou...To jsou skleneny ocicka,sem tam nejaka slzicka,lepsi se semnou nebavit,pac je v tu dobu vetsinou vsechno spatne,ale potom mi vzdycky zacne svitat,ze mam narok na to,byt poprdena strachem a ze nemusim byt porad jen hrdina v klidu,taky mi dojde,ze nemusi byt porad jen spatne,ze i to slunicko musi jednou vylezt a zahrat nas na dusicce 🙂 tak tim vam chci jen rict,at se klidne vybrecite a pustite ten strach k sobe,ale pak se zase poradne nastvete,nakopnete ho a reknete si,ze vy to prece zvladnete,ze to zvladlo plno jinych zenskych a my to zvladneme taky!!!

Jinak jsem tez koukala,ze hodne z vas pise,ze stavite baracky,to budou mit prcicci bejvaky 🙂 vsem vam preju pevne nervy a at se vse vyviji podle planu a baracky vam jen rostou pred ocima 🙂 i my se chystame stavet,ale az pristi rok,ted mame nejake navrhy stavby,tak cekame na schvaleni a pozemek teda uz mame,bude tó spis poradna prestavba,domecek kompletne zbourat a postavit znovu 😅 tenhle rok si jeste setrime nervy a penizky na miminko 🙂

Jo a ted uz nevim kdo to byl,se omlouvam,ale snehoveho zpravodajsti se rada ujmu,jsem primo ve viru deni,v Brne 🙂 dneska teda sype fest,tak uvidime rano... 😅

My jsme odpoledne prijeli od nasich,tam jsme si narvali pupiky svickovou,kynutyma buchtama od maminky,ja jsem misto miminek umazlila pejsky a ted uz vam pisu z domu 🙂

ANTOANET:zitra je tvuj velky,myslim nejvetsi den,tak preju,at je zaroven i tim nejstastnejsim a ty at uz ses si jista,ze z tebe bude za devet mesicu maminka!!!Strasne moc drzim vsechno co mam,davam pusinku prasatku,co mam pro stesti od maminky,at ho ted prinese tobe,potrbujes ho nejvic!!! 🙂 Antoanetko,DRZ SE,zitrkem zacnes novy zivot a budes nam davat trojity kopance kupredu!!! 🙂 Myslim na tebe...

A vam,co vas zitra ceka kontrola s folikama,drzim pesti,palce o stosest,at slysite jen dobry zpravy a muzete se ritit kupredu za svym vytouzenym cilem!!! 🙂

Ps:a kdepak mame Misandu,asi narocny vikend 🙂 🙂

ratatooy
17. led 2010

pavca jsem z třebíče.tak už tu taky sněží.mi jedeme do brna ve středu tak jsem zvědavá jestli nepojedem radši vlakem.

ratatooy
17. led 2010

Taky všem držím palce ať jsou jen dobré zprávy a taky že budou.ve středu sem kuknu a napíšu jak jsme dopadli.zatím pa pa.

pampeliska36
17. led 2010

ANTOANET: tak ziiiiiiiiitra je den D 😀 mooooooooooooooc na tebe myslim a at jsou tam dve tlustoucke //

tulanek
17. led 2010

Je a Pavco,ja mam Dipherelin,Prednison,kyselinu listovou a ve ctvrtek zacinam s Puregonem,je a ja myslela,ze ve stredu,jsem se spletla 🙂

misanda
autor
18. led 2010

baaf, holky moje...!!! jak se máte po víkendu?

misanda
autor
18. led 2010

antoanet, myslím na tebe !!!

pajass
18. led 2010

Ahojte holčiny, dneska ráno jsem dostala MS podle očekávání a zítra ráno si jedu pro stimulanty, na krev a uzvuk... a musím tam čekat až do odpoledne na výsledky... řeknu si teda o tu PN asi a dál se uvidí. Zítra napíšu víc, to se dozvím i výsledek manželova kontrolního spermiogramu, ten první stál totiž za prd ☹

tulanek
18. led 2010

Ahooj,no Misando,kdepak si se nam toulala? 😀 Ne,je dobre,ze se tady od toho umis urvat a uzit si vikend bez netu!!Ze me uz je zavislacek 😅 🙂

Pajass,tak to je super,velkej krok kupredu,se ti ulevilo,vid?Tak budeme ,,lebedit,, doma dve 🙂 neboj,v hodne procentech se ty potvurky spermijky do pristiho spermio zlepsi,uvidis,ze to bude urcite lepsi! 🙂

misanda
autor
18. led 2010

ahoj tuli...nj, pařila jsem s kamarádkama, který jsem poznala na koni... 🙂 teď budu pařit za dlouho...až mi vyjde ten negativní test... 😀

Pajass tak super!!! a jede v tom další 🙂 a já jsem zvědavá co moje mudra...jako holky, leze na mě nějakej bacil..bolí mě celá sliznice v nose a pálí oči ☹ ☹

tulanek
18. led 2010

Jo tak pařila 😀 ty jsi blbounek,pekne dlouho uz si nezaparis ty negativni teste!! 😀 muconasal plus je vybornej na bolavej nos 🙂

misanda
autor
18. led 2010

tuli, píšu a odpoledne kupuju!!! děkan za radu!!!

