Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
10. únor 2010

Tuly a proč by nemohla přijít mrcha? Myslel tím,že je ještě brzy? Já mám termín na mrchu tak zítra,pozítří.....ale pkud se tam bobísek uhnízdil pořádně,tak už nepřijde-já s ní teda nepočítám 🙄 Ale břicho mě pobolívá chvílema pořád....teď ž míň, ale ty první dny opravdu jak na mrchu víc. Takže to opravdu není měřítko, jestli se to povedlo nebo ne!!Tak bu´dte tak hodné vy negativistky, které tady prudíte už dopředu, abyste toho nechaly🙂 Zítra po o vám popíšu-jak jsem dopadla🙂 Zatím se těším a sleduju to svoje zvětšující se břicho🙂 Včera jsem si koupila šatky na ples...protože opravdu doma sedět nebudu a už se mi v nich rýsovalo bříško...a to jdem plesat až za měsíc. Joo...a je mi jasné, že to není miminko, ale prostě-nafouknutost a ty prsa!!Miláček jenom zíral, co se mi to vylouplo ve výstřihu. Pak si je zkusila i dcera...a když jsem jí řekla-ježiš, ty máš jakési prsa-tak zalovila ve výstřihu a vytáhla ponožky z podprdy....noo tak se mi ulevilo 😀

tulanek
10. únor 2010

Peci,ja poprve a doufam samozrejme ze i na dlouhou dobu naposled,ale to my vsechny tady 😵 Pajko,my mame Agolutin a po tom mrcha neprijde,nemuze,rikal mi to prave doktor,kdyz jsem se ho zeptala,kdy bych ji tak mela ocekavat....Ze muzu akorat tak maximalne lehce zaspinit v ocekavanem obdobi,ale ze to nic neznamena,at se nedesim a jsem v klidu 🙂 dobra tedy o boleni briska uz mlcim 😅 budu se tesit na zitrejsi vysledek!!! 🙂 a Pajka se nam nafukuje,bude to prsata tanecnice plesaci 🙂

pecicka
10. únor 2010

to víš, že bude pozitivní🙂

pajka00
10. únor 2010

Tak to jsem překvapená, že po agolutinu nebudeš krvácet-ten se přece dává na vyvolání mrchy,ne?To jsem z toho jelen teda....ale držím všechny palce co mám /4/-aby letos už nepřišla🙂 Já když jsem porodila dceru-tak jsem to pak spočítala a mrchu jsem neměla přes 2 roky-protože jsem dlouho kojila-ségra mi hodně záviděla 😀

pajass
10. únor 2010

Ahoj holky, dík moc za podporu!!! Vím, že je ještě relativně brzo nad tím plakat, ale spíš mě straší to, že mě přestávají bolet ty prsa. Ještě v pondělí bolely jak čert a teď už na nich můžu normálně i spát. Manžel mě uklidňuje tím, že třeba teprv přestaly bolet z Pregnylu a moje vlastní hcg ještě nestoupá a tak ještě nebolí těhotensky, ale spíš chtěl ráno uklidňovat on, než aby mě pohladil, ach jo, co si musíme protpět!! Když jsem potratila před víc jak rokem, tak mě totiž tehdy přestaly bolet prsa okamžitě během noci. 😠

pajass
10. únor 2010

ještě zkusíme test v sobotu a pak to necháme na krvi...

pajass
10. únor 2010

1) Salopa 27 let, PCO, protilátky proti spermiím,26.1. UTZ 35 folíků, OPU 28.1. OHSS, Pronatal Praha
2) Cabal, OPU 27.-28.1.
3) Aladin

Čekatelky na // :
1)Evik73 37 let (bez vejcovodů) ET 30.1. ko 16.2. zavedena 1 blastocysta / 6 zamraženo / CRM Motol
2)Lumpajda 29let (PCO a teratospermie)ET 28.1. ko 11.2.zavedeny dvě morulky Pronatal Spa K.Vary
3)Pajka ET 28.1. ko 11.2.
4)pajass-27 let, ET 3.2., ko 15.2.(dvě miminka u mě, dvě u ledu) špatné spermio, CAR Brno Obilní
5)ratatooy-ET2.2 ko17.2 jedno mimi
6)Broukb 24let ET 6.2. zavedeny 2 miminka,Genett - Praha (žádný mrazáčci)
7)Tulanek 22let ET 8.2. Test:24.2
8) Misanda, 26let, imuno problémy, zaveden Hugo - Pronatal Praha
9) Ifet 27let 8.2. zavedeny 2 kjukánci, Gennet Liberec (žádný nanučci)

