Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

vysocanka
15. únor 2010

ja jsem z JIhlavy, takze jsem mela na vyber Hradec nebo Karlák s tím že na Karlaku jsou vysledky rychlejc.

boruvkova
15. únor 2010

S tim imunem to bylo asi pro me🙂
Eviku chapu, ja jsem byla jako blazen, ja testila uz sedmy den po ET a pak kazdy den, co kdyby nahodou. Ten 7 den jsem mela lehce pozitivni, devaty uz negativni, tak jsem si rikala co se stalo? jestli ten 7. den byl treba jeste dozvuk pregnilu nebo co.. tak nad tim ted premyslim.. prave me jeste napadlo imuno..
Me trvalo cely minuly tyden, abych se s tim nejak srovnala. Cely mesic pred tim jsem myslela jen ne IVF a ET a pak najednou musim zamerit mysleni na neco jineho, protoze vis, ze to nevyslo, a hlavne vymyslet neco, co delat, aby to cekani na dalsi pokus rychleji uteklo.. Ale proste to nejak tak jde a plyne, jinak by se clovek proste zblaznil, takze stejne nezbyva nic jineho.
Musim si pripominat, ze sanci ze to vyjde byla jen 25%, takze to holt bude chvili trvat🙂

pecicka
15. únor 2010

já si vždycky jen říkám, proč ten, kdo by těm dětem dal všechno je nemá a ten kdo se nestará, odloží je ne-li něco horšího, tak bude těhotný na počkání 😠

vysocanka
15. únor 2010

to jo to je desne nespravedlivy.. to me nejvic dokaze nastvat kdyz vidim nejakou socku s trema detma a bubnem cigaro u huby atd.t o bych vrazdila

pecicka
15. únor 2010

a neuděláme nic ☹

vysocanka
15. únor 2010

to bohuzel ne ☹

evik73
15. únor 2010

No jo holky,ten svět je v tomhle nespravedlivej,ale my s tím nic nenaděláme,bohužel,jen zatnout zuby a jít dál do boje 🙄 pořád jedno dítko mám,tak na tom nejsem tak zle oproti vám,které ještě děti nemáte 😒

vysocanka
15. únor 2010

Ty uz mas Eviku velikou slecnu vid?

evik73
15. únor 2010

No to mám,to už se vlastně ani nedá říct dítě....ta z toho bude ale zklamaná hodně,protože se strašně těšila 😒

vysocanka
15. únor 2010

Eviku a to bylo tvoje prvni IVF?

evik73
15. únor 2010

Vyso nene ...už třetí a bohužel poslední hrazený ☹ Ta dvě jsme podstoupili před 15 lety,druhý vyšel,chytla se tři embryjka,takže rachot,udělali my redukci na 2,ale bohužel to skončilo v 5 měsíci.....bylo to hrozný,tak jsem řekla už nikdy no a ted jsme se zase zbláznili,že to ještě zkusíme no 🙂 🙂

pecicka
15. únor 2010

eviku a důvod ti řekli, rpoč to skončilo? Měla jsi nějaký zdravotní problém? Teda jestli ti nevadí o tom mluvit, jestli ano, omlouvám se 😢

pecicka
15. únor 2010

vyso a ty teď čekáš na testování?

vysocanka
15. únor 2010

EVI A CO VYSETRENI GENETIKA IMUNO HEMA? TO VYSLO JAK?

evik73
15. únor 2010

Nevadí Peci,ale nevím,co se stalo,proč to takhle dopadlo,začala jsem se otvírat,tak jsem šla si lehnout v pátek na rizikové a v pondělí na UTZ zjistili,že není srdeční akce u miminek,tak jsem šla na sál....proto je lepší,pokud to nevyjde hned takhle na začátku než pak takhle pozdě...to je na psychiku hrozný ☹ ale protože jsem doma měla cácoru 4letou,tak to taky přebolelo,ale chvíli to trvalo...musíš se zapřáhnout a ne nad tím přemýšlet 😒

pecicka
15. únor 2010

evi a jste rozhodnutí jít dál nebo končíte?

vysocanka
15. únor 2010

TY BRDO TO SI TAKY RIKAM, RADSI NIC NEZ TOHLE:( VUBEC SI TO NEDOKAZU PREDSTAVIT JAK BYCH TO ZVLADALA JA. :(

pecicka
15. únor 2010

vyso zvládla, nic jiného ti nezbývá, chvilku by to bolelo a potom zvedneš hlavu a musíš jít dál, takový je život 😒

evik73
15. únor 2010

Máme imuno a to vyšlo v normě,ale Prednison mi dali,jinak nic....ale s holkou jsem otěhu přirozeně,je sice narozená v 7 měsíci,ale neměl by být jinak problém,nemám vejcovody,takže ted už přirozeně nemůžu ☹

vysocanka
15. únor 2010

jj clovek trpi ze zacatku jak kun ale pak vi, ze musi jit dal jak kvuli sobe tak i kvůli rodine atd. ja vim...

pecicka
15. únor 2010

vždycky, když je mi ouvej, tak si vzpomenu na jeden citát a ten mi hrozně pomůže.......

Pláčeš?
Neplač......
ten kdo ti ublížil není hoden Tvých slz, jsem krutý, něžný, ale jsem život......
I v slze je síla, tak JDI a ŽIJ!!!!!!!!

evik73
15. únor 2010

Vyso přesně jak říká Peci,zvládla bys to,protože jiná možnost není,ale je to hrozný!!!Co všechno musíme vydržet!!
Peci no zkusíme to s nanučkama,pokud vydrží rozmrazení,ale další IVF už nee,to nechám na mladších,aby tu statistiku porodnosti zvýšili a já si holt budu muset počkat na vnoučátko 😀 😀

pecicka
15. únor 2010

nejhorší je, že i když člověk počítá s tou nejhorší variantoul tak si ji nechce připustit a o to je to potom bolestivější

vysocanka
15. únor 2010

jj Peci to je krasny citat.. smutny ale pravdivy.
Evi verim, ze aspon jedno jedine z tech jak rikas nanucku se podari budu ti moc moc drzet pesticky!!!!!!!!

pecicka
15. únor 2010

Eviku a co mám potom říkat já? 😒 sice 3děti mám, ale už taky veliké a ted se s druhým manželem pokoušíme a nic ☹ on děti nemá, tak já ji tu statistiku pokazím! 😀

evik73
15. únor 2010

Vyso děkuju,nějak to dopadne,ten nahoře snad ví,co dělá...i když 😒

pecicka
15. únor 2010

vyso a ty máš kolik miminek vložených?

pecicka
15. únor 2010

evi, někdy si říkám, že kdyby věděl co dělá, tak nám nemůže dělat takový věci....... 😒

vysocanka
15. únor 2010

ja mam dve blastocysty Peci. Tak snad... doufam a modlim se 😉

evik73
15. únor 2010

Peci to musí vyjít,já pořád věřím,že tenhle rok je plodný a vyjde to uvidíš!!!! 🙂 🙂