Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

abig
3. led 2010

Antoanet ... převeliká gratulace 🙂 🙂 🙂 .... tak a ještě jedno přáníčko a držení pěstiček, ať se co nej nej nej vyvíjejí a zbyde i nějaký eskymáček ...

Jinak hodně pij a pij a pij ...... já jsem z tama málem odešla po 4, takže u tebe je to na jedničku a prosím, hodně pij ...

antoaneta
3. led 2010

abig: moc děkuji 🙂 když mám vstát z postele, tak do těch čtyř taky nemám daleko, ale říkám si, že přece jen se v tom břiše něco dělo, tak něco cítit musím 😒 a vzhledem k tomu, že mám teď vlastně období ovulace, tak se ani nedivím. I tu mám normálně poměrně divokou 😉 Ale s tím pitím jsem si z tebe vzala příklad, vím, že si o tom psala už dřív a nebýt tebe, tak bych to nevěděla a tomu pití bych určitě moc nedala. I tak mám problém denně vypít, to co mám 😖 , ale teď, už před odběrem a teď taky se prolévám pořádně. Blbý akorát je, že jak to břicho bolí, tak tím pitím je to ještě asi krapet horší. Ten močák mě tlačí pořádně, furt chodím čurat a bříško bolí. Než se vždycky rozejdu, je na mě pohled, že by mi i pětikorunu dali 🙂 Ale vydržím!!! Vaše podpora a touha po tom, aby to vyšlo, ze mě dělá bojovnici 🙂 Děkuji moc!

tulanek
3. led 2010

Jeee,Antoanet,ja predtim psala a ty jsi mezitim byla rychlejsi...Ja mam takovou strasnou radost,ze jsi to zvladla a ze jsi v poradku!!!!!!!! 🙂 Jsi sikulka sikovna!!!!To je dobre,ze nekrvacis,brisko urcite prestane rychle bolet a hlavne za par dni to zazene transfer bobanku,to na bolest zapomenes!!! 🙂 a hlavne strasne mooc gratuluju k urode,ze se ti to tam tak krasne urodilo,fakt jsem stastna za tebe a moc!!!!Tak hlavne odpocivej a nech se obskakovat,at ti je co nejdriv dobre!!Gratuluju,ze uz mas tuhle cast za sebou!! 🙂

antoaneta
3. led 2010

Jéééé, hrozně moc děkuju!!! Jste tak strašně moc všechny fajn! Úplně mě to dojímá až k slzám, asi ty hormony nebo co 😉 fakt moc děkuji!! Budu o všem informovat a moc Vám všem přát, aby jste už ten první krok k vašemu snu mohly udělat také......

tulanek
3. led 2010

Jo hormony,mocne to carodejky! 🙂 budu cekat na vsechny informace a i dal drzet palce a pesti!!!!! 🙂 i ja tobe dekuju!!! 🙂

dada074
4. led 2010

Ahoj holčiny,
tedy Vás se tu urodilo,a to měla Abig a Misi strach,že tu zůstanou sami,samotinké.Vítám nově příchozí a všem co tu jste přeji v brzké době ty vysněné //.A nebojte všechny se dočkáte!!!! 😀
K tomu co jste psali o tom přibírání já když začala tak jsem měla 56kg a po 6 IVF mám 69,ale na každého to opravdu působí jinak,já jsem se po prvním pokusu snažila vše schodit,ale u toho druhého to zase vylítlo,tak jsem se na to vše vyprdla,no a teď to bude s tou váhou asi čím dál tím horší!!!!

Antoaneta strašně moc gratuluji k těm 8 vajíčkům,je to krásná úrodička,a ty jsi statečná a šikovná.

Člověk se opravdu bojí z toho důvodu,že má málo infornací,ale to co na vás vybafnou v CARu na prvních konzultacích je tak nepřeberné množství,že je z toho pak člověk spíš pitomej než moudrej,oni si neuvědomují,jak se bojíme co bude a berou to někdy jak na běžícím páse.

