Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
1. únor 2010

holky já vám řeknu,že nejsem žádná nítěnka,ale když kolikrát vidím třeba 15 holky,tak si říkám...Evíku co si pořád stěžuješ,pomalu ve 40 letech....a ty pipky jsou snad na to hrdý nebo co,podle toho,jak se nosí.....no jiná doba asi... 😉

pecicka
1. únor 2010

ahojte, chtěla bych si s někým popovídat, kdo je na tom stejně a čeká na ivf. Jedno už máme za sebou, bohužel neúspěšně ☹ a teď nás na konci měsíce čeká druhý pokus.......

misanda
autor
1. únor 2010

tuli 😀 😀 😀 si ho budeš připínat kolíčkem, no 😀

tulanek
1. únor 2010

Ja mivam taky prujmicky a klepu se jak moped,kdyz jsem na nervy 🙂

misanda
autor
1. únor 2010

pecicka : jen povídej...a vítej...tady čekáme snad všechny 😉

handikpindik
1. únor 2010

Miško, kdybys viděla mojí prdel tak bys změnila názor, hlavně na tom sejratym těle je to děsivě vidět 😅
Každopádně holky, tak záleží na tom jak ste veliký k tý váze, já mám 162 cenťáků, takže když si představíte záprdka se 72 kilama, tak se to rovná hrochovi v zoo 😖

misanda
autor
1. únor 2010

tuli a kdy se budeš zase klepat? kdy máš tu ko? ve středu???

misanda
autor
1. únor 2010

já mám 168cm 😀

a jinak handi, taky jsem světlá...všichni mi řikaj že vypadám jak Magika von Čáry a na diskošce cca 14dní zpátky na mě dj křičel Kleopatro 😀 a ta byla hodně bílá 😀

tulanek
1. únor 2010

Vitam te pecicko a stydim se 😀 zpatky se nevracej a cti jen dopredu,ju?! 😀
To je mi moc lito,ze vam to napoprve nevyslo,ale tenhle rok je plodny,pozor na to!!!A v jake fazi ted jsi?

misanda
autor
1. únor 2010

pecicko, jen si to přečti, aťvidíš,jaký je tuli prase 😀 😀

handikpindik
1. únor 2010

Miško, tak kdyby mě někdo řekl Kleopatro tak mě to potěší, ale nesmíš myslet na detaily 😀 😀

Hele každej ceťák je znát 🙂

misanda
autor
1. únor 2010

no, děcka, půjdu pomalu dodža...pač mi přijde manžílek a bude chtít zapisovat chlapům docházku...ale večer se asi ještě stavim..jste hrozně návykový!!!

evik73
1. únor 2010

pecicko určitě se klidně zapoj do debaty...občas trochu perverzní,ale zase je tu sranda 😀 😀

handik no mám o 3 cenťáky víc,takže to není žádná změna,chtělo by to aspoň 180 cm,ale to už asi nedoženu...asi jsem se jako malá málo počúrávala,že jsem moc nevyrostla.....

misanda
autor
1. únor 2010

Evi, já se počůrávala dost a stejně prd z toho 😀

handikpindik
1. únor 2010

Já musím taky vypadnout nebo tu práci nedodělám a nechce se mi tu zůstávat dýlejc.
Takže díftky, dělám rychlé a rázné útrum.... šmidra...

Mějte se krásně, pohoda, klídek a zítra se na vás moc těším.

Joooo málem bych zapomněla, ráno jdu na předopko tak mě držte palečky ať všechno dopadne dobře, jsem zdravá jako řípa a můžu mít další krůček k miminku zdárně za sebou.

Pac a pusu
Hnadínek

misanda
autor
1. únor 2010

držíme...ale to je jasný že to dobře dopadne!!!

evik73
1. únor 2010

jaký děcka prosimtě,mě fakt štveš...klidně říkej mláááádež!!!! 😀 😀 😀

teď jsem zjistila,že se Pavca zapojila a nějak jsme jí ignorovaly,tak ahojky Pavco a těhule zatím žádná....čekáme na testování....první bude testit lumpajda a pak asi Pajka a v závěsu budu já... 🙂 🙂 a co ty jak jsi na tom?

evik73
1. únor 2010

mizíte jooooo?tak já teda taky a jdu se chvíli povalovat...tak čágos kecalíny a budu se snažit ještě večer juknout 🙂

tulanek
1. únor 2010

Misando,ale on na tebe volal Kleopatro,protoze mas vlasky pacesky,jako ona 🙂 ja jsem taky bila,jak reditelka vapenky a mam uplne jako Misa 168cm 🙂 no a chudak pecicka se lekla a uz neprijde,chjo 🤐 a ja se budu klepat ve stredu,pac to uz je OPU,to i ten prujmicek bude,mozna i prujem mno 😀 a Pindiku,zitra drzim,ale to bude uplne v pohode neboj se nic!! 🙂 je,ja jeste nemam vyplnenej ani dotaznik na tu narkozu 😀 a jako mala jsem se pocuravala majinko,aby jste vedely 😀

pecicka
1. únor 2010

holky, jsem asi úplně blbá, nevím, jak se přidat do diskuse ☹

pecicka
1. únor 2010

a už jsem tady, to teda koukám, jak jste všechny šikovné a zvládáte to 🙂 ale já už jsem asi stará, takové nervy jaké jsem měla, když jsme šli poprvé, to jsem snad ještě neměla 😒

tulanek
1. únor 2010

uz si se pridala pecicko 🙂

pecicka
1. únor 2010

jo tulánku, už jsem tady 🙂

tulanek
1. únor 2010

A kolikpak ti je,ze jsi tak stara,co??? 🙂 my mame vsechny nervy,jen se tady navzajem uklidnujeme a pofoukavame bebinka,vis 🙂

pecicka
1. únor 2010

já teď čekám na mences a budu začínat stimulaci

pecicka
1. únor 2010

je mi 38 ☹ to už je asi dost na mimi 😉

pecicka
1. únor 2010

a kam jezdíš, do kterého centra?

evik73
1. únor 2010

ještě sem musím vlézt,nedá mi to....pecičko mně je 37 a rozhodně se necítím stará na mímo a v jiných diskuzích jsou i starší žínky a jdou do toho s plným nasazením.... 🙂 🙂

tulanek
1. únor 2010

aaaale prdlacky,na miminko neni nikdy pozde a uz ubec ne v 38,mate uz doma ditko nebo bude prvni?Tak to uz brzy zacinas 🙂 do Brna,do Unici a kam ty?

evik73
1. únor 2010

Tuli kde máš starouška ?Zase sportuje? 😀 On sám hraje,nebo jen chodí na kukačku?