Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
26. únor 2010

Eviku mooooc si to užij, odpočiň si a naber síly na KETík..uvidíš, že to bude tutovka 😉
Cibko mám radost, že tak hezky pokračuješ, ani nemrkneš a budeš mamina 😀

tulanek
26. únor 2010

Eviku,poradne si to tam uzij,at si odpocne telo i dusicka!!! 🙂 vyvetras se poradne a budes kraaaaaaaaaaasne fit na ketika 🙂 a mam hrooooooznou radost,ze uz muzete zacit tak brzo!!!!!!! 🙂 uzijte si to tam krasne,opatrne na kosti a jiz brzy na sepsanou 🙂 🙂

Broucku a s tim provazkem u teplaku,me se to posledni dobou stava taky casto,takze hlavu vzhuru!!! 🙂

misanda
autor
26. únor 2010

Evi, tak si to pořádně užij a pořádně to všem natři!! doufám, že budeš mít dobrej snížek!!!

a s tím KETem je to bombaa!!! moc na tebe budu myslet a prsty budu mít fialový jak budu držet!!! a já fakt věřim, že ten KET ti dopadne dobře...vysrat se na procenta úspěšnosti!!! plno holčin otěhotnělo a ty se brzo přidáš...!

holky, mě se to s tim provázkem děje taky...a těhotná nejsem...asi se mi ty kalhoty srážej v pračce, nebo nevim 😀

cibka
26. únor 2010

broukb kéž bys měla pravdu a začínam věřit že se to povede to bysme meli takovej malej velkej vánoční dáreček to by byla paráda strašně mi to pomáhá jak si s váma tady písu a muzu si ulevit dycky dokážete podržet
miso 😀 😀

lumpajda
26. únor 2010

Ahoj Pecicko, mooooc gratuluji k šikovnému mimísku v bříšku, hlavně ať se krásně zavrtá, udělala si dobře s tou neschopenkou. Pajka, obrovská gratulace k srdíčku a jsem teda pěkně napnutá jestli to budou ta dvojčátka 🙂 Miši i tobě gratuluji k dobrému výsledku, dnes je to tu samá dobrá zprávička, tak jen tak dál.Kůň s vámi 🙂

misanda
autor
26. únor 2010

cibi, jasně že to dobře dopadne!!!!! už se těšim až budeme čekat na tvůj pozitivní test 😀

a mě by stačilo, kdybysme byli tři nebo čtyři 😀 jenom s břišákem...já jsem vždydcky chtěla vánoce s pupíkem...mi to přijde totiž děsně romantický a krásný...tak třeba se mi to splní 😕

cibka
26. únor 2010

miso to by byla paráda co věřim ze nám to všem dobře dopadne at uz budem na vanoce s mimískama nebo bricháči 😀 😀 jen furt nevim kolik si jich mám nechat zavést jestli jedno nebo pro jistotu 2 uz to vidim jak necham 2 a budou to dvojčátka to by me manža asi zabil 😀 😀

cibka
27. únor 2010

dobré ranko kočenky
eviku tak uz ste na ceste to bude dneska parba a zejtra lyzovačka hlavne bacha na urazy 😉
a co ostaní jak se máte

tulanek
27. únor 2010

Ahoj Cibi,no joo,Evik jede na vysneny hory,tak doufam,ze si to poradne uzije 😎 🙂

Ja prave snidam a samozrejme sejdu stydet do kouta,ze zas tak pozde vstavam 😀

broukb
27. únor 2010

hoj koťátka ...ta já dnes opět budíček hlady v 7.30, ale světe div se, znovu jsem pak usnula a vstávala až teď 😀 Včera mi to nedalo a koukla jsem na nějaký kočárky, tak jsem je dala do albíčka tak se můžete mrknout 😉
Cibko jak jde pícháníčko??? už brzy budeš mamina a k tomu počtu já bych radši riskla ty 2 on by se s tim manža taky srovnal 😀 😀

tulanek
27. únor 2010

Ahoooj Broucku,ty jsi rizek!!!! 😀
Ja musela v 6:30 poprosit Tulana,kdyz sel do prace,aby mi donesl kousek chleaba,pac mi bylo blbe z hladu a dycky ta pulnoc,to bych okousala postel,ale to radsi zaspim,jinak bych fakt za chvili byla,jako otesanek 😀 jo a jinac ten kocarek je proste nejkrasnejsi,ten s tema koleckama,ten je proste uuuuuzasnej!!!! 🙂

Cibi,ja bych sla taky do dvou,ale radime ti tu samy zensky,co si dve embrijka nechaly zavest mno 😅

cibka
27. únor 2010

ahoj tulanku a broukb no ja jíst o půlnoci tak za chvíli taky neprojdu dveřma 😀 pícháníčko jde dnes rano jsem si píchla tu nižsí dávku včera a rano mě bolelo břicho jako kdybych to mela dostat ☹
jo jo nic jinýho by mu stejně nezbylo ale byl by to nářez 😀 to sem teda zvedavá kdo bude hlásit jako první dvojčátka

cibka
27. únor 2010

broukb tak mě se líbí ty poslední dva kočárky jak más v albumu ty kolečka jsou užasný už se těsim az budeme neco vybírat 😀 😀

