Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
11. led 2010

a co vy ostatní? jak jste dopadli?

antoanet, věřím, že to neutíká...a co děláš celý dny? doufám, že odpočíváš!!!!!!!

pampeliska36
11. led 2010

misanda: no tak parada! to uz se tesis, ne? 😀

misanda
autor
11. led 2010

pampeliska...právě že ani ne 🤐 já jsem fakt divná...asi ten přechod se mnou tak hází..já se hrozně těšia a všem záviděla a teď když jsemna dosah, tak se mi do toho nechce...snad se to ještě změní...uvidíme...

pampeliska36
11. led 2010

misanda: no urcite se to zmeni! 😉

misanda
autor
11. led 2010

)Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně únor
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, konec ledna začátek února

tulanek
11. led 2010

Misi,tak to je vyborny preciz!!!!!!Uvidis,ze se zacnes tesit,to bude postupne s dnima prichazet 🙂 Musis myslet na HUGOUŠE!!! 🙂 ja se njdriv hrozne tesila,ze se konecne zacne neco dit,pak asi pred ctyrmi dny jsem se vybrecela,jako zelva,pac to na me vsechno nejak prislo a ja se nemohla ani naveceret,jakej jsem najednou dostala strach...Ale rameno myho zlatyho pritele mi zazracne ulevilo,potom co mi slibil,ze vsechno bude urcite v pohode,ze vsechno dobre probehne a dopadne a ja se zase hrozne moc tesim 😵 😀 jsem pako,ja vim,ale to jsou proste ty hormoni pitomy Misi,se zacnes zase tesit ani nebudes vedet,jak se to vlastne stalo 🙂 🙂

marrad
11. led 2010

pripisem sa:

)Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně únor
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, konec ledna začátek února
19)marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara

misanda
autor
11. led 2010

tuli, děkuju, jsi zlato 😵 😵

tulanek
11. led 2010

Dame Avatar na odvaz predtim vsim a bude jeste lip 😀

misanda
autor
11. led 2010

tuli, my jedeme v neděli...našly se místa, ale je to jenom v první řadě, takže jsem zvědavá... 😅 😕

tulanek
11. led 2010

Jeee,tak to jsem opravdu moc zvedava,co na to budes rikat 🙂 alespon na to dobre uvidite,zadny dvoumetrovy gorily pred vami 😅 😀 akorat budete muset mozna kókat z jedne strany na druhou behem deje a ne jen pred sebe 🙂 ale co,hlavni je ten zazitek,ze to proste uvidis 🙂

pampeliska36
11. led 2010

tulanek a misanda: my jdeme zitra 😀
taky se uz tesim!!!

tulanek
11. led 2010

tak nam muzes poreferovat,skvely!!! 🙂

antoaneta
11. led 2010

Ahoj holky!
Děkuji Vám moc vy moje myslitelky 😀, no jo neutíká, neutíká. Ale chvála bohu, že už jsem tam, kde jsem... 😀 (Nebojte, taky budete!!!!)
No a to víte že odpočívám a šetřím se. Vlastně jen popocházím po kuchyni a koukám, kde bych co zbodla 😀 a jakmile něco zbodnu, tak se jdu natáhnout zase zpátky k televizi. A přepínám a přepínám, no a z toho mi pravda trošku vytráví, a tak se zase přesunu do kuchyně a...... a dál to už znáte. 😀 😀
Ale super! Už je pět hodin, venku tma, a za chvilku bude večer a zítra, zítra to bude už pátej den!!! 😉

To mám z Vás radost! No vidíte, jaký jste šikulky broukb, misando, .... holky!
Misando: to je přece super! Že už tak brzy začneš! A ještě ke všemu na Hugouše 😀, to bych viděla jako znamení.... 😉 A vůbec žádný chmury! Naopak! Víš jakou máš oproti mě výhodu! Dyť Vás tu je naráz tolik holek, který začnete když ne zrovna zároveň, tak plus mínus nějakej ten den. Budete to moc alespoň prožívat úplně všechno spolu!!! Den po dni, a aktuálně!!! Říkej si: Už bylo taky na čase a zasloužím si to! Držím palečky!