Abig : na další uz jdeme 11.1. tak pak přídám další foto.Jinak jsme naprosto vpořádku,docela mě těší,že nemáme žádné nevolnosti,ale abych pravdu řekla pořád závidím těhulkám,které říkají,že si těhotenství užívají,tak daleko jsem se ještě nedostala,pořád má člověk strach aby bylo vše vpořádku,když si vezmeš čím vším musíš projít tak se není vlastně ani čemu divit.

pajka00
4. led 2010

Dobré ráno holky.....tak se po delší době zase hlásím...už se mi to blíží...13.1. si jedu pro injekce...ale jak mně se nechce.....nedá se nic dělat chceme to zkusit a mám jen jeden jediný pokus, tak to musím využít. Jinak všem do nového roku úspěšný plodný rok a brzké //🙂

pajka00
4. led 2010

doplním tabulku🙂a jak vidím jsem bohužel nejstarší🙂
Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - už asi příští týden!!! 3.1. odběr
Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
vevericka80: 29 - čekání na 2.IVF únor
ketyz 31let 1IVF brezen
Tulanek:22let - čekání na 1. IVF začátek února
pajka: 39let- čekání na 1.IVF polovina ledna

misanda
autor
4. led 2010

si děláte srandu ne? kdo to má dočítat? 😀

jinak přeji všem krásný nový rok!!!!

a jdu se přidat do tabulky 🙂 a pak vás během oběda dočtu 🙂

misanda
autor
4. led 2010

Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - už asi příští týden!!! 3.1. odběr
Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
vevericka80: 29 - čekání na 2.IVF únor
ketyz 31let 1IVF brezen
Tulanek:22let - čekání na 1. IVF začátek února
pajka: 39let- čekání na 1.IVF polovina ledna
misanda : 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex a pak snad hurá do 1.IVF 🙂 - cca únor

misanda
autor
4. led 2010

antoaneta...gratuluju, ty jsi ale šikulka...teď ať ti krásně morulkovatí nebo blastocysťatí 🙂 a brzo hlásíš // 😉

misanda
autor
4. led 2010

nana a ty se nebuj, březen je za rohem 🙂 já taky nemám jistotu jestli vůbec v únoru začnu - měla jsem začínat už prosinec a nakonec se to celý pos...o ☹

misanda
autor
4. led 2010

a jinak jak jste prožily vánoce? já jsem teda dostala super zrcadlovku - takže se těším až budu fotit miminka jednou 🙂 do tý doby mám svůj cíl - naučit se s tim pracovat, takže teď mi to nějak letí a na IVF fakt skoro nemyslím - jako prvně. spíš mám strach z toho, co mi dr najde až tam půjdu na kontrolu před IVF. dneska tam musim zavolat a objednat se na poslední zoladex na příští pondělí...bojim bojim...ale zoladexů už mám dost...mám z tohoh hrozný návaly a to fakt nikomu nepřeju 😒

a jinak ještě k tomu přibírání po hormonech..já nejsem žádnej hubeňour - 168cm a 70kg...po těch IUI jsem nenabrala z hormonů nic. pak teda došla řada na zoladex a to se všude psalo, jak se po něm nabírá atd..takže jsem se zeptatla doktorky a ta říkala, že to neni pravda, že jestli budu jíst jako doteď, tak nic nenaberu...a taky že jsem nenabrala...takže budu doufat a věřit v to, že IVF dopadne stejně a že budu přibírat leda až budu mít Huga tam kde má být 😉

ma.ja
4. led 2010

ahoj čekatelky 😵 můžu k Vám?

jsem po 3.IUI a 1.IVF, teď čekáme na výsledky genetiky a imunologie 26.1. a doufám, že 2.IVF bude únor/březen 😒

jinak po stimulce jsem taky docela taky pěkně zakulacená 😝

dada074
4. led 2010

Maja vítej!!!A klidně se přidej holky budou určitě rády jak se jim to tu rozrůstá.

Ahoj Misi:a neboj až tam bude Hugo půjde to určitě nahoru!!!!!!!!!! 😀

weronika131
4. led 2010

caka niekto na druhe IVF?

misanda
autor
4. led 2010

maji, ahoj a vítej 🙂 ...držím palce na imunologii, tu už máme taky za sebou 🙂 genetiku asi dělaj až po neúspěšným IVF nebo na jakým základě????

abig
4. led 2010

Ahoj holky .... tak a už jsem v práci ... naštěstí pohodička, zmatek začne od příštího týdne.

Vítám nové příchozí .... Ma.ja a Weronika .... jen se přidejte !!!