cibka
27. únor 2010

tulanku a broukb a už víte jestli budete mít dvojčátka nebo jednoho mimíska 😕

tulanek
27. únor 2010

To bude ted Cibi normal,bude te tlacit brisko,pac folikule si delaji mistecko,vis 🙂 i ja jsem zvedava,kdo bude mit dvojcatka 🙂 joooo a s koleckama,je jasnej vitez proste!!! 🙂 ne ne,nevime,ja jdu na utz 10.3 a Broucek tusim chvili prede mnou 🙂 sama jsem napnuta,hlavne,aby tam bylo to jedno srdicko,budu patrit mezi nejstastnejsi lidi na svete a kdyz budou dve,radost bude stejna! 🙂 pan Tulanek by chtel strasne moc dvojcatka 🙂 ja taky,ale ted jsem ve stadiu,ze budu fakt stastna,kdzyz tam na me zablika jedno a jak rikam kdyz budou dve,bude to taky uzasny!! 🙂

broukb
27. únor 2010

Cibi já osobně čekám na ten pos.anej ultrazvuk dnes jsme přesně 3 týdny spolu s mimískama tak ještě 2 týdny a dozvíme se kolik jich tam je a doufám, že uslyšíme srdíčko/a jako zvon 😵 štve mě, že nás nevezmou dřív , že musíme čekat..jiný holky jdou v 6 týdnu a my až v 8 ☹

broukb
27. únor 2010

Jinak kolečkovej jasně vede i u manži 😀 jen bysme museli mít tu holčičku 😉 No a Tuli já jsem na tom úplně stejně..je mi fakt jedno jestli je jedno, nebo dvě...budu šťastná za cokoli. Strašně bych chtěla dvojčátka, ale na druhou stranu s jednim si to člověk zas víc užije takže mě je to fakt fuk 😉

tulanek
27. únor 2010

Kolikateho jdes Broucku??????????????

broukb
27. únor 2010

Tuli já si mám příští týden zavolat...a oni mě objednají.takže zatim nevim..ale chtěla bych hned na pondělí za 14 dní 😀

tulanek
27. únor 2010

Tyyyyy voe,tak ty te opravdu napinaji 😝 😖 a ja byla spatna,ze jdu 10.3....To stakovouhle jim tam muzes rovnou porodit 😀 😀 😀

misanda
autor
27. únor 2010

ahoj holky,

brouku, ty už tolik nakupuješ??? ty jsi blázne 😀 ale proti gustu... 🙂

jinak kočárek ten první...nevim holky, mě se ten kolečkovej moc nelíbí, já mám ráda jednotný barvičky 😝

cibi, určitě dvě, zvyšuje to šanci na otěhu 😉

cibka
27. únor 2010

to jo tak to jsem nevedela ze se čeká takhle dlouho na utz ale hlavní je ze mimiskove jsou v brisku a ze je vse ok jestli bude jedno nebo dve je valstne jedno 😉 taky bych byla nejstastnejsí na svete i za to jedno
ahoj miso - dobře pokud nebude problem nechame vlozit dve 😉

broukb
27. únor 2010

Misi nenakupuju ..ty věcičky už většinou mám z dřívějších dob..teď jsem jen koupila ty lacláčky a kdyžtak je dám kamarádce na mimi 😀 jinak zatim nic nenakupuju...ale jinak já moc nevěřim na nějaký zakřikávání a pořád si říkám, že i kdyby tak jednou mít mimi určitě budu 😉

cibka
27. únor 2010

broukb a proč jdes az v 8 týdnu to mají tak narvano ja byla včra u brandejský lovásová mela plno a prý v po a ut tam sou zase jen oni dve a mají toho fakt moc nikdy bych neveřila kolik lidí má problém s početím mimísků

cibka
27. únor 2010

broukb to jsou kočárky z malvíku z hostivic ? tam prý mají velký výber 😨

broukb
27. únor 2010

ne prostě mi řekli, že v Genettu se chodí až 5 týdnů od ET..takže to tam asi takle je normálně, že se chodí takle pozdě 😝 Když ti slyšim, radši si ta zavolám hned v pondělí, aby mě objednali za těch 14 dní..aby nebylo plno 😕

cibka
27. únor 2010

jo jo čím dřív si zavoláš tím líp aspon budes vedet kdy tam jdes ja tam mam být v uterý v 15 hodin na druhý utz a broukb jak to tam chodí kdyz jdes na opu

broukb
27. únor 2010

jj a v malvíku maj akci roku 2010, že i když tam nic nekoupíš a řekneš si u pokladny, tak dostaneš rychlozavinovačku s medvídkem...je to tam obrovský, chystám se tam na jaře s kamarádkou co je taky těhu.Holky a platí to celej rok, takže to stihnem všechny 😀 😀 Nejvíc se těšim na veletrh for kids v Praze maj tam vše na mimi od postýlek po vaničky, oblečení no prostě úplně všecko a bude teď v březnu.

tulanek
27. únor 2010

Ratat,koukala jsem na Unicu-ty fleky se mi delaly rudy,strasne tvrdej zadek,rozpalenej a svedelo to,jako svina,Otevrel mi poradil,obklady lihovy,namocit treba odlicovaci tampony,nebo kapesniky do slivovice a oblozit to tim na pul hodiny nejmin,fakt je to uzasny,pomaha to,moc,drz se holka a doufam,ze si to prectes,do Unicy se mi radsi psat nechtelo...

cibka
27. únor 2010

ahoj eviku tak jak je na horách 😉