mišanda je blbounek 🙂 no uvidíme, kdo bude mít nakonec pravdu 😀

kde máme tu antoanet?? já jsem zvědaváááááá!!!

tulanek
18. led 2010

Nemas za co,je to s olejickama eterickyma,je to moc prijemny na podrazdenej nosanek 🙂 blbounka jsem myslela jen a jen v dobrym 🙂 🙂 no taky uz jsem nedockava,uz aby tu Antoanet byla!! 🙂

broukb
18. led 2010

Ahoj kočandy,
tak já čekám na Ms a stále nic 😒 ale myslim, že to dneska bude..tak snad.
A taky čekám na Antoanet...asi má takovou radost, že na nás dočista zapomněla 😀 nebo nás napíná 😅 Mě dneska přijede kamarádka s 4 týdení holčičkou, tak se těším jak se zas poňuchňám 😵 kdykoli je vidim pusinky moje tak se ještě víc těšim na to svoje. A zítra přijede kamarádka s 2 měsíčním... tak budu mít takový ňuchňací dny. mám kolem sebe samí miminka..všichni začali až po nás 😢 no, ale to nejlepší na konec ne??
Mišando zkus taky ten zázvorový čajík co mi poradila Tuli, je výbornej a hned se po něm uleví..a taky hodně papej ovoce, já ted jim 2 kiwi denně jako prevenci 😉 Tak zatim papa a já ještě nakouknu..jsem nervozní jak kdybych na to čekala já, ale věřim, že tam ty // budou a Antoanet se jen nedostala k netu...

tulanek
18. led 2010

Ahoj Brouku 🙂 potvora cervena bude neboj,jen napina 🙂 taky nevim,jak dlouho nas chce Antoanetka nervove drasat,ale koukam,ze uz jsme tu pekne nervozni! 🙂 jeee,tak ty nuchnas miminka,tise zavidim,me to ceka nejdriv koncem unora 🙂 tak si ty navstevy poradne uzij 🙂 mame to uplne stejne,vsichni,jak jsem psala,ze budou mit miminka,taky zacali po nas,ale presne,to nejlepsi nakonec a aj my se dockame! 🙂 A jsem rada,ze caj pomohl! 🙂

abig
18. led 2010

Ahoj holky ...
Myslím, že Antoanet dá vědět zítra, až to bude mít černé na bílem z krevního testu !!!
Myslíme na ní všichni, takže se nebojme, ona se zítra určitě ozve !!!

pajka00
18. led 2010

ahoj holky, tak hlásím kontrolu z caru-vpravo 3 vajíčka, vlevo 4 vajíčka, rostou jak mají, na injekce reaguju jak mám vpátek další kontrola a předpokládaný odběr v úterý...Teprve jsem si píchla 3 injekce a tak už to jde pěkně poznat....
No myslí na antoanet naši průkopnici jak je na tom....jsem napnutá i za ni🙂

abig
18. led 2010

Brouk, vydrž, ona mrška dorazí a pak se pustíte do boje 😉

evik73
18. led 2010

ahojda kočendy,tak jsem po kontrole a jsem z toho nějaká opruzelá 😖 😖
nějak nám to neroste,tak ve středu další kontrola,se z toho picnu,doufám,že to stopnou....tak ať vy ostatní máte lepší zprávy!!!!
tuli:to jsi měla dlabací víkend a pěkně si dávala do sosáčku co?
misi:o negativním testu už nechci slyšet....teď bojuj s chorobou,ať jsi OK a můžet do boje..
pajass:to je paráda,další posila do společného snažení....
pavca a petro:domečky jsou super,je to sice dřina a spousta peněz,ale stojí to za to!!!Ty konečné práce jsou nejhorší,ale stejně to uteče a pak už si ti budete jen užívat..

holky kolik jste měli velikostně folíky před odběrem?

abig
18. led 2010

Pajka, tak vidíš, že vajucha rostou, a ty jses házela do starého železa ! Ještě dorostu a objeví se jiné, to bude úrodička 🙂
Týden uteče jako nic, a budeme čekat na ty tvé //.

abig
18. led 2010

Eviku ahoj, nevěš hlavu, jsi teprve na začátku .... zvýšili ti dávky ? Oni povyrostou a nic stopovat nebudou, nestrachuj se, ano ?
Co se týče foliků, je to taky individální, ale za mě to bylo 19-24mm ... ale já jsem byla tzv. "nadstandartní" nosnice 😀

suzanna
18. led 2010

evik neves hlavu folici dorostou kolikaty jsi den a kolik folici merili?
K odberu ma byt folikul 18 mm ale ja mela i vetsi kolem 24mm.

misanda
autor
18. led 2010

evi, kušš!!! nic stopovat nebudou...oni dorostou!!!