Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

salopa
27. led 2010

misa: mě taky břicho nějak moc nebolelo,až teda v pondělí teda. Jen jsem nafouklá jak balonek. Jako fakt každý tělo je individualita a reaguje jinak.

ifet
27. led 2010

Teda Tuli, je mi to moc líto, ale neboj, do soboty to bude určitě dobrý a pět vajuch je taky super...hlavu vzhůru 😀

tulanek
27. led 2010

Misi jsi zlatouch,dekuju,ja bych bez vas byla uplne nametena!!! 😅 kdyz to rikate vy,tak oni vas urcite poslechnou a urcite dozrajou!!! 🙂 ahaaa,to mi nikdo nerekl,ze mam takovy vajecniky,ja uz jsem teda predtim mela asi 40 foliku,ale kazdej mel tak do 3mm...Aaha a proto ti dobre sedly ty hormoni asi vid...Holky to je jedna velka veda todlecto...Pepinka asi vycitila,ze jsem dnes mimon,pac porad leze na balkonek a skace do vody,to nikdy nedelala,dneska uz tak osmkrat,bud chce spachat sebevrazdu nebo me chce rozesmat,ale to se ji dari 🙂

broukb
27. led 2010

Tulánku malinkej to je mi moc líto, ale uvidíš, že těch 5 dozraje, oplodní se a 2 ti vsaděj 3 zamrazej a budou ty naše dvojčátka 😀 Pevně tomu věřím a budu se modlit každý večer povinně 😔 Hlavně buď statečná holčička a nevzdávej to !!!!

tulanek
27. led 2010

Jo a Misi presne tak,bud rada ze o briskovi obcas vis,to je zlata stredni cesta asi,ty jdes kdy na kontrolu?Ifet dekuju i tobe za podporu,hlavne kdyby sapon dve vajca byly,jak jde cas,tak jsem skromnejsi a skromnejsi 🙂 a s tim modlenim je to moc hezky Salop aspon v patek vecer pjosim 🙂 🙂 🙂

misanda
autor
27. led 2010

Tuli, já bych se za tebou hned rozjela, abych ti mrskla objetí...však ty to zvládneš holka!!! jsi silná a statečná!!!! já fakt věřím, že to nakonec dobře dopadne a vajca si daj říct že budou k užitku, než aby byly naměkko!!!

tulanek
27. led 2010

Brouku ty jsi teda cislo 🙂 🙂 tak do ted me ani nenapadlo,ze by to tak hezky mohlo vyjit,to by byl zazrak tyyyy jo 🙂 to by bylo fakt krasny!!! 😅 nevzdam,budu se rvat az do soboty,dokud nevyrknou ortel 😔 hlavne musim hoodne chlastat,at se tamty splasknou a tamty at zasejc dorostou 🙂

misanda
autor
27. led 2010

jj, já vim o břichovi hlavně večer...a třeba teď mě bolí levá strana..ale ono to za chvíli přejde...ta bolest mi jde jakoby dozadu do zad..jestli je to teda k tomu, nebo jsem přistydla??? jinak já jdu na ko v pondělí

misanda
autor
27. led 2010

jooojooo, tuli bude dvojconoška 😉

tulanek
27. led 2010

Misi ja doufam,ze kdyz uz se pravdepodobne poprve v mym zivote rozhodli povyrust na tech 14mm,ze povyrostou o tech dalsich 5mm,prece nesmeji byt sracky hned ze zacatku,treba o to silnejsi by pak byly 😅 Misko ja bych se nechala obejmout hned,dneska by to fakt chtelo,tak aspon na dalku,ju? - 🙂 - a dekuju!!

salopa
27. led 2010

tuli: neneee..hezky každej večer a bude to..to musíme pojistit 😉 a uvidíš, že to dobře dopadne...bojujjjjjj 😉 prostě místo fetování holt teď hezky chlastej joooo 😀

misanda
autor
27. led 2010

tuli, tak posílám...a pořádně silný, až ti z toho dred upadne!!! 🙂

tulanek
27. led 2010

Me taky bolej chvilema i zada,ale to i u ms vetsinou...

