Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

lumpajda
23. led 2010

AH je to že naříznou obal Embrya, aby se mohlo hned vyklubat a zahnízdit. Já pořád nad těma dvouma přemýšlím, mám strach, že se to jedno nechytí, u těch dvou je přeci jen větší pravděpodobnost, ale zase představa, že porodím ve 25. týdnu těhotenství mě děsí ještě víc ☹

cibka
23. led 2010

eviku to neva tak podás hlásení az ti bude dobře a bude s ti chtít sice budeme jak na trní ale vydržíme 😀

tulanek
23. led 2010

Cibi,tak bude to asi na dyl 😀 mela jsem testovinovy salat,asi 6 uplne uzasnych cokoladovych kouli,pak dort cokoladovej,asi pul kila oblozenyho talire,asi 6 jednohubek a tresnicka na dortu:talir vyyyybornyho gulase a ted kdyz jsem si to po sobe precetla,pujdu si asi dobrovolne nechat vyplachnout zaludek a vsechno,co k nemu vede 😝 😀 😀 kdyz to byla oslava jedne starsi pani a mela to vsechno tak vyborny,ze se pproste nedalo odolat 😅 ale jsem prase,ja vim a stydim se,fakt 😀

cibka
23. led 2010

lumpajdo neboj oni jsou to odpoŕníci a poradí ti nenechají te ohrozit, určite se chytí i to jedno kort kdyz si jich mela tolik a tolik kvalitních a nakonec i z jednoho muzou být dvojčata

evik73
23. led 2010

prdím na to,vydržet se to dá,přijdou horší bolesti...a v protokolu mám ještě Pregnyl 4.a7.den po ET a za 48 hodin po OPU Utrogestan 1-0-2 vaginal.

lumpajda
23. led 2010

Tulanku, já mám taky modřinu, někdy se to stane, že natrefíš nějakou žilku a pak je modrák.Hlava se mi nemotala, ale já měla jiné hormonky, ty tvoje jsou asi větší zápřach pro tělo. Eviku budu na tebe a Pajku moooc myslet a držet palečky.

tulanek
23. led 2010

Jo jo Eviku,diky za radu,budu se tim snazit ridititi!!!!!Jen se mi obcas mota palice,ze se musim usadit,ale dokud ziju,je to jedno,budou horsi veci,mas pravdu,nervy chteji mozna zacit pracovat,ale ja je nenecham 😀
Lumpajdo a neboj,oni ti urcite opravdu dobre poradi a pomuzou!!!

cibka
23. led 2010

tulanek- hlavne ze sis pochutnala když ti smakuje a sedne ti to tak coby sis nedala 😀 nemas se za co stydet
evik - to jefakt a proč davají pregnyl po ET vždyt ten se davá aby praskly vajucha a kdyz uz to mas za sebou ja sem fakt jak v jiříkove videní budu tam jak trubka az tam pojedu
lumpajda a kdy ho doporučuji ten AH

evik73
23. led 2010

tulanku...to je nářez,co všechno jsi měla za dobrůtky a hlavně kam jsi to všechno napchala? 😀 😀
já vás právě nesmím nechat dlouho čekat,ať jste v klidu a nenervujete se....uvidíme no,budu se snažit...

kdyby se dalo nahlédnout do kouzelný koule,která by odtajnila,jak to všechno bude...bohužel,bez nervíků se to neobejde... 😀 😀

tulanek
23. led 2010

Dekuju Lumpajdo,jsem rada,za tvou odpoved!! 🙂 Asi jo,ten muj blbounek telo asi hazelo machra a ted na me zkousi kraviny 😀 hlavni je,ze jsem doma a muzu se vyvalit,kdy chci 🙂

lumpajda
23. led 2010

Ty brďo Tulanku, ty ses teda měla, hlavně že ti chutnalo 😉 , já večer sežrala McDonalda, manža mi donesl za odměnu, no mohlo toho být víc, ale alespoň něco.Ty jo Eviku, to toho máš nějak hodně, to tě teda nešetří , já budu brát Utrogestan 2-2-2, a Estrofen 1-0-1, píchat už mi snad nic nebudou.

evik73
23. led 2010

cibko,tak to bohužel nevím,proč se ještě píchá....mám to v protokolu...a ten AH se doporučuje,pokud je silnější obal embryjka a taky jsem četla,že ženám po 35 roku,ale vždy je to na uvážení emryologa.....

salopa
23. led 2010

tak je reklama a já zase tu:o))teda to je úroda vy pisatelky jedny 😀
evik: mno super...píchaneček za tebou. ten pregnyl je nepříjemnej..trošku to štípe, opeoti těmhle hormonům. ale máš to za sebou ☹
jinak vítám tulanka po pařbě:o))
lumpajda: dávej určo vědět, budeme napnutý za tebe :o)
áá...končí reklama...tak utíkám čumět:o)za chvilku jsem zase tu 😀

cibka
23. led 2010

eviku díky ty si chodící encyklopedie 😉 😀

evik73
23. led 2010

lumpi já nevím,jestli ten Pregnyl,pže je to HCG hormon a může ukazovat na testu falešný těhu...vím,že holky čekaly,až jim vyjde z těla a kdybych ho měla mít ještě 7 den po Opu,tak testit můžu tak za měsíc 😝 😝 necháme se překvapit,co na to páni doktoři...

