Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pajka00
23. únor 2010

teda co se mi to tam udělalo?já jsem napsala rozsah hcg a objevilo se tam jakési číslo.)...takže znova....rozsah jsem psala asi od 2000 až do 23tisíc.....
ratat-já taky nezvracím-jen je mi zle....žaludek mám jak na vodě, bojím se pohnout a mám šílený hlad ale nemůžu nic sníst.....až po 9 hodině mi dnes bylo dobře...od 6 jak jsem vstala-tak nic moc....

ratatooy
23. únor 2010

Pajka tak takhle to mám někdy spíš večer že je mi po jídle blbě a nějak se nemůžu hnout.ale jinak se hlavně furt motam jak motovidlo🙂 ani jít nikam nemůžu bych se přerazila i na rovině.

broukb
23. únor 2010

Cibko no já ani nevim, jestli bych ty dvojčátka vyloženě chtěla...ale já s nima tak nějak od začátku počítám 😀 protože mi to všichni říkali.Ale jsem ráda, že tam hlavně někdo je 😀 Hele s tim HCG je to hustý každej to má fakt v úplně jiných hodnotách mě to dělali 22 dní po oplodnění tedy od OPU. No nevim zkusim to někde na netu vyšťourat 😉

broukb
23. únor 2010

doba od oplození (ovulace) doba od poslední MS hladina hCG (mIU/ml)
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4t) 3 - 426
21 dní 35 dní (5t) 18 - 7340
28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7-8t) 7650 - 229000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8-11t) 25700 - 288000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11-15t) 13300 - 253000
17 - 24 týdny Druhý trimestr 4060 - 65400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3640 - 117000

už jsem to našla 😀

broukb
23. únor 2010

takže jak je vidět rozptyl je obrovský 😉

vysocanka
23. únor 2010

ahoj devcatka tak jsem doma po krvi hcg 1163...
utz za dva tydny...
😎

broukb
23. únor 2010

Vysočanku gratulace obrvská...jak to, že už za 2 týdny a já až za 3 fňuk 😀

vysocanka
23. únor 2010

Brouku kolik dni jsi od ET? ja 14

pecicka
23. únor 2010

ahoj holky, tak jsem právě dorazila z Brna, 2folíky, ale jen jedno vajiíčko ☹ tak to musí být to pravé, teď už musí bojovat sám 🙂 tak nevím, jestli je to dobrá nebo špatná zprávička.....

marrad
23. únor 2010

pecicka
si bola na OPU?
dryim palce.... nech je to to prave

pecicka
23. únor 2010

marrad-ano byla, moc děkuji, věřím, že to bylo to pravé 🙂

marrad
23. únor 2010

a cim si stimulovala?

pajka00
23. únor 2010

Brouku-u vás to teda natahují..já jsem byla na UTZ hned 14dní po transféru a jedu zase za týden...tzn. pozítří🙂
Peci-no tak sláva-nevadí!!důležité je, že aspoń jedno a to bude ono!🙂 však víc ani nechceš, tak to musí stačit🙂O to víc se bude snažit, aby se přichytilo🙂Mooc držím palce!

evik73
23. únor 2010

Peci určitě to je dobrá zpráva,ale já prostě nerozumím,proč ti neudělají klasiku IVF,aby jsi měla vajíček víc.... 😉 tohle ti taky počítají jako pokus na pojištovnu?

tulanek
23. únor 2010

Nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar 🙂
Broucku taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakovouhle si mi udelala radost,moc a moc a moc ti gratuluju!!!!!! 🙂 to je vazne super!!! 🙂

Eviku,ty se chuderko udres,nez dojde na samotnou dovolenou (posli mi prosim valecek bramboroveho knedlicku,budu na prijmu porad 😀 )

Cibi,opravdu,jak si to dala d stehna,brisko nic nebude,ja byla trocha sracka,tak mi to pichal pan Tulanek,ale clovek si krasne zvykne,fakt oproti tomu co jsme ted pichali do perdelky,je tohle prochazka ruzovym sadem 🙂

Pajko,chudacku majinkej,tak si to s tema nevolnostma zakrikla,co? 🙂 ale clovek i kdyz mu je blbe,ma stejne dobrej pocit,ze se tam teda asi v tom pripade neco deje,vid 🙂 piskoty po ranu jsou nejlepsiii na zaloudek na vode,to je zarucenej recept 🙂 no me se to ted obratilo a jak tu uz nekdo psal,mam to vecer-snim veceri a at je to,co je to,je mi tezko,krkam,pali me zaha,jako pjase a jsem v bezvedomi 🙂 dopoldene se mi posledni tri dny spis mota hlava pekne 🙂 Je a Pajko,s tema narozeninama tvyma to beru doufam,jako dobry znameni!!!! 🙂 ja bych ti tak chtela udelat radost!!!!! 🙂

jo a vcera jsem splacala paty pres devaty,susenky jsem si macela do marmelady,pak jen samotny susenky,moc susenek,ty Lotusky,jak se davaji ke kave,ja je miluju a ted jeste vic 🙂 a potom jsem mel azelijovou pomazanku sdvema rohlikama a vecer jsem myslela a skoro celou noc,ze se blizi moje posledni hodinka,takovy vetry,pichalo me u slepaku jako prase,byla jsem uplne odrovnana,chodit se mi blbe chodilo,no zachranil me Espimisam,byla jsem strasne zaplynovana,pak uz mi to jen bublalo a ted je mi tak o 75% lip,to byl fakt hukot,kdyz ja jsem mela chut,no 😅 ted uz vim,ze musim opravdu opatrne,ze je to opravdu jinej stav 😀

Jeeeeee a Vysocanko gratuluju i tobe mooooc,to je krasnyyyy!!!!