Broukb: Mám velkou radost za tebe!!! A ke všemu ještě krátký protokol!!! Víš jak ti to uteče? Dyť ty mě vlastně ještě doženeš 😀 Říká se, že když dávají krátký protokol a hned na poprvé, tak je všechno o.k., že častěji dávají dlouhý protokol, tam kde byl, jen, nebo může nějakej problém být! A pokud je to pravda, tak je to přece super!! A vidíš. Je to tu co by dub a za chvíli začneš!!! Moc ti to přeju!!!

evíku: Děkuji moc, že tak na mě stále myslíš! I já myslím na tebe a na Vás! a moc Vám to taky přeju!!! Budu držet palce a moc na tebe myslet, ať ti to předoperační dopadne dobře a zbytečně se to nějak neprodlužuje! No a až na to dojde, tak operace dopadne určitě fajn, to nebude stát ani za řeč 😉 - to budu na tebe totiž myslet ještě víc!!!!!

tulánku: zlatíčko! seš strašně moc hodná kočenka, že mě tak stále podporuješ, ani nevíš, jak mě to vždycky nakopne, uklidní a zahřeje na duši! Neboj, seš opravdu mláďátko a je dobře, že jste to začali řešit tak brzy!!! O to dřív, na to všechno přijdou! Na to jak Vám pomoci! A já věřím, že pomůžou! Dneska jsou to už kabrňáci 😀 A toho syndromu neboj, já vím, i pro mě to byl a pořád je velkej strašák, ale oni si tě opravdu pohlídají, a o to víc, pokud k tomu máš dispozice. Ale i ty neznamenají, že ho musíš dostat! Uvidíš, dají ti stimulku jen nějakou slaboučkou a i s ní ti nějaký to vajínko pomůžou vysedět 🙂 A ikdyby mělo být jen jedno, určitě to bude to zlatý!!!! 😀

Pampeliško: Jseš moc hodná panenka, děkuji za strašně, ale strašně velkou podporu! Dyť já bych mále zapomněla, dyť já měla přece dvě krááááááááááááááásný morulky! 😉 A to by byl v tom čert, aby se mi někam zatoulaly 😉 Moc děkuji, i já věřím, i já doufám a ještě víc si přeji!!!! Ještě jednou moooc děkuji za podporu, je to pro mě velký držák!!!

Holčičky moje, snad jsem na některou nezapomněla! Děkuji Vám všem a myslím na Vás a budu dál sledovat a radovat se s Vašich krůčků.... 🙂

evik73
11. led 2010

tuli,tak to je mi líto,ale naštěstí dnešní medicína umí zázraky a brzy budeš šťastná jako my všechny tady...a máš pravdu,že když se to s..e,tak se to s..e!!!Ale bude líp 🙂

misi,to je super zpráva,uvidíš jak se začneš těšit,protože tě tady tak navnadíme,že se nebudeš moci dočkat 😀 😀

broukb,tobě taky hodně štěstíčka,ať se zadaří 🙂

kde je cabal,jsem zvědavá,jestli taky dneska začne...

marrad,super skoro vrstevnice,aspoň nejsem sama 😝

evik73
11. led 2010

antoan holka na tebe a tvoje prďolky jsem zapomněla,tak zdravím vás všechny a moc vám pořád držím palce a věřím v úspěch a ať ti to utíká 🙂 🙂 😉

tulanek
11. led 2010

Antoanet i ty jsi zlaticko!!! 🙂 ja jsem moc rada,ze te dokazu alespon v ramci moznosti povzbudit,fakt jo!!! 🙂 i nadale tu budu s gativnima vlnama!!! 🙂 potom budu tvoje kopance potrebovat zasejc ja! 🙂 jsme tu holky pro sebe...Mno,ja vlastne ani nevim,jaky jsou ty moje davky,jen vim,ze jedny prasky mam stejny s Misandou a ta, chuderka bude muset mit vyssi davku kuli te endometrioze,ale injekce,ten Dipherelin jsem tady u nikoho nevidela a puregon pen ma asi vetsina... 😕 jo a ja ten potroublej syndrom mit nebudu,jsem se rozhodla totiz,takze at se ani neopovazuje to na me zkouset zmetek jeden!!! 😠 😀 jsi strasne moc hodna,presne i kdyby melo byt jedno,hlavne,at to je to zlaty... 🙂