lumpajda
23. led 2010

Nám AH doporučili, jako nadstandart, pro zvýšení pravděpodobnosti úspěchu, prý s tím mají výborné zkušenosti,ale záleží na vás jestli to budete chtít, s prodlouženou kultivací to u nás stojí 6000 Kč.To Embryo má prý někdy tuhý obal a nedokáže se vyloupnout a tímhle se mu pomůže.Hodně to doporučují u žen nad 35 let a při opakovaném neúspěchu.

tulanek
23. led 2010

Ouuuu,tak Lumpajdo Dondaka bych si taky dala,takovej chicken roll,peceny brambory a pomerancovy dzus 😀 copak jsi mela dobreho?? 🙂 Dekuji za privitani Salop,neboj i tobe to takhle strasne rychle utece a budes mit vcelicky kazdy den na taliri a pak uz se povezes 🙂

cibka
23. led 2010

😉 😉 lumpy - díky teda fakt čumim kolik toho víte byste mohli delat poradkyne

lumpajda
23. led 2010

No jo Eviku, to máš vlastně pravdu, to by ten testík asi nebyl 100%, no uvidíš třeba ti to ještě změní.

evik73
23. led 2010

jasně že nadstandart a né zrovna z nejlevnějších...lumpi,museli jste mít taky zaškrtáno,co budete chtít z těch nehrazených procedur,nebo jste to řešili až po odběru s embryologem?

cibko,za chvíli budeš encykloška tady,protože to taky pochytíš všechno tady na koňovi...

salopko,jak že jsi dala přednost telce před námi? 😀 😀 tak černý puntík... 😝 😝

cibka
23. led 2010

jo to by me taky zajímalo kdy se to řeší ale asi az podle odberu vajíček bych rekla až jak to vypada

evik73
23. led 2010

encykloška taky jsem chtěla napsat...už píšu jak dementoza...je čas to vzdát dneska..spermobanka už mi leze z vany a já jsem slíbila,že už to vypnu 😝 tak děvčátka krásný večer a sladké,ničím nerušené sníky.....

cibka
23. led 2010

evik tobe taky dobrou

lumpajda
23. led 2010

S náma to probíral doktor ještě před stimulkou, vše jsme museli zaškrtat a podepsat. Dneska to s námi ještě probírala ta embryološka, byla fakt super, vše nám vysvětlila, tak proto ty moudra 😉 . Neboj Cibko, uděláme pak společně encyklopedii 😀

lumpajda
23. led 2010

Měla jsem BigMca a hranolky, ale bylo toho nějak málo, Tulánku, taky koukám jedním očkem na Drsňáka.

evik73
23. led 2010

ještě musím,to se nedá...teda tulouši,ty jsi jak bezedná slánka,když bys ještě slupla něco od McDona...a určitě vážíš tak 50 kg že.....já bohužel snad tloustnu i po vodě,ale nedám si říct a žeru achjo...

zítra se dostanu mezi vás asi až večer,přijdu si pro páf flusáků pro štěstí.....

cibka
23. led 2010

lumpajda tak ju kdyz se to dela pred stimulkou tak preci nemuzou vedet co vse bude potreba ne a nebo se to podepíše pro jistou všechno a oni se pak rozhodnou podle toho jak to všechno vypada a jeste to asi potvrdí no sem docela zvedava co bude všećhno potreba u nas

lumpajda
23. led 2010

Dobrou noc Evíku a sladké sny. Spermobanka 😀 😀 😀

cibka
23. led 2010

eviku to je droga co ja setu ukažu taky zitra ale jeste nevim kdy zítra jdu na noční od 22 hodin takž si odpoledne pujdu dachnout a mam tu kupu na žehlení ☹

tulanek
23. led 2010

Nas se ptali taky uz minule a mame ot vsechno zaskrtane 🙂 No LUmpajdo,tak to verim,to ti akorat tak nastve pupika,ze by si jeste neco dal,kdyz je po Dondakoj tak krasne naladenej,co? 😀 Jo Eviku,jsem proste prase,minuly tyden uz to bylo dobry a zase zacinam zrat jako otesanek,ale ja zas prestanu 😅 ted mam 64-65kg,ale na zacatku tak toho 1.12.09 jsem mela 67,tak se porad utesuju,ze mam porad jeste malinkatou rezervu 😀 😀 dobrou noc Eviku i tobe a zitra te pofluseme,ze se z toho poprdis!!!!