Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
6. led 2010

Né že bych to tam znala,ale jezdíme přes Chomutov na hory do Krušných...
Jedeme 27.2.,tak doufám,že už pojedu jako těhulína 🙂

antoaneta
6. led 2010

s těma románama ještě počkej,....ani nenapíšeš, co na mě říkáš? 😀

misanda
autor
6. led 2010

antoanet, vždyť já na tebe psala co si myslím 😀 na min.stránce 🙂

misanda
autor
6. led 2010

Evi, jj, já koukám na Krušňáky z okna v ložnici 🙂

evik73
6. led 2010

antoan,vsadím se,že i když bude kluk,tak bude tvůj chlap tak posratej,že na vltavu ani nevzdechne,takže neboj 🙂
ale je pravda,že vykecání tady je super,všechny máme problém a víme o co jde že?

tulanek
6. led 2010

No Antoanet,tak to velka uleva,vid,gratuluju a dve jsou uplne jasny a cim vic AH tim vic sanci,takze bych to videla taky na obe,Misi koukam,ze mame nazory opravdu hodne podobne 😀 jen tak dal devcata,jen tak dal,at se nam to tu takhle pekne rozjizdi i nadale 🙂 Antoanet,budu drzet vsechny ctyri,pesti k tomu a jeste te tu poplivu pro stesti 😀 eeeeeeech tfuuuuuuuuuuuuuuuuuj,ten byl co? 🙂 Hele devcata,moc tady nemachrujte,my mame v Brne taky Ikeu,hec 😀

misanda
autor
6. led 2010

Tuli, úplně mi to teče po monitoru 😀 😀

misanda
autor
6. led 2010

Tuli, v tý vaší Ikey jsem taky byla, jsem tam jezdila na plyšovym koni 😀

tulanek
6. led 2010

Jo presne,doma uz z nas maji vsichni hlavy jako vzducholode,telefon je taky zavarenej-maminka na lince 🙂 a tady se vsechny tak hezky chapeme a rozumime si 🙂

evik73
6. led 2010

misi,závidím ty hory,je tam úžasně a ten týden vždycky tak rychle uteče,že bych brečela,když zase musíme dom,ale místo odpočatá přijedu jak zbitá(večery popíjenda a tak),letos budu ale těhu a abstinující a dokonale zrelaxovaná 🙂

misanda
autor
6. led 2010

no, já už o tom v rodině moc nemluvim, a už ani nechci...všichzni to děsně řešili za mě a to se mi fakt nelíbilo...když už začali rejpat, že bych měla změnit doktorku atd...bla bla bla...

abig
6. led 2010

Ahoj holky, dneska vás jenom pozdravím ... přivítám nově příchozí ... ahojte.
Uff ... jsem vás dočetla při svačince - večeři a už to vypínám, musím doma něco porobit.

Mišando, se přidávám do klubíků dvojiček .. ať to bude, co to bude, je mi to jedno, hlavně ať to je ...

Antoanet .... super, že zůstali všechny 4 ... a do zítřka ještě poskočí, takže pohoda ty buňky na dnešek ... takže, zítra od 10:00 taky na vás budu myslet .... a následných 14 dní nepustím pěstičky, ať se pořádně mrňousci zavrtají ..... tfuj tfuj tfuj.

tulanek
6. led 2010

🙂 Byl az z paty taky 😀 no ja se dneska poprve tlemim,jako mala,dik holky! 🙂 Nevim proc,ale uplne te vidim Misi 😀 no holky,chtela jsem vam sem dat fotku,jako do profilu,jo a normalne mi to neak nejde,proc? 😅

misanda
autor
6. led 2010

no vidíš Evi a já ani nelyžuju...jsem ostuda...chtěla jsem letos, jenomže se to celý zas tak pokakalo, že to nechám na příští zimu, jestli nebudu mít pupka teda...

misanda
autor
6. led 2010

holky já se pro dnešek taky loučím, jdu dom a trénovat si focení se zrcadlovkou 😀

misanda
autor
6. led 2010

Tuli, nekecej...ti to musí jít!! 🙂

evik73
6. led 2010

holky,jak je to u dlouhého protokolu se stimulkou?V pondělí jsem byla 14 dní po Zoladexu,dneska jsem to dostala a v pondělí jdu na kontrolu,pokud to bude dobrý,kdy se začíná píchat?
Trochu tápu,před lety jsem měla krátký a hlavně už si to nepamatuju...