Eviku:taky dekuju,ja verim,ze se to povede a v pulce unora budu hlasit // ,to proste klapne,spermijky se po vitaminech zotavi a nejaky to vajco v sobe snad taky vykvokam 😅 aspon to jedno! 🙂

Abig:a japak ty????? 🙂

jo a ode dneska za deset dni zacinam pichat ten Puregon k Dipherelinu,tak jsem zvedava,jak spolu a hlavne se mnou budou ty dve injekce kamosit,jeste s tema praskama 😅

abig
11. led 2010

Ahoj všem ...
Všem moc gratuluji k pozitivním zprávám, Miši - vidíš, začneš dřív než jses naděla.

No, já až tak nadšené zprávy nenesu .... více se dozvím až příští úterý. Po konzultaci s dr.Macháčem mám rozhozené myšlenky a nejdou mi srovnat.
Už při prvním pohledu na mě mi řekl, že jsem byla přifouknutá (myslel tím OHSS), při druhém mi řekl, že jsem plodná až až, že už to dělá tak dlouho, že to pozná ... chvíli jsme mluvili a došli k manželovém poslednímu spermiu.
Názor dr. je, že nevidí důvod proč mě hnát do IVF, dnes jsem vyfasovala Clostil, příští úterý jdu k němu na UTZ a uvidí se jestli ovuluji, z důvodu nepravidelného cyklu. Ten prý upravíme .... a prý by nám dal tak 6 měsíců na to, pokusit se s Clostilem o přirozené početí .
Vzali mi krev, manžel šel na spermio (po 25 minutách se vrátil z kabinky, že to prostě nedá a tak jsme šli na hodinu ven se projít a na jídlo, a vrátili se zpět, a musela jsem mu pomoci, nakonec jsem si myslela, že to vzdám i já, ale nakonec se podařilo ... nikdy víc ...).
Prý se rozhodne podle spermiogramu, když bude pod 5mil, tak jdeme bez řečí do IVF, když bude 15mil, tak nám dá půl rok na pokus přizeného početí ...
Než jsme stihli dojet domů, tak jsem výsledek spermia měla na mailu, a bylo to 9 mil, takže popravdě v tuto chvíli nevím nic. Jen samé teorie, takže se rozhodne až v úterý, pro co se dr. rozhodne.

Takže Miši ... nakonec jsi předhonila ty mě 😀 😀 😀

Jinak mi řekl, že mi laparoskopii nedoporučuje, až uzná za vhodné, tak mi jí udělá, že laparoskopie má spoustu vedlejších negativ a dokud nebude naše spermio na jedničku, že je jedno, jestli mám nebo nemám průchodné vaječníky.
Dnešní zprávy o mě, nula nula nic. V úterý se snad nějak domluvíme, co a jak. Jinak, budu mít naprosto jiné léky a jiný protokol, pokud k němu přikročíme ... byla jsem přestimulována, takže budu hlídáná a nebudu mít takové dávky léků, pokud ano, tak se mi OHSS nevyhne. Synarel mi taky nebude podáván, tento typ protokolů oni nedělají.
Když to shrnu, tak nic nevím, což už jsem psala, ale mám dobrý dojem z dnešní konzultace, dr. byl příjemný, sympatický, neskutečné přímý a přitom neurážel. Povzbudil ... když jsem odcházela, tak se semnou loučil se slovy, miminko bude, to se nebojte .... jo a prý jsem mladá, že si nemám dělat starosti ... to mi vtipné nepřišlo, protože už jsem dávno chtěla být máma.

abig
11. led 2010

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, konec ledna začátek února
19)marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara

abig
11. led 2010

Už ztrácí přehled, kdo čeká, kdo stimuluje, kdo čeká na // .... pod hlavním seznamem vytvořím podseznam a prosím o doplnění ..

