Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

salopa
11. únor 2010

ahojky holky...žádný pesimismus tadyyy..nebo dostane na prďušky 🙂
misi: tě úplně chápu, že už ti doma hrabe...páč člověk fakt neví co by..a to je nejhorší. na jednu stranu vám závidím sem tam si trošku přispat a nevstávat každej den v pět, ale na druhou stranu to aspoň víc utíká. Ale ty se drž...a Hugouš to zvládne, věř mu 😉
jinak pajko gratulace již ofiko 🙂 tak užívej mamino 🙂

pajass
11. únor 2010

pajka00: moooc gratuluju!! teď jen, aby bylo všechno OK, ale hcg 600 je paráda!! Užívej si a ano, napiš se do těhulek

tulanek
11. únor 2010

chjo,jeste ta Lumpajdicka,aby to zavrsila!!!Uz jsem nerves...

pajka00
11. únor 2010

no mám strach se ještě psát do těhulek-abych to nezakřikla🙂 uvidíme za týden-až po UTZ....zatím....si tiše hýčkám mimoša a přemlouvám ho,aby se zavrtával a nezlobil 😀
Tak si vezmte vy pesimistky ze mě starší kategorie příklad a hoďte se do pohody, protože to s dobrým předsevzetím jde líp ... i když jsem v duchu chvílema taky pochybovala,že se to všechno tak povede....tak jsem se vždycky okřila,že to vyjít přece už konečně musí🙂) Tak držím palce, ať je nás tady víc"!!!! Tak Evi..ty jsi další v pořadí na krev a tuli!! ty taky🙂

tulanek
11. únor 2010

Chapu Pajko,schvaleno,zapsat az po UTZ 😀 ale vsechno bude ok,uvidis 🙂 jsi sikula,fakt klidas,takze se u tebe ma(ji) dobre 🙂 ja si z tebe beru priklad uz hodne dlouho,pac vidim,ze s klidem to jde urco lip i mamka je mi v tomhle velka opora,ze musim byt klidas,ze to dobre dopadne a protoze maminky maji vzdycky pravdu,obzvlast ta moje teda 🙂 a ona mi rika,ze budeme mit dve holcicky urcite,pac my jim rikame Honzik a Kaja 😀 tak ji verim a tim padem jsem docela v klidu 🙂 a dekuju za drzeni palcu,to je vzdycky potreba 🙂

ratatooy
11. únor 2010

Pajka gratulujiii🙂 to je super už to začíná vycházet a teď to bude jedna za druhou a zachvili si budem psát jen o tom jak nám rostou pupiky🙂 tuli já jsem přece z třebíče.

pajka00
11. únor 2010

Jasně,mamky mají vždycky pravdu-já to svým dětem říkám taky-ale ty protáčí panenky.....Mrzí mě, že nemůžu už svojí mamce říct, že měla ve spoustě věcí pravdu...a hlavně-že by měla další vnouče....no co už...život je kruťák tak doufám, že bude vše v pořádku🙂
noo holky-jsem na vás zvědavá..moooc

ratatooy
11. únor 2010

Holky jakou citlivost má mamatest nikde to tam nepisou a v každý lékárně tady mě odbydou že je jedno kterej si koupím že jsou všechny na stejno.

pajka00
11. únor 2010

ten růžový?ten má tuším 250hcg...ten jsem si dělala ten 10-tý den po transféru a už mi krásně ukázal...protože je nejlevnější a jsou tam 2 ks v krabičce-tak ho kupuju vždycky🙂

evik73
11. únor 2010

Pajkooooo tak moc moc gratuluju,mám z vás velikou radost 😀 😀 Je to ale trochu úleva viď?A teď zase nervíky do UTZ...a kdy že jdeš, příští týden?Teď už to proplujete krásně až do 9 měsíce 😅 😅

Teď je na řadě Pajass,jde v pondělí a já v úterý 🙂 🙂

My jsme se doma nudily s mladou,tak jsme skočily do auta a jely k babičce na kávičku 😀 ještě musím něco vymyslet na víkend,ať to uteče do úterka 😝

ratatooy
11. únor 2010

Pajass jj ten růžový.já jsem zkoušela ten a ještě 20 hcg a na obou je vidět čárka ale ještě dost světla tak se bojím že tam za pár dní nebude teď jsem 9den po et.

ratatooy
11. únor 2010

Teda pajko už se mi ty jména motaji.

suzanna
11. únor 2010

pajka gratuluji 😵

ratatooy
11. únor 2010

Evik ty jdeš už v úterý na krev?a co test?nějak to tady nestíhám.