pampeliska36
6. led 2010

tulanek: a do jakeho CAR v brne chodis? ja jsem taky z brna 🙂

antoanet: super! jen tak dale a hupky supky do tehulkovani! 😉

antoaneta
6. led 2010

misy 😅 sory, já tím svým sobečkovým štěstím, úplně ty řádky přehlídla 😅 No ten AH stojí 3500. Asi co kus, to částka. Každopádně asi do těch dvou půjdeme 😔 a minimálně do jednoho AH taky.
Ty jo, ale dvojčátka? Já vím, je to krásný, ale ještě krásnější u sousedů 😀 😀
Já vám nevím, jestli bych to zvládla, to všechno kolem, těhotenství, porod, krmení, šacení, financování, .....leda tak....??? že byste chodily na hlídání 😀 😀 (která to tu psala že je od toho Brna??? 😀 😀 tuli?
Holky my sme stejně prdlý, ještě je nemáme ani v břuchu a už je pomalu vozíme v kočáru 😀

jo a ještě jednou moc díky!!!! Všem!

pampeliska36
6. led 2010

Antoaneta: ja jsem z brna 😉

cabalkova
6. led 2010

antoan... taky si pisu drzeni palecku na zitra, to by bylo, aby nebylo... vy jste me holky nalomily s tema dvema enbryjkama.,.. ja myslim, ze pro nas je to divny rozhodovani uz proto, ze jsme se museli rozhodnout uz predem, jeste pred zacatkem stimulace... kdyz clovek vi konkretni pocty, tak se mu to rozhoduje jinak... ja jdu v pondeli na zahajeni stimulky zase k tomu svemu panu doktorovi, tak to s nim mozna jeste proberu... ja nevim, je to teda sileny dilema... kdyz clovek otehotni prirozene, tak o tom vubec nepremejsli... ted to ale rozebiram horem dolem... no, mozna by ty dva kousky byly prece jenom lepsi... no, preptam se v pondelko... jestli to dobre pocitam. tak bych cca do 21. mela stimulovat, pak pregnyl, kolem 23. ledna OPU a kolem 27. ledna pekne supky dupky zpatky... tak jsem zvedava, jak to nakonec bude.... 🙂

A jeste jeden dotazek pro vsechny stimulantky: pokud nekdo trpite na migreny (jako ja), jak jste snasely stimulaci po tehle strance? Ja se celkem bojim, ze me bude silene bolet kebule, mam migreny vzdycky kolem ovu a ms... tak to bych pak teda zustala doma taky... jinak mam praci v kancelari v pohode, v podstate bez stresu, tak to je urcite jiny, nez obsluhovat lidi nebo neco podobnyho a byt porad na nohach... proste uvidim, jak to pujde a podle toho se zaridim, nebudu se prepinat, ale ani lezet doma, kdyz budu mit poct, ze je to ok. Manz je stejne pres den v praci, takze se o nejakym spolecnym prozivani neda mluvit. 🙂

evik73
6. led 2010

abig nová fotečka...moooc pěkná 🙂
misi tak papa a všechny holky ahojky,taky se rozloučím,musím se věnovat rodince a hlavně kůň nějak stávkuje a dlouho trvá,než mi něco naskočí...snad ještě nahlídnu večer,ale spíš ráno,s mladou se pereme o počítač,tak dopo a budu držet všechny palce antoanet na zítřejší nadílku mimísků 😀

antoaneta
6. led 2010

Jé, tak to je super Brňandy, někdy můžem dát kafe! To by byla potom panečku slepičárna 😀 Já teda z Brna nejsem, ale pracuji tam. Jo a já chodím na obilňák.

tulanek
6. led 2010

Misi ja uz na to prisla,ono je to moc velky a nevejde se to tam totiz,no a ja to hlavne neumim zmensit 🙄 aj ja jsem z Brna,chodime do Unicy 🙂 a Cabal,ja migreny diky bohu nemivma,ale znam od mamky jakej je to hnus...

tulanek
6. led 2010

Jeeee,tak to je skvelej napad!! 🙂 udelat malej srazik 🙂

pampeliska36
6. led 2010

tulanek a antoaneta: ja chodim do CAR unica... a pan doktor Frgala 🙂

antoaneta
6. led 2010

Ahoj Abig!!! Děkuji moc!!!
A pane jo, ta fotka, seš jak ňáká modelka 🙂 nejsi ? 😉 Asi bych měla taky nějakou pohledat, za tu dobu co tu už oxiduju, bych mohla tu áááááááánonymitu nahradit nějakým obrázkem. Ono se to přece jen i líp pamatuje. Teď v tom teda budu mít trochu hokej, aspoň že ten strom ti tam zůstal 😀 😀 😀

pampeliska36
6. led 2010

my zatim jeste na IVF lednu nepujdeme... manza si ma pichat jeste jeden mesic injekce pregnylu a pak mu nasadi jeste "neco"... myslim tim nejaky dalsi lek a pak se uvidi... jestli se mu to nezlepsi, navrhuji IVF

antoaneta
6. led 2010

tulánek a pampeliška, obě do unicy? Možná jste spolu seděly v čekárně a ani nevíte, co? 😀

pampeliska36
6. led 2010

antoaneta: 🙂 my jsme tam byli poprve nekdy v polovine prosince a ted zatim vsechno resime s panem doktorem e-mailem a nebo telefonicky 🙂