1)Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, konec ledna začátek února
19)marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara

Stimulující čekatelky :
1)
2)
3)

Čekatelky na // :
1) Antonanet ...

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

Zkopírujte a dopište si info a infomace, které chcete zveřejnit ... upravte dle svých představ ...

evik73
11. led 2010

)Abig: 28let - čekání na 2 IVF .....
2)Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
3)Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
4)Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - trasfer 7.ledna
5)Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
6)Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
7)Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
8)lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
9)vevericka80: 29 let - čekání na 2.IVF únor
10)ketyz: 31let 1IVF brezen
11)Tulanek: 22 let - čekání na 1. IVF začátek února
12)pajka: 39let - čekání na 1.IVF polovina ledna
13)misanda: 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex, 25.1. začátek stimulace - Gonal
14)cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 11.1. zacatek stimulace
15)aladin: 30 let - čekání na 1. IVF v půlce února
16)pampeliska: 32 let - čekání na 1. IVF, předběžně někdy únor, březen
17)evik73: 36 let - 3 IVF leden,11.1.začátek stimulky
18)broukb: 24 let - 1. IVF, konec ledna začátek února
19)marrad: 38 rokov - 1. IVF druha polovica januara

Stimulující čekatelky :
1) evik73
2)
3)

Čekatelky na // :
1) Antonanet ...

Čekáme miminko :
1) Dada
2) Suzanna

Zkopírujte a dopište si info a infomace, které chcete zveřejnit ... upravte dle svých představ ...

antoaneta
11. led 2010

tulánku: to víš že jo, kopance budou! A pořádný! Zvlášť když se to u nás povede! to budu mít panečku energie!!!!

evik73
11. led 2010

abig téééda,co to čtu,takže přirozeně?ať to bude tak nebo tak,hlavně,že to bude!!!!ale chápu tvé pocity,protože doktoři občas dovedou překvapit a tohle tě asi nenapadlo,že na tebe dr vychrlí co?....tak jsem zvědavá,co nakonec vymyslíte...

já už mám první dávku v sobě,teda doufám.že jsem tam něco vstříkla,vůbec nic jsem necítila,ale přesně podle instrukcí,tak snad..

tulanek
11. led 2010

Ahoj Abig,tak to je opravdu takove smisene,vid...Hlavni ale je,ze ty mas z toho dobrej pocit,ze si se citila dobre a ze je to tam rozhodne na jine urovni,nez v predeslem CARU...To je pzitivni!!! 🙂 tak ja ti budu drzet palce o stosest,at Clostil pomuze a mate jeste sanci mimnko pocit doma v pelisku!! 🙂 to by bylo krasny!!!Jo a s tim,ze ti nekdo rekne ,ze si nemas delat starosti,ze jsi mlada a caasu je dost,muj nazor znas,to me dokaze vzdycky uplne nastvat 😠 kdyz chce mimnko clovek ted a uz treba nejakej ten rok,tak to,ze jsi mlada,je ti ponekud na prd,kdyz to porad nejde 😠 😠 a s tim spermiem me to mrzi,je to hodne neprijemny pro toho chlapa,kdyz je to proste na povel a vlastne z toho ,,nic,, nema...Ale jste sikulky oba,ze jste to nakonec oba zvladli!!! Abig ,bude zasejc dobre,to si pis,mate dobre naslapnuto!!! 🙂

abig
11. led 2010

Eviku, takže jsi první injekci zvládla na jedničku .. nemusíš nic cítit, uvidíš a ucitíš až ti budou růst vaječníky 😀
No, přirozenému početí s manželem nevěříme, už se snažíme 39měsíc .... tak nevěřím, že nám nějaký měsíc pomůže ... jde hlavně o to mi srovnat cyklus, po IVF se mi rozhodil.