broukb
11. únor 2010

jééé páji tak já taky gratuluju..já byla u maminky a ona mi říkala, že ví, že se tam držej zuby nehty, takže jí věřim...jak psala Tuli maminka má vždycky pravdu 😀

evik73
11. únor 2010

Ratat já jsem exot,co testovat nemůže,protože mám v sobě Pregnyl,tak aby mě to neklamalo na testu víš?Takže musím vyděržat do úterý,ale to v pohodě zvládnu...už se to blíííííížžžžííííí.. 😀

Maminky mají pravdu holky,s tím s vámi souhlasím 🙂 🙂

ratatooy
11. únor 2010

Evik ajo ještě furt pregnyl a na co teď je dobrej?nebo už ho máš dyl v sobě?ten tulik snad zase spí?

tulanek
11. únor 2010

Tulanek nespinka,ne ne 🙂 jen jsme lezeli a koukali na telku 😀 tak to jsem rada ze nas to ma s maminkama takhle vic 🙂 no jo z Trebice,ja na to uplne zapomnel 😅 mam misto mozku z jidla kostku 😀 jo a jak pises Ratatooy,tady se buude uz jen pupickovat 😎 🙂

evik73
11. únor 2010

Ratat prý na podporu těhu,tak nevím,nikdo jiný už to nedostává...jen já,tak doufám,že to aspoň k něčemu bude 🙂

Taky jsem se natáhla,ale já ani přes den prostě neusnu,jsem divnota nějaká 😀

evik73
11. únor 2010

Kde jste všechny couralíny?Zase budete klábosit večer,když to já už se nedostanu co? ☹ ☹

Co Lumpi,kdepak jí máme tak dlouho 😉 😉 musí přinést dobrou zprávu,aby mně uklidnila,začínám se trochu bát,jak se to blíží 😕

cibka
11. únor 2010

ahoj holky
paji gratulace ted uz to vydrží 🙂
jinak holky volala sem ke svýmu dr zvedal to sestra tak ji povídam ze sem to jeste nedostala a kdy mela mrcha prijít tak mam počkat do pondelka a dyztak mi dá injekci ale po ní to muzu dostat do 14 dnů tak doufam ze mi v gennetu uznají to předoperační kdyby se to o pár dní protáhlo ja se fakt picnu ☹

evik73
11. únor 2010

Cibko ahoj,řeknu ti,je to k vzteku s tou mrchou,zbytečně se to takhle protahuje 🙄 třeba se do pondělka tělíčko zalekne injekce a spustí to samo!!

cibka
11. únor 2010

eviku to bych byla strasne ráda ale nemam ani jeden príznak ze by mela dorazit ☹ tak sem si to hezky naplánovala a ono nic uz nic plánovat nebudu

cibka
11. únor 2010

eviku ty uz to más za pár 😉 já vám tak závidím

pajka00
11. únor 2010

Ratat...tak co?9-tý den už může být vidět čárka....takže tichounká gratulace?🙂 super🙂..tak uvidíš u Dr.🙂
holky díky všem za podporu a gratulace-je to super a jsem spokojená jak želvička🙂)
tak jsem zvědavá, která další je na řadě s kladným výsledkem🙂

evik73
11. únor 2010

neplánuj...to vždycky stojí za prd ☹ a budeš muset do Prahy na injekci,nemáš gyndr. na Kladně?

cibka
11. únor 2010

jo pujdu na kladne volala sem jen sem k nám myslim ze je jedno kdo mi tu injekci prdne v praze by mi stejne nic jinýho asi nerekli tam sem ani nevolala nebo myslís ze tam mam taky zavolat a poradit se

evik73
11. únor 2010

myslím,že je zbytečný tam jezdit a i volat....stejně jste domluvený,že až začneš s menses,tak si pojedeš pro injekce nééé?Jen aby to předoperační vyšlo...nechápu proč vám taky neřeknou vyběhat,když začnete stimulovat,vždyt výsledky jsou do pár dnů 😉

cibka
11. únor 2010

jo jo až prijde mrcha musim zavolat do gennetu a pak tam zajet pro ty injekce, prave ze sem čekala kdy mi reknou ze si tam mam dojít na to predoperační ale nikdo nic nerek tak jsem tam sla podle toho jak sem to mela dostat zase kvůli moči a objednat na tu internu

misanda
autor
11. únor 2010

cibi, to předoperační bude v pohodě!!! já to takhle jednou měla taky a nevadilo to 😉