Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

vysocanka
16. únor 2010

Holky krasnyv vecer ..
Broukovi preju vse nej k narozeninkam, hlavne hodne zdravicka ji i miminecku🙂
a Tuli velka ale zatim ticha gratulace. 🙂)))))
Planuju ve ct. testnout. tak jsem napnutá jak kšandy🙂)))))))))))))))))))))

broukb
16. únor 2010

ježiš kočinky já mooooooc děkuju..čtvrtstoletí v prdeli 😀 Jinak nejkrásnější dáreček už mám v pupíku to máte pravdu a od manžílka jsem dostala novej noťásek abych s vámi mohla být vždy a všude 😀 😀

cibka
16. únor 2010

ahoj broukb, připojuju se k ostatním vše nej nej nej...... 😀

pajka00
17. únor 2010

Dobré ranko kočky....tak Tuli!!hned taková skvělá zpráva?Tak super...potichoučku-ale o to víc gratuluju a jsem šťastná jak blecha, že se to uchytlo...teď už jenom, aby si to bobeček nerozmyslel, ale musíš mu věřit jako já věřím tomu svému, že už si to nerozmyslí🙂 Myslím na to asi tak 850x denně, jestli je tam všechno v pořádku a zítra jdu na UTZ-tak uvidíme 😀
Broučku-všechno nejlepší a vidím, že sis dala moc hezký dárek🙂No co...k polokulatým to už musí být dáreček ne? Já mám za necelý měsíc-taky kulaté-takže doufám, že můj dáreček v bříšku bude stát za to🙂
Mišo-co ty??

suzanna
17. únor 2010

Krasne rano holky,
brocku taky moc velika gratulace 😵 😵 😵
Ja mam takovou radost,ze se to tady zacina rozrustat 😵

misanda
autor
17. únor 2010

ahoj holky,

tak já se k // nepřipojuju. ale tak u mě to bylo jasný hned od začátku i tak jsem to musela trošku strávit...a teď snad brzo hurá do dalšího a snad i o hodně úspěšnějšího boje...

misanda
autor
17. únor 2010

je, brouku, novej noťásek? já chci taky 🙂 já si včera vybrala v Dójčlandu, supertenkej bílej Apple, ale asi mi to neprojde 😀

pajka00
17. únor 2010

Mišo..copak?test je negativní?? a na krvi jsi už byla? tak to mě moc mrzí....ale jak říkáš-hned se pustíš do dalšího boje a bude vás víc...a nebudete se bát vlka nic.....jéžiš to je taková škoda..já bych si tak přála,abyste všecky hlásily //......ale jsi silná a máš výdrž, takže se nemusím o tebe bát 🙂

misanda
autor
17. únor 2010

Paji, dělala jsem si supercitlivý testy...a prd...a tam už by to vyjelo 😉 protože touhle dobou už by Hugo hnízdil a už by vylučoval HCG 😉

nj, nejhorší teď bude to čekání co se mnou bude dál a hlavně jak...budu muset čekat než mi zase pojišťovna schválí žádost. holky, nevíte, jestli s tim nebudou dělat problémy, kdybych měla jít na IVF hned v dubnu???

pajass
17. únor 2010

misanda: to mě moc mrzí, a není třeba na vylučování ještě brzo?? Kolikátý den vlastně jsi? Moje švagrovka měla negativní testy a zjistili jí to až z krve.

misanda
autor
17. únor 2010

pajas, já těhotná nejsem...prostě nemám žádný signály nic 🙂 jsem 10den od ET 😉

broukb
17. únor 2010

Mišando a kdysi byla na ET??? 😅 připadá mi to ještě brzy ne? Jinak jsem dostala růžovej malinkatej a je napprosto náááádhernej 😀 😀
Suzi, Cibko děkuju za přání a ostatním přeju krásné ráno 😀

pajass
17. únor 2010

tak zatni zuby a budem spolu bojovat v dalším kole, ty další IVF a my KET a jestli se do prdele nepodaří, tak už něco rozflágám!!!!!

misanda
autor
17. únor 2010

brouku, nemáš ten Vaio, ten růžovej? ten taky miluju 🙂 a tu taštičku k němu růžovou co dělaj 😀

Pajass...však jo, mišanda se tak lehce nevzdá 🙂 nejhorší teď bude návrat do práce, no...