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

tulanek
10. únor 2010

Pajko,je to bud na vyvolani mrchy nebo na udrzeni a podporu tehotenstvi,zalezi na davkach a my k tomu mame jeste jiny leky,takze dohromady po tom vsem by se dostavit nemela 🙂 a ja si to budu myslet dal 🙂 a dekuju za drzeni palcu!!! 🙂 no,tak to musi byt zuzo,me stacilo nedavno kdyz jsem ji nemela skoro ul roku a taky mi to na jednu stranu nechybelo 😅

tulanek
10. únor 2010

Pajass,ja vim,jsou to nervy,ale opravdu hlavu vzhuru!!! 🙂 cim vetsi nervy tim hur 🤐

pajass
10. únor 2010

Tulanku, díky ☹
je to běh na dlouhou trať a já se bojím, že my (já +manžel) do cíle nedoběhnem, připadá mi to tak nereálné jako to, že dostavíme náš domeček, jsem teda celá vykoupaná v pesimistické vodě a mám ju aj v uších a všude, achjo

pecicka
10. únor 2010

paji, zvládnete to🙂nikdy neí tak špatně aby nemohlo být hůř 🙂 který máš pokus? nějak se v tom začínám ztrácet

pajka00
10. únor 2010

Pajas...vůbec nemá smysl se trápit dopředu,protože tvůj manžel má asi pravdu co se týká toho pregnylu a těhotensky tě prsa bolet ještě opravdu nemůžou-na to je sakra brzo🙂 Mě už bolí měsíc-ale to mám z hormonů a z těhotenství to ještě nebude a to jsem o fous dýl "těhotná" než ty🙂 Taky jsem před 2 lety, kdy jsme se sestěhovali s miláčkem do pronajatého bytu, plánovali mimi, stavěli domeček řešila-že jsme si ukousli velký krajíc, že máme velkou půjčku, co když se nám něco stane a nebudeme mít na splácení, jestli vodaři udělají podlahovku dřív než nám podlahy vylejí,proč nám pořád zatéká komínem, jaké dát okna, v domečku bylo -12, když jsme tam makali,aby jsme to stihli, než budeme muset vypadnout z bytu, do toho můj potrat a pořád se nedařilo.....říkala jsem si,že jsme si měli koupit byt a hotovo, v noci jsem nespala, protože jsem řešila 1000 věcí..a podívej se....půjčka pomalu odsejpá, v domečku už skoro rok bydlíme, je úžasný, skoro všechno hotové, miminko na cestě....prostě-ono to chce všechno svůj čas a nějaké trápení tomu vůbec nepomůže🙂 Tak ti moc držím palce, aby se zadařilo a když to nevyjde teď-což je ještě fakt brzo na závěry, tak se to povede příště🙂

ratatooy
10. únor 2010

Pajass mě taky prsa bolely jen asi dva dny a teď už ne.takže klid to nemusí mít každá že ji budou celejch 9měsíců bolet jak čert🙂

broukb
10. únor 2010

Pajas ještě to nevzdávej holka...vžydt je fakt ještě brzy 😉 Já mám taky stavy kdy si myslim, že to určitě vyšlo a pak mám najednou pocit, že ne, že je vše ztracený...prsa mě bolej jen na dotek a v podbřišku mě občas píchne, nebo cítim tlak jak při OVU. 😕 takže prostě nevi a čekám..j a teď jsem se vrátila z procházky a nevim jak to ale najednou mám v kabelce 3 balení mama testu 😀 😀 😀

pecicka
10. únor 2010

paji, musím tě pochválit, jsi holka šikovná ty i tvůj manžel, že jste to tak všechno zvládli 🙂