Jinak vsechny holceny zdravim jo!!! 🙂

evik73
23. únor 2010

A Vysočance ještě pogratulovat jsem zapoměla,mám v hlavně patlání knedlíků a na tak důležitou věc zapomenu...tak Vysočanko převeliká gratulace k pozitivní krvičce a jen tak dál dalších 8 měsíců 😀 😀

tulanek
23. únor 2010

Pecicko nebooooj,to bude superman,pockej,jeste se v tobe nařádí o sto sest!!!On vi proc se tam takhle vylihnul,ostatni zahnal,pac vedel,ze spoluhrace nepotrebuje 🙂

Ja jdu taky az za dlouho Broucku,je to napinavy jako pjase 🙂

pajka00
23. únor 2010

Vysočanko super výška HCG🙂 jen tak dál.
peci řeklas jim o ISCI a AH?..co ti navrhla embryoložka?
tuly-já absolutně nemám chuť na sladké vůbec!! Jím samé zabíjačky,kyselé zelí,utopence a takové hrůzy nezdravé. Ale jak piškoty nemám ráda, tak bych si ráno dala...hned jedu dnes na nákup a musím si koupit pár takových suchých věcí, abych ten žaludek ráno něčím zaplácla....fuj.
Uděláš mi radost, když mi 10.3. nahlásíš vše v pořádku-když už mám ty narozky-tak ať mám dárek🙂) já to nahlásím už ve čtvrtek-doufám🙂

broukb
23. únor 2010

no já jsem právě 17 dní od ET a musim tááák dlouho čekat ☹ ale snad se to vyplatí

vysocanka
23. únor 2010

Broucku to vis ze jo..
to musime zvladnout...

pajka00
23. únor 2010

brouku, kdes ten odkaz našla na výšku HCG.....zrovna v tom co by mě zajímalo jsou zase telefonní čísla

pecicka
23. únor 2010

holky, vy jste moje zlatíčka a všem vám moc děkuji, takx věřím, že to bude bojovník, jsem po te narkoze nějaká mimo a pobolívá mě bříško, tak jdu nachvilku hajnout a potom zase pisnu 🙂 budu na vás myslet 🙂 na všechny 🙂

pajka00
23. únor 2010

Jo jo, jen si zdřímni, to je to nejlepší, co můžeš udělat. Já i te´d když přijdu z práce lehnu a půl hodiny spím...fakt nepoužitelná🙂
Tak jsem se dívala na ty rozsahy HCG...kruci já jsem měla v 5 týdnu 11000 a tam je 18 až 7300...ale dr.říkal,že to na 2 nevypadá....tak snad má pravdu🙂

ratatooy
23. únor 2010

Vysocanka gratuluji.tak vám to vyšlo na poprvé nebo ne?já myslím že je nás dost co to klaplo poprvé.holky já už chci taky na utz co vás napinaji?a nás!vždyť už pomalu budu končit 8tt a ještě jsem nebyla ani na krev ani utz kdybych si nedošla sama ke gyn tak na mě prdijou

vysocanka
23. únor 2010

poprve jsem mela IVF bez ET.

tulanek
23. únor 2010

Fuj tyyyy jo,ja kdyz si predstavim zabijacku,to by zabilo i me a normalne ji teda miluju,ale ted by to byl muj konec 😝 😀 urcite uz budeme hlasit jen pozitivni zpravy,musime zensky!!!!!! 🙂

Peci,jen odpocivej,to je ted nejdulezitejsi,musis nachystat pelisek v briskovi 🙂

Holky ja mela hcg 8den od ET pocitam teda i den ET-hladina 41 a rekli mi,ze je to normalni,ze to tak ma byt,tak nevim...Ale carka pomalu ale jiste silila zatim 🙂

pajka00
23. únor 2010

já jsem měla 14 den po ET 503 HCG.....no a 21 den už 11000..takže mi to přišlo šílený skok...ale dr.říkal jedno-tak jedno🙂

broukb
23. únor 2010

Pajko tak to já si zas myslim, že tam máš 2 😀 😀

pajka00
23. únor 2010

Sice tam mám ještě jeden váček-ale říkal,že to je hematom...vypadalo to úplně jinak než to s mimísem🙂Já jsem fakt skromná a stačí mi jedno.) Uvidíme brouku co ty🙂)) po UTZ se pobavíme.