Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

maryah
7. led 2010

dobre babenky, idem si lahnut, skoro rano vstavam 😠 . tak sa mi zatial majte, dobru noc a zajtra sa tu stretneme 🙂

abig
7. led 2010

Dobrou noc. Taky se loučím. Mějte se krásně.

tulanek
7. led 2010

Jee,to je krasna predstava,ze nam je tam vkladaji a jeste k tomu hraje hudba 🙂 i v tom nasem to jde,jen o te hudbe jsem zatim nevedela 😅 Urcite u toho ET bude moje nejdrazsi polovicka se mnou,tam nesmi chybet,je to jeden z nejdulezitejsich okamziku naseho zivota,az bych rekla,ze kdyby to vyslo,tak ten nejdulezitejsi... 🙂 Tak dobrou noc holciny,zasejc zitra vecer pa 🙂 Abig i vy jste moc hodne,jsem rada,ze vas tu mam,vzdyt vite... 🙂

evik73
8. led 2010

🙂 Krásné ránko všem,
tak už se sype i u nás a podle toho co říkali,nás asi čeká kalamitka....to mám radost,doufám,že v pondělí se do Motola dostalu
pěkně jste včera klábosily,už jsem se sem nedostala,tatík mi přistavil autobus,tak jsem musela pulírovat 😝

evik73
8. led 2010

Dneska přijde suzi se super zprávičkou a antoanet nám doufám přijde poreferovat,jak se cítí s bobísama v bříšku 🙂

misanda
autor
8. led 2010

baaaaf, musím vás dočíííst 🙂 drbny 🙂

jinak tu máme krásně nasněžíno a sněží a sněží a mišanda čeká až jí pani kosmetička přiveze masky na vyzkoušení 😀 a pak půjde papat a pak pracovat a pak domůůůa a víte co? zítra jedu na Avatar 3D, tak se těšim jak malááá 🙂

misanda
autor
8. led 2010

jj, já taky čekám na zprávy od holek!!!

pajass
8. led 2010

ahoj, ode dneška začínám na sedm dní utrogestan a od soboty denně píchám decapeptyl... Bojim bojim! Prrrosím, ať to vyjde napoprvé!! ☹

evik73
8. led 2010

ahoj misi,to počasí je hnus,za chvíli budu muset jít hrabat sních,jak to padá,už by to mohlo skončit,tady sních mít nemusím,hlavně ať je na horách,až pojedem...
kam to prosím tě jedeš,do bijáku?

misanda
autor
8. led 2010

evi, tady ho je habaděj, tak se nebooj 😀

jedeme do Imaxu 😉

Pajass...to zvládneš, nebooj, ti řikám, že rok 2010 je lepší jak 2009, takže to klapne všem, co jsme tady a hotovo!!!

pajass
8. led 2010

misanda: dík 😉

evik73
8. led 2010

jééé,tak to se máš,hezky si to užijte,taky asi budu muset zaprudit starouše,aby jsme někam vyrazili...
naposled jsme byli na 2Bobulích někdy v listopadu 😒

tak kde se courají holky všechny?

😉 klapne to určitě všem,jasně to cejtím v kostech..

evik73
8. led 2010

pajass,misanda má pravdu,ničeho se neboj a s chutí do toho,určo to klapne a hlavně pozitivně 😀

abig
8. led 2010

Ahojda !!!!!!!
Miša, Evík .. padá padá, co ? Tady od samého ráno, jsem zvědavá jak se doploužím domů ... 😀 😀 😀

Pajass: neboj, to půjde .. zvládneme to a budem všechny se krásně zakulacovat v tomto roce, minimálně zakulacovat, když už né rovnou rodit ...

Mišo, tak jsem zvědá, jak se ti ten film bude líbit, taky jsme na něj chtěli vyrazit, ale to bychom mohli taky někde viset v závějích ...

ANTOANET ? Holá holá, koník volá ? 😀 😀 😀 Holka určitě spinká, to je dobře, jen ať odpočivá.
Suz ? Jsme zvědavé ... na tak ?

evik73
8. led 2010

Abig,tak hlavně opatrně,až podrandíš k domovu,nevím jak u vás,ale tady jsou silničáři vždycky někde zalezlí,místo aby udržovali silnice hnidáci 😝 ...začaly mě bolet zuby,to je paráda,nějak se mi to s..e!

abig
8. led 2010

Evíku ... z toho si nic nedělej, já si jeden zlomila před 2 měsíci a stále ho ještě nemám spravený .... v pondělí frčím na korunku, tak snad poslední návštěva .. ty zuby mě jedna prdí ... nejhorší, ale je vážně když bolí ...

abig
8. led 2010

Jinak dnes dorazi mrcha mrchovatá /31DC/ ... takže aleluja žádný 45 dní ... ale mohla vydržet do zítřka fakt ... mě to prdí, s takovou začnu akci těhule až v březnu ....

