Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

broukb
2. bře 2010

Lumpiku taky držim a doufám, že se k nám brzy připojíš... 🙂
Cibko my měli jít v 11 a nakonec nás přesunuli na 1 ...ale jinak ty ráno jsou v poho.půjdete asi 3 tak záleží kolikátá půjdeš, ale když si hned na půl 8 tak by si asi měla jít první...cca v půl 9 si teda myslim 😉

broukb
2. bře 2010

já jsem se na něj ptala mám brát 2-1-2 a zapomněla jsem si vzít ten prostřední jeden ☹ tak snad senic nestane

tulanek
2. bře 2010

Ratat,budu na tebe mooooc myslet,at zvladnes v pohode cestu a hlavne at na tebe na utz ceka ukazkovy srdicko 🙂 urcite bude vsechno v pohode!!! 🙂 nejradsi bych te tam osobne prisla poplyvat pro stesti 😀 no budu se klepat na zpravu od tebe!!!! 🙂

Lumpajdi zitra tfuj tfuj tfuj!!!

Broucku,to bude urcite v pohode,ted to dvema dozenes,nekdo bere i min denne 🙂

dada074
3. bře 2010

Dobré ranko kočeny,

Broučku : ten vynechaný utroš nevadí já ho brala jen 15 dní od ET a pak už ne!!!!A Broučku pořádně to vylež!!! 😉

Pajko :teď se tě nechci nějak dotknout,ale stejně jsi spíš chtěla jen jendo,ne?Tak,že obrovská gratulace a je to čahoun,viď?Hlavně,že je prcek v pořádku a tobě přeji ať ty čípky zaberou a uleví se ti.

Ratat : držím palečky na dnešní UZ,a jen a jen dobré zprávy!

Cibka : to je krásná úrodička,zítra na tebe budu moc,moc myslet,tfuj,tfuj,tfuj ať je těch vajuch co nejvíce!! 😅

Lumpajdi : dnes hodně štěstíčka!!

pajka00
3. bře 2010

dobré ranko kočky, tak cibko gratulace-super úroda teď už jenom,aby byly všechny ok a můžeš na ET🙂
Jo dada-chtěla jsem jedno, jsem skromná a v mém věku mít uřvaná dvojčata mimina-bude stačit bohatě jeden mimoš🙂 Takže jsem ráda,že je v pořádku.
Ratat-určitě bude vše v pořádku a cestu taky zvládneš v pohodě.
Lumpi-držím palce.

dada074
3. bře 2010

Tomu rozumím,také jsem byla ráda,že je jedno,a já jako prvorodička si dvě ani neumím představit a o tom věku mi mluvíš z duše!!! 😀

cibka
3. bře 2010

dada a pajka děkuju snad bude vse ok

cibka
3. bře 2010

jinak vsem preji krasné ranko 🙂

pajka00
3. bře 2010

No..já naivka jsem chtěla dvojčata-kdysi🙂 Syn byl hrozně hodný, pak se narodila dcera a ta řvala půl roku bez přestávky,skoro nespala a když usnula tak na pár minut...vážila jsem 53 kg, nevyspaná k tomu 2,5 letý syn-super!! vypadala jsem jak z dachau. Už jsem byla z ní nešťastná....v noci, když jsem několik hodin v kuse nespala-jsem s ní vždycky buchla do peřin a říkala-já tě zadusím ty smrade zařvaný-a hůř...-zní to hrozně, já vím-ale mě se ulevilo,když jsem jí to řekla a jí to bylo fuk...měla pár týdnů, řvala jak hyena....manžel mi říkal-jak jí můžeš tak říkat-tak jsem mu odpověděla-že jí to neublíží a mě se uleví. Doopravdy bych jí nikdy nic neudělala samozřejmě...je to moje zlatíčko do teď....ale to vyčerpání a nevyspání je fakt hrozné. Jak uběhlo půl roku, tak se to uklidnilo a už to bylo dobrý....ale ten první půl rok-děs! Neumím si představit, že by se mi tenkrát narodily 2 takové...to bych se asi houpala už🙂 Takže jedno uřvané mimčo mi fakt stačí-když vím, do čeho jdu🙂

dada074
3. bře 2010

Pajko : ty ani nevíš jak se máš když víš co tě čeká.Já jsem zrovna včera říkala manželovi,že nevím jestli to zmáknu,že se bojím,no samo sebou mi bylo řečeno jestli jsem si to neměla rozmyslet dřív (tedy ve srandě),a ještě mě dokáže pobavit když někdo pronese mamka ti pomůže,moje mamka doma neudělá vůbec nic,ani ty koše prádla nepověsí,natož aby pomohla s mimčem.A jak píšeš o tom vašem uřvánkovi,sestřenka měla to samé,ale u nich to trvalo do 3 roku,to by mě asi jeblo,také prostě jen dvacetiminutovka a malá byla fit,tedy narozdíl od maminy,ta byla jak chodící mrtvola.

