Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

tulanek
25. únor 2010

Misicko mys,poslu ti ešus a bez si pridat,jo???? 🙂 ja bych si moc dala oboji 🙂
A bez do perdelky,pristi rok uz tuplem lyzovat nebudes!!!!!!!!!!!!To ti slibuju zase ja! 🙂 a pozitivni energie budes mit kupy tady od nas vsech!!!!! 🙂

cibka
25. únor 2010

ten méda pu je fak nádhernej kouzelnej ja cí takýýýýý

cibka
25. únor 2010

tulanek pra pravdu priští rok zadna lyzovačka nebude mozna tak potáhnes sánky s mimiskem 😀 😀

misanda
autor
25. únor 2010

holky, příští rok jsem myslela pouze příští sezonu a ta bude ještě letos...doufám 😀

tuli, já věřim, že bys neešusovala....zas tak dobrý to nebylo 😀

tulanek
25. únor 2010

Nooo nevim nevim Misi 😀 😀

suzanna
25. únor 2010

misanda mi dela chute! 😀 palacinky s tvarohem mnaaammmm
tuli ty budes kupovat veci az v sestem mesici?To te pak bude stat najednou moooc penizek...ja kupuji postupne ,verim,ze nic nezakriknu 🙂 a hlavne hledam slevy na internetu,to se vyplati.
Co peci jestli pak uz je doma a pajka zpet z UTZ.

ratatooy
25. únor 2010

Ahoj holky.tuli já už taky sem tam něco koupím ale hlavně toho mám doma plnej pytel už asi tři roky.tuli nevíš jak je to teď konec měsíce s lístkem na peníze?kdo mi ho napíše?když do caru jedeme až ve středu?

ratatooy
25. únor 2010

No kde všici jste?

suzanna
25. únor 2010

holky ten konik dneska teda blbne 😒

misanda
autor
25. únor 2010

kůň blbne jak prase 😀

suzanna
25. únor 2010

jeste jsem nevidela kone blbnout jako prase 😀

pecicka
25. únor 2010

ahoj holky, tak jsem ted dorazila domu, mimouska už mám u sebe 🙂 měli jsme teda 2ivf a ISCS, embryjko mělo dneska mít 4 bunky a mělo 6, tak říkal doktor, že je to prvotřídní kvalita,tak jsem byla moc ráda, tak ted aby byl u maminky spokojený 🙂 jinak vám všem moc děkuji za podporu 🙂

suzanna
25. únor 2010

Tak kde jsou ty co na ne tak cekame ??Pajka?Peci?

tulanek
25. únor 2010

Suzie,me taky dela chute 😀
Myslela jsem to obrazne,no ja nevim,kdy tak nejak zacit,mozna kdyz bude v poradku ten prvni ultrazvuk,tak bych nejakou kravinku koupila,coz? 🙂 A verim,ze jak za sebou budu mit prvni tri mesice,budu se uz jen tezko drzet a sem tam asi opravdu neco koupim 🙂 ty uz nemas Suzie urcite co zakriknout,jste v poradku,nejhorsi tri mesice za sebou a tesit se a tesit se 🙂 Ratat,ja ubec nevim,jak to tam je,ja mam neschopenku,od sveho gyn.,vis....Asi bych tam zkusila zavolat...

Ten konik ma dneska fakt spatnej den 😖 uz jsem hrozne zvedava na holky....

suzanna
25. únor 2010

aaa tady...moooc velika gratulece a hlad brisko at se tam pekne zavrta ..je to moooc pekne embryjko 😵

suzanna
25. únor 2010

tuli to mas pravdu tri mesice za mnou,ale nikdy prece jennevis tady na koniku co ja uz vse cetla co se stalo..no radeji necist,ted teda chodim cist jen sem 🙂

tulanek
25. únor 2010

Jeeeeeeeeeeeeeeeee,tak to moc gratuluju,to vypada na krasny zacatek neceho noveho coz Peci? 🙂 tak jeste Pajka a bude zase klidek 🙂

tulanek
25. únor 2010

ja vim no,nikdy neni nic jisteho,ale musime se drzet hesla-MYSLET POZITIVNE,alespon ve vetsine casu 🙂 ja nikam cist nechodim radsi,pac by me jinak preskocilo 😠 😀

pecicka
25. únor 2010

suzzi, tuli děkuji moc, cítím se štastná, manžel bykl se mnou na sále, tak mu to doktor všechno vysvětlil a ukázal na monitoru, bylo to super, takže jsme viděli i embryjko,než ho dal dovnitř 🙂

tulanek
25. únor 2010

jeeee 🙂

suzanna
25. únor 2010

Tak ted ho musite hezky hyckat oba 😵 hlavne zadne teple koupele rikaji a setri se teda ne nejak prehnane,ale nic tezkeho netahat vsak vis 😉

pecicka
25. únor 2010

suzzi dneska jsem to probírala s doktorem a schválil mi tu práci, tak jak říkaš, nic těžkého netahat a nepřepínat se
tuli-u vas to tak není?

tuzimpobabatku
25. únor 2010

ahojte dievčatá. CHcem sa Vás opýtať, že cca mesiac užívam indonal, čo si myslíte, mám s tým prestať, keď si budem pichať injekcie? A ešte jednu vec. Ako užívali vaši muži profertil? lebo v letáku je písané že 2 tbl. ráno pred jedlom naraz a na krabičke, že 2 tbl. denne kedykolvek. Tak teraz vyber si...:(

misanda
autor
25. únor 2010

peci, super 🙂 hlavně ať se mimískovi daří a hezky se zavrtává.

já už se těšim, až tim zase budu procházet 🙂

tuzimpobabatku
25. únor 2010

misanda:aký je tvoj názor, otehotnenie pri IVF mám vačšiu pravdepodobnosť?

ratatooy
25. únor 2010

No tuli tak to jim zavolám.a ty bolesti co máš jsou normální prej je to jak se zvětšuje deloha.takže mi nebudeme mít slona ale dinosaura dneska jsem v noci málem chcípla bolesti tak nevím co tam buduje za hnízdo?

suzanna
25. únor 2010

peci takze vam nakonec delali ICSI?

misanda
autor
25. únor 2010

tuzim : s lékama neporadim...a větší šance na otěhu je, ale příroda si to nakonec stejně zařídí po svým... 😅 😔

misanda
autor
25. únor 2010

ICSI je nejlepší 🙂

tuzimpobabatku
25. únor 2010

misanda: hmm, to máš veru pravdu.