abig
8. led 2010

Silničáři u nás jsou ok, zajišťuje to město, ale je spíše problém, že sněží v kuse, takže než odklidí jednu stranu města, tak ta druhá zapadne a furt dokola.

evik73
8. led 2010

jj zuby to je prevít,zkusím vykloktat šalvěj a snad to zabere,k zubaři mám jít až 28.1. a to bude asi taky problém,páč to by bylo nějak čerstvě po transferu,jestli teda začnu,no uvidíme..manža mi jede dom,tak zatím se loučím a až přijdu,ať jsou nové a dobré zprávičky 😅

misanda
autor
8. led 2010

fuj, jděte do kšá se zubama..já se bojim zubařů...i když teď když mám jinou zubařku, tak už je to lepší...ale stejně 😅

abig : proč až v březnu???

suzanna
8. led 2010

Ahojky zdravim.
Jsem zpet z UTZ 🙂 dva plodove vaky stejne velike jen jednomu tluce srdicko jak o zavod a druhy se bouzel smrskava ☹ ale mame radost,ze ten jeden broucek je takovy bojovnicek a bude bojovat dal 😵 fotecku mam v albumu.Jinak vsem snazilkam brzske // 😵 😵 😵 😵

misanda
autor
8. led 2010

jéé, suz, to už je velikej brouček!!! GRATULUJU, super!!!

dada074
8. led 2010

Ahoj holčiny,
Suzi ten je krásný,je to škoda,ale z druhé strany,je to nááááááádhera,jedno bude stačit,neboj, a co myslíš bude to další chcajda? 😀
Jinak také netrpělivě očekávám Antoanetu!

A ten sníh je nádhera,jen nevím jak pojedu v pondělí na ko jestli bude tak chumelit.

suzanna
8. led 2010

Dekuji holky 🙂
rikala jsem si,ze kdyby jsme sli byvali uz v 6 tydnu na UTZ tloukli srdicka obe a pak by prislo velikansky zklamani....takze takhle pozdeji to bylo lepsi.
dada je nam to vazne jedno co to bude.Ja bych holcicku i brala jsem na ne zvykla 😀 a hlavne s mym chlapem nemam zadne dite,takze hlavne spolu a zdrave 😉 😵 😵 😵 jsme tak stastni po trech letech snazeni je to nadhera 😵 preju to kazde z vas moc moc moc 😵 😵 😵 😵

dada074
8. led 2010

To je jasné,že je to úplně jedno,jen jsem si dělala srandu,také jsem si říkala,kdyby to byla holka byla bych šťastná,ale po tom čím jsme si prošli je to fuk,hlavně ať to probíhá jako doposud bez komplikací.
Já jsem hrozný posera a bojím se každé návštěvy u doktora,teď jsem vyjukaná z pondělka,nevím kdy si to vlastně začnu užívat?

abig
8. led 2010

Suzanna .... velká převeliká gratulace ..... jsi těhulinka a basta, budeš mít poklidné těhotenství, které si budeš užívat .... po třech letech snažení si to zasloužíte !!!!

Mišo, uvidím, jestli mi budou chtít dělat nový hormonální profil ... pokud jo, tak až s další ms, což bude druhý týden v únoru, pokud dorazí jak má ..... a pak hurá na to, což by byl březen .... přírodě a času neporučíš ..
A i kdyby nedělali nový profil, tak to bude tak i tak konec února a začátek března.

abig
8. led 2010

Dado, pokud si to nezačneš užívat hned, tak už nikdy !!!! Vždycky už se budeš jen a jen strachovat, takže si to užívej .... za nás všechny, ty bojovnice ... přece nebudeš poprděná strachy, mimís je tvrdohlavý bojovník po rodičích, takže vypluje na svět za už 8 měsíců ....
Kdy máš stanovený vlastně termín ?

dada074
8. led 2010

Jasně už jdu na to!!! 😀
A termín ještě nemáme,jen si převzal papíry z Caru a v pondělí jdu na kontrolní UZ,ale co jsem to počítala,mělo by to být kolem 10.srpna,manžel chce až 15. má narozeniny 😀 😀 😀 tak nevím jak to mám udělat,asi budu musit prosit o rady.

abig
8. led 2010

Teď jsem koukala na jiný server, tak je holčina, která 30.prosince byla na císaři s dvojčátkama ... holky, to mě zase nakoplo se toho zase tolik nebát, dvou cvrčků ... bojím se, že je nedonosím .... ale ta holčina má krásný páreček a každé miminko mělo 3,1kg ... no není to nádhera ? Já jsem měla 2,2 když jsem se narodila ...

misanda
autor
8. led 2010

a já měla 4,3kg 😀 😀