pecicka
10. únor 2010

broučku, ty jdeš dělat testík? 😉

broukb
10. únor 2010

ještě nee to je ještě mooc brzy 😀 i když nejradši bych...ale jsem teprve 5 dní po ET tak to by byl 100% běloch

pecicka
10. únor 2010

halo,holky kde jste kdo? a kde máme dneska Handika? 🙂

tulanek
10. únor 2010

Pajass,my to mame skoro stejne,aj my chceme stavet domecek a chceme tam jit uz s detma a vypada to tak daleko pred nami a rikam si,ze by to bylo tak krasny,ze by to muselo byt hodne velky stesti,ale proc ne,proc by se to nemohlo povest a proc bychom nemohli mit stesti,ja tomu verim,ze to proste dobre dopadne a budeme stastni ted s detima a domecek treba za dva roky,vsechno ma svuj cas a deti jsou ted na prvnim miste 🙂 proste musime verit a kdyz jsem mozna za naivku,dokud to jde,verim a citim se krasne 🙂 a presne jak pise Broucek,chvilema si rikam,ze nevim jesli tam v brisku jsou ale vzdycky zvitezi ten pocit,ze se mi tam neco deje a to neco,ze jsou miminka,takze to zvladli 🙂 a musela jsem se smat teda Brouci s tema testama 😀 ja zadnej nemam a koupim si ho az v den D,abych nemela nutkani driv 🙂

pecicka
10. únor 2010

to určitě ano, nech si to napotom, o to to bude větší překvapení🙂

pecicka
10. únor 2010

tuli, kdyby jsi je totiž měla doma, tak budeš pokoušet, to si piš, že ano, já jich dělala poprvé snad 6 a nic z toho nebylo, tak jsem se zařekla, přesně tak jak říkáš až v ten den D 🙂

zkousim
10. únor 2010

Přeji všem krásné odpoledne, jsem tu nová a protože mi tikaji hodiny 😨 /39,5let/ a nemohu 3 roky otěhotnět, tak jsme s přítelem zašli do Pronatalu a už to jede. Prosím však o radu, pravě kvůli věku,jaká pojišťovna hradí IVF do 40let?Ještě ke všemu mám cystu na vaječníku,který je bohužel mým jediným.O první jsem přišla při porodu mé jediné dcery 20let. Myslíte,že bych to za půl roku stihla ☹ .Dneska si říkám,že jsem neměla čekat.Děkuji za jakoukoliv radu.

pajka00
10. únor 2010

Peci díky za pochvalu🙂 ono to tak nějak šlo a i když jsem pár nocí nespala (miláček chruněl jak baryn), tak jsme nakonec všechno zvládli.
Brouku-jo 5 dní je fakt brzo a zbytečně by ses stresovala...já jsem si řekla 10 dní-tak jsem to dodržela🙂
Tuli, uvidíš, že to zvládnete....když se chce-a jste na to 2, tak to všechno jde...a to co se ti klube v bříšku je pěkný začátek 😉

pecicka
10. únor 2010

holky vy snad spíte?

evik73
10. únor 2010

Tak jsem zase tady,návštěva odfrčela,tak zase můžu jít řádit na koňa 😀 😀

Zkousim : nevím přesně,ale myslím,že většina pojišťoven jen do té 40ky,ale půl roku je dost dlouhá doba,aby jste to stihli....držím palce,ať vám to vyjde jak časově,tak miminkovsky 🙂

pecicka
10. únor 2010

zkouším- držím palečky, je to dost času, neboj, stihnout se dá všechno 🙂 mě je taky 38 🙂

pecicka
10. únor 2010

eviku, tak ses aspoň pořádně vykecala? 🙂

misanda
autor
10. únor 2010

holky, tak já mám doma asi 10testů, z toho 8 jich je těch mega citlivejch 😀 mám je ještě z loňskýho roku, kdy mi je přivezla kamarádka - lékárnice, někdy v červnu...takže na mě mrkaj, ale já je dělat nechci a nevim jestli budu vůbec chtít... 😒

misanda
autor
10. únor 2010

mám hlad 😀 😅

pecicka
10. únor 2010

misi, tak je hezky schovej a vůbec se na ně ani nekoukej🙂 až příjde ten den D 🙂