Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
5. únor 2010

no, jmenuje se Fanošu a dole má George 😀 😀

broukb
5. únor 2010

😀 vy mi dáváte 😀

misanda
autor
5. únor 2010

holky, tak já si jdu ještě číst a tak kolem 11tý snad budu už spát...no uvidíme 😀

tulanek
5. únor 2010

😀 😀 ja se z tebe fakt poseru!!! 😀 Ja mam Tulanka s Aloisem 😀 Misi takze zitra,vis co,ju?!!!!!!Taaaaakhle drzim a nepustim,dokud neprectu dobry zpravy a taaaaaaaaaaaaaaaakhle flusu,to je pojistka,citim s tebou,mam to v cerstve pameti 🙂 Drz se holka,nemas se fakt ceho bat!!!! 🙂

misanda
autor
5. únor 2010

tuli, flusanec dopadl kam měl 🙂 díky moc...dám zítra vědět...

pa, vy nádhery moje!! 🙂

broukb
5. únor 2010

MISI snad tě ještě stihnu já taky chhhhhhh fluuus 😀 a ozvi se...dobrou 😉

cibka
5. únor 2010

hoky vy jste mě vyškrtly z tabulky 😢 😢
dočtu vás až v noci
jinak to co jsem stihla tak na sladký jsem taky ujetá 😀

lumpajda
5. únor 2010

Stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb OPU 1.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda, 26let, endometrioza, ASA protilátky, zvýšenná autoimunita - OPU 6.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

lumpajda
5. únor 2010

Tak holky, celej den jsem měla krizovku, teď mi kamarádka poslala 3D mimíska po IVF, čeká holčičku, tak mě to zase nakoplo, to je tak krásný. Zítra všem co mají velký den mooooooooc držím všechny palečky a posílám moře plivanečků pro štěstí Tfuuuj,tfuuuj,tfuuuuj a jen pozitivní zprávičky jasný! Tulánku, to je super, že budete mít PK, to znamená , že jsou embryjka kvalitní a vyberou ty nej z nej a pak tuty //. Pajka držím palce a jsu napnutá jak kšandy, já testla dneska holky, blbka no, je mi jasný, že to musí být negativní, už když jsem si ho dělala tak jsem to věděla, ale ta kriza byla silnější než já. Budu testit až v pondělí 😝 , teda myslim ,no, jsem fakt trubka nedočkavá.

broukb
5. únor 2010

Stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb,24let(azoospermie) OPU 1.2. ET 6.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda, 26let, endometrioza, ASA protilátky, zvýšenná autoimunita - OPU 6.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin
9) Cibka 😉

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

broukb
5. únor 2010

cibi jsi tam jen si dopiš údaje 😉
Lumpajdi vydrž a neboj se..testni až v pondělí a // to jistí 😵

cibka
5. únor 2010

Stimulující čekatelky :
1) Salopa 26.1. UTZ 35 folíků OPU 28.1.
2) Tulanek
3) Cabal, OPU 27.-28.1.
4) Broukb,24let(azoospermie) OPU 1.2. ET 6.2.
5)RATATOOY-23.1 ulz 17foliků 28.1OPU
6)Misanda, 26let, endometrioza, ASA protilátky, zvýšenná autoimunita - OPU 6.2.
7) Ifet: OPU 5.2.
8) Aladin
9) Cibka 1ivf unor gennet praha, 29 let

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

cibka
5. únor 2010

broukb díky, líbí se mi mezi vámi moc mi pomáháte a taky jsem pro srazík holky zítra držím všechny palce co mám držte se 😀

tulanek
5. únor 2010

A jejejejej Lumpajdi,dneska jeste nene,moc brzo je 😉 v pondeli uz bude stopro aspon duch!!!!!! 🙂 🙂 ale chapu te naprosto,ze jsi to nevydrzela!!! 😉 ja popravde moc na ty fotky a briska kamaradek moc nekoukam ted,pac me to nedela moc dobre posledni dobou 😔 preju jim to vsem strasne moc,fakt jo,ale nejak na to posledni dobou nemam...Nad kazdou fotkou se pul hodiny radovat,nemyslim to fakt spatne,ale nejde mi to...Za to,ale kdyz nekdo uz to miminko ma,tak si ho rada ponuchnam,asi jsem divna ☹ i ja vsem na zitrek fakt drzim co se da,at je ta sobota jen a jen vydarena a tady se to hemzi dobryma zpravama!!! 🙂

tulanek
5. únor 2010

vsak jo,Cibi,presne dopis se,chybicka se vloudila 😅 to my te tu mezi sebou mame rady!!! 🙂

