Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
17. únor 2010

holky, já vůbec nestíhám dočítat 🙂 paji, s tím UTZ fotečkou to je super nápad, schvaluji a asi jsi mě nakopla a když mi to vyjde, tak na to půjdu stejně 😀

pajka00
17. únor 2010

🙂 joo divný miminko🙂)malé děcka jsou vtipné...No vsadím se, že to ti moji puboši nepoznají 😀 Řeknu vám pak jak to dopadlo🙂 Já jen doufám,že se to zahníznilo na správném místě a už tam bude nějaká tečka vidět🙂

pecicka
17. únor 2010

paji a kdy jdeš n UTZ?

salopa
17. únor 2010

To joo..jsem se smála:o))Ale aspoň už ví, že je tam miminko:o))To jsem na to teda zvědavá co a jak, musíš hnedky poreferovat 🙂 Určitě joooo..počkej..tam budou dvě tečky 🙂

peci: je to děsný co 😀 prostě držtičky 😀

pecicka
17. únor 2010

salopka-to teda jo, já jsem v práci a dneska nějak nestíhám ☹

pajka00
17. únor 2010

Salop jéžiš nestraš 2 tečky🙂)) bych neměla kam dát kočár 😀
Peci-zítra ráno jedu na 9 na krev a hned UTZ....takže kolem oběda podám zprávu jak to dopadlo...uff...

tak se opatrujte kočenky já valím dom...začíná mě bolet hlava-tak se trochu cournu-mám to 50 minut pěšky-tak budu zralá do pelechu 😀

pecicka
17. únor 2010

paji-pa,pa a na zítra držím palečky 🙂

salopa
17. únor 2010

pajka: nestrašííímmm 😀 vono by se to nějak vykoumlo 😀
tak hlavně opatrně...já tu ještě budu trčet dlouhooo:o) a zítra držím pěstičky
🙂
peci: mnoo..já jsem taky v práci a teď už mám naštěstí klídek..ale taky tu byl blázinec. tak se hlavně nepřetrhni 🙂 teď se to tu nějak zaseklo koukám s tím písáním..asi všickni chrupkaj 🙂

pecicka
17. únor 2010

salopa: já už teď mám taky klídek, ale byl tady blázinec 😀 hlavně se tady v tom začínám ztrácet, nevím kdo je těhotný, kdo čeká na test, kdo stimuluje no prostě nic ☹ všechno se mi to plete dohromady 🙂

salopa
17. únor 2010

peci: tak teď si dej nožky nahooru a relaxuj 😀 Mno hele..já už si říkala, že si snad sepíšu seznam a budu si psát poznámky 😀

pecicka
17. únor 2010

no jinak to taky nevidím🙂a jak jsi na tom ty? Já stimuluji a v neděli jsu na utz, tak jsem zvědavá 🙂

salopa
17. únor 2010

a hlavně..vždycky se můžeš optat...tak coo:o) Já...já jsem po OPU už delší dobu, ale bohužel se hnedky ukázal mrchouš hyperstimulák a tak mi tak mimísky nemohli dát. Tak furt čekám, až se tělo zvenčí a budou mi je tam moct šoupnout. Ale v pondělko mi řekli, že ještě musím počkat. Takže kolem půlky března jdu zase na kontrolu a ufidí se. Hrozný to čekání. Mno hele..jak jsem psala...prostě prvotřídní slípka budeš 😉

evik73
17. únor 2010

Salop možná,že kdyby ti je šoupli,tak jsi taky těhu,když tady čtu,že při hyperákovi se to daří snad víc...podívej na Tuli a snad i Ratatooy měla hyperouše.Ale ty jsi měla asi hodně velký co?

Peci tobě už se to taky blíží viď?Za pár dní budeš taky nervovat jako my všechny tady.Nemáš ty náhodou nativní cyklus?

cibka
17. únor 2010

ahoj kočky to je teda síla vás dočítat dneska ste se nejak rozepsaly
eviku tak ty uz si to dostala tak to začnes dřív nez ja ja furt čekam na tu mrchu v podnelí sem dostala injekci a zatim nic prej do 14 dnů ☹ to je doba
jinak sem včera zjistila ze mi zase propukl ten zánet strev jmenuje se tu ulcerozni kolitida 4 mesíce to bylo v klidu a ted se to zase ozvalo tak doufam ze mi zase nedoporučí počkat ☹ a odožit to musim se objednat tak tam zitra zavolam a uvidim co mi rekne ☹

salopa
17. únor 2010

eviku : hmmm..taky koukám, jenže jsem ho měla nějakej silnej a byly tam obrovský rizika, co by se mi mohlo stát. A ještě furt mi je tam necou dáátt...a já už si přitom připadám v pohodě 😠Tak nefím no.
Aby se v tom prase vyznalo 😕
cibka: chjoo..koukám, že se ti to taky všechno tak nějak protahuje, ale uvidíš...ono to bude dobré 😉

pecicka
17. únor 2010

eviku asi jsem hloupá co je nativní?