vysocanka
17. únor 2010

Misando, ja bych do toho dvanacteho dne jeste uplne nevesela hlavu. :( ale vim jak ti je... ale malinkatá nadeje tam stále je.
Brouku a kde más svoje testíkyyyyyy? dej si je prosím do albícka.. 😎

misanda
autor
17. únor 2010

vysocanka : nn, mišanda už nemá naději. Mišanda se těší že se začně něco dít a hejbat...takže na jednu stranu se do tý práce fakt těšim, na druhou se bojim těch pohledů...

pajass
17. únor 2010

chápu, já jdu už v sobotu a tááák se "těším" na soucitné pohledy a dotazy ☹

misanda
autor
17. únor 2010

pajass a jak to chceš při KETu, zůstaneš zase doma???

pajass
17. únor 2010

ne, už nechci žádně smsky a telefonáty, jak to s náma vypadá a nikomu nic neřeknem, budu chodit do práce

vysocanka
17. únor 2010

jj holky tak jsem to mela minule taky... ale bohudik ty pohledy nebyly az tak hrozny nicmene prijemny mi to rozhodne nebylo.. :(

pajass
17. únor 2010

akorát že dělám na JIPce, tak to bude hodně rizikové, ale když budou mimina dobrý, tak se mnou zvládnou i noční směny a chrchle, bacily, blujance, hovna atd.

cibka
17. únor 2010

ahoj holky jdu vás jen pozdravit a jdu spinkat jsem opet po noční
miso to je skoda neboj ono se to taky povede 😉

pajass
17. únor 2010

dnes ráno jsem začala krvácet po vysazení Utrogestanu, tak si říkám, že jsme aspoň blíž dalším pokusům, ale že bych z toho byla jinak odvázaná...

vysocanka
17. únor 2010

Pajass a kolik ti je jestli se mohu zeptat?

misanda
autor
17. únor 2010

no, já taky přemýšlim, že příště bych chodila do práce, ale nevysvětlim to asi doma 😀 no, každopádně budu určitě chodit celou stimulaci atd...doma kdyžtak až od ET...a to si budu hodně rozmýšlet...

pajass
17. únor 2010

vysocanka: 27, za 4 měsíce 28

misanda
autor
17. únor 2010

pajass...já asi taky budu muset tentokrát vysadit Utroš, aby se rozjela MS, ale zatim to v plánu nemám 😀 prostě se tý MS a tý debilní sliznice bojim ☹ ...vysadim kdyžtak až v úterý..

misanda
autor
17. únor 2010

hm, mě bude v dubnu 27 😖

pajass
17. únor 2010

jo tys měla zákaz vycházek, že? 😉

pajka00
17. únor 2010

miši-ono 10-den může být fakt brzo.....a příznaky nemusíš mít žádné...já jsem měla a mám příznaků hromadu-ale přisuzuju to všechno práškům, protože jsem měla příznaky ještě před transférem....ale je fajn,že to tak bereš a vrhneš se do dalšího pokusu🙂
Myslím si, že pojišťovna chce mít delší pauzu než 2 měsíce-ale uvidíš, co ti řekne doktor, třeba to projde🙂
Proto já jsem zůstala v práci a nikdo, krom kolegyně to neví, protože jsem nechtěla ty řeči zbytečně....ale jsou tu samí chlapi, tak si myslím, že ti by to moc neřešili....i když-jsou daleko větší drbny než ženské...na to dám krk....Jsme tu 3 holky a 36 chlapů-takže si to umíte představit🙂))Někdy mi tak lezou na nervy, že bych je roztrhla jak hady......Zkoušeli si mikiny-dostali vzorky velikostí, aby pak nefrflali, že je to velké nebo malé-tak jako vždycky..jéžiš přišlo mi to, jakoby byli moje děti, protože všichni bez vyjímky si to oblekli a divej-myslíš, že je to tak dobré, nebo si mám vzít menší?🙂) jsem se musela smát, jak jsou nesamostatní....a samozřejmě mikini flísky tmavě modré,aby nebyli hned jak čuňata-tak bylo..a proč je to takový materiál, a proč je to tmavá barva? a proč nemáme propínání až dolů ale jen u krku?a proč to šijí tak divně?a proč je na konci rukávů guma?.......fakt jak nesvéprávné paka!!