lumpajda
5. únor 2010

Mě to taky Tuli, už někdy leze na nervy, ale dneska mi ti spíš bodlo, vidět, že se taky daří na první pokus. Potřebuji teď nějakou naději. Cibi, mi tě tu máme rádi, to byla asi nějaká mejlka, víš. Ty jo ale mohl tam být alespoń duch né, abych byla klidnější, do prčic, to je nervák se asi picnu a bude pokoj 😝

tulanek
5. únor 2010

Jo,ja miminka vidim fakt rada,to jo,jeeeeeeeeje a obzvlast,kdyz je to vysledek,ze to vyslo fakt na prvni pokus,to fakt verim,ze to cloveka nakopne kus dopredu 🙂 nemohl,je moc brzo 😉 fakt,ver ze v pondeli to bude vypadat jinak!!Bude tam o jednu carku navic!! 🙂 to vis,ze ted se budes akorat nervovat do pondeli,to je udel toho,kdyz clovek nevydrzi 😅

lumpajda
5. únor 2010

Ty jo Pet.s má krásné dvě čárky 7.den po Et, gratuluji, moooooc přeji a malinko závidím 😅

lumpajda
5. únor 2010

Nervovat se budu stejně, jako bych netestla, já věděla, že bude neg, ale co kdyby, víš jak. To jsem celá já, určitě stejně nevydržím a testnu dřív, jsem si taky koupila pěknou zásobu testíků,tak je musím prubnout 😉 . Teď se jdu věnovat mužíčkovi, prej mám prsa jak 17náctka a ani si to neužije, že bych ty hormonky brala už pořád 😀 . Tak papa a držím pěsti. Kůň s vámi 🙂

tulanek
5. únor 2010

No to je krasny!!Taky gratuluju,kde jsi to nasla??To je super!!!A ty jsi kolikaty den pjosim??Hlavne to nevztahuj na sebe,u kazdeho je to vsechno uplne jinak,vsak vis 🙂

tulanek
5. únor 2010

Ja te plne chapu Lumpajdi,fakt jo!!Ja doma zatim nemam ani jeden 😅 no jooo,prsejcka delaj divy po hormoonech,tak krasnej vecer preju 😀 a broucku ty si to zitra krasne uzij a sup sem se zazitkem krasnym,budu zvedava!! 🙂

broukb
5. únor 2010

Tulánku ty si miláček... 😵 určitě popíšu a těšim se, jak mi to v pondělí popíšeš ty ju? 😀 Určitě budu bulet jak tvoje Pepinka 😀

tulanek
5. únor 2010

Budeme dve Pepinky,ja jsem na mekko,jen si to predstavim 🙂 jsme domluveny ju,Boucku??Taky tomu porad nemuzes verit? 🙂

cibka
5. únor 2010

tulanku díky je mi tu s vámi fajn 😀 nerada bych abyste me odsouply ☹ díky moc

cibka
5. únor 2010

lumpajdi já vím já vas taky neboj brzy tam budóu 2// všichni je tam budem mít holky to mají potvrzeno od kartářek a uz je na čase aby se zadařilo no né

petronela82
6. únor 2010

čauky holčiny - tak koukám že jste mě odstřelily a to jsem ještě nezačala ani se stimulací ☹

ratatooy
6. únor 2010

breee ranko.míša myslím na tebe.ať je vše ok.petronela dopis se domluvili jsme se že to přeberem bylo to nepřehledný a plno holek co sem už nechodí.

evik73
6. únor 2010

Krásné ránko holky 🙂
tak Míšo a Brouku...dneska máte velký den,tak si ho krásně užijte 🙂 🙂 my tady budeme moooc nedočkavý na vaše dojmy a zprávy,jak jste to zvládly 😀 😀

Petro...to není tak,že někoho nechceme,jak píše Ratatooy,bylo to nepřehledné a některé holky už sem nechodí,tak se zase dopiš a pokud ostatní budou chtít,ať se taky dopíšou 🙂

Cibko neboj se,přece si nemyslíš,že by jsme tě odkoply,vždyť jsme tady všechny hodné tetky koníkovky a rádi uvítáme,každého nováčka,natož staré dobré domorodkyně!! 😀 😀

tulanek
6. únor 2010

Dobreee ranko vsem 🙂
Taky drzim Misce,Broukovi,Pajce a vsem,co to potrebuji dnes dostat,at se jim vsem splni,to co si prejou!!!! 🙂

evik73
6. únor 2010

Ježííííš já jsem husa....zapomněla jsem na Pajku,tak Pají ať to vyjde a jsou tam ty // 🙂

Ahoj Tuli,taky jsi zvědavá a načuhuješ takhle brzo?Teď jedeme na nákup,tak doufám,až přijedeme,že už nějaký novinky budou. 😀

Holky krásnou sobotičku 🙂 🙂