evik73
17. únor 2010

Peci Nativní cyklus dělají některé Cary,je to stimulka,ale šetrnější než klasická,není tolik vajíček,jen tak jedno nebo dvě,Opu se dělá bez narkozy a vyjde to levněji než nehrazený cyklus IVF.Přemýšlím o něm,pokud by nám nevyšel ten Ketík,pže už nemám nárok na hrazený cyklus a nehrazený vyjde na 26000,- a ten Nativ na 7500,-....musím se na to zeptat doktora,jestli by to u mě šlo,vzhledem k věku 😉

hannii
17. únor 2010

Ahojky všem,
jsem tu nová snažilka..přes IVF..sice jsem už po ET a čekáme jak nám to dopadne..Na kontrolu jdeme v pondělí..
Chci se zeptat, na nějaké zkušenosti..protože mě občas pobolívá podbřišek,ale nešpiním, tak nevím,jestli je to normální nebo ne..
Díky za jakékoliv info.. 🙂

evik73
17. únor 2010

Ahoj hannii,to je těžké radit v této situaci,protože každá divoženka má příznaky jiné,na to nesmíš dát,jen věřit,že se zadařilo a miminko/a se zakouslo/a 🙂 🙂 Přeji ti hodně štěstí a v pondělí tu nejlepší zprávu 😉 😉

pecicka
17. únor 2010

evikuk ne jdu na druhé ivf, ale mezi prvním a druhým mám 3měsíce pauzu a myslím si, že je to právě kvůli pojjištovny

evik73
17. únor 2010

Peci tak asi to máš opravdu normoš IVF,ale ta pauza by měla být na očistu těla od hormonů si myslím já 😒 ale je možné,že je to i kvůli pojištovně....čert se v tom vyznej 😀 😀

pecicka
17. únor 2010

a já mám na stimulaci jen glostík a den před odběrem večer inj pragnylu, nic víc....prý to není potřeba, měla jsem 4vajíčka a mám jeden vaječník hyn a z toho duhého prý stejně víc nedostane, tak nevím. Věřím jim, že dělají jen to nejlepší 🙂

pecicka
17. únor 2010

holky, kde jste se zasekly? ☹

pecicka
17. únor 2010

tak vám holky všem přeji krásný večer a já zachvilku valím z práce🙂pa,pa 🙂

tulanek
17. únor 2010

Jste tu nekdo? 🙂

hannii
17. únor 2010

Eviku moc děkuju...
já doufám, že to dopadne v pořádku..i když mám už třináctiletou puberťacku doma, tak tohle je už úplně jiný...

Dneska je to desátý den po ET a tak začínám čímdál víc přemýšlet jestli si mám udělat těhotenský test - třeba v pátek ...jen přemýšlím, jestli to bude i tak přes ten normální test poznat nebo ne..
Vydržely jste to do toho odběru krve ?? 😨

tulanek
17. únor 2010

Ahoj Hannii 🙂 ja ti to napisu asi takhle,nekolik z nas tu melo po ET boleni jako na mrchu a nastesti tuk tuk tuk na zuby aj na drevo,jsme to nedostaly...Takze jsme to braly jako priznak nebo jeste bereme samozrejme 🙂 ale nekdo tu psal,ze je to tema praskama,co mame po ET,tak nevim,nerada bych ti matla hlavinku,vis...Ja jesm byla necekane na krvi,HCG nam narostlo a jsem dnes desaty den...Jenze HCG v tuto chvili je jeste nizky celkem,zveda se den ode dne a testy,co jsem delala,diky tomu,ze vim z krve,ze muzu zkouset,tak jsou slaby ty carecky zatim,tak aby jsi zbytecne neplasila,oni doktori opravdu vedi,proc nam rikaji ten termin...Ty ho mas kdy?

ifet
17. únor 2010

Hannii a kdy jsi byla na ET a měla si prodlouženou kultivaci...já jśem dnes 9 den po ET bez PK...
Tuli a ty čárečky máš furt slabounký...?? Ale jsou vidět ne?

tulanek
17. únor 2010

No Ifet,vcera jsem mela opravdu kvalitni test a tam se ukazalo plus,slaby,ale ne duch,bylo to hned po namoceni a bylo to navecer po jidle a dneska jsem mela nejakej za tri petky,na prd prej a to byl fakt duch,musis se zakoukat,aby jsi ho videla...Takze opravdu ted uz si pockam do 24,at doufam uvidim poradny cary 😵

ifet
17. únor 2010

Určitě bude dálnice jak v Německu 😀 já taky ještě vydržím...