Musím přiznat, že manžel bral pravidelně od srpna vitamíny a zlepšilo se to o 900% ... to je číslo, co ? No, vzhledem k tomu, že jsme měli 1mil ... tak asi nic moc, ale taky se to nemuselo spravit vůbec. Jsme rádi za to číslo, jen nevíme, co se s tím bude dít ...

Dneska jsem trochu přejetá mrazem, těšila jsem se, že začneme dalším cyklem stimulovat a ono nic, uvidíme v uterý, co navrhne dr. po tom spermiu.

abig
11. led 2010

Tulánku, ty jsi vážně zlatíčko ...

misanda
autor
11. led 2010

jste se zbláznily???? 😀 jdu dočítat!!!!

antoaneta
11. led 2010

Abig: Bobánku, čekala sem na to, až se tu objevíš a na tvoje zprávičky!!! Pak že nejsou dobré, nebo nula nula nic!!! Dyť to tak není! Já vím, my ženský chceme všechno hned (viz já... 😉 ) ale prostě to hold tak všechno rychle nejde...
A jasně, zatím nic pořádného nevíš, ale myslím že přece jenom něco ano. Alespoň to, co na mě dýchlo z tvého psaní. Ten doktor, je asi opravdu moc fajn!!! Nechce zbytečně tvé tělíčko zatěžovat a hnát pod kudlu. Ať se říká, o laparce, sebe víc, jak je šetrná....pořád je to zásah do těla a já o něm vím svý......(žádné bych to nepřála, ....co Vám....žádnému svému nepříteli bych to nepřála, čím sem si při ní prošla....)
A to, že říkal, že Vám dává půl roku na to, otěhotnět přirozeně, to je super! Ať už z té strany, že tam asi nějaká přece jen šance, ikdyby malá, je, a ty z té druhé strany, že nechce z Vás tahat peníze. Je to hrozně fajn vědět, že i v soukromým caru, se najdou doktoři, kterým na svých pacientech záleží, víc než na penězích.
Ale uvidíš v úterý. Co Vám znovu řekne a co ty jemu. Nám taky jeden doktor řekl, že nejsme ztracený případ a že nevidí důvod, proč by se nám to nemělo podařit přirozeně, že máme taky zkoušet. A jen kvůli naší netrpělivosti a chtění miminka a vnoučátka pro naše už starší rodiče, jsme se rozhodli, nečekat další měsíce a třeba i rok. (i ten sex, stál za prd, prostě nešlo na to nemyslet) Jednoduše jsme mu řekli, že bych už mámou být chtěla a rozhodli jsme se pro IVF hned. I vy můžete. Ale uvidíš, co vám ještě řekne a poradí, nebo doporučí v to úterý. (no vidíš, dyť to úterý pro nás obě bude velkej den! a ta tvoje smůla, která jak si psala, že mi přinese štěstí, mezitím určitě už přeskočí zas na někoho jinýho 😉 a teď už budeme mít štěstí obě dvě........

P.S. chudák manžel, při tom spermiogramu, úplně jsem si to představila, a promiň přiznám barvu, i mě to trošku rozesmálo, ale jen v dobrým. I nám to jednou moc nešlo. Nakonec to zvládl sám, ale camrdlíčka a i ruku měl z toho pravda trochu unavenou..... 🙂

misanda
autor
11. led 2010

antoanetko, tak si to jídlo koukej navalit k telce a nezvedej se furt 😀 to jsem zvědavá jakej budeš hlásit váhovej přírůstek 😀 a jinak by mě zajímalo, jakou výhodu oproti tobě mám jáá??? 😕

misanda
autor
11. led 2010

abig ☹ ☹ ☹ co dodat??? jako je fajn, že z toho máš dobrý pocity a určitě to tak má být, ale čekat zase na něco půl roku 😕 😖 na zázrak, kterej třeba nemusí ani přijít??? doprdele ☹