Mišando ahoj .... vidíš to ? Nebudeme v tom samy ... seznámek se pěkně načítá, co ? Nevěřím svým očím, raději bych byla, aby nás tu tolik nebylo .... a myslím to jen, tak že mě mrzí, že je nás tolik, co musí přirozenou věc řešit tímto způsobem ...
Zrcadlovku jsi dostala ? No až se naučíš, tak budeš dělat krásné fotečeky a hlavně malého Huga 😀 😀 😀
Jinak mě genetiku udělali s manželem automaticky před prvním IVF ...

Dada, tak už se těším na fotečku ....

weronika131
4. led 2010

abig
dakujem, inak ako konkretne ti robili genetiku, totiz ja nemam sajn, ci mi nieco take robili

abig
4. led 2010

Antoantet, jakpak se dneska citíš ? 😉

abig
4. led 2010

Antoanet , jakpak se dneska citíš ? 😉

vevericka80
4. led 2010

ahojte 🙂
weronika ja cakam na 2.IVF...genetiku robia napr.v KE, to mas asi najblizsie...treba sa dopredu objednat, vyplnit dotaznik a potom vam zoberu krv a na vysledky sa caka cca. mesiac

weronika131
4. led 2010

vevericka
pokial nie je nutna, tak tam nejdem, uz len kvoli tomu, ze aj tak sa dost nacakam pri tych vsetkych vysetreniach a papierovackach ktore ma cakaju pred IVF

misanda
autor
4. led 2010

my genetiku před prvním IVF taky nemáme...jinak asi máme už všechno...genetiku asi v případě, že by se nepovedlo...uvidíme, co nás ještě čeká..já furt věřim, že už jsme si to vybrali dopředu 😖

vevericka80
4. led 2010

misanda...my sme genetiku mali este pred 1.IVF

abig
4. led 2010

Weronika .... tak genetiku dělali z krve .. co si pamatuji, tak toho brali dost nějaké 4 ampule a jak tady píše vevericka, tak jsme na výsledky čekali cca 6 týdnů .... dělají kvůli možnosti vrozených vad .... a v naší rodině bylo dost rozštěpů, takže asi i proto ....

weronika131
4. led 2010

abig
a ako ste dopadli???
Pomoze to niejako pri vybere vhodnych embryi???.........tzv. zdravych?

cabalkova
4. led 2010

Holky, rozsiruju tabulicku, jo?

Abig: 28let - čekání na 2 IVF předběžně leden/únor
Nana: 32let - čekání na 2 IVF začátek března
Pavcahola: 25let - čekání na 1 IVF konec ledna
Antoaneta: 30 let - čekání na 1 IVF - už asi příští týden!!! 3.1. odběr
Mirabela: 28 let - čekání na 1 IVF květen
Maryah: 27 let - čekání na 1 IVF leden/únor
Ifet: 27 let - čekání na 1 IVF únor
lumpajda: 29 let - 1.IVF zacatek unara
vevericka80: 29 - čekání na 2.IVF únor
ketyz 31let 1IVF brezen
Tulanek:22let - čekání na 1. IVF začátek února
pajka: 39let- čekání na 1.IVF polovina ledna
misanda : 26let, 2xIUI, 11.1. 3.Zoladex a pak snad hurá do 1.IVF - cca únor
cabal: 35 let - 2xIUI, 23. 12. Zoladex. 6.1. (snad) zacatek stimulace

A jeste mam dotaz, pokud uz mate nektera za sebou dlouhy protokol, prisla vam po Zoladexu ms? Mne muj dr. rikal, ze dorazi, a pokud ne, tak se zacatek stimulky bude odkladat a budeme zjistovat, co se deje... jak jste na tom byly vy?

vevericka80
4. led 2010

Cabalkova....neviem co je to Zoladex,asi to je nieco ako Decapeptyl.......u nas sa robi dlhy protokol a 18.-22 DC sa picha Decapeptyl a po nom ma prist do 14 dni ms....mne dosla na 13 alebo 14 den

abig
4. led 2010

Weronika ... všechno v pořádku, žádné mutace a jiné nesrovnolosti nebyli nalezeny ... i díky tomu nám udělali krevní skupinu a RH faktor, což jsem ráda, protože jsem do té doby nevěděla, co máme ...
Kdyby došlo k nějaké možné mutaci, tak by došlo asi k vyšetření emryjek .... ono to stojí pár tisíc na jeden kus embryjka ...