ebony222
27. led 2010

Tulanku, to je teda sila. Ale drzim ti vsechny palce a i modlit se budu 😉

tulanek
27. led 2010

Holky kdyby to tak slo,tak bych vas obejmula vsechny najednou,fakt mi strasne moc dodavate odvahu a pomahate!!! 🙂 Misi,ty mi davas,jsem se rozrehtala jak kobyla s tim dredem 😀 dekujuuuu!! 🙂 bude hromadna modllitbicka za Tulankovi vajicka 🙂 🙂

misanda
autor
27. led 2010

jj, já jim večer na dálku pohrozim, se neboj!! na ně se musí tvrdě...věř mi!! 😀

broukb
27. led 2010

otčenáš jenž si na nebesích, posvědcej jméno Pepinčino, že těhu Tulánkovo bude, páč vajíčko držeti se bude..a pěkně doroste se svými druhy,aby splaskly ty druhý a měli místa habakuk a byla z toho holčička a krásný kluk.....Ámen 😀

misanda
autor
27. led 2010

Ámen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pajka00
27. led 2010

No teda...dokonce se ti to i rýmuje brouku-hotový básník...pěkná modlitbička🙂

broukb
27. led 2010

musim běžět k obvodákovi pro výsledky..vůbec se mi do tý zimy nechce bléééé 😠

misanda
autor
27. led 2010

brouku, no fuj, se ti nedivim..já budu muset zase rychle domu zaparkovat a pak jdu pěšky nakoupit, pač bych už nesehnala místo, kdybych jela autem...je to děs ☹ v tomhle fandim baráčkům ☹

tulanek
27. led 2010

Broukuuuu,ty jsi boreec,tyyyy jo to je tak krasnyyyy!!Ja snad budu na mekko 😵 to je nejkrasnejsi modlitbicka,jakou jsem kdy videla,slyela,ci cetla,tu si musim napsat!!! 🙂 a ten Amen se smajlikama za tim je taky tuze moooc dulezitej,to aby prcousi byly vysmaty 😀 Miska umi vzdycky dodat tresnicku na dort!! 😀 Misicko mys my bydlime v baracku,ale bez garaze a tudiz nemame taky kde parkovat,pac ulice je plna,takze presne,jak jednou zaparkujeme,uz se nehnem 😎

tulanek
27. led 2010

Holky moje nejzlatejsi,ja jdu sebou svihnout na chvili na gauc,asi na chvilku vytuhnu 😕 😅 jeste jednou vam vsem taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc dekuju z celyho svyho srdicka,hned se mu busi zasejc lip!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

misanda
autor
27. led 2010

tuli, však ty tvoje vajca budou hodně vysmátý a nejvíc vysmátý budou, až se tam zavrtá spermoš a až se ti obě budou hnízdit...pak budeš mít vysmátou sliznici, dělohu...no, budeš prostě frajerka nejhustější!! a nám ostatním bude kapat slina!!

pavcahola
27. led 2010

Ahoj holky má už některá z vás za sebou narkozu při vytahování vajíček?

evik73
27. led 2010

Áááááááámen!!!!!
Tak Tulanku ty naše kozénko,musíš mít pořád něco extra a za každou cenu nás trumfnout?Až jsem usnula z toho čekání na tebe čoveče....60 vajec....to s nima chceš snad kšeftovat né?Néééé,ale teď vážně,není to úplně nejlepší zpráva,ale zase mohlo být i hůř a ty jsi silná kočičanda a i těch 5 kousků udělá zázraky a dopadne to věřííííím tomu,jako ničemu jinému na světě a když se pomodlíme tak krásně jako brouk,tak už máš vítězství v kapse.....hlavu vzhůru a chlastat a chlastat a chlastat 😀 😀 😀

jo a už jsem volala a pan Mgr,šel na oběd...tak musím čekat ☹

misanda
autor
27. led 2010

evi, já budu čekat s tebou, chceš? 🙂

misanda
autor
27. led 2010

jo, holky, dneska ze mě začal utíkat nějakej hleník..je to normálka???

salopa
27. led 2010

Mno brouku..to je modlitba jako cumeeel 🙂 jsi šikulkaaa...to by jsme snad měly vydat jako koníkovský kancionál 😀
jooo....áááámeeeeeennnnnn 😀
evik: ti tě teda napínaj....ty máš nervíky a von si v klídku baští:o))

salopa
27. led 2010

misi: je to normální, to prej jak se zvedá hladina prolaktinu.taky jsem se bála a včera se ptala doktorky a ona, to víte...se vám zvedl prolaktin...jste jako by vám bylo 15 😀 a kolegyni mi na to řekla..to abys manžovi řekla, a´t na tebe nesahá,že jsi ještě pod zákonem 😀