Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
7. led 2010

týýýý jo, takovej huhulák 🙂

tulanek
7. led 2010

jeee,kocka,taky vypadas,jako by jsi fotila kazdy den!Takova umelecka fotka! 🙂 fakt ti to sekne! 🙂

evik73
7. led 2010

Krásnej fešnej sněhulajda,díky tuli 😀
algifen dobře znám,je to můj věrnej kámoš,když bolí hlava,ale teď při tom prednisonu se mi do něj nechce,snad to povolí samo

evik73
7. led 2010

misi taky ode mně jedna poklona za úžasnou fotečku,někdo má při focení kliku,jen já vypadám na každý fotce jen mentálek 😀
jdu žehlit holky tak zatím a moc nekecejte,ať nemusím moc dočítat... 🙄

tulanek
7. led 2010

Neni ubec za co Evi,to ja rada stavim snehulaky 😀 😀 no,ja jsem od zitra do nedele,vzdycky celej den v praci,takze muzeme v docitani zavodit! 🙂 driv jsem cucela na facebook a ted ne,ted travim cas tady s vama holky a jsem za to rada!!!! 🙂

abig
7. led 2010

😝 tak já vám taky posílám hromadu sněhu ... tady totiž na Ostravsku pro změnu opět padá a padá a padá *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

abig
7. led 2010

Ha, tak padající sníh jsem měla pod sebou, tak teď ho máte vedle sebe .....
Tak ještě jednu, aby vám to nebylo líto ..
**********************
**********************
**********************
**********************

Mišanda ... krasavice jako vždy ... tu jsi fotila sama, že ?

tulanek
7. led 2010

Dikyyyyy Abig,tak ja ti posilam aspon trosku slunicka,at to s tim snehem porad tak neprehanime,ze 🙂 chtela jsem ti nakreslit slunicko,ale jsem lempl a neumim 😅 🙂 ale opravdu posilam! 🙂

misanda
autor
7. led 2010

holky, já se ráda fotim a ráda fotim všechno okolo 😀 včera mi pózovala kočka 😀

prej krasavice...to jo, ale uzená 😀

misanda
autor
7. led 2010

abig nám to tady celý rozházela 😀

tulanek
7. led 2010

Ty jsi blbina Misi,fakt ti to moc slusi!Bude z tebe krasna maminka!!!! 😉 🙂

misanda
autor
7. led 2010

já si právě jak maminka nepřipadám...vypadám vždycky jak teta...vám sem mrsknu foto...mmt 🙂

abig
7. led 2010

Prý celý rozházelo ... to teda né ..... já jsem zde rozhodila jenom ten sníh ... máme ho nadbytek. 😎 😎 😎

abig
7. led 2010

Okatá brunetka .... 1*
Prý teta .... za chvíli mamina 😉

tulanek
7. led 2010

No to je krasna fotka!!!Roztomila!!Ti rikam ze ti to s prickem bude sluset!!!! 🙂

evik73
7. led 2010

Tak slááááva,vyžehleno ufff a pěkně teplíčko od žehličky a krbíčku...hned jsem i poobědvala,jen polívčičku,páč musím stáhnout bachůrek,po svátcích se nějak vytáhl 😢
misi,fotečka krásnáááá,bude ti to moc slušet,ale ještě to jedno dítko tam chybí....to je neteřinka?

misanda
autor
7. led 2010

no právě že si řikám, že jako matka nevypadám, proto nemám miminko 😅 to jsem dylyna 😀

my máme taky sněhu dost, ale zatím je krásně...škoda, že musim trčet v práci...

misanda
autor
7. led 2010

evi, nn, to je kamarádky díťátko 🙂 a já jí miluju 🙂

Evi, krbíček bych taky brala 😉

evik73
7. led 2010

Tááák a už se zatahuje,holky od Brna poslaly mraky na nás...

misi,tak to v práci zatáhni,kyž tě to neba,my holky z koníka ti napíšeme omluvenkun chceš? 😝

misanda
autor
7. led 2010

CHCI 🙂

abig
7. led 2010

Já chcu takyyyy .....

evik73
7. led 2010

jj krb je fajn,ale když u něj žehlíš,tak pekelnej hic,ale furt lepší,než zima venku brr...moc hezká holčinka a je vidět,že i ona má k tobě hodně blízko 🙂 super

evik73
7. led 2010

NO problem holky,tak šupky k domovu...musím po sobě psaní kontrolovat,to je hnus,co kolikrát vytvořím bleble hanba 🙄

misanda
autor
7. led 2010

já bych šla stavět toho huhuláka 🙂

já žehlení fakt nenávidim :-X a je mi u něj taky vedro a co jsem teď žehlila s těma mýma návalama, tak to byl super labužnickej kousek, fakt!!

tulanek
7. led 2010

Tak se holky zbalte,prijedte do Brna a jdem na huhulacky,co??? 🙂 Evik vypise omluvenky a je to jasny 🙂

misanda
autor
7. led 2010

holky, moje modelka ze včerejška 🙂 http://docekalci1.rajce.idnes.cz/cici/#DSC_0336...

tulanek
7. led 2010

Jinak Misi,fakt ti to s ni moc slusi,je opravdu videt,ze je ti dobre,kdyz jsi s prckem 🙂 jakpak se jmenuje?

misanda
autor
7. led 2010

tuli, já bych jela hned...miluju Brno a okolí a Moravůůů..já tam mám polovinu rodiny...dole u Znojma 🙂 a pak Ostrava 😉 a v Brně mám tetu a strejdu 😉

misanda
autor
7. led 2010

Baruška 🙂 hrozně se mi to jméno líbí...mě se líbí český jména, který jsou hodně skloňovat a měnit...Bára, Baruška, Bája, Barbora, Barča 🙂