Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
26. led 2010

Evikuuuuuuu a Pajko,tak moooc vam gratuluju,to je super,tyyy jo,to mate hezky,strasne moc vam preju,aby to tak hezky probihalo az do porodu 🙂 a pak dal a dal a z do babicek 😀 😀 ju,Eviku jdu zitra v 8:30,tak jsem rada,ze to bude hned z rana,ze se nebudu muset nervovat pul dne 😅

pajka00
26. led 2010

😀 jo ...podle kartáře....kluka nebo dvojčata holky🙂))tak uviídme

tulanek
26. led 2010

Tak co predoperaco Misi? 😎

evik73
26. led 2010

To jsme rádi mišo,že ti děláme radost a doufáme,že na oplátku ty nás taky potěšíš krásnýma zprávama 🙂 🙂
tak já jsem posrandíra a jdu jen do jednoho kuliferdy, i když doktor to vidí jen na jedno,tak budu věřit,že ten jeden bude ten opravdový a pravý 🙂 🙂

misanda
autor
26. led 2010

pajko, já mám podle dvou kartářek dvojčata 😀 😀 😀

jinak předoperační prd...dal mi žádanky na krev a lulu...takže jdu zítra a ve čt jdu znovu k němu. holky, kdyby to aspoň nebyl takovej úchylák..posledně mi tak čuměl na prsa, div mu ten stetoskop nevypadl 😀 😀

misanda
autor
26. led 2010

evi, tak budete mít zbytek mražáčky..ne???

simpatica
26. led 2010

ahojte, dievcata, ako dlho Vam trvalo, kym ste sa dopracovali k IVF od prvej navstevy v CAR?
My mame termin 1.2. na 1. navstevu v CAR, sme uz celkom povysetrovani, akurat nemame genetiku
Chcela by som vediet, ze kedy by som mohla byt uz tehu.. 😉

tulanek
26. led 2010

Holky a ja mela mit holku a kluka (v 18mi to rekla kartarka) do 4 let,tak bud ted nebo fakt nevim...Fuj to je ouchyl,jeste ze mu nevypadlo neco jinyho 😝 😝

evik73
26. led 2010

tuli díííííííky ty kočičko a zítra na tebe budu moc moc myslet,aby jsi měla krásný počet ještě krásnějších kindervajec....a že je to ráno,tak to je fakt dobré,já dneska nervila do 14:00 a zítra volat taky tak achjoo ☹

pajka,takže ty už vlastně víš,že se to povede,jen bude překvápko,jestli ten klučík nebo křivochcalky 😀 😀

evik73
26. led 2010

mišo jj snad něco na mražení bude,byla bych šťastná,pže budu i klidnější,když bude rezervička a nedopadne to teď....na další stimulku už bych asi neměla ☹

simpatica:my šli na 1 pohovor 7.10. a teď jsme těsně před transferem,ale v tom jsme měli ještě imunologii a přeléčení na chlamidie,jinak by to bylo ještě dřív...je to hrozně individuální u každého páru,ale přeju ti,ať nemusíte dlouho čekat a rovnou do boje.. 🙂

tuli,takže další dvojčátka na obzoru? 😀 😀

holky v nějaké diskuzi jsem četla o biolampě,nevím jestli to bylo tady u nás...máte někdo zkušenosti?

misanda
autor
26. led 2010

tuli, já na tebe taky zítra myslím..už mám flusat teď? 🙂

jinak já taky chodim na kontroly ráno, vždycky na tu půl 10, abych pak věděla, co a jak si píchnout dál 😉

simpatica
26. led 2010

evik, a preco si teraz v IVF, ked uz si jedno dieta mala prirodzenou cestou? Nebojis sa, ze to nemusi klapnut, ako to prezivas?