pajka00
3. bře 2010

Víš, nevím, jestli mi nebylo líp, když jsem to nevěděla🙂))Když si na to všechno vzpomenu....na ty prořvané noci,rostoucí zuby,pichaní uší,zvracení, moje záněty v prsu a tisíc dalších věcí-ale samozřejmě, že to stojí za to....když po tobě to dítě natáhne ruce a usměje se-tak na to okamžitě zapomeneš. Neboj se, že bys to nezvládla. Já jsem byla sama ve velkém domě, manžel v práci, rodiče taky...takže mi neměl kdo pomoct a zvládali jsme všechno v pohodě. Prostě si člověk udělá za pár dní systém a ani to nepřijde....a když se narodilo další...tak to byl teda daleko větší záhul, ale zase jsem to sama zvládla...k doktorovi s oběma....manžel neměl čas-musel do práce, takže i když jsem byla nemocná-tak jsem byla s nima sama....a zvládla jsem to všechno...Pak malý začal do školky-takže jsme ráno udělali procházku do školky, s malou dom a tak jsme to všelijak...ale jedno dítě je procházka růžovou zahradou🙂

vysocanka
3. bře 2010

RATAT jsem napnutá jak kšandy a moc drzim palecky. ozvi se... 😎

broukb
3. bře 2010

já taky já taky....jsem zvědavááááá 😀

vysocanka
3. bře 2010

Brouku, nam uz se to taky krati. 🙂

broukb
3. bře 2010

no to jo včera mi manžílek vynadal, že si to neumim podchytit dřív 😀 nevim jak mu to mám vysvětlit, že to džív nešlo 😀 no jo chlap ...
Vysočanko už by mohlo být za 10 dní 😝

vysocanka
3. bře 2010

vlece se to vid? :(

ratatooy
3. bře 2010

Ahoj holky tak jsem tu.a máme srdíčko.sice nám to o týden zkrátili ale to neva a merime půl centimetru

vysocanka
3. bře 2010

Rat no super a das nam sem fotecku?

pajka00
3. bře 2010

ratat tak skvělé🙂gratuluju k srdíčku🙂 Takže jsi který týden?

pajka00
3. bře 2010

No, já jsem vlastně 7 týden + něco a měříme 8mm.

suzanna
3. bře 2010

ratat gratulujuuuu 😵 😵 😵
My meli v 8+4 tt 1,92 cm 🙂

ratatooy
3. bře 2010

Pajka no já asi přesně 7+0 vysocanka nemám pc abych mohla dávat fotky jsem připojena přes mobil.pc mám jen u našich nebo u tchýně a ti ho mají zrovna rozbitej.mi na něj setrime už dlouho vždycky nám do toho ale něco přijde.teď jsme třeba vydali dost za mimi.

ratatooy
3. bře 2010

Suzan no mě to dr skoro o dva týdny zkrátil takže jsem teď 7tt

suzanna
3. bře 2010

ratat treba se to za mesic zmeni,ten zacatek nic moc nerekne rikal mi to dr,protoze my jsme zase o tyden vetsi ,ale rikal,ze ze zacatku se to neda moc brat.

ratatooy
3. bře 2010

No tak to je jasný to je stejný jak z termínem porodu stejně si to tělo a mimco vyberou sami kdy to přijde.a teď ze začátku to roste rychle kamoška je teď 9tt a mají už 3cm

pajka00
3. bře 2010

Jasně, taky si myslím, že týden sem, týden tam.
A kde máme Peci, tuly a mišu??

suzanna
3. bře 2010

Ja se take presvedcila o tom,ze kazdy dr to meri jinak...byla jsem u sveho gyn.ten nameril 5cm a tyden po tom na genetickem UTZ a tam namerila 5,1 tak je blbost,aby mimco vyrostlo za tyden jen o 1mm ,takze na tom zalezi take jak kdo spravne meri.
Holky asi odpocivaj 😉

broukb
3. bře 2010

jéé ratat to mám radost, že jset v pořádku...to je ale klacek 😀 😀

broukb
3. bře 2010

holky zkoušim tu parn čistič z TV shopu co si koupila moje máma...je bezvadnej, protože vám to rozežene tu špínu do všech stran a vás to pak donutí to uklidit normálně 😀 😀 😀 takže účel to splní

vysocanka
3. bře 2010

Brouku ted jsem se tu nasmála 🙂))))))))))))))))) 😎