misanda
autor
26. led 2010

simpatica, myslím, že se tu bojí všechny a největší stresovač jsem tady já 😀

tulanek
26. led 2010

Vzdycky si myslim,ze z cloveka musi spadnout oprovskej balvan,kdyz jsou mrazacci,je to uleva a vy mate Eviku krasnej predpoklad k tomu,ze budou!! 🙂 my sli n apohovor 1.12. a transfer snad 8.2.tak uvidime...Jste holky zlaty,dekuju moc,hned jak to pujde,tak sem vlitnu a vsechno vam hned napisu!!! 🙂 🙂 no kdyz by byla dvojcatka,bylo by to krasny,ale nechci si moc fandit.... 😵 😵 Misi a klidne uz flusej,at se do zitra krasne vsakne flusanecek jeden 😀 jo,je to tak nejlepsi rano..No ja jsem zvedava,jaky davky dostanu dal...

tulanek
26. led 2010

Souhlas Misi,ale pockej az budu mit per OPU,to te mozna v tom stresovani preperu 😀

misanda
autor
26. led 2010

jednoho chrchláka pro Tuli 😀 máš ho tam!!!!!

no, i já bych byla za mrazáčky ráda, fakt bych byla nadšená, kdyby se oplodnili aspon 4...kéž bych měla aspon ty 4 a všechny by to daly...to je moje přání...uvidíme...

misanda
autor
26. led 2010

tuli, na kdy ti to OPU vychází? začátek příštího týdne???

simpatica
26. led 2010

misando a ty si ted v jakem stadiu? cekas na ET?

tulanek
26. led 2010

Mame stejny prani Misi a to uplne 😔 jo vychazi mi to na 2 ci 3.2,jejej,uz pristi tyden,neuveritelny...

misanda
autor
26. led 2010

simpatica : teď mám za sebou druhý den stimulace..jeslti se povede něco vypěstovat, tak OPU by měla být koncem příštího týdne 😉

evik73
26. led 2010

sipmi,to víš,že mám strach,že to nemusí vyjít,ale nějak to zvládnu a prostě věřím,že to bude OK...
a nemám vejcovody již od 19 let,takže přirozeně nelze....ale i když jsem začala brzy,tak teď mám aspoň tu holku,to je můj držák na bebínka a samo manžel je velká opora ve všem,tak jsme se po tolika letech zbláznili a jsme v kolotoči IVF 🙂 🙂

mišo...nejsi,teda chci říct,že jsme všechny prdloušky prdlý nervový,ale copak to jde jinak? 😅

misanda
autor
26. led 2010

tuli, jsem zvědavá kolik jich tam budeš mít...

a holky pozor...začíná mě to dole lehce pobolívat jak na ovulku... 😔

tulanek
26. led 2010

Jeeee a dekuju moc za chrchlanec Misi,poradne si ho rozpatlu na pupika,at to do zitra krasne zabere 😀 😀

misanda
autor
26. led 2010

tuli, radši si to rozpatlej na dreda 😀

tulanek
26. led 2010

No vidis Misi,ja ti to rikala!!!!!!!!!!Vajca budou a ne,ze ne!!!!! 🙂 🙂

simpatica
26. led 2010

holky moc vas obdivuji, jsem na vas zvedava, jak pokracujete, ted musim jit, mejte se, diky za rady

tulanek
26. led 2010

Tyyy voe,dred a se zaschlym chrchlancem,to uz bych pak ani neustrihla 😀 😀 😀

misanda
autor
26. led 2010

tuli, ty jsi čuně 😀 😀

evik73
26. led 2010

tedy děvčata,už příští týden,to to letí sakra,prostě než pojedu na hory,tak chci od vás slyšet,ale hlavně vidět ve vašich albíčkách polúlaný testíky a nich mega tlustý dvě čárky jasný? 😀 😀

tulanek
26. led 2010

Diky za obdiv Simpatico,ale to by kazda zenska hnana tou touhou po miminku udelala a nekouka na pravo na levo,ale uvidis,ze to rychle poleti a budes v tom taky litat a budou te obdivovat zasejc dalsi holciny,je